بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-06-2010, 07:51 PM   #1
pinkthewall
Member

پستها: 41
سپاس: 1
در 35 پست 335 بار سپاسگزاری شده
Lightbulb مهم:اصول استاندارد پیشرفت به روش تمرینات گروهی(محل اجتماع انسانهای بسیار انسانی رشته تنیس)

سلام به همگی دوستانه عزیزی که واقعا رشته تنیسو با هدف شروع کردن و اهداف قهرمانی در سرشون هست.دوستان توجه داشته باشید که من راهه قهرمانی توی یه رشته دیگرو رفتم و به قهرمانی هم رسیدم و جمع شدن بازیکنا در یک مکان و تمرین دوره ایه افراد با هم وپیشرفته واقعا خیره کننده وقتی که دوره هم توپ زده میشرو تجروبه کردم.عزیزان ما توی تنیس به دلیله کلاس گذاشتنهای بازیکنا و با غرور وارد زمین شدنها به جای نرسیدیم و نمیرسیم من این محلو انتخاب کردم تا دوستانی که واقعا دنبال پیشرفتن و نه دنبال کلاسه تنیس هستن اعلام آمادگی کنن تا توی یک جریانی که هممون ازش سود میبریم با بودن با هم باعث شکسته شدن طلسم انفرادی تمرین کردن این رشته بشیم.اگر دقت کنید توی کشورهای خارج اکثرا همه با هم در یک باشگاه در حال تمرینن ولی در ایران هر کسی به دلیل محدودیته پارتنر در حال توپ زدن با مربیه دوستان به چه زبونی باید گفته بشه مربی فقط برای رفع ایراده و درست کردن دسته نه برای تجربه بازی که فقط با دوره هم جمع شدن این مهم حاصل میشه. ((( عزیزانی که غرور ندارن.کلاس نمیزارن.دنبال تفریح نیستن.حسادت نمیورزن.بازیشونو به رخ ضعیفتر از خودشون نمیکشن.دنبال فرصتهای طلایین(که اینشروعشه).ودر کل بگم لارجن.اینجا شماره تلفن همراهشونو بزارن تا محل و زمانه تمرینو به اطلاعشون برسونم.در موردهزینه زمینها نگران نباشید باید بگم که هزینه تقسیم به تعداد میشه و با این روش وقت بیشتری برای تمرین برای همه وجود داره و احتمالا اگه تعداد بره بالا من از طرف فدراسیون برای زمینها تخفیف میگیرم اونشم با من.((مهمترین قدم همان قدم اول است)).
pinkthewall آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pinkthewall به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-06-2010, 08:20 PM   #2
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,
Arrow

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pinkthewall نمایش پست ها
سلام به همگی دوستانه عزیزی که واقعا رشته تنیسو با هدف شروع کردن و اهداف قهرمانی در سرشون هست.دوستان توجه داشته باشید که من راهه قهرمانی توی یه رشته دیگرو رفتم و به قهرمانی هم رسیدم و جمع شدن بازیکنا در یک مکان و تمرین دوره ایه افراد با هم وپیشرفته واقعا خیره کننده وقتی که دوره هم توپ زده میشرو تجروبه کردم.عزیزان ما توی تنیس به دلیله کلاس گذاشتنهای بازیکنا و با غرور وارد زمین شدنها به جای نرسیدیم و نمیرسیم من این محلو انتخاب کردم تا دوستانی که واقعا دنبال پیشرفتن و نه دنبال کلاسه تنیس هستن اعلام آمادگی کنن تا توی یک جریانی که هممون ازش سود میبریم با بودن با هم باعث شکسته شدن طلسم انفرادی تمرین کردن این رشته بشیم.اگر دقت کنید توی کشورهای خارج اکثرا همه با هم در یک باشگاه در حال تمرینن ولی در ایران هر کسی به دلیل محدودیته پارتنر در حال توپ زدن با مربیه دوستان به چه زبونی باید گفته بشه مربی فقط برای رفع ایراده و درست کردن دسته نه برای تجربه بازی که فقط با دوره هم جمع شدن این مهم حاصل میشه. ((( عزیزانی که غرور ندارن.کلاس نمیزارن.دنبال تفریح نیستن.حسادت نمیورزن.بازیشونو به رخ ضعیفتر از خودشون نمیکشن.دنبال فرصتهای طلایین(که اینشروعشه).ودر کل بگم لارجن.اینجا شماره تلفن همراهشونو بزارن تا محل و زمانه تمرینو به اطلاعشون برسونم.در موردهزینه زمینها نگران نباشید باید بگم که هزینه تقسیم به تعداد میشه و با این روش وقت بیشتری برای تمرین برای همه وجود داره و احتمالا اگه تعداد بره بالا من از طرف فدراسیون برای زمینها تخفیف میگیرم اونشم با من.((مهمترین قدم همان قدم اول است)).
فقط تهران ؟؟
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-06-2010, 08:43 PM   #3
pinkthewall
Member

آره دوستان فعلا این امکان برای داخل تهران فراهم شده.ولی اگه بشه به وسیله اشخاص فعال توی شهرهای دیگه هم اقدام به این روش میکنیم
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pinkthewall به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-07-2010, 01:40 PM   #4
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

فکر بسیار خوب و نوینی هست... فقط الان تازه فصل مدارس و دانشگاه هاس و فکر کنم سر همه ی بچه ها خیلی شلوغ باشه!!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-10-2010, 12:00 PM   #5
pinkthewall
Member

کسایی که منظور منو متوجه شده باشن هر جور شده خودشونو به تمرین میرسونن مگر اینکه...
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pinkthewall به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-25-2010, 07:04 PM   #6
pinkthewall
Member

واقعا که جلسات تمرینو دارید از دست میدید
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pinkthewall به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-25-2010, 09:24 PM   #7
pooyan_s
Junior Member

پستها: 8
سپاس: 7
در 8 پست 19 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pinkthewall نمایش پست ها
واقعا که جلسات تمرینو دارید از دست میدید
بنده كه هم پي ام دادم هم ميل..!

چي شد پس..!؟

شماره هم حتي گذاشتم !
pooyan_s آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما pooyan_s به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-26-2010, 11:00 AM   #8
pinkthewall
Member

سلام حتما با شما تماس میگیرم
قدیمی 10-26-2010, 11:25 AM   #9
pinkfloyd
Member

پستها: 40
سپاس: 0
در 22 پست 145 بار سپاسگزاری شده

سلام منو فراموش نکنید از خیلی وقته که دنبال این فرصت دارم میگردم (09354504566)
pinkfloyd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-26-2010, 11:50 AM   #10
pinkthewall
Member

فراموش کردن افراد مشتاق برای رسیدن به هدفهای والا کاره بسیار سختیه و اون از قدرته ما ساخته نیست ممنون که شما مارو فراموش نکردی حتما با شما هماهنگ میکنم
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)