بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-21-2014, 10:48 PM   #41
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

Just Nole عزیز امروز جمعه است .
حالا یه معما طرح میکنم و اون اینه که فردا چه روزیه ؟ اینو در نظر بگیر که امروز جمعه است . میتونی از هر کسی که دوست داری کمک بگیری چون میدونم این معما برای شما خیلی سنگینه ، بعنوان راهنمایی بازم تاکید چند باره میکنم که الان تو روز جمعه هستیم .
rojhin آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 10:55 PM   #42
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
Just Nole عزیز امروز جمعه است .
حالا یه معما طرح میکنم و اون اینه که فردا چه روزیه ؟ اینو در نظر بگیر که امروز جمعه است . میتونی از هر کسی که دوست داری کمک بگیری چون میدونم این معما برای شما خیلی سنگینه ، بعنوان راهنمایی بازم تاکید چند باره میکنم که الان تو روز جمعه هستیم .
بر منکرش لعنت.نمیدونم منظورتون چیه؟ظاهرا تو این سایت از تازه واردهایی که طرفدار تنیسوری غیر از فدرر باشند استقبال جالبی نمیشه.متاسفانه
Just Nole آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 10:56 PM   #43
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

خدا وکیلی کامل مشخص بود که راجر مصدومه و نمی تونه خوب بازی کنه و به قول دوست عزیزمون نفرات بعدی اینقدر ضعیف هستند که مربی سوییس نتونه ریسک کنه و راجر رو بیرون بذاره.با این تفاسیر بار اصلی تیم سوییس رو دوش استن می افته.فقط می تونم بگم که خیلی حیف شد که راجر این آخر سالی مصدومیت کمر دوباره سراغش اومد.چون اگه مصدوم نبود کسانی مثل jost nole این اراجیف رو نمی بافتند .فقط میتونم متاسف باشم برای افرادی مثل این آقا که با توجه به اینکه می بینند حریفشون مصدومه ولی مثل کبک سرشون رو زیر کردند و هر چی که به ذهنشون می رسه می گن.
King Rojer Federer آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 10:58 PM   #44
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
بله حق با شماست. من فکر میکردم دو بازی انفرادی هم فردا بعد از بازی دوبل انجام میشه.حالا فردا نشد پس فردا! این اشتباه مهمیه؟اما اصل مطلب اینه که با برد قریب به یقین دوبل فرانسه عملا از دوبازی انفرادی فرانسه یک برد میخواد که اون هم احتمالش خیلی بالاست.به دو دلیل: سونگا انگیزه داره و میخواد در گرفتن جام مشارکت کنه اونهم با برد مقابل فدرر کم روحیه و تخلیه شده.مونفیس هم که الان روحیه داره در حد لالیگا.بنظرتون از این دوبازی یکیش را فرانسه نمی بره؟
درباره جمله آخرتون شما که افتخار نمی دید یکی از کسانیکه متوجه شدن به من هم بگن.ممنون
وقتی فکر میکنید یه بازیکن هم دوبل بازی میکنه و بعدش میاد یه بازی انفرادی رو انجام میده دیگه جای بخثی نمیمونه .
ضمنا سعی کن خیالاتت رو بعنوان فکت اینجا مطرح نکنی ، فرانسه قهرمان میشه چون بازی دوبل رو میبره و از دو بازی انفرادی هم یکی رو میبره پس قهرمانه ؟ خدایی این ذهن خلاقانه رو چرا تا الان آکبند نگه داشته بودی ؟ حیف نیست دنیا با نظرات کارشناسی حضرتعالی آشنا نباشه ؟؟؟
در هر صورت شما میگی فرانسه قهرمانه ؟ منم میگم باشه ...
rojhin آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:03 PM   #45
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
از مدیران محترم سایت تقاضا میکنم به امضای کاربر king of spin رسیدگی کنن.

بنده مشاهده کردم این کاربر به چند نفر از اعضای سایت بابت نقض قوانین اعتراض کرده و فراموش کرده که خودش اول از همه با همون امضاش قوانین سایت رو زیر پا گذاشته.

این کاربر تو امضاش عملا به تمام ادیان و در واقع به تمام اعضای سایت توهین میکنه و قوانین سایت رو نقض میکنه در ضمن اینجا سایت تنیس هست نه theology.

در مورد کاربر پر حاشیه 289 که تو این مدت کوتاه ده ها نام کاربری متفاوت درست کرده و در حال حاضر با نام just nole فعالیت داره هم باید عرض کنم که این کاربر هم دوباره داره نظم سایت رو بهم میزنه و اظهار پشیمونی که کرد کاملا دروغ بود و مجددا با تولید پست های زیاد و کری های بچه گونه ارزش تاپیک رو پایین آورده.

این کاربر خودش رو فرد میانسالی معرفی کرده که اگه حقیقت داشته باشه به سبب صحبت های بچه گانش واقعا جای بسی تاسف و تامل داره.

در ضمن وقتی برای اولین بار بن شد باید به جای ساختن این همه نام کاربری گوناگون از قوانین سایت تمکین میکرد و بهش احترام میزاشت.خواهش میکنم ایشون رو مجددا بن کنید و طبق پیشنهاد مهدی جان (mspayam) برای مدتی معین اجازه ارسال پست توسط کاربرهای جدید رو لغو کنید.تا به این ترتیب نتونن قوانین سایت رو دور بزنن و نقض کنن.

ارادتمند شما مرتضی
کنجکاو شدم ببینم امضای کاربر کینگ آو اسپین چیه! که داد شما را در آورده!
نه جهنمي وجود دارد و نه شيطاني. روح تو خواهد مُرد حتي زودتر از جسم تو: بنابراين، ديگر از هيچ چيز نترس!
خوب حق دارید برای فهمیدن این امضا باید دیپلم به بالا باشید تا معنی مستترش را بفهمید اگر خواستید بگید تو خصوصی توضیح بدم
اما بنظرم مشگل ایشون اینه که فدرری نیست نه امضاش شما ظاهرا وظیفت تو سایت قلع و قمع و فراری دادن غیر فدرریاست.خسته نباشی
Just Nole آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:06 PM   #46
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها

ببین اون دو تا عقب مونده چقدر وضعشون داغونه که فدرر مصدومی که قادر نبود دو قدم تو کورت راه بره ، به اونا ترجیح داده شده بود .
فدرر هیچ مصدومیتی نداشت !
خودش هم بعد بازی توی کنفرانس گفت هیچ دردی نداشتم فقط ترس از درد باعث شد که با احتیاط بازی کنم .

Ahoura آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:07 PM   #47
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
شما چشمات را بستی و تحت تاثیر داغ شکست فدرر داری خیلی راحت دروغ میگی و تهمت می زنی.مگه قراره اینجا همه از یک تنیسور طرفداری کنند!؟
آقای 289 قدیم و just nole جدید برد و باخت همیشه وجود داره و هیچکس منکر این قضیه نیست.ولی نمی دونم چرا نمی خوای رفتارت رو درست کنی.بحث کردن با عقده ای صحبت کردن خیلی فرق داره.اگه یک خورده فکر کنی خودت متوجه می شه که جزو کدومشون هستی؟البته می دونم که این حرفها روی شما اثری نداره و مشکل شما رو باید ریشه ای حل کرد.
King Rojer Federer آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:07 PM   #48
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
وقتی فکر میکنید یه بازیکن هم دوبل بازی میکنه و بعدش میاد یه بازی انفرادی رو انجام میده دیگه جای بخثی نمیمونه .
ضمنا سعی کن خیالاتت رو بعنوان فکت اینجا مطرح نکنی ، فرانسه قهرمان میشه چون بازی دوبل رو میبره و از دو بازی انفرادی هم یکی رو میبره پس قهرمانه ؟ خدایی این ذهن خلاقانه رو چرا تا الان آکبند نگه داشته بودی ؟ حیف نیست دنیا با نظرات کارشناسی حضرتعالی آشنا نباشه ؟؟؟
در هر صورت شما میگی فرانسه قهرمانه ؟ منم میگم باشه ...
شما هم که داری تهمت میزنی اون خط اول نتیجه گیریت واقعا خلاقانه است! از کدوم پست من به این نتیجه رسیدی؟
باز هم میگم فرانسه بازی دوبل را ببره که میبره بعد یک برد میخواد اینطور نیست؟ مگه احتیاج به 3 برد نداره؟
Just Nole آنلاین نیست.  
قدیمی 11-21-2014, 11:10 PM   #49
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
آقای 289 قدیم و just nole جدید برد و باخت همیشه وجود داره و هیچکس منکر این قضیه نیست.ولی نمی دونم چرا نمی خوای رفتارت رو درست کنی.بحث کردن با عقده ای صحبت کردن خیلی فرق داره.اگه یک خورده فکر کنی خودت متوجه می شه که جزو کدومشون هستی؟البته می دونم که این حرفها روی شما اثری نداره و مشکل شما رو باید ریشه ای حل کرد.
تو حق نداری به پشتوانه اینکه فدرری هستی هرچی دلت خواست بگی درست صحبت کن عقده ای هم خودتی
Just Nole آنلاین نیست.  
قدیمی 11-21-2014, 11:11 PM   #50
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

just nole یا همون 289 خودمون دقت کن اینجا کسی نگفته که باید حتما هوادار فدرر باشی. کما اینکه خیلی از اعضای سایت طرفدار بقیه بازیکن ها هستن.ولی...ولی با احترام در مورد بقیه تنیسور ها نظر میدن.اگر هم انتقادی کنن مثل شما نیستن که یه ریز از صبح تا شب علیه فدرر صحبت میکنی و پست میدی.

خودت وجدانا یه نگاه کن ببین تاپیک رو به چه روز انداختی. اخه چرا انقدر خودت رو تحمیل میکنی برادر من؟؟آدم خیلی خوبه بعضی وقت ها ارزش خودش رو حفظ کنه.

در ضمن اون نام کاربری novak که بن شده مال خودت هست که باهاش از پست های خودت سپاسگزاری میکنی!!
swiss express آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)