بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-28-2013, 08:34 PM   #1
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض قهرمانی در رولند گاروس ، اصلی ترین اولوویت برای نوواک جوکوویچ

نوواک جوکوویچ قصد دارد در سال 2013 پرونده قهرمانی های خود را کامل و کامل تر کند اما او پس از قهرمانی در ملبورن اذعان کرد بزرگترین هدفی که امسال برایش می جنگد بدست اوردن اولین قهرمانی در تنها گرند اسلم خاکی موسوم به رولند گاروس است. بدیهی به نظر میرسد که اکنون مرد شماره یک تنیس جهان تمام تمرکز خود را بر روی راند 1 مسابقات دیویس خواهد گذاشت. او در روز جمعه در دیدار مقابل بلژیک ، صربستان را همراهی خواهد کرد اما هدف اصلی نوواک برای امسال چیزی جز قهرمانی در خاک فرانسه نیست....
" قطعا ، امسال می خواهم در فرانسه تمام راه را طی کنم و به مقام قهرمانی برسم. سال قبل توانستم تا فینال مسابقات راه پیدا کنم و در مقابل رافا بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتم اما او همیشه محبوب ترین بازیکن بر روی خاک رس است . می دانم آخرین پله برای رسیدن به تروفی رولند گاروس عبور از سد رافا است. اما من فکر می کنم اگر بتوانم بازی خوب خود را ادامه دهم و مصدوم نشوم ، شانس خوبی در آنجا خواهم داشت. "

نوواک در روز یکشنبه با پیروزی 3-1 در برابر اندی ماری ، موفق شد علاوه بر انتقام شکست در فینال یو اس اپن 2012 ، چهارمین قهرمانی خود را نیز در استرالیا بدست آورد. او در رولند گاروس و ویمبلدون سال قبل نیز مغلوب دو مرد بزرگ تنیس یعنی رافا نادال و راجر فدرر شده بود.

" اکنون فقط لذت بردن از پیروزی برایم اهمیت دارد . یک تنیسور در زندگی فرصت های خیلی زیادی را بدست نمی آورد تا قهرمان گرند اسلم شود زیرا که قهرمانی در گرند اسلم به معنای اوج جاه طلبی ، استفاده از فرصت و کسب موفقیت است. بنابراین سعی میکنم اکنون در کنار خانواده ، دوستان و تیمم از این قهرمانی لذت ببرم و سپس پس از آن در چند روز آینده استراحت خواهم کرد . در هفته بعد به همراه تیم صربستان باید در زمین خاکی سرپوشیده مسابقه بدهم که به نظرم میتونه خیلی جالب باشه و پس از آن 4 یا 5 ماه تا آغاز رولند گاروس زمان باقی مانده است. "
در سوالی که از نوواک شد از او پرسیدند که ترجیح میدهد قهرمان رولند گاروس 2013 شود یا این فصل را با نامبر وانی به پایان برسان ؟ که نوواک در جواب گفت " من همه چیز را می خواهم . دلیلی وجود ندارد که اعتماد به نفس نداشته باشم. "
جوکوویچ امسال پس از قهرمانی در استرالیا به تنها مرد در Opern Era تبدیل شد که موفق به کسب 3 عنوان قهرمانی متوالی در گرند اسلم استرالیا شده است.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)