بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-02-2013, 01:07 AM   #51
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

مهروز به جان خودم این وقتی که گذاشتی این پست رو نوشتی میذاشتی توی مطالب علمی الان 73 درصد فرمول های ریاضیات و فیزیک رو نقض کرده بودی !!!!!
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2013, 01:33 AM   #52
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

ما پیر شدیم و این ممد بی‎خیال جایزه استفان ادبرگ نشد.
بکش بیرون از این پیرمرد بدبخت ما
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2013, 01:36 AM   #53
roli
Senior Member

پستها: 317
سپاس: 14,435
در 311 پست 1,954 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نباید به تشکر کردن خیلی گیر داد چون ممکن طرف 50% یه پستو قبول داشته باشه به همین خاطر تشکر کنه. من خودم بعضی وقت ها از تیکه های باحالی که محمد به راجریا میندازه واقعاً میخندم و به همون خاطر تشکر میکنم ولی ممکنه حرفشو قبول نداشته باشم و همین طور بالعکس برای دوستان راجری.
roli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roli به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2013, 06:56 AM   #54
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

زبانم قاصر از وصف حماسه خلق شده توسط مهروز تبخیر الحالت

14تا نقل قول همراه با پاسخ به انضمام مقدمه و موخره

به خرد قسم که انیشتین هنگام ارایه نظریه نسبیت چنین تفکر و تعمق و تالم و تعنن و .... نداشته

ویرایش توسط SHIR FarHad : 08-02-2013 در ساعت 07:27 AM
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2013, 12:00 PM   #55
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود
با سپاس از مهروز عزیز که وقت گذاشتن و ب پست ها جواب دادن
با اینکه در موارد زیادی خردورزانه جواب دادن
اما نکته هایی هست که لازم دونستم اشاره کنم،این صرفا نظر منه میخواید براش پشیزی ارزش قائل نباشید
شوما 2 مورد از بردن جایزه رو ب ما تخفیف دادید خیلی ممنون
حرف من اینه بر اساس همون بند های ای تی پی
وقتی رفتار رافا و راجر رو تو زمین و آف کورت مقایسه میکنیم
رافا در زمین بهتر بوده و در آف کورت میشه گفت مساوی اند
البته اگه مصاحبه های ایندو رو آن کورت در نظر بگیریم
شوما چند مورد سراغ داری که رافا تو زمین داد و بیراه راه انداخته باشه و با تماشاگر و داور در حد فحش کشی بحث کرده باشه؟!!! یا قصد زدن حریف رو داشته باشه
اگه ب جزئیات هم دقت کنید حتی رافا در دادن حوله ب بالبوی ها هم دقت میکنه
مثلا بازی رادیک رو ببینی حوله رو از چند متری پرت میکنه ب بالبویالبته اینکه رادیک همچین کاری میکرد اصلا هم مشکلی نداره ولی برخورد رافا بسیار مودبانه اس و جای حداقل اشاره رو داره
تا جایی هم که من میدونم رافا در مورد شکستن راکت گفته:خیلی ها همین راکت رو هم نمیتونن بخرن(یکیش من) ب همین خاطر هیچگاه راکت نمیشکنم
تو مصاحبه ها باز هم رافا دوستانه تر حرف میزنه،این ها دیگه سند داره برید مصاحبه هاشو در مورد راجر بخونید
شوما پست منو هایلایت کردید و کاملا مشخصه من گفتم رافا هم مغروره و باز هم منو متهم کردید که فقط راجر رو مغرور میدونم
مغرور بودن راجر ب موفقیت هاش و احساس د گوت بودنش برمیگرده
رافا از شکست متنفره،چون ب خاطر بردن ی بازی از جون مایه میذاره،سرویس نداره که چند تا چپ و راست ایس بزنه
و وقتی میبازه همه ی تلاش هاش رو نابود شده میبینه
شوما اینتنسیتی فشار و استرس های وارده رو هم در نظر بگیرید میبینید که رفتار رافا بسیار هم طبیعی جلوه میکنه
این سال ها اگه رافا بیش از راجر مستحق بردن این جایزه نبوده کمتر هم نبوده(شهرت و موفقیت رافا هم از سال 2005 بسیار چشمگیر بوده،اونچیزی که شوما تأکید دارید روش و میگید راجر چون موفق بوده پس باعث شده خوش اخلاق تر شه!!!
فقط راجر بوده که این سال ها موفق و محبوب بوده؟!!!)

با توجه ب عملکرد های ایندو رافا شایسته تر بوده که اسمش بین کندیدیت ها باشه
همین 2012 که مثال زدین
جالبه از بیگ 4 راجر انتخاب شده
و 3 بازیکن ب اسامی داوود دلپو مارین چیلیچ که بنده خدا ها عناوینشون یک دهم راجر هم نمیشه
اینجوری فاکتور موفقیت و شهرت در بردن این جایزه خیلی محسوس و مشهوده
و همه ی این سال ها راجر فدرر اینجوری جایزه برده
در مورد نواک هم کازی ندارم من فقط نظرمو گفتم،مهم نی برام که چه بازخوردی داشته باشه
در مورد حرف آخرتون
دوست عزیز 35 ساله که فرهنگ ما ب فناک عظمی رفته
من دوست ندارم شعار بدم که بیاید با هم خوب باشم و این حرفا
شوما چند سال قبل اینجا نبودی
اینجا از خیلی وقت پیش بیشتر شبیه ب میدون جنگ و رقابت بوده
از همون موقع که ثنکس جناهی شروع شده
توهین و تمسخر سال های قبل اینجا خیلی بیشتر بوده
که ب خاطر عوض شدن جو سایت و حضور فعال برادران و خواهران رافایی کمرنگ تر شده
همه ی ما جملات خوشگل و ادبی هر روزه در قالب پیام کوتاه ب همدیگه میفرستیم
واقعا چقد ب این حرفا عمل میکنیم؟!!!
مشکل ریشه ایست دوست عزیز با شعار دادن چیزی حل نمیشه(خودمو میگم ی وخ بر نخوره بهتون)
حداقل 100 سال زمان میبره در صورت تغییر بزرگ، تا 35 سال لجن زدگی ب نقطه ی صفر برسه
و من الخیام توفیق!

ویرایش توسط Rafa : 08-02-2013 در ساعت 12:47 PM
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2013, 04:12 PM   #56
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

ضمن تشکر از نظرات دوستان گرام باید به چند مورد اشاره کنم :
اولا برای بار صدم ! برنده جایزه استفان با رای گیری از خود تنیسورا انتخاب میشه نه اینکه atp خودش انتخاب کنه . در واقع نه کارشناس و نه هیئت نظارتی هست که بشینه و این فاکتورهایی که دوستان تو پستاشون بیان میکننو بصورت دقیق بررسی کنه و نه کسی از بازیکنان بازخواست نمیکنه که مثلا چرا به فلانی رای ندادی .
دوما ما خیلی اطلاع زیادی از روابط بین تنیسورای مختلف نداریم مثلا رابطه بین نواک و نادال خیلی پیچیده به نظر میاد که با یه هندشیک دیدن نمیشه بهش پی برد . بزارید اینطور بگم رابطه بین سونگا و فدرر خیلی دوستانه به نظر میاد طوری که آدم فکر مینکه اگه فدرر تو کل سال صد بار هم راکت بشکونه یا با تماشاگرا درگیر بشه بازم انتخاب سونگا برای جایزه استفان فدرر باشه .یا مثلا رابطه نادال با فرر اینگونه به نظر میاد.
سوما به نظرمن اتفاقا خیلی خوبه که جایزه استفان به تنیسورای خیلی مطرح برسه چون باعث تبلیغ بیشتر این جایزه میشه و به هدفی که این جایزه داره کمک میشه مثلا اگه این جایزه دوسال به پایینتر از تاپ 10 برسه به کل این جازه فراموش میشه .
چهارما آدما اخلاق و رفتار واقعیشونو تو شرایط سختتر نشون میدند در واقع اگر هم atp برنده این جایزه رو خودش انتخاب میکرد باید شرایط بازیکنان مختلف رو تو موقعیت های خودشون در نظر میگرفت . مثلا بعضی از دوستان میگند چرا داوید فرر هیچوقت این جایزه رو نبرده ولی فدرر هشت بار برده ، اینکه داوید فرر بازیکن خوش اخلاقیه شکی توش نیست ولی تفاوت جایگاه فدرر با فرر از زمین تا آسمان است فرر تازه امسال به اولین فینال گرندش رسید شاید اگه فرر تو فینال یو اس 2009 جای فدرر بود و بعد از پنج سال قهرمانی در مقابل بازیکنی جوان و تقریبا بی نام و نشان بازیش گره میخورد به زمین و زمان گیر میداد. مطمئنا تو رنک های پایین خیلی بازیکن خوش اخلاق تر از فدرر و نادال و فرر هست ولی چون اخلاف و رفتار اونها تو شرایط سخت مثل فینال گرنداسلم آزمایش نشده نمیشه اونهارو شایسته جایزه استفان دونست .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2013, 12:15 PM   #57
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
محمد یه حرف اشتباه می زنه، بعضی راجریون میان دلیلایی میارن که نصفشون درسته، نصفشون اشتباه. جواب حرف غیرمنطقیو که با حرف غیرمنطقی نمی دن. لطفا بعد از نوشتن پستتون و قبل از زدن "ارسال پاسخ" جای خودتونو با اونی که دارین جوابشو میدین عوض کنید و فرض کنید طرفدار تنیسور اون هستید. اونوقت اگه منطقی باشید اشتباها رو می بینید.

درسته در جواب هر حرفی در رابطه با اخلاق نمی شه استناد کرد به چند جایزه. ولی یکم بی انصافی نمی کنی؟ هرچند من اون موقعی که جایزه می برده راجرو نمی شناختم و اخلاقشو ندیدم. ولی یعنی همشون، یا بیشترشون الکی بودن؟ اگه منظورت 2 یا 3تاش بوده که بد بیان کردی و آدم اشتباه برداشت می کنه. اگه هم منظورت اکثرشون بوده که خیلی بی انصافی . من نمی دونم دقیقا از کیا رای گیری می کنن. ولی کسایین که باهاش بازی کردن و اخلاقشو از نزدیک دیدن. تازه آدم وقتی تو اوج باشه مسلما خوش اخلاق تره. از طرفی هم بداخلاقیاش بیشتر به چشم میاد. بخاطر همین شاید بشه مثلا 2 سالی که تو اوج نبوده یا خوش برخورد نبوده رو بگیم بهش دادن و به قول خودت مافیایی بوده . این رو هم درنظر بگیر که ظاهر آدم روی پرستیژ و شخصیتش (یا حداقل شخصیتی که مردم تو ذهنشون می سازن) تاثیر داره.
تقصیری نداره. خدا اینجوری آفریدش که تیپش از نظر اکثر مردم سنگین و متشخصه. قیافه عبوس و شکوندن راکت از نظر زشتی عمل پایین تر از بقیه (بی احترامی یا داد زدن سر حریف، داور یا مردم) هست. چون به کسی بی احترامی نکردی و ممکنه علت عبوس بودن یا شکوندن راکت ناراضی بودن آدم از عملکرد خودش باشه. واسه خودمون پیش اومده که تو زمین گاهی از عملکرد بد خودمون داد زدیم یا حتی تو دلمون به خودمون فحش دادیم.

مقایسه رولندهای رافا با جایزه اخلاق فدرر زیاد منطقی نیست. چون امکان مافیایی بودن و دست های پشته پرده در جایزه بیشتر از رولنده. چون شما داری بازیو می بینی. تلاش بازیکن، و بدست آوردن اون جامو می بینی. هر چند وجود دست های پشت پرده در یک تورنمنت یا قهرمانی کسی غیرممکن نیست. ولی این هم دلیل نمی شه بگیم مثلا فدرر حقش نبوده و اطلاعاتی که ATP درباره رای گیری (افرادی که رای میدن، نامزدها و ...) میده الکیه. با احتمالات میشه مثلا گرندای فدرر، نادال یا نوله یا هر کس دیگه ای رو زیر سوال برد (مثال زدم. نه بیاید بگید کدوماشونو میشه زیرسوال برد؟ بیا بگو و ...). اگه آدم بخواد احتمالاتو درنظر بگیره، هر روز اینجا جنگ و دعوا میشه.
کسی نگفت قربون صدقه بره. یه حد وسطی هم وجود داره. اگه نادال به فدرر ببازه و از فدرر تشکر کنه داره بهش احترام می ذاره. یعنی اگه مثلا نادال بدجور ببازه و بعد از بازی که داره میره دست بده یه توهینی هم بکنه (از لب خونیش بفهمی ) یا اصلا دست نده نشان از صداقته طرفه؟ آدم هر موقعی هر احساسی داشت که نباید بروز بده. بهتره آدم خوش رو باشه. اگه مثلا یه لب خندی رو لب داشته باشی، یا عبوس نباشی دلیل بر شاد بودن نیست. از روی ظاهر نمی شه درباره درون قضاوت کرد. خیلیا معمولا خندونن ولی هیچ کس نمی دونه تو دلش چه خبره. شاید تو بدترین اوضاع باشه.

دقیقا کاری که مهرداد کرد داری انجام میدی. اون یه مقایسه اشتباه کرد، تو هم همینطور. این که کی بهش جایزه رو میده مشخصه. اول پستم گفتم. ATP که سایت درپیتی نیست. نحوه رای گیری و فاکتورها مشخصه. احتمالات زیاده. نمی شه با توجه به احتمالات قضاوت کرد. مسلما وقتی موفقیتت زیاد باشه و به مراتب هم طرفدارات بیشتر بشه، توی خوش اخلاق بودنت تاثیر زیادی می ذاره. بخاطر همین اون سال هایی که تو اوج بود پشت سر هم جایزه می برد و حقش هم بود (شاید غیر از 2 مورد). چه چیزی بهتر از اینکه از خودت و عمکردت راضی باشی. بیگ 4 چون فشار بیشتری روشون هست و چیزای بیشتری واسه از دست دادن دارن و انتظارات از اون ها بیشتره، بهتره یکی از اون ها جایزه رو بگیره. یا حتی یکی از بیگ 2.
عبوس بودن نادال بعد از باخت (غیراز ناراحتی) می تونه نشان از غرورش هم باشه. نگید اگه فدرر اینطور بود اینو نمی گفتیم.
قرار نیست هر خنده ای از ته قلب باشه. از جیبش که نمی خواد پول بده. خوشرویی آدمو زیبا می کنه و شخصیت خوش اخلاقی تو ذهن ما می سازه. مثلا اگه بعد از باخت یه تشکر بکنه ازش یعنی قلبا از باختش خوشحاله که داره تشکر می کنه. نه. داره احترام می ذاره.

بچه 5 ساله می دونه رای گیری چیه. مگه میشه کسی تو این سن ندونه؟ غیرمستقیم بی احترامی کردی

چجوری حرف زد مگه. من حرفاشونو نفهمیدم. ولی از نظر ظاهری مشکل نداشت. یعنی حق نداره دستاشو حرکت بده. یه بحث معمولی بود بین داور و بازیکن. مثل بازی نادال و بردیچ در لندن 2010.

من شناختی از مهرداد ندارم. اینجوری که گفتی یعنی مهرداد ارزش بحث کردن نداره. به نظر من اینقدر که فکر می کنی آدم غیرمنطقی نیست.
من واسم پیش میاد که مثلا چند دقیقه سر تشکر زدن فکر می کنم و چند روز بعد از تکر زدن میرم ورش میدارم یا برعکسش. یعنی می گم بعضی وقتا خودمم اشتباه می کنم. ولی در کل هر پستی که توهین توش نباشه و به نظرم درست باشه (یا به حقیقت نزدیک باشه) و با سلیقه و علایق من جوردربیاد تشکر می کنم. حالا یه تضاد کوچیک با نظرم باشه یا یه بی احترامی کوچولو (که اگه نباشه بهتره) باشه هم تشکر می کنم. نه حرفای تو باعث میشه توی تشکرام تجدید نظر کنم، نه فدرری بودن کسی باعث میشه چشم بسته تشکر کنم. یه جوکوویچی هم بیاد ضعف فدررو مودبانه و منطقی بگه هم تشکر می کنم. فدرری بودن طرف بی تاثیر نیست و معمولا پستایی که هیچی جز اسمایلی واسه فدرر توشون نیست هم تشکر میکنم که چون هیچ حرفی توش زده نشده تشکرش اهمیتی نداره. ولی باعث نمی شه از منطق و ادب بگذرم. درستشم همینه به نظرم. خودت میگی آزادی هست و منم مثل بقیه نظرمو میگم. خب گفتن نظر یعنی اینکه نظرتو 1بار یا 2بار بگی. دیگه وقتی می دونی نظرت پذیرفته نیست یا حداقل مخالف زیاد داره و ممکنه باعث بحث بشه و چندباره بیای بگی، این گفتن نظر نیست. تحمیل نظره. درکل به نظرم یکم زیاد رو تشکرا حساسی. اگه منظورت با مدیراس (که فکر کنم همینطور باشه) که باید بین خودتون حل بشه نه تو تاپیک.

نمی گفتی بهتر بود. چون جنبه تمسخر داره و خودت می دونی

یعنی بعضی از نادالیون هم با این حرفت مخالفن. خیلی عجیبه که اینو میگی. منظورت که آف کورت نیست. چون تو اون زمینه که راجر بهتره. هر چند بطور قطع نگفتی و گفتی رافا نسبتا بهتره
که این یه مقداری سلیقه ایه (چون زیاد با هم فرقی ندارن). اما اگه منظورت تو زمینه که قبول دارم بعضی وقتا رافا بهتره و بر خلاف خوشحالیش که خوب بروز می ده، در مواقع عصبانیت و ناراحتی خیلی خوب خودشو کنترل می کنه. البته رافا خودش گفته که کلا واسه وسایلش ارزش زیادی قائله و بخاطر همین هیچ وقت مثلا راکتشو زمین نمی زنه. درمورد بطری های آبش هم این موضوع دیده میشه . ولی اگه فدرر اینطوریه که میگی پس نوله، ماری یا رادیک دیگه چین. گفتن "مثال نقض" واسه فدرر دیگه بی انصافیه. خونسردی فدرر وقتی تو بازی خراب می کنه رو همه می دونن. فکر نکنم اگه فدرر اینطور که میگی بود نادال باهاش صمیمی میشد. فدرر و نادال جزء خوش اخلاق ترین ها هستن.

چرا پیمان؟ واقعا دوست نداشتم از پستت انتقاد کنم. ولی در حق بقیه بی انصافی میشد. حالا درسته ذوب شده ترینی. ولی به پای من که نمی رسی. من تو مرحله تبخیرم. ولی طوری حرف نمی زنم که اگه راجر بشنوه ناراحت بشه. مطمئن باش دوست نداره ببینه طرفداراش با طرفدارای رافا اینجوری حرف می زنن و رافا هم همینطور. دوست ندارن طرفداراشون تو سروکله هم بزنن و به هم بی احترامی کنن. ارزش حرف اشتباهی که محترمانه گفته میشه، بیشتر از حرف درستیه که با بی احترامی همراهه.

همه ما تنیسی هستیم و درواقع این سایت یه جامعس و باید سعی کنیم همه با هم دوست باشیم. من سعی می کنم تا جایی که می تونم از همه انتقاد کنم (منطقی و محترمانه) و اشتباهاتو بگم. تا اختلاف نظرهایی که سرشون بحثه یا توجیه بشن، یا برسه به اختلاف سلیقه، و یا در نهایت برسه به غیرمنطقی بودن حداقل یکی از طرفین. به قول خودت آزادی هست. هر کسی هم می تونه از من انتقاد (منط...) کنه. معصوم که نیستم. همه رو مخاطب قرار نده. نگفتن این کلمه "بعضی" خیلی جاها باعث بحث و بی احترامی به بعضیا میشه. یعنی همه راجریون کورمال کورمال ...؟
درباره بابک حرفت اشتباه نیست. به نظر من و خیلیای دیگه مدیران باید یکم مراعات کنن تو تشکر زدن. باید یه قانونی واسه تشکر زدن مدیرا بذارین . ولی
من مهدی (mspayam) رو خیلی دوست دارم. حرف غیرمنطقی یا بی احترامی هم ازش کم دیدم. فکر نکنم اینطور که می گید باشه. یعنی از چه نظر افتضاح بود. نادالو برده بود زیرسوال؟ بی احترامی کرده بود؟ یعنی حرفش که غیرمنطقی بود هیچ، کلا چرت و پرت (برداشت من از مفهوم افتضاح برای یک پست) گفته بود؟ حداقل شما که مدیری دیگه ...

کسی نگفت حق نداری ناراحت شی. ولی ناراحتیتو هی نگو. مثلا من وقتی ببینم یکی هی توهین می کنه و بهش یکی 2بار تذکر دادم گوش نداده، دیگه کاریش ندارم. چون می دونم شعور نداره. شما هم اگه با تشکر همه مشکل داری، خب یکی بخاطر فدرری بودن تشکر می کنه، یکی بخاطر رفاقت، یکی احترام براش مهم نیست، یکی منطق، یکیم هر دوتاش واسش مهم نیست، یکیم کلا تشکر واسش ارزشی نداره و همینجوری هر پستی دید یه تشکر می زنه. خب چجوری می خوای این همه آدمو اصلاح کنی؟ هر کسی یجوریه. یه مثال اغراق آمیز می زنم. تشکر کردن از یه پستی که مثلا فحش توشه دلیل بر این نیست که تشکرکننده هم فحش داده. یعنی باهاش موافقه و پاش برسه فحش میده. شخصیت خودشو نشون میده فقط و ما هم دیگه می شناسیمش. از رو همین تشکرا میشه تا حدی به شخصیت افراد پی برد. اوناییم که اصلا تشکر نمی کنن کاریشون نداریم هرچند زیاد خوشم نمیاد از اینجور آدما. ولی اونایی که منطقی و واقع بینن حقیقتو می بینن. حالا اگه منظورت با بابی یا چند نفر مشخص هست، خب بین خودتون مسئله رو حل کنید نه تو تاپیک مثلا حمله پدر جوکوویچ. یا اصلا یه تاپیک بزن "بحث درمورد تشکرهای بی مورد" ولی هی ناراحتیتو تو فروم مطرح نکن.
ما کاری به زور نداریم. چماق و زور و این مسائل که ظلمه. خودتم می دونی که گفتی. ولی به عنوان لطف تلقی نمی شه. اگه مخاطبت کل سایته، گفتم که وقتی نظر یا ناراحتیو با اینکه می دونی پذیرفته نیست و مخالف زیاد داره چند بار بگی یعنی داری نظرتو تحمیل می کنی. با زور فرقی نداره. اگه منظورت با عده ای مشخصه، خب کاری بکن که مفید باشه. یه نتیجه ای داشته باشه. اینکه هی ناراحتیتو (نسبت به چند نفر) هی تو تاپیکای مختلف بگی فقط اوضاع رو بدتر میکنه. مثلا یه روز و ساعتیو مشخص کن با کسایی که این مشکلو داری باهاشون، با مثلا 1 یا چند نفر دیگه که جفتتون قبولش دارین. تو اون ساعت تو چت باکس جلسه بگیرین . دارم راه حل می دم بلکه مشکل حل شه.

فحش بدتر از بی احترامیه و فرق داره. فدرر با اون شات آپ بی احترامی کرد.
ولی گویا چندین بار این کارو کرده بود. اگه هم اینطور نبوده، فدرر فقط اون شخص مخاطبش بوده نه کل جمعیت. نمی گفت بهتر بود. ولی توی اون فشار بازی اگه رافا هم اینکارو می کرد شاید اولش قبول نمی کردم. ولی اگه همین جوابی که به تو میدمو کسی بهم می داد قبول می کردم و بهش حق می دادم. البته نمی دونستم شات آپ نمی شه خفه شو . فکر کنم معادلش بشه حرف نزن. درباره اون که با توپ سرجیو خواسته بزنه من فقط ست اولو دیدم و چون مهمون داشتیم و ساعت 11 خواست سریال ببینه داشتم آتیش می گرفتم که نمی تونستم ببینم . در هر صورت نمی دونم چجوری بوده. اگه از عمد این کارو کرده کارش خوب نبوده. البته اگه می خواست بزنش فکر کنم انقدر محکم می زد که نتونه جاخالی بده. ولی در هر صورت ناراحتیشو باید جور دیگه ای خالی می کرد. مثلا رو راکت . کارش خوب نبود و بحثیم توش نیست. درباره صحبتش با داور تو 2009 هم که بالاتر گفتم .

درباره جایزه و این که چندتاش حقش بوده بالاتر توضیح دادم.
سرسپردگی که شوخی بود. ولی مجتبی واقعا خوشحال میشی ببینی همه از خردورزی فقط گفتن کلمشو بلدن؟ یا اینکه طرفدارای راجرو اینطوری ببینی خوشحال میشی؟ در هر 2 صورت خوشحالی نداره. باید ناراحتم بشی؛ که ببینی تو جامعه (یا حداقل جامعه تنیس) اینطور آدمایی هستن. باید اصلاح کنیم. فرهنگ سازی کنیم. اخلاق و احترامو به دیگران یادآوری کنیم (چون همه بلدن. ولی عمل نمی کنن).

انقدرم که میگی غیرمنطقی نیست. یعنی راجر بداخلاقه؟ کلمه جالبی گفتی. نمایشی. شاید اینطوری باشه (البته 2 یا 3تاشون). نمایشی جایگزین خوبی واسه مافیاییه. مافیایی خیلی میبره زیر سوال .

خب. دوستان انتقادات بنده حقیر به پایان رسید . خیلی از چیزایی که گفتم هممون می دونستیم. ولی بهشون توجه نمی کنیم. از دوستان خواهشی دارم. قبل از زدن "ارسال پاسخ" فکر کنن طرف که دارن جوابشو میدن الان جلوشونه و پست خودشونو خطاب به مانیتور کامپیوتر بلند بخونن. اینطوری جاهایی که باید اصلاح بشه بیشتر به نظر میاد. همچنین در مقابل پست همدیگه، از جمله همین پست، جبهه نگیرید. داریم با هم بحث می کنیم. دعوا نداریم که بیایم به هم بی احترامی کنیم. من عددی نیستم که بخوام نصیحت کنم. ولی 3 چیزو همیشه و همه جا یادتون باشه: احترام، احترام، احترام.
اگه در حق کسی ظلم، یا بی احترامی کردم ببخشید. من از مدیرای سایت هم انتقاد کردم. چون اون ها هم انسانن و ممکنه اشتباه کنن. همونطور که فدرری یا نادالی بودن یه نفر تاثیر چندانی در تشکر زدنم نداره و نمی تونه توجیه حرفای اشتباه باشه، مدیر و عضو 1 ماهه هم تاثیری در صحبت کردنم نداره و مدیر بودن یه نفر نمی تونه اشتباهاتش رو توجیه کنه. خیلی ببخشید که طولانی شد. مخلص همه بچه های بااخلاق.
بدرود.

پ.ن: جمعه تقریبا از ساعت 4 نیستم تا شب یا فردا صبحش. اگه دیر جواب دادم ببخشید.

آقا مهروز واقعا به حوصله ات غبطه مي خورم ، طولاني ترين پست سايت را از بدو تولد سايت تاكنون تو گذاشتي ، آقا جايزه طولاني ترين پست سايت را از طرف مديران سايت تقديم شما مي كنم ، آورين آورين.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg بسيار زيبا.jpg (39.9 کیلو بایت, 101 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2013, 04:24 PM   #58
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود
با سپاس از مهروز عزیز که وقت گذاشتن و ب پست ها جواب دادن
با اینکه در موارد زیادی خردورزانه جواب دادن
اما نکته هایی هست که لازم دونستم اشاره کنم،این صرفا نظر منه میخواید براش پشیزی ارزش قائل نباشید
شوما 2 مورد از بردن جایزه رو ب ما تخفیف دادید خیلی ممنون
حرف من اینه بر اساس همون بند های ای تی پی
وقتی رفتار رافا و راجر رو تو زمین و آف کورت مقایسه میکنیم
رافا در زمین بهتر بوده و در آف کورت میشه گفت مساوی اند
البته اگه مصاحبه های ایندو رو آن کورت در نظر بگیریم
شوما چند مورد سراغ داری که رافا تو زمین داد و بیراه راه انداخته باشه و با تماشاگر و داور در حد فحش کشی بحث کرده باشه؟!!! یا قصد زدن حریف رو داشته باشه
اگه ب جزئیات هم دقت کنید حتی رافا در دادن حوله ب بالبوی ها هم دقت میکنه
مثلا بازی رادیک رو ببینی حوله رو از چند متری پرت میکنه ب بالبویالبته اینکه رادیک همچین کاری میکرد اصلا هم مشکلی نداره ولی برخورد رافا بسیار مودبانه اس و جای حداقل اشاره رو داره
تا جایی هم که من میدونم رافا در مورد شکستن راکت گفته:خیلی ها همین راکت رو هم نمیتونن بخرن(یکیش من) ب همین خاطر هیچگاه راکت نمیشکنم
تو مصاحبه ها باز هم رافا دوستانه تر حرف میزنه،این ها دیگه سند داره برید مصاحبه هاشو در مورد راجر بخونید
شوما پست منو هایلایت کردید و کاملا مشخصه من گفتم رافا هم مغروره و باز هم منو متهم کردید که فقط راجر رو مغرور میدونم
مغرور بودن راجر ب موفقیت هاش و احساس د گوت بودنش برمیگرده
رافا از شکست متنفره،چون ب خاطر بردن ی بازی از جون مایه میذاره،سرویس نداره که چند تا چپ و راست ایس بزنه
و وقتی میبازه همه ی تلاش هاش رو نابود شده میبینه
شوما اینتنسیتی فشار و استرس های وارده رو هم در نظر بگیرید میبینید که رفتار رافا بسیار هم طبیعی جلوه میکنه
این سال ها اگه رافا بیش از راجر مستحق بردن این جایزه نبوده کمتر هم نبوده(شهرت و موفقیت رافا هم از سال 2005 بسیار چشمگیر بوده،اونچیزی که شوما تأکید دارید روش و میگید راجر چون موفق بوده پس باعث شده خوش اخلاق تر شه!!!
فقط راجر بوده که این سال ها موفق و محبوب بوده؟!!!)

با توجه ب عملکرد های ایندو رافا شایسته تر بوده که اسمش بین کندیدیت ها باشه
همین 2012 که مثال زدین

جالبه از بیگ 4 راجر انتخاب شده
و 3 بازیکن ب اسامی داوود دلپو مارین چیلیچ که بنده خدا ها عناوینشون یک دهم راجر هم نمیشه
اینجوری فاکتور موفقیت و شهرت در بردن این جایزه خیلی محسوس و مشهوده
و همه ی این سال ها راجر فدرر اینجوری جایزه برده

در مورد نواک هم کازی ندارم من فقط نظرمو گفتم،مهم نی برام که چه بازخوردی داشته باشه
در مورد حرف آخرتون
دوست عزیز 35 ساله که فرهنگ ما ب فناک عظمی رفته
من دوست ندارم شعار بدم که بیاید با هم خوب باشم و این حرفا
شوما چند سال قبل اینجا نبودی
اینجا از خیلی وقت پیش بیشتر شبیه ب میدون جنگ و رقابت بوده
از همون موقع که ثنکس جناهی شروع شده
توهین و تمسخر سال های قبل اینجا خیلی بیشتر بوده
که ب خاطر عوض شدن جو سایت و حضور فعال برادران و خواهران رافایی کمرنگ تر شده
همه ی ما جملات خوشگل و ادبی هر روزه در قالب پیام کوتاه ب همدیگه میفرستیم
واقعا چقد ب این حرفا عمل میکنیم؟!!!
مشکل ریشه ایست دوست عزیز با شعار دادن چیزی حل نمیشه(خودمو میگم ی وخ بر نخوره بهتون)
حداقل 100 سال زمان میبره در صورت تغییر بزرگ، تا 35 سال لجن زدگی ب نقطه ی صفر برسه
و من الخیام توفیق!
درود مجی
درسته. در زمین نمیشه گفت یکیشون کلا از اون یکی بهتره. چون هر کدومشون در بعضی مواقع بهتر از اون یکی بودن. که در شرایط سخت رافا معمولا بهتر از راجر بوده. در آف کورت من رافا رو ندیدم. هر چی ویدیو دارم از راجره . بخاطر همین نمی تونم نظر قاطعی بدم. ولی به نظر من راجر کمی بهتره که اینم بذارید به حساب فدرری بودنم .
یاد ندارم فحش کشی شده باشه. به قول خودت (تو چت باکس) با داور بحث تند داشته که بخاطر فشاری که روی تنیسورای بزرگ هست تو بازی به نظر من اشکالی نداره. نادال هم بحث تند داشته که به نظر من هیچ اشکالی نداره. من 2ویدیو از بحث تند فدرر با داور دارم، یکی هم از نادال که اینجا می ذارم.
فدرر مقابل دلپوترو - یو اس 2009:
http://www.mediafire.com/download/sj..._OPEN_2009.flv

فدرر مقابل بردیچ - استرالیا:
http://www.mediafire.com/download/308v57wpp4cxgxx/Roger_Federer's_argument_with_the_umpire_-_YouTube.mp4
که اینجا من از حرفاش فقط یه "Shit right now" فهمیدم که برتری رافا اینجا مشخص میشه.

نادال مقابل بردیچ - لندن 2010:
http://www.mediafire.com/download/iq..._-_YouTube.mp4

چون من مصاحبه ها رو نمی خونم نمی تونم نظر بدم. ولی همونطور که خودتم اشاره کردی مصاحبه های مرتبط به بازی آن کورت حساب میشه و همونطور که گفتم رافا یکم بهتره و قبول دارم.
متهم ؟ مگه جرم کردی. چون گفتی مغرور بودن رافا فرسنگ ها کمتر از راجره اینو گفتم. بعد از باخت معمولا راجر گرم تر برخورد میکنه و اونجا خودتم اشاره کردی به برخورد رافا جلوی تور. از نظر مغرور بودن به نظر من تفاوت زیادی ندارن.
هیچ چیز مطلق نیست. از جمله حرفای ما و برتری کسی بر کسی دیگه. فقط راجر موفق نبوده. نسبت به بقیه موفق تر بوده. سابقه بیشترش و قدیمی تر بودنش نسبت به نادال هم باید درنظر گرفت. مسلما فشاری که الان روی نادال هست اون موقع نبوده. همچنین توقعات و انتظارات.
واسه منم عجیبه که چرا رافا جزء کاندیدا نبوده و اون اسامی جزء کاندیدا بودن نه بیگ 4. نمی دونم سال های دیگه چطوری بوده. ولی به نظر من جایزه استفان ادبرگ می تونه نمایشی باشه (به قول مرتضی).
چرا شعار بدیم. وقتی به حرفی که می زنیم عمل نکنیم میشه شعار. خب عمل کنیم.
نباید فکر کنیم من یه نفرم نمی تونم کاری کنم. اینطور فکر کن که بالاخره یکی باید شروع کنه. 100 سال طول میکشه. درسته. ولی یه زمانی باید این 100 سال شروع بشه. مثل انقلاب می مونه. یکی یکی صدای مردم درمیاد. یهو می بینی همه صداشون درومده. اگه هر کسی واسه خودش خوب باشه، سال به سال اضافه میشن و چند سال دیگه می بینی آدمای خوب مثل تو زیادن. ولی به نظر نمیاد. چون آروم آروم شکل می گیره.
به هر حال مجی جون من از بحث کردن باهات لذت می برم. چون درعین حال که نظرتو میگی و نظر دیگرانو نقد میکنی، ادبم رعایت می کنی. همیشه همینجوری باش که اونایی که اینجوری نیستن ببینن و یاد بگیرن. بدرود.

Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2013, 04:44 PM   #59
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
درود مجی
درسته. در زمین نمیشه گفت یکیشون کلا از اون یکی بهتره. چون هر کدومشون در بعضی مواقع بهتر از اون یکی بودن. که در شرایط سخت رافا معمولا بهتر از راجر بوده. در آف کورت من رافا رو ندیدم. هر چی ویدیو دارم از راجره . بخاطر همین نمی تونم نظر قاطعی بدم. ولی به نظر من راجر کمی بهتره که اینم بذارید به حساب فدرری بودنم .
یاد ندارم فحش کشی شده باشه. به قول خودت (تو چت باکس) با داور بحث تند داشته که بخاطر فشاری که روی تنیسورای بزرگ هست تو بازی به نظر من اشکالی نداره. نادال هم بحث تند داشته که به نظر من هیچ اشکالی نداره. من 2ویدیو از بحث تند فدرر با داور دارم، یکی هم از نادال که اینجا می ذارم.
فدرر مقابل دلپوترو - یو اس 2009:
http://www.mediafire.com/download/sj..._OPEN_2009.flv

فدرر مقابل بردیچ - استرالیا:
http://www.mediafire.com/download/308v57wpp4cxgxx/Roger_Federer's_argument_with_the_umpire_-_YouTube.mp4
که اینجا من از حرفاش فقط یه "Shit right now" فهمیدم که برتری رافا اینجا مشخص میشه.

نادال مقابل بردیچ - لندن 2010:
http://www.mediafire.com/download/iq..._-_YouTube.mp4

چون من مصاحبه ها رو نمی خونم نمی تونم نظر بدم. ولی همونطور که خودتم اشاره کردی مصاحبه های مرتبط به بازی آن کورت حساب میشه و همونطور که گفتم رافا یکم بهتره و قبول دارم.
متهم ؟ مگه جرم کردی. چون گفتی مغرور بودن رافا فرسنگ ها کمتر از راجره اینو گفتم. بعد از باخت معمولا راجر گرم تر برخورد میکنه و اونجا خودتم اشاره کردی به برخورد رافا جلوی تور. از نظر مغرور بودن به نظر من تفاوت زیادی ندارن.
هیچ چیز مطلق نیست. از جمله حرفای ما و برتری کسی بر کسی دیگه. فقط راجر موفق نبوده. نسبت به بقیه موفق تر بوده. سابقه بیشترش و قدیمی تر بودنش نسبت به نادال هم باید درنظر گرفت. مسلما فشاری که الان روی نادال هست اون موقع نبوده. همچنین توقعات و انتظارات.
واسه منم عجیبه که چرا رافا جزء کاندیدا نبوده و اون اسامی جزء کاندیدا بودن نه بیگ 4. نمی دونم سال های دیگه چطوری بوده. ولی به نظر من جایزه استفان ادبرگ می تونه نمایشی باشه (به قول مرتضی).
چرا شعار بدیم. وقتی به حرفی که می زنیم عمل نکنیم میشه شعار. خب عمل کنیم.
نباید فکر کنیم من یه نفرم نمی تونم کاری کنم. اینطور فکر کن که بالاخره یکی باید شروع کنه. 100 سال طول میکشه. درسته. ولی یه زمانی باید این 100 سال شروع بشه. مثل انقلاب می مونه. یکی یکی صدای مردم درمیاد. یهو می بینی همه صداشون درومده. اگه هر کسی واسه خودش خوب باشه، سال به سال اضافه میشن و چند سال دیگه می بینی آدمای خوب مثل تو زیادن. ولی به نظر نمیاد. چون آروم آروم شکل می گیره.
به هر حال مجی جون من از بحث کردن باهات لذت می برم. چون درعین حال که نظرتو میگی و نظر دیگرانو نقد میکنی، ادبم رعایت می کنی. همیشه همینجوری باش که اونایی که اینجوری نیستن ببینن و یاد بگیرن. بدرود.

كاربرد "يا ابوالفضل" در ايران

//حذف توسط مدیریت//

تنيس تاكرز : هنگام ديدن پست هاي مهروز
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg omid20-pics-l98-201.jpg (69.1 کیلو بایت, 81 نمایش)

ویرایش توسط Mohammad : 08-03-2013 در ساعت 05:06 PM دلیل: توهین به قومیت های ایرانی در فروم اکیدا ممنوع است
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2013, 10:23 PM   #60
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

ممنون از مهروز عزیز بابت پست های روشنگرانه اش، اینکه چرا نادال واسه ی سال 2012 جزو کاندیداها نبوده می تونه به این دلیل باشه که تقریباً نصف فصل رو به دلیل مصدومیت غایب بود.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)