بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > قهرمانی آلمان (German Tennis Ch'ships)

قهرمانی آلمان (German Tennis Ch'ships)

24-30 تیر - هامبورگ، آلمان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-17-2013, 05:54 PM   #11
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
فرید جان خوش به حالتون... برای شما این کانال آلمانی باز می‌شه؟ Sport 1 HD آلمان چطور؟

برای من بعد از «سه چهار دقیقه» حدود «دو ثانیه» باز می‌شه و دوباره باید حدود چهار دقیقه صبر کنم تا یکی دو ثانیه‌ای دیگه بتونم ببینم!!
بله به راحتی باز میشه
sport 1 hd که خیلی وقته انگار از شرینگ خارج شده
نه من با اکانت سینا بدون استاپ و فریز و با ثبات بالا این کانال رو می گیرم ( من دو بار از یوروکم اکانت ۱ ماهه خریدم یکبار امسال و یکبار سال پیش و هر دو بار به همون ۱ ماهه اکتفا کردم )
البته همانطور که شما گفتید فرکانسش ضعیفه من با دیش ۹۸ ایرانی قدیمی ورق کلفت و ال ان بی اینورتو این کانال رو می گیرم.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-17-2013, 05:54 PM   #12
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
نوشته اصلی توسط E H S A ‎N نمایش پست ها
کانال Sport 1 Deutschland برا من باز میشه فقط نسخه HD این کانال باز نمیشه !! ولی تو مسیر 23.5 درجه نسخه HD این کانال باز میشه که به دلیل سیگنال بسیار ضعیف آدم نمیتونه راحت ببینه !!
احسان جان شرینگ شما متعلق به چه سایتیه ؟ اگه میخواین تبلیغ نشه به من پیغام خصوصی بدید . ممنون از شما .
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-17-2013, 05:57 PM   #13
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
من کانال Sport 1 Deutschland رو دریافت کردم . فقط باز نمیشه .
از سینا اکانت بگیر به راحتی باز میشه نه تنها این کانال بلکه تمامی پکیجها رو یه سرو گردن بهتر از بقیه جاها ارایه میکنه من چندین اکانت مختلف رو تا بحال تست کردم مطمین باش بهتر از این اکانت تو ایران پیدا نمی کنی
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-17-2013, 11:49 PM   #14
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-18-2013, 07:31 AM   #15
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط E H S A ‎N نمایش پست ها
کانال Sport 1 Deutschland برا من باز میشه فقط نسخه HD این کانال باز نمیشه !! ولی تو مسیر 23.5 درجه نسخه HD این کانال باز میشه که به دلیل سیگنال بسیار ضعیف آدم نمیتونه راحت ببینه !!
احسان جان حدس می‌زنم شما دیـش آفسـت گردان داشته باشید. ضمن این‌که اگر درست خاطرم باشه شما در شمال‌غرب ایران ساکن هستید و به این دلیل مسیر 23.5 درجه رو دریافت می‌کنین چون به جز نوار غرب و شمال‌غرب ایران در دیگر نقاط کشور جهت 23.5 درجه قابل رصد نیست.

راستی احسان جان کانال Sport 1 Deutschland (چه نسخه SD و چه HD) به غیر از 9 درجه شرقی، فقط و فقط در 19.2 درجه شرقی وجود داره که در ایران این Beam ماهـواره Astra قابل دریافت نیست.

آرم بالا هم لوگوی این کانال (Sport 1 HD Deutschland) هست که در گوشه‌ی بالای راست کانال (البته بدون علامت مثبت +) به رنگ سیاه و سفید و همراه با Opacity، دیده می‌شه. مثل تصویر زیر:

می‌خواستم بپرسم لوگوی اون کانال HD که فرمودین ضعیف دریافت می‌شه چه شکلی بود؟ آیا زبان و Audio Track آلمانی داشت و این‌که آن کانال را با چه فرکانسی دریافت کردید.

سپاسگزارم

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-18-2013, 10:42 AM   #16
E H S A ‎N
Senior Member

آواتار E H S A ‎N

پستها: 126
سپاس: 1,045
در 101 پست 603 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ّFEDERER - SHARAPOVA

نقل قول:
احسان جان حدس می‌زنم شما دیـش آفسـت گردان داشته باشید. ضمن این‌که اگر درست خاطرم باشه شما در شمال‌غرب ایران ساکن هستید و به این دلیل مسیر 23.5 درجه رو دریافت می‌کنین چون به جز نوار غرب و شمال‌غرب ایران در دیگر نقاط کشور جهت 23.5 درجه قابل رصد نیست.
درسته پاور عزیز من تو آذربایجان شرقی هستم و از دیش وطنی استفاده می کنم ولی چون خیلی دقیق دادم تنظیم کردن موفق شدم این مسیر رو بگیرم .

نقل قول:
راستی احسان جان کانال Sport 1 Deutschland (چه نسخه SD و چه HD) به غیر از 9 درجه شرقی، فقط و فقط در 19.2 درجه شرقی وجود داره که در ایران این Beam ماهـواره Astra قابل دریافت نیست.
نقل قول:

آرم بالا هم لوگوی این کانال (Sport 1 HD Deutschland) هست که در گوشه‌ی بالای راست کانال (البته بدون علامت مثبت +) به رنگ سیاه و سفید و همراه با Opacity، دیده می‌شه. مثل تصویر زیر:

متاسفانه من اشتباه کردم چون اون کانالی رو که من دریافت می کنم Sport1 Select HD هستش و در فرکانس 12129 v 27500 قرارداره که تو پکیج CanalDigitaalهستش . ولی زبانش فقط آلمانی بود و چند وقت پیش هم مسابقات ویمبلدون رو پخش می کرد .
E H S A ‎N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی E H S A ‎N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-19-2013, 11:29 PM   #17
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

Semi - Finals

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-20-2013, 10:07 AM   #18
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

این تاپیک مثل این که خیلی طرفدار نداره ولی انتظار هم می رفت.
در مورد راجر باید بدونیم که دیروز پای راستش به شدت درد میکرد و نمی تونست وزن خودش رو روی پاش بیندازه ولی مایر هم مچ پای راستش خیلی باهاش تا نکرد.در هر صورت راجر با پا درد خوب بازی کرد امیدواریم بهتر بشه.
راجر نشون داد که میتونه بهتر بازی کنه و بهتر بجنگه.در مورد راکتش.این راکت برای بکهند dawn the line و top spin عالیه اما در مورد فورهند سر راکت دیر تر از اون یکی میاد با دستش جلو تعدادی از فورهند ها از دست میره که در مرور زمان درست میشه
امیدوارم بدنش یاریش کنه و بتونه خودش رو نشون بده.
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-21-2013, 08:32 AM   #19
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

فدرر كه همه عمر تايبرك ميگرفتي ديدي كه تايبرك فدرر گرفت!
جدا از شوخي ديدن راجر تو اين وضعيت خيلي سخته مخصوصا برا ذوب شده ها
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pasia به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-21-2013, 09:32 PM   #20
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

درود بر مرد جنگنده ایتالیایی
2 جام پشت سر هم. خوب پیشرفت کرده امسال. امیدوارم در هارد هم خوب کار کنه.

راجر هم باتوجه به نتایج اسفناک اخیر ، و راکت جدید! بازیش قابل قبول بود از دید من.
اتفاقات خوبی در امریکا خواهد افتاد. میگی نه ، نگاه کن
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)