بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-09-2010, 10:39 PM   #521
fafafa
Junior Member

آواتار fafafa

پستها: 9
سپاس: 10
در 10 پست 61 بار سپاسگزاری شده

میشه لطفا بیخیال این بحث تبانی بشید آخه کدوم عقل سلیمی قبول میکنه آدم به خاطر یه مشت دلار بیخیال فینال گرانداسلم بشه
من که فکر میکنم بازی نزدیکی بین ورداسکو و نادال برگزار بشه البته بازم با پیروزی رافا تموم بشه.
من که بی صبرانه منتظر فینال راجر کبیر با رافا هستم تا بازم ثابت بشه واقعا مرد شماره 1 تنیس چه کسیه
fafafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی fafafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 10:46 PM   #522
delpie
Member

پستها: 56
سپاس: 31
در 54 پست 257 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andrey Goulobev Denis Istomin Illya Marchenko
پیش فرض دیدگاه

من در نظرم عنوان کردم اصلا به این مسایل فکر نمی کنم.اما اگه بعضیا گفتن تایتل بهتره از پول حر خنده داری به نظر میاد چون عمر ورزشی ورزشکار که به پایان برسه دیگه پول در آوردن سخته.این بنگاه ها آینده شون رو تضمین می کنن.حافظه ما هم به عنوان طرفدار ضعیفه پس حقیقت اینه غیر اسطوره هایی مثل فدرر نادال و....هر کسی میتونه به پول بیشتر از تایتل اهمیت بده.از خودمون سوال می کنم.کاناس کجاست؟آنچیچ چی؟به هر حال..........اما واقعا بیخیال توهم توطیه بشید و از ورزشی که عاشقش هستید لذت ببرید.مثل خود من.
delpie آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 10:55 PM   #523
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpie نمایش پست ها
من در نظرم عنوان کردم اصلا به این مسایل فکر نمی کنم.اما اگه بعضیا گفتن تایتل بهتره از پول حر خنده داری به نظر میاد چون عمر ورزشی ورزشکار که به پایان برسه دیگه پول در آوردن سخته.این بنگاه ها آینده شون رو تضمین می کنن.حافظه ما هم به عنوان طرفدار ضعیفه پس حقیقت اینه غیر اسطوره هایی مثل فدرر نادال و....هر کسی میتونه به پول بیشتر از تایتل اهمیت بده.از خودمون سوال می کنم.کاناس کجاست؟آنچیچ چی؟به هر حال..........اما واقعا بیخیال توهم توطیه بشید و از ورزشی که عاشقش هستید لذت ببرید.مثل خود من.
میشه بگید کجای دوران بازیگری ماریو آنچیچ شگفت انگیزه؟ شاید وقتی تو جونیورز بوده با تبانی نامبر وان شده!!! یا کانیاس که بجز مورد دوپینگش مورد خاص دیگه ای در مورد شرط بندی و تبانی ازش ندیدیم!!

خواهشا بحثی که خودتون بهش دامن زدید رو با برهان و ادله ثابت کنید تا ما هم قبول کنیم شدت شرط بندی و تبانی اینقدر زیاده...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 11:03 PM   #524
delpie
Member

پیش فرض دیدگاه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
میشه بگید کجای دوران بازیگری ماریو آنچیچ شگفت انگیزه؟ یا کانیاس که بجز مورد دوپینگش مورد خاص دیگه ای در مورد شرط بندی و تبانی ازش ندیدیم!!

خواهشا بحثی که خودتون بهش دامن زدید رو با برهان و ادله ثابت کنید تا ما هم قبول کنیم شدت شرط بندی و تبانی اینقدر زیاده...
دوست عزیز با دقت بخون در ابتدا بعدش موضع بگیر.آدم میتونه چشمشو ببنده بگه هیشکی تو استادیوم ایران فحش نمیده میتونه خیلی چیزارو نبینه و نشنوه.اما این مسایل هست اما برای بار چندم می گم بیخیال باشید با دید مثبت به ورزش مورد علاقمون برسیم.من در تاپیک قبل گفتم حافظه ما طرفدارا مث خودم ضعیفه چون این بازیکنای به این خوبیو زود فراموش میکنیم.فقط تاپ رنکها رو یادمون میمونه که اونارو هم بکشی پول اینجوری به دست نمیارن.تنیس فراتر از ورزشه.اینو در 10 سال عشق و بازیم فهمیدم.
we leads one game to love for ever from everyone because we love tennis.
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 11:16 PM   #525
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

سلام

بعضی ها مثل این که خیلی ناراحت شدند

من گفتم تبانی وجود داره. من نگفتم نادال تبانی کرده. فدرر تبانی کرده. نادال اراده کنه ورداسکو رو له می کنه. 12 بار با هم بازی کردند نه 10 بار و هر 12 بار رافا برده

راجر هم 3000 بار هم اندی رادیک رو ببره من نمیگم حتی یکیش تبانی بوده

این وصله ها به این 2 نفر نمی چسبه اما تبانی در تنیس وجود داره. حالا شما همش صورت مساله رو پاک

کنید
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 11:45 PM   #526
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
میشه بگید کجای دوران بازیگری ماریو آنچیچ شگفت انگیزه؟ شاید وقتی تو جونیورز بوده با تبانی نامبر وان شده!!! یا کانیاس که بجز مورد دوپینگش مورد خاص دیگه ای در مورد شرط بندی و تبانی ازش ندیدیم!!

کوروش جان خیلی احساساتی شدی!!!!!

مسئله اصلا زیر سوال بردن فدرر و نادال و ورداسکو و ... نیست. مسئله اینه که توی تنیس تبانی وجود داره و خیلی زیاد هم است.

اونی که راجر و نادال رو زیر سوال برده باید جوابش رو بدی. از فعل و ضمیر مشخص در بحثت استفاده کن!!! نظر کلی نده!!! خیلی از اینایی که بچه ها نوشتند اینه که میگن تبانی تو تنیس مطرحه و این پتانسیل در تنیس وجود داره، نه اینکه بگن نادال و راجر عناوینشون رو با تبانی بدست آوردن!!!!

همونطور که دوستمون گفت، بهترین چیز همونیه که از ورزش محبوبمون لذت ببریم.

سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 11:46 PM   #527
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
‏ این بازیکنای به این خوبیو زود فراموش میکنیم.فقط تاپ رنکها رو یادمون میمونه.
دوست عزيز يه كم بيشتر رو حرفات فكر كن.چطور ممكنه يه بازيكني خيلي خوب باشه ولي جز تاپ رنك ها نباشه?
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2010, 12:08 AM   #528
delpie
Member

پیش فرض دیدگاه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
دوست عزيز يه كم بيشتر رو حرفات فكر كن.چطور ممكنه يه بازيكني خيلي خوب باشه ولي جز تاپ رنك ها نباشه?
دوست عزیز من برای شما نمی نویسم اینو 3 بار گفتم تا حالا/شما نظراتت خیلی خاصه/بقیه تصمیم میگیرن در این زمینه/شما فقط رنکینگارو بازیکن میدونی با این حرفت یعنی هنین/نعلبندیان/فررو/لیوبیچیچ و.............هیچی از بازی نمیدونن/من این چهارمین باره میگم شما نظراتت خاصه/من اصلا واسه شما نمی نویسم.
کاربر زیر از شما delpie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-10-2010, 12:12 AM   #529
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
دوست عزیز با دقت بخون در ابتدا بعدش موضع بگیر.آدم میتونه چشمشو ببنده بگه هیشکی تو استادیوم ایران فحش نمیده میتونه خیلی چیزارو نبینه و نشنوه.اما این مسایل هست اما برای بار چندم می گم بیخیال باشید با دید مثبت به ورزش مورد علاقمون برسیم.من در تاپیک قبل گفتم حافظه ما طرفدارا مث خودم ضعیفه چون این بازیکنای به این خوبیو زود فراموش میکنیم.فقط تاپ رنکها رو یادمون میمونه که اونارو هم بکشی پول اینجوری به دست نمیارن.تنیس فراتر از ورزشه.اینو در 10 سال عشق و بازیم فهمیدم.
we leads one game to love for ever from everyone because we love tennis.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezavahdani نمایش پست ها
سلام

بعضی ها مثل این که خیلی ناراحت شدند

من گفتم تبانی وجود داره. من نگفتم نادال تبانی کرده. فدرر تبانی کرده. نادال اراده کنه ورداسکو رو له می کنه. 12 بار با هم بازی کردند نه 10 بار و هر 12 بار رافا برده

راجر هم 3000 بار هم اندی رادیک رو ببره من نمیگم حتی یکیش تبانی بوده

این وصله ها به این 2 نفر نمی چسبه اما تبانی در تنیس وجود داره. حالا شما همش صورت مساله رو پاک

کنید

دوست عزیز من خودم گفتم قبول دارم این چیزا هست ولی وسعتش این حدی که جنابعالی و دوستتون میگید نیست...فدرر از اول که 16 تا گرند اسلم بنامش نزده بودن!!! یا رافا همینطور... اینا از اول که قرار نبوده اینطوری بزرگ بشن، حالا اون بنگاه ها از کجا میدونستن اینا قراره گرند ببرن که نرفتن سراغشون؟؟ حتی تو Case داویدنکو هم از اینا سوال کردن و گفتن تاحالا هیچ کس بهشون پیشنهاد نداده...!!

یه کم فکر کردن چیز بدی نیست، شما میگی آنچیچ فلان و کانیاس بهمان!! من میگم دلایل و منظورت رو بگو شما بجائی که اگه دلیلی داری بگی میای میگی بیخیال!!! یا حرفی نزن یا میزنی تا تهش واستا...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2010, 12:18 AM   #530
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

ببینین دوستان، شما همگی سرور من هستین. منظورم عزیزانی هست که در مورد تبانی قلم فرسایی کردند. اما به خدا این چیزا در تنیس به این شکلی که شما می فرمایید، نیست! من چند ساله خیلی از ساعات رو در فروم های تخصصی تنیس که از سرتاسر جهان ده ها هزار کاربر دارند گذروندم، ولی باور کنید در هیچ یک از اون محافل اصلا صحبت چنین چیزهایی نیست. صحبت از همه چیز هست غیر از تبانی! آخه اگر چنین چیزی بود فقط رازش برای ما که فاش نمی شد! بلکه همه دنیا در موردش حرف می زدن.

به نظر من اونقدر در فوتبال کثیف لیگ داخلی از تبانی شنیدیم که واقعا این مساله زشت در ذهنمون نهادینه شده! لیگ داخلی ما متاسفانه پر از انسان های ندید پدید نوکیسه ی تازه به دوران رسیده هست که اکثریت قریب به اتفاقشون حتی توی خونه های پدراشون، نون برای خوردن نداشته اند! چه برسه به ظرفیت برای پولدار شدن! اما تق ـی به توقی خورده و حرفه ای شدن (اسمی) لیگ خیـــــــــــــــــلی براشون اومد داشته (از لحاظ مالی!). الان می بینین که نهایت فکرشون هم اینه که برن یه ماشین خارجی 200 میلیونی بخرن و این نمایشگاه دارهای شارلاتان چه شیره هایی که به خاطر این ماشین ها سرشون نمالیده اند! یا مثلا نهایت دنیاشون اینه که برن دوبی (بهشت روی زمین برای عده ای) و مثلا اونجا از نزدیک یه نایت کلاب رو ببینند! انقدر دنیای محدود و گداصفتانه ای دارند «بعضی» از این ورزشکارهای بی جنبه ی نسل فعلی! مثلاً یادتونه اون موقعی که رضازاده ی مزدور جیره خور قهرمان جهان در وزنه برداری شده بود و اونقدر طلا گرفته بود، با بی ظرفیتی تمام برای چند میلیون رفته بود دوبی توی تبلیغ تلویزیونی املاک رابینسون که از کانالهای دامبولی دیمبوی لس انجلسی پخش می شد شرکت کرد!!!! مثل این می مونه مایکل فلپس امریکایی قهرمان طلایی بلامنازع شنا بره و برای یک مرغداری تبلیغ کنه! یکی نبود به این بادکنک تو خالی ::رضا زاده:: بگه که آخه بی ظرفیت، تو الان در دنیا خیر سرت اسم و رسمی پیدا کردی، چرا خودت با دستان خودت ارزش و منزلت مدالها و مقام هات رو میاری پایین که میری برای بنگاه معاملات ملکی تبلیغ می کنی! البته خلایق هر چه لایق! می بینین که الان اون بادکنک بشکه به دلیل مشخص شدن دست داشتن در دوپینگ و افرادی که باهاش هستند از عالم و آدم در فدراسیون جهانی فراریه! بی سوادی و عقب موندگی دیگه نتیجه ای بهتر از این نداره که! یا مثلاً یادتونه سرپرست تیم ملی می گفت همه جای دنیا فوتبالیست به فکر فوتبالشه، اینجا اونقدر طرف بدبخته که میره یه ماشین گرون قیمت برمیداره بعدش می مونه توی قسطهاش! چند دقیقه مونده به شروع تمرین تیم ملی به جای حفظ تمرکزش و کسب آرامش، می بینی یه گوشه با موبایلش داره داد و بیداد
و فحش و فحش کشی و دعوا با نمایشگاه دار می کنه که من الان پول ندارم و از این حرفا! آیا چنین چیزهایی در دنیای تنیس این بازیکنان که ماها افتخار تماشای هنرشون رو داریم «به این شکل» هست اصلاً ؟

در دنیای تنیس حرفه ای اینطور نیست! اکثر تنیسورهای معروف دنیا از خانواده های متمول و متوسط به بالا هستند و این گدا گشنگی برای پول که متاسفانه در لیگ داخلی ما وجود داره در دنیای اونها نیست. شما فقط برین برای مثال ثروت پدر ارنستس گولبیس از لتونی و سطح رفاه و نوع زندگی پسرش رو ببینین! این بی ظرفیتی برای رسیدن به پول (در حدی که بخواد طرف براش دست به تبانی بزنه) به نظرم در تنیس در حد صفر هست.

من عاشق فوتبال بودم و همیشه تبانی رو لکه ننگ این ورزش می دونستم. در سال های گذشته که با موشکافی و دقت مسائل تنیس حرفه ای رو دنبال کردم، به این نتیجه رسیدم که این ورزش دقیقاً همونیه که من دنبالشم. از لحاظ پاکی و زیبایی و هیجان و روی حساب و کتاب بودنش! و این بود که کم کم علاقه من به فوتبال رنگ باخت اما هنوز بعضی از تیم ها رو دنبال می کنم.

خلاصه اگر بگم که پاکی تنیس بود که من رو در نظر اول عاشق خودش کرد، کم بی راه نگفتم. تا این حد بی نظیر بودن این ورزش برام ستودنی و والاست!

ویرایش توسط PowerVu : 09-10-2010 در ساعت 03:25 AM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
یو اس اپن، راجر فدرر، US Open، گرنداسلم آخر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)