بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2009 > تورنمنتهای مردان > Rogers Cup

Rogers Cup

August 10-16, Montreal, Canada

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-11-2009, 06:19 PM   #121
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Red-Line نمایش پست ها
با سلام

چاکریم محمد جان . ( هر 2تا محمد )

عجب بابا ... ما هی میام هیچی نگیم مثل اینکه نمیشه ..

اخه من نمیدونم کی تو این تاپیک گفت گریه کردن بده ؟ منو محمد 100000000 میلیون بار گفتیم . نه راجر بلکه منم گیره میکنم خود رافا هم گیره میکنه . اما نه برای یک فینال ورزشی !!! این گریه فدرر فقط در مقابل نادال هست و دلیلش هم فقط ناتوانی و ضعف اون در مقابل ناداله !! اخه تا کی میخواید خودتون رو گول بزنید ؟!

اگر برای راجر تنیس زندگیه ! پس چرا وقتی تو استرالیا 2008 به نواک باخت گریش نگرفت ؟! یا وقتی از شانگهای حذف شد گریه نکرد ؟! یا وقتی تو المپیک باخت !؟ اخه یه خورده قبل از پست زدن فک کنید . همینجوری احساسی شدن و جواب دادن نشد کار که !!!

میلاد جان نکنه فقط راجر سخت تمرین میکنه و بقییه تنیسور ها رفتن خونه نشستن زیر باد کولر دارن ساین شاین میخورن ؟! اقا من نمی دونم چی بگم والا ... اون رادیک بدبخت تو فینال ویبلدون اونطوری باخت گریه نکردن . یا نادال تو فینال وینبلدون 2007 انطوری مصدوم شد و اون بازی رو باخت گریه نکرد والا . باور کن برای بقییه تنیسور ها هم تنیس اندازه راجر مهمه !!!

بحث گرنداسلم هم نادال با توجه به سنش عملکرد بی نظیری داشته . حتی اگر با همین روال تا سن فدرر می تونه رکورد اون رو بشکونه . من نمیخوام سر این بحث کنم . زمان همه چیز رو مشخص میکنه !!!

یه خورده منطقی تر به قضایا نگاه کنید .
سلام به بهمن عزیز

ما والا موقع پست زدن فکر میکنیم هم فکر تایپ کردن و هم فکر کل کل خلاصه فکر میکنیم.

1-ما فکر میکنیم یه دفه به جای گریه گیره ننویسیم:281:چون معنی جملات عوض میشه .
از قدیم گفتن که ادم باید پله هارو یکی یکی بالا بره نه مث بعضیا که مثلا از پله اول میپره پله پنجم از پله دوم غافله اون بعضیا بعد به ما میگن فکر کنید ولی خودشون...:281:

2-بعدش اون بعضیا چرا گریه های راجر تو استرالیای 2006 و ویمبلدون 2003 و رولند گاروس 2009 رو نمیبینن فقط گریه های مقابل رافا رو میبینن:281:

بعدش شما همیشه نادال رو رو فرم میدونید هروقت ببازه فقطو فقط دلیلش مصدومیته:281:اینو نگید پس چی بگید؟:281:

بعدش راجب گرند اسلم ها هم بگم که طرفدارای نادال همیشه عالم قسطی کار میکنن و میگن رافا به سن الان راجر برسه باید 16 یا بیشتر از اون به 6 گرند اسلمش اضافه شه
بنده خدا رافا از دست شما مجبوره سفته بنویسه بده به ای تی پی و 16 گرند اسلم بگیره که طرفداراش راضی شن.:281:بعدش هم میگن رکورد راجر رو زده:281:

بابا شما هم یه خورده فکر کنید بعد پست بزنید

یا علی
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2009, 06:30 PM   #122
Mohammad_Joulaei
Former Staff

نقل قول:
واقعا ادم چه استدلال هایی که نمی شنوه !! به حق چیزهای ندیده و نشنیده ......

پس چون رافا جوونه و اندازه راجر جام نبرده تنیسوری در حد راجر نیست !!! حالا اگر هم تو 23 سالگی این همه جام برده به درک که برده !! اصلا غلطت کرده که برده .. دیگه از این به بعد نمیبره . ولی راجر که 15 گرنداسلم تو 27 سالگی برده اسطورست . ولی نادال که 81 بازی بدون شکست تو خاک داره اصلا عددی نیست !!!! هد تو هدشون هم 13-7 به نفع نادال هست حساب نیست !!! مسترز هم چون راجر خوب کار نکرده خوب نیست !!! المپیک هم به درد نمیخوره .. فقط گرنداسلم خوبه که راجر بیشتر برده !!!

اصلا هم تحلیل ها و نوشته های تحلیلگران بزرگ تنیس دنیا مهم نیست !! مهم اینکه که فدرر 15 تا گرنداسلم برده !!! واقعا از شنیدن صحبت های دوستان مشعوف شدیم

شما اگه بری تو جدول atp امتازاش رو ببینی این حرفارو نمیزنی
حالا اگه نمیدونی هم بدون که گرنداسلم 2000 امتیاز داره و مسترز ها و المپیک به ترتیب 1000 و 800 امتیاز داره.

یعنی همه تورنمنت ها نصف گرند اسم ها هم نمیشه.

اره به قول بچه ها رافا بیاد فیچرز تهران هم شرکت کنه اون هم به نوبه خودش ارزش داره:281:

خلاصه اگه اموزشی و کل کلی و چیزی داشتی من در خدمتم.

یاعلی

ویرایش توسط Mohammad_Joulaei : 08-11-2009 در ساعت 06:38 PM
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2009, 07:00 PM   #123
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ROGER FEDERER نمایش پست ها
اين لينك نظر يكي از كاربران در مورد علت واقعي شكست نادال در رولان گاروس وسپس عدم شركت در ويمبلدون است.
اينجا
و اين هم نظر اون كاربر

Some questions keep nagging...
Is Nadal really­ injured?­ Why isn't he resting the knee? He's­ been­ photographed doing some other sports that could­ put­ strain on the knee.
During the french open, he­ was­ quoted as having contemplated legal action against­ WADA­ (anti doping) officials for incessantly being on­ his­ tail.
Again after losing to Soderling, he­ emphasised­ that the reason he was winning so often was­ his good­ play and not physical fitness.
Why is he­ answering­ questions that no one is asking him?
His­ sudden run of­ bad form has coincided with the scrutiny­ from­ anti-doping officials. Is this a mere­ coincidence? Or­ is there more to it than meets the­ eye?
Why is his­ participation in Wimbledon now­ shrouded in doubt?­ Injury or confidence problems? Is­ the feeling of­ assurance - invincibility! - offered by­ performance­ enhancing substances gone?
The tennis­ world and indeed­ all of sports may soon receive some­ SHOCKING­ news!!!
WATCH THIS SPACE!!!
#########
فكر نميكنم نيازي به ترجمه داشته باشه.
من پيگير شدم ببينم نظر ايشون چقدر صحيحه.
منتظرم نظر ديگر دوستان هم بشنوم تا نتيجه جستجوم رو بگم.
به نظر من اون کاربر حرف مفت زده
نظرشو بزاره دم کوزه ابشو بخوره
اون کاربر یه ادم مریض روانی هستش
شکر زیادی خورده

ویرایش توسط davidbeckham : 08-11-2009 در ساعت 07:18 PM
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2009, 07:08 PM   #124
Rio
Roger's Fan

آواتار Rio

پستها: 3,457
سپاس: 4,547
در 3,416 پست 18,618 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ROGER FEDERER نمایش پست ها
اين لينك نظر يكي از كاربران در مورد علت واقعي شكست نادال در رولان گاروس وسپس عدم شركت در ويمبلدون است.
اينجا
و اين هم نظر اون كاربر

به به چشمم روشن!!
الان اینجا خون بپا میشه
محمد - کوروش - خشایار - ...
رافا و دوپینگ ؟!!

این جناب کاربر با دلیل و مدرک این حرفها را زده یا
همینجوری نشسته خیالبافی کرده؟!
رافا مرد تر از این حرفهاست !!
Rio آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2009, 10:59 PM   #125
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

بچه ها من بازی موری-چاردی رو خیلی کم دیدم،
علی جون سوتی ای چیزی نداده؟
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2009, 11:01 PM   #126
Red-Line
Former Staff

آواتار Red-Line

پستها: 138
سپاس: 916
در 113 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال - ماریا شاراپووا

عجب بابا !!!! ما هی نمیخوایم بحث کنیم . یعنی وقتشم ندارم که بحث کنم مثل اینکه نمیشه !!

محمد جان اگه من می دونستم از دیدن پست های من اینقدر ذوق زده میشی که 9 شکلک خنده میزاری روزی 100 تا پست میزدم تا حداقل دل یه جوون رو شاد کنم

داداش گلم شما به جای اینکه اینقدر کل کل کنیو بری جمع تفریق کنی ببینی گرنداسلم چندبرابر مسترزه و مسترز چند برابر فیوچرز برو 4 تا سایت امار و ارقام تنیس ببین چه خبره !! در ضمن من اینجا نیومدم کل کل کنم . یعنی اصلا دوست هم ندارم کل کل کنم . به اسم تاپیک هم نگاه کنی نوشته بحث و تبادل نظر !!! با کل کل زمین تا اسمون فرق میکنه .....

در ضمن کی گفته رافا در اینده حتما 16 تا گرنداسلم میبره !!! ما میگیم اگر حتی همین طور هم ادامه بده می تونه رکورد رو بشکونه . حالا تا اون موقع تنیس هزار جور میچرخه !!! ما داریم حال حاضر رو بررسی میکنیم . در حال حاضر ( فصل قبل که تموم شده ) رافا با اختلاف زیاد در Race اول بود . امسال هم که هنوز تموم نشده ببنیم تا اخر سال چی میشه ولی با وجود مصدومیت رافا اولین seed مسابقات لندن بود . h2h هم که رافا جلوه ... والا دیگه نمیدونم چی بگم !!!!

به قول معروف مرغ شما یه پا داره هیچ کاریش هم نمیشه کرد . ولی پیشنهاد میکنم بشین 4 تا تحلیل تنیس بخون !! 4 تا مقاله از 4 تا مفسر بزرگ تنیس بخون بعدا خودت می فهمی در مورد رافا چه اشتباهاتی میکردی . من دیگه بحثی ندارم . فک کنم 2-3 روزی هم نیستم یا خیلی کم سر میزنم ( الانم خونه رفیقم هستم از اونجا ان شدم ) . ولی من اصلا اینجا نمیام که کل کل کنم .... کل کل واسه کوچه خیابونه اینحا مثلا فروم تخصصی تنیسه !!!!

ویرایش توسط Red-Line : 08-11-2009 در ساعت 11:05 PM
Red-Line آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Red-Line به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2009, 11:20 PM   #127
Mohammad_Joulaei
Former Staff

نقل قول:
عجب بابا !!!! ما هی نمیخوایم بحث کنیم . یعنی وقتشم ندارم که بحث کنم مثل اینکه نمیشه !!

محمد جان اگه من می دونستم از دیدن پست های من اینقدر ذوق زده میشی که 9 شکلک خنده میزاری روزی 100 تا پست میزدم تا حداقل دل یه جوون رو شاد کنم

داداش گلم شما به جای اینکه اینقدر کل کل کنیو بری جمع تفریق کنی ببینی گرنداسلم چندبرابر مسترزه و مسترز چند برابر فیوچرز برو 4 تا سایت امار و ارقام تنیس ببین چه خبره !! در ضمن من اینجا نیومدم کل کل کنم . یعنی اصلا دوست هم ندارم کل کل کنم . به اسم تاپیک هم نگاه کنی نوشته بحث و تبادل نظر !!! با کل کل زمین تا اسمون فرق میکنه .....

در ضمن کی گفته رافا در اینده حتما 16 تا گرنداسلم میبره !!! ما میگیم اگر حتی همین طور هم ادامه بده می تونه رکورد رو بشکونه . حالا تا اون موقع تنیس هزار جور میچرخه !!! ما داریم حال حاضر رو بررسی میکنیم . در حال حاضر ( فصل قبل که تموم شده ) رافا با اختلاف زیاد در Race اول بود . امسال هم که هنوز تموم نشده ببنیم تا اخر سال چی میشه ولی با وجود مصدومیت رافا اولین seed مسابقات لندن بود . h2h هم که رافا جلوه ... والا دیگه نمیدونم چی بگم !!!!

به قول معروف مرغ شما یه پا داره هیچ کاریش هم نمیشه کرد . ولی پیشنهاد میکنم بشین 4 تا تحلیل تنیس بخون !! 4 تا مقاله از 4 تا مفسر بزرگ تنیس بخون بعدا خودت می فهمی در مورد رافا چه اشتباهاتی میکردی . من دیگه بحثی ندارم . فک کنم 2-3 روزی هم نیستم یا خیلی کم سر میزنم ( الانم خونه رفیقم هستم از اونجا ان شدم ) . ولی من اصلا اینجا نمیام که کل کل کنم .... کل کل واسه کوچه خیابونه اینحا مثلا فروم تخصصی تنیسه !!!!
بهمن جان سلام

من همیشه ادم دلشادی هستم. که شما یا غیر شما بخواد کاری کنه که دل منو شاد کنه!!!!!

اولا خودت میگفتی که رافا به سن راجر برسه رکورد راجر رو تو گرند اسلم ها میزنه بعدش الان میگی نمیزنه:281:

دوما ما هم دوست نداریم بحث کنیم ولی ادمایی مث شما میان ناسزا میگن که نمیشه ساکت بشینیم

سوما من برا این فیو چرز رو نام بردم چون شما داری تورنمنت های 1000 و 800 امتیازی رو با گرند اسلم های 2000 امتیازی یکی میکنی خب پس فیو چرز هم هست چون اونم یه جامه

چهارما باشه من میرم مطالعه میکنم شما هم نوشتن رو برو یاد بگیر که خدایی ناکرده به جای گریه گیره ننویسی:281:

یا علی
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2009, 11:48 PM   #128
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

مقایسه المپیک با گرنداسلم فقط از لحاظ امتیاز، مسخره ترین چیزیه که تو عمرم شنیدم!!!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2009, 12:13 AM   #129
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

آقا شما یه مفسر معتبر بیارید که بگه رافا برتر از فدرر هستش،(غیر از اون بورگ از خودراضی)
ما 100 بار گفتیم که رافا هم بسیار شایسته است.
آخه مگه ممکنه یه آدم عاقل بازی رافا رو آنالیز کنه و بگه تنیسور خوبی نیست؟
ولی فعلا فدرر با اختلاف زیادی برتره.
اگر 6 سال دیگه رافا تونست به افتخارات فدرر برسه،همه براش تعظیم میکنیم و عنوان برترین تنیسور تاریخ رو به اون میدیم.
ولی تا اون زمان،سکوت لطفا
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2009, 07:21 AM   #130
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

بیستمین پیروزی متوالی بهترین تنیسور تمام ادوار تنیس رو به همه طرفداراش تبریک میگم چشم حسود بترکه

انشااللللللللللللللللللللللللللللللللللللاه....
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
راجرز کاپ، تنیس ، کانادا , مونترال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)