بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-30-2012, 01:09 AM   #1
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض فـدرر : میرکا در زندگی حرفه ایم بسیار تاثیرگذار بوده است / دلپوترو تهدید بزرگی در سال بعد است

MADRID - MAY 13: Mirka Federer and her twin-daughters Myla Rose and Charlene Riva attend Mutua Madrilena Madrid Open on May 13, 2012 in Madrid, Spain

راجـر فدرر اسطوره سوییسی تنیس ، پارتنر بلند مدت و همسر کنونی خود ، میرکا واورینک را مورد ستایش قرار داد. راجـر معتقد است همسرش در زندگی حرفه ای به او کمک های بسیاری کرده است. " من نقش خود را به عنوان یک پدر در این چند سال اخیر بسیار دوست دارم . زمانی که وقتم را به طور کامل به آنها [ دو قلو هایش ] اختصاص میدهم واقعا متوجه میشوم که چرا هر پدر و مادری دوست دارد که به فرزندش آموزش دهد. میرکا همیشه به من کمک می کند . او یک همراه بسیار خوب برای من است. زمانی که من با او آشنا شدم هیچ تایتلی در کارنامه خود نداشتم ، اما اکنون 76 تایتل دارم ، این موضوع کاملا گویای همه چیز هست. او همیشه در همه جای دنیا با من سفر می کند و نقش بسیار مهمی برای من دارد ، او عاشق تماشای مسابقه های من است. پس از اینکه دو قلوهایمان به دنیا آمدند زندگی ما دچار تغییراتی شد اما ما تا جایی که می توانیم سعی می کنیم تا آن ها را هم با زندگیمان سازگار کنیم . او تا جایی که می تواند همراه من است . فکر کنم اگر او دیگر نتواند من را همراهی کند من باید از دنیای تنیس خداحافظی کنم. اما در نهایت خیلی آرام و بی سر و صدا به زندگی ادامه می دهم. "

Juan Martin Del Potro of Argentina hits a forehand during the men's doubles match against Janko Tipsarevic of Serbia on day four of the ATP World Tour Finals at the O2 Arena on November 8, 2012 in London, England

فدرر همچنین اضافه کرد در صورتی که خوان مارتین دلپوترو در سال 2013 سلامت بماند می تواند تهدید بزرگی باشد.
" هدف او [ دلپوترو ] در سال آینده باید رسیدن به رتبه 4 یا 5 در رنکینگ باشد. خوان مارتین امسال خیلی خوب بازی کرد. امیدورام که او بتواند در سال آینده هم تنیس خودش را در سطح بالا نگه دارد و از لحاظ فیزیکی دچار مشکل نشود و مصدومیت جدی برایش به وجود نیاید زیرا او معمولا برای مدت طولانی مصدوم میشود. او حتی می تواند سال آینده برای بدست آوردن رنک 1 هم مبارزه کند. امسال بازیای زیادی با او انجام دادم . قطعا مسابقه هایی که در مقابل خوان داشتم بسیار دشوار بودند . "
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)