بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

13-19 آبان - لندن، انگلستان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-10-2013, 07:05 PM   #141
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

تبریک به نادالی ها بابت این پیروزی .....

بابت فدرر هم واقعا ناراحت شدم ...... امروز اصلا خوب نبود که دلیلش هم به نظرم خستگی بود ...... من بخاطر این بازی کلاسم رو پیچوندم ولی خوب بازی چندان زیبایی نشد ........ جدا از برنده ی نیمه نهایی دیگه امیدوارم فردا فینال قشنگی ببینیم که امیدوارم قهرمان هم رافا باشه .....
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-10-2013, 07:07 PM   #142
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

بهتره پایان امسال راجر رو خیلی دیگه غمگین نکنیم.امسال راجر به خوبی پارسال نبود و بد ترین سال کرییر خودش رو سپری کرد.آخرش هاش داشت به خودش میومد ولی دیگه دیر شده بود.ولی ازش خیلی ممنونیم که تونست خودش رو به فینال بازل و سمی دو جام مهم پاریس و بارکلیز برسونه اما دوستان دقت کنید اصلا به خود فدرری ها نمی گم کلا می گم

سال بعد راجر قطعا و 99% بهتر از امسال خواهد بود.چرا؟انگیزه خیلی خیلی زیاد یکی از این نکته هاست اگر خودتون اهل رقابت باشید در هر ضمینه ای بعد از یک باخت انگیزه خیلی خیلی بیشتر می شود چه برسه به چند باخت یا یک باخت خیلی خیلی بزرگ.نکته دوم تازه شدن و آماده شدن راجر در سال هستش که با راکت جدید و یک تور قبل از استرلیا می خواد خودی نشون بده و در نکته اخر که خیلی خیلی مهمه اینه که امتیاز خیلی کمی برای دفاع کردن داره.فقط و فقط باید دعا کنیم که سال دیگه رو فرم باشه و مثل سال 2012 بدرخشه.

راجر رفت تا سال دیگه....
(البته دو سه ماه بیشتر نیس)
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-10-2013, 07:08 PM   #143
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
بازیه زیبایی نبود

نادال فرم خوبی نداشت به نظرم اگه نوله بیاد فینال به راحتی نادال رو میبره

در مورد راجر :

شوربختانه سال افتضاحی بود تا من از تنیس زده بشم و برم رد کارو زندگیم .

راجر ازت ممنونم بابت این اخر سال که چندتا بازیه زیبا با نوله و دلپوترو ب نمایش گذاشتی
غیرت ب خرج دادی
فرهاد جان قرار نبود رفیق نیمه راه بشی و به خاطر امسال تنیس زده بشی و بری . تحمل باختهای اسطوره با حرفهای تسکین دهنده تو امکان پذیره . البته منم حرفتو ندید میگیرم
عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-10-2013, 07:20 PM   #144
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer

معیار من آنفورس و وینر که نادال امروز خوب بود
دلیل اینی که شما میگی که رافا بد بود اینه که آنفورساش مقطعی زیاد میشه و وینراش کم میشد
شما اگر مومنتیوم بازی رو نگاه کنی میبینی که رافا دو سه تا دره ی خیلی بزرگ در اواسط و اواخر ست اول و اواسط ست دوم درست کرده
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-10-2013, 07:25 PM   #145
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahdi Naji نمایش پست ها
بهتره پایان امسال راجر رو خیلی دیگه غمگین نکنیم.امسال راجر به خوبی پارسال نبود و بد ترین سال کرییر خودش رو سپری کرد.آخرش هاش داشت به خودش میومد ولی دیگه دیر شده بود.ولی ازش خیلی ممنونیم که تونست خودش رو به فینال بازل و سمی دو جام مهم پاریس و بارکلیز برسونه اما دوستان دقت کنید اصلا به خود فدرری ها نمی گم کلا می گم

سال بعد راجر قطعا و 99% بهتر از امسال خواهد بود.چرا؟انگیزه خیلی خیلی زیاد یکی از این نکته هاست اگر خودتون اهل رقابت باشید در هر ضمینه ای بعد از یک باخت انگیزه خیلی خیلی بیشتر می شود چه برسه به چند باخت یا یک باخت خیلی خیلی بزرگ.نکته دوم تازه شدن و آماده شدن راجر در سال هستش که با راکت جدید و یک تور قبل از استرلیا می خواد خودی نشون بده و در نکته اخر که خیلی خیلی مهمه اینه که امتیاز خیلی کمی برای دفاع کردن داره.فقط و فقط باید دعا کنیم که سال دیگه رو فرم باشه و مثل سال 2012 بدرخشه.

راجر رفت تا سال دیگه....
(البته دو سه ماه بیشتر نیس)
به نظر من فدرر اشتباه بزرگی کرد که بعد از ویمبی 12 خداحافظی نکرد
چون اونموقع هم یه گرند اسلم برده بود هم رنک یک بود
حتی اگر فدرر دوباره بتونه گرند ببره نمیتونه به رنک یک برگرده
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-10-2013, 08:47 PM   #146
joko
Junior Member

پستها: 14
سپاس: 145
در 10 پست 36 بار سپاسگزاری شده

من از طرفدارای جوکوویچ هستم ولی اگه بازی با فدرر باشه دوست دارم فدرر برنده بازی باشه
تماشاگر پسندترین بازی تنیس رو بی شک راجر فدرر نمایش میدهد
joko آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی joko به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2013, 01:18 AM   #147
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

امیدوارم رافا یه اعتباری به این WTF بده
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2013, 08:33 AM   #148
Red-Line
Former Staff

آواتار Red-Line

پستها: 138
سپاس: 916
در 113 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال - ماریا شاراپووا

با سلام

فقط امیدوارم راجر حالا حالا توی tour بمونه . واقعا از لحاظ استایل بازی بی نظیره . به شخصه از دیدن بازیهاش همیشه لذت بردم .

در مورد فینال هم رافا خیلی کار سختی داره روی این زمین اگر بتونه خوب بکهند و سرویس بزنه شانیس برای پیروزی داره.

با تشکر
Red-Line آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Red-Line به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2013, 11:21 AM   #149
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2013, 12:01 PM   #150
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

اول از همه پیروزی نادالو بدوست دارانش تبریک میگم کاملا مستحق رسیدن به فینال بود نوش جونش دوما به دوس داران نوله تبریک میگم که نشون داد این اخر فصلی بدجور تشنه قهرمانی و به احتمال زیاد نوله قهرمان میشه.
سوما بخودمو دوستان راجری تبریک میگم که الگوشون یک اسطوره به تمام معناست حتی وقتی بد میبازه و خوب بازی نمیکن باز دیوارنه وار عاشق این مرد هستن. امسالم با همه نتایج ضعیف راجر تموم شد تا چند ماهی بدون تنیس زندگی کنیم واقعا سخته همینکه راجرو توی ی مسابقه میبینم واسم بس بود که فعلا نمیشه.قطعا سال 2014 یک سال رویایی دیگه برای راجریون خواهد بود همونطور که خودش گفته بود دیگه ازش انتظاری نیست و راحت تر میتونه بازیشو انجام بده.
بنظرم اگه راجر بخواد روزی خداحافظی کنه از تنیس احتمالا در سال زوج که نتایج بهتری گرفته خداحافظی میکنه این یعنی اینکه بعید نیست راجر امسال اخرین سال حضورش باشه هرچند خودش گفتش تا 2016 هستم که دیگه سنش خیلی میره بالا.
هر زمانی که پایان تنیس راجر باشه احتمالا من نمیتونم بخاطر سرباز بودنم ببینم بهرحال هر اومدنی رفتنی داره چه روز وحشتناکی میشه اون روز.
خداحافظی مایکل فلپس ، سر الکس فرگوسن ، مهدی مهدوی کیا و رونالدوی برزیلی جزوه بدترین روزای زندگی من بوده اما دو نفر دیگه موندن که هر دو در اخر زندگی ورزشی خودشون سیر میکنن اونم داش علی کریمی و اسطوره بی بدیل تنیس راجر عزیز.چقدر واقعا سخته ما که بیننده ایم اینقدر واسمون سخته چه برسه خودشون که دها سال ورزش حرفه ای داشتن.
افتخار میکنم در طی زندگیم همچین اسطوره هایی داشتم و از دیدنشون بیشترین لذتو میبردم.وقتی در بدترین شرایط بودم با دیدن این افراد همه گرفتاریامو فراموش میکردم و از دیدنشون در هر صحنه ای فقطو فقط لذت میبردم.همه چیز بردو باخت نیست دیدن فرد مورد علاقتون میتونه خودش کلی باشه اینکه الان راجر در 32 سالگی میادو به نادالو نوله میبازه به معنی ضعیف شدن اسطوره در این سن ،ولی به معنی پایان این اسطوره نیست راجر سال خوبی انتظار خودشو دوس دارانشو میکشه پس بهتره همگی از سال اینده فقطو فقط لذت ببریم.
چون این اخرین پست من در سال 2013 پ
یشاپیش قهرمانی نادال یا نوله رو تبریک میگم امیدوارم هر کدوشون که شایسته قهرمانی هستن قهرمان بشن هرچند گهگداری میام سر میزنم اینجا.
ضمن اینکه در این اخر فصلی باید تشکر ویژه از برخی از دوستان بخاطر زحماتشون در طول فصل داشته باشم.
از سروش عزیز بخاطر گذاشتن مطالب بروز و اطلاعات خوبش که من واقعا لذت میبردم از پاور عزیز بخاطر اطلاعتو پیش بازیهایی که میزاشت از اهورا عزیز که جواب همه سوالامو میداد بدجور خستش کردم از میثم عزیز بخاطر عکسای عالی و بی نقصش از جان عزیز که اولین نفری بود که به من بخاطر ورودم به تنیس تاکرز تبریک گفت از فرهاد عزیز بخاطر حرص خوردناش از رضای عزیز که با راجر بدجور بد کلا با همه بد(البته شوخی کردم ما مخلص داش فرهادو داش رضای گلمونم هستیم) اینا تشکر ویژه بودن ضمنا از همه دوستان چه راجری چه نادالی چه نوله ای و باقی دوستداران تنیس تشکر میکنم و اگه روزی حرفی زدم کسی ناراحت شد همین جا دربست عذرخواهی میکنم.
دوس دار شما امید.

omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)