بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > آموزش و یادگیری > مشاوره و گفتگو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-22-2015, 11:19 AM   #21
farzane-m
Junior Member

پستها: 2
سپاس: 0
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض تنیس غیر حرفه ای توی 21 سالگی

سلام دوستان

من 20 سالمه ( توی 21سالگی) و تا حالا حتی راکت تنیس دستم نگرفتم ولی یه جورایی خوشم میاد ازش
در حال حاضر و توی این سن من میتونم تنیسو یاد بگیرم؟ در حدی که توپ بزنم و یه تنیسور معمولی و متوسط باشم ؟
farzane-m آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-22-2015, 12:28 PM   #22
FANTASTIC
Member

پستها: 31
در 9 پست 21 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تنیس غیر حرفه ای توی 21 سالگی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farzane-m نمایش پست ها
سلام دوستان

من 20 سالمه ( توی 21سالگی) و تا حالا حتی راکت تنیس دستم نگرفتم ولی یه جورایی خوشم میاد ازش
در حال حاضر و توی این سن من میتونم تنیسو یاد بگیرم؟ در حدی که توپ بزنم و یه تنیسور معمولی و متوسط باشم ؟
آره عزیزم چرا نتونی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!بیا من خودم بهت یاد میدم

ویرایش توسط FANTASTIC : 09-22-2015 در ساعت 12:58 PM
FANTASTIC آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-23-2015, 10:23 AM   #23
farzane-m
Junior Member

در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : سن مناسب شروع تنیس

سلام دوستان

در حال حاضر و توی این سن من میتونم تنیسو یاد بگیرم؟ در حدی که توپ بزنم و یه بازیکن تنیس معمولی و متوسط باشم ؟
farzane-m آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-23-2015, 11:05 AM   #24
FANTASTIC
Member

پستها: 31
در 9 پست 21 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
سلام دوستان

در حال حاضر و توی این سن من میتونم تنیسو یاد بگیرم؟ در حدی که توپ بزنم و یه بازیکن تنیس معمولی و متوسط باشم ؟
یه بار پرسیدی گفتم میتونی دیگه حالا هی بپرس میتونم میتونم میتونم؟ نه نمیتونی
FANTASTIC آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-23-2015, 11:18 AM   #25
فالوتورو
Member

آواتار فالوتورو

پستها: 37
سپاس: 43
در 26 پست 112 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: داوید فرر - گریگور دیمیتروف

نقل قول:
سلام دوستان

بله شما میتونی یاد بگیری و از متوسطم بالاتر بری و حتی به یکی از بازیکنای خوب در سطح مسابقات محلی یا حتی استانی تبدیل بشی. البته به شرط علاقه زیاد
فالوتورو آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-23-2015, 11:38 AM   #26
A-Rod
Junior Member

آواتار A-Rod

پستها: 23
سپاس: 23
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آغاسی، رادیک، بلیک، فیش، کوئری، مایک و باب برایان، ایزنر، ونوس ویلیامز و همشیره، جک زاک، مدیسون کیز، داونپورت، دنیس کودلا
پیش فرض پاسخ : تنیس غیر حرفه ای توی 21 سالگی

من از ۶ ماه بعد ۲۲ سالگی شروع کردم. الآن در حدی هستم هر از گاهی حتی بازی هام با بچه های باشگاه رو می برم. البته من قبلش ۳-۴ تا ورزش به صورت حرفه ای و نیمه حرفه ای می کردم و بدنم کم و بیش آمادگی مناسبی داشت و حدا از اون پایه ثابت تمرین بودم.
A-Rod آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-28-2015, 05:53 PM   #27
Behnam Y
Junior Member

سپاس: 1
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovitc
Unhappy آیا امیدی هست ؟

سلام می خواستم بپرسم که شروع به یادگیری تنیس در سن 22 سالگی خیلی دیر هست و ایا میتوان به پیشرفت در این زمینه دست یافت با توجه به سن ؟؟؟؟
خیلی به این ورزش علاقه دارم اما متاسفانه بدلیل بعضی مشکلات یادگیری تنیس در گذشته برام مقدور نبوده. باتشکر
Behnam Y آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Behnam Y به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-29-2015, 09:13 AM   #28
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک
پیش فرض پاسخ : آیا امیدی هست ؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam Y نمایش پست ها
سلام می خواستم بپرسم که شروع به یادگیری تنیس در سن 22 سالگی خیلی دیر هست و ایا میتوان به پیشرفت در این زمینه دست یافت با توجه به سن ؟؟؟؟
خیلی به این ورزش علاقه دارم اما متاسفانه بدلیل بعضی مشکلات یادگیری تنیس در گذشته برام مقدور نبوده. باتشکر
درود بر شما
حتی اون دسته از افرادی که از سنین کودکی شروع به انجام این رشته ورزشی در ایران کرده اند هیچ گاه نتونستن به موفقیتی حتی کوچک توی میادین بین المللی دست پیدا کنن دوست عزیز؛
توی شهر شیراز که شناخت من نسبت به بقیه شهرها بیشتر هست افرادی هستن که اکثر ایام سال رو توی کمپ های درجه دو و سه دنیا در حال تمرین و کسب تجربه هستن ولی متاسفانه یا خوشبختانه هیچ توفیقی در زمینه بین المللی نداشتن که هیچ حتی سیدهای برتر شیراز رو هم نمی تونن شکست بدن
دلایل این عدم موفقیت از نظر بنده می تونه عوامل زیر باشه
1.نیازمند بودن این ورزش به هوش بسیار بالا و ضریب هوشی پایین ایرانی ها
2. عدم توجه به زیر ساخت های این رشته ورزشی و کم سواد بودن دست اندرکاران این رشته در ایران
3. کم سواد بودن و عدم داشتن تجربیات کافی مربیان ایرانی و عدم مطالعه و استفاده از متدهای روز دنیا
4. عدم توجه به این رشته ورزشی پرهزینه و فراهم کردن حداقل امکانات لازم
5. عدم ایجاد بستری مناسب در جهت ایجاد انگیزه و پیشرفت در این رشته
6. لابی گری و باند بازی دسته ای از افراد و از بین بردن انگیزه بازیکنان مستعد
توصیه من به شما این هست که اگر شما فردی پولدار هستید و وقت آزاد دارید شروع به یادگیری و پیشرفت تا حد آماتور تو این رشته ورزشی کنید در غیر این صورت برای تفریح هم به سمت این رشته ورزشی نروید چون هزینه های خرید توپ نو، تغییر زه راکت در زمان مناسب، تورنو، کرایه زمین و.... زیاد هستند و واسه بسیاری از افراد مقرون به صرفه نیستن
سالیان سال هست که آقای اشکان دبیری به عنوان بهترین تنیسور شیراز هستند و هنوز که هنوزه هیچ تنیسوری در شیراز نتونسته ایشون رو شکست بده! و اکر اشتباه نکنم فقط یک بار آقای ناطق موفق به کسب یک ست در مقابل ایشون شدن!!
متاسفانه عده ای تو همین شیراز هستند که هیچ شناختی از تنیس ندارن و حتی الفباشو هم نمیدونن و با کمی پیشرقت تو این رشته شروع به تدریس و مربی گری در این رشته می کنن و یک سری افراد ساده لوح نیز که اتفاقا تا حالا به غیر از دوران مدرسه و در زمان زنگ ورزش و امتحان ورزش با لباس ورزشی دیده نشده اند فریب این دسته از افراد رو خورده و در مکتب اون ها شاگردی می کنن و حداقل ساعتی 35 هزار تومان به غیر از پول زمین رو مفت توی جیب این افراد می ریزند

ویرایش توسط king of spin : 10-29-2015 در ساعت 09:25 AM
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2015, 10:46 AM   #29
Behnam Y
Junior Member

سپاس: 1
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovitc
Unhappy یه راهنمایی میخوام ؟

سلام من 19 سالمه و میخواستم تنیس رو یاد بگیرم ولی متاسفانه اول باید به مدت دوسال برم سربازی . حالا اگه من تو این دوسال آمادگی جسمانیم رو افزایش بدم وبعد در سن نزدیک 22 شوع به یاگیری بکنم آیا میتونم به صورت حرفه ای یاد بگیرم و پیشرفت کنم ؟ یا دیگه دیره ؟ فقط برای یادگیری و تفریح نمیگم برای بیشتر از اون . ممنون میشم حتی اگه راهنمایی و نظر دیگه ای دارید بگید چون نمیخوام دوسال از عمرم رو تو سربازی تلف کنم .
Behnam Y آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-31-2015, 11:36 AM   #30
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....
پیش فرض پاسخ : یه راهنمایی میخوام ؟

به نظر من اگر از هفده سالگی عبور کنید و بخواید بعد از این سن تنیس رو شروع کنید ،به طور قطع هیچ شانسی برای تبدیل شدن به یک تنیسور حرفه ای ( قرار گرفتن در ششصد رده ی برتر جهان) نخواهید داشت.

بنا بر این نوزده سالگی و بیست و دو سالگی هیچ تفاوتی نخواهد داشت.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش