بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

17-27 اسفند - ایندین ولز، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-15-2013, 08:00 AM   #81
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

ممنونم ازت راجر
نه بهونه آورد نه دست به هر كاري زد...
واقعا مشكل داشت...حتي نميتونست درست حركت كنه تو زمين،كافي بود توپ نادال كمي زاويه داشت،راجر ديگه سمتش نميرفت.
كار نادال قشنگ بود، ميدونست راجر مشكل داره و آخر بازي هيچ كاري نكرد...بعد از دست دادنم حال راجرو پرسيد...
اميدوارم هر چي زودتر درد كمرش خوب شه...
مثل طرفداراش توداره اســــــطوره
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 08:08 AM   #82
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

احتمالا دوستان اطلاع دارند که از طرفداران و به قول دوست عزیزمان ذوب شدگان راجر هستم با علم به این موضوع :

1- تبریک بسیار گرم عرض می کنم خدمت تمامی دوستداران رافا به خاطر این پیروزی ، بسیار قوی و محکم بازی کرد و حقش پیروزی در این مسابقه بود .

2- شاید برای اولین بار بود که از پیروزی رافا برابر راجر ناراحت نشدم ، راستش را بخواهید دوست داشتم رافا پیروز بشه و دوباره در رقابتهای تنیس حضور خودش را تداوم بده . از حق نگذریم نبودش در این مدت از جذابیت تنیس بسیار کاسته بود و من خوشحالم که برگشته و امیدوارم مصدومیتش کاملا برطرف بشه.

3- من بعد از نامبر وان شدن مجدد راجر در سال گذشته با این واقعیت کنار اومدم که دوران پادشاهی اسطوره در تنیس رو به اوفول است و دیگر نباید انتظارات گذشته را از او داشت . قبلا ( 2و3 سال پیش )وقتی که می باخت تا 1 و 2 هفته حالم حسابی بد میشد ولی دیگه با باخت های گاه و بیگاهش که حاکی از واقعیت تلخ پایان اسطوره هست دارم کم کم کنار میام . شاید تا آخر امسال در شرایط خاص بتواند درخشش مجدد در یکی از گرند اسلم ها داشته باشه و حتی پیروز بشه ولی باید پذیرفت توان پیروزی های مستمر بر رقبای جوان تر و قبراق تر را نخواهد داشت .

4- همین که هنوز در تورنمنت ها حضور داره و بر صفحه تلویزیون او را خواهیم دید لذت بخش هست هرچند آهسته ، آهسته با واقعیت ندیدنش در آینده هم باید کنار آمد .

5- خیلی خوشحال هستم که شاهد تنیسی هستم که در آن بزرگانی چون راجر ، رافا ، نواک ، اندی ،سونگا ، دلپو حضور دارند و بعید می دانم در آینده و بعد از این نسل شاهد کیفیت بهتری از تنیس باشیم ، نظر دوستان چیست ??
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 08:15 AM   #83
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nadal.N1 نمایش پست ها
عزيز قضيه علي نيلي و لاين امپاير و اون عكس چيه؟

در بازی نادال و گولبیس آقای علی نیلی از ایران سر داور مسابقه بودند. لاین جاج در این بازی به آقای نیلی رسوندند که صاحب عکس (که در تورنمنتهایی که عمو تونی همراه رافا نمیآن، به جای ایشان مربیگری رافا رو بر عهده دارند.) در یک صحنه، رافا رو Coach کرده اند. رافا به محض اعلام این موضوع، رفت پیش آقای نیلی و این موضوع رو کاملاً رد کرد. آقای «اندرو کاسل» مفسر مشهور و باسابقه تنیس بریتانیا هم در ابتدای بازی امشب (امروز) فدرر × نادال، رد این موضوع از سوی نادال رو به همین صورتی که بنده عرض کردم، در کانال اسکای اسپورتس 4 بریتانیا کاملاً توضیح دادند.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mahdi naji نمایش پست ها
یکی می تونه بگه قضیه این عکس چیه؟؟؟
مراسم کلنگ زنی احداث استادیوم جدید (تنها یکی از موارد توسعه آینده تورنمنت) در مجموعه عظیم تنیس ایندین ولز که برای سال آینده آماده خواهد شد. آقایان فدرر، نادال و خانم ایوانوویچ رو برای همین منظور در این تصویر در حال کلنگ زنی (بیل زنی) مشاهده می‌فرمایید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 09:07 AM   #84
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saRAfa نمایش پست ها
یه سوال!
امکانش هست رافا برگرده رنک 4؟
در صورت قهرمانی ، رافا میره رنک 4
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 09:12 AM   #85
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

دوستان من بی طرفم میان رافا و فدرر ، از هیچ کدومشون خوشم نمیاد ، اما میخوام بی طرف پستمو بزارم . شادباش میگم به هوادارای رافا ، رافا امروز به یک دلیل برد و خوب بازی کرد آن هم بکهند های عالی ای که زد ، در ضمن به جز 2،3 صحنه توپ هوا نکرد . فدرر هم باید بگم اینجوری که من دیدم ، واقعآ مصدوم بود و تو زمین راه میرفت جای اینکه برای توپها تلاش کنه . یک گله هم از فدرر بکنم ، اونم اینکه هرموقع آمادست میخوره به ما بدبخت ها
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 09:16 AM   #86
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

راجر اصلا حریف خوبی برای نادال نبود.ممکنه مغرور شه و در بازی های بعد ببازه . باید بافکر کردن به ست دادن به gulbis و سخت تر بودن اون بازی به مصاف بردیک بره وگرنه نوله رو نمی تونه ببره
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-15-2013, 09:17 AM   #87
شایان نادال
Rafa's Fan

آواتار شایان نادال

پستها: 585
سپاس: 6,640
در 579 پست 3,471 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رررررررررررررررررافائل نادال و ایوانویچ و شاراپووا

vamoooooos rafa
مرسی رافا جون خیلی عالی بازی کردی.
به امید قهرمانیت
شایان نادال آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی شایان نادال به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 09:20 AM   #88
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

درد داشت.بدجور هم درد داشت
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 09:24 AM   #89
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

حالا شما طرفدار های نادال هم شروع نکنید دیگه.قبل بازی می گفتید اگه رافا ببازه پاش درد میکرده و فلان ولی حالا چی.فدرر خیلی درد داشت غیر منتظره بود.رافا هم خوب بازی کرد اما خب اگه راج خوب بود خیلی براش سخت تر می شد.یک کم ما رو دلداری بدید.راجر راند 1 اینجوری نبود.
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 10:40 AM   #90
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

دیگه راجر رو تا 7 هفته آینده نخواهیم دید .....

البته اگه دوستان راجری ناراحت نشن باید بگم که همون بهتر که راجر رو در این وضعیت نبینیم. همونطور که در پست اولم در تاپیک عرض کردم اصلا انتظار چنین چیزی رو نداشتم . فکر می کردم خیلی راحت تر از اینا راجر این رافا رو شکست بده ولی بر خلاف تصور من 2 اتفاق افتاد. اول اینکه رافا بسیار عالی خودش رو با شرایط هارد وفق داد و تونست به سطح ایده آلش نزدیک بشه. انتظار نداشتم که رافا رو بعد 1 سال اینقدر خوب در هارد ببینم و دوم هم اینکه راجر اصلا از تورنمنت خارج شده بود. بازی با استن هم خیلی خوش شانس بود که حذف نشد. دودیگ هم که خودش با خودش درگیر بود کلا. به هر حال این بازی رو باختیم تا در چهارمین تورنمنت سال 2013 هم فروغی از اسطوره رو مشاهده نکنیم. آمار در سال 2013 بسیار نامطلوب به نظر میرسه. 4 تورنمنت داشتیم. 1 گرند ، یک مسترز و دو تا 500 تایی. در استرالیا خیلی خوب بودیم و اگر بحث نفس و سن و سال نبود شک نداشتم ماری رو هم میزدیم و در فینال هم می تونستیم یه کارایی بکنیم ولی متاسفانه بدن نکشید دیگه. اما اگر OZ رو فاکتور بگیریم در 3 تورنمنت دیگه باخت ها قابل توجیه نیستن. روتردام که خیلی راحت در 2 ست مثل آب خوردن بازی رو به یک بازیکن کاملا معمولی واگذار کردیم . در دبی 3 مچ پوینت در ست دوم مقابل بردیچ داشتیم که خیلی راحت از دستشون دادیم و در نهایی در دو ست بازی رو واگذار کردیم. دیشب هم که در یک بازی کاملا یکطرفه به رافا باختیم. به نظر من این کمر و اینا بهونست. البته این نظر منه و ممکنه درست نباشه ولی حس می کنم راجر شدیدا در زمین کند شده. اصلا نمی تونه حرکت کنه . خیلی دیر نسبت به ضربه حریف واکنش نشون میده. قطعا تنها دلیل اینه که بدنش آماده حرکت نیست. حالا 2 عامل هست که می تونه آمادگی بدن رو بیاره پایین. یا مصدوم بود واقعا که اینقدر کند شده بود. یا این روزا اصلا به درستی تمرین نمی کنه . امیدوارم که مورد دوم صحیح باشه. خب دیگه باختیم رفت و دیگه این بازی بر نخواهد گشت. تبریک به رافایی ها. امیدوارم رافا حالا که دیگه تا اینجا اومده بتونه بردیچ رو هم ببره و در فینال هم بازی خوبی رو در مقابل جوکر / ماری ارائه بده.
بخش هایی از مصاحبه رافا : " فکر می کنم که راجر امشب 100 درصد آماده نبود ولی بازی در مقابل راجر همیشه خیلی خیلی خاص هست. در ست دوم حس کردم راجر مثل همیشه مبارزه نمی کرد. بسیار احمقانه هست اگر کسی فکر کنه به دلیل اینکه در هد تو هد 19-10 از راجر پیش هستم پس من بازیکن بهتری نسبت به راجرم. "
رافا بر روی تور از راجر پرسید : شما خوب هستی ؟ که راجر هم جواب داد : بله خوبم. همین چیزا هست که ورزش رو جذاب می کنه. قهرمانان بزرگ با این برخوردشون به ما دارن نشون میدن که اولین چیز در ورزش حرفه ای حفظ وحدت و دوستی هست.
راجر هم امیدوارم هر چه سریع تر یه فکری به حال خودش بکنه و هم خودش و هم ما رو از این وضعیت نجات بده.

===========

و اما WTA :

تورنمنتی رو دارم میگذرونم که 4 تا بازیکن فووریتم به سمی فینال راه پیدا کردند. منطقیه که قهرمانی اولین فووریت رو به باقی ترجیه میدم. ماریا اگر امشب بتونه از سد کیریلنکو عبور کنه می تونه آزارنکا رو از رنک 2 کنار بزنه و دوباره برگرده به رنک قبلیش. رنک 2 و 3 در ظاهر زیاد فرق نمی کنند ولی یه فرق اساسی برای ما داره و اونم اینه که صعود به رنک 2 معناش این هست که دیگه فعلا در هیچ تورنمنتی در نیمه سرنا ویلیامز نمی افتیم و این برای ماریا که روحیه بازی با سرنا رو نداره خیلی مهمه. ماریا 2 ( کیریلنکو ) هم بازیکن خیلی خوبیه. تو این چند وقته اخیر پیشرفت خیلی خوبی داشته و داره خودش رو به تاپ 10 نزدیک می کنه. بر خلاف بدن ماهیچه ای که داره ، ضرباتش چندان سنگین و قدرتی نیستند و تقریبا حالت دفاعی داره بازیش . البته اصلا نمیشه به عنوان یک پوشر اسمش رو برد ولی خب چندان هم هجومی ظاهر نمیشه. به هر حال امیدوارم در بخش زنان هم حالا که تقریبا راه باز شده ، ماریا بتونه قهرمان بشه و اولین تایتل رو پس از رولند گاروس 2012 بدست بیاریم .

ویرایش توسط Ahoura : 03-15-2013 در ساعت 11:33 AM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)