بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

2-15 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان ویمبلدون 2014؟
راجر فدرر 91 62.33%
رافائل نادال 36 24.66%
اندی ماری 4 2.74%
نواک جوکویچ 15 10.27%
سایر بازیکنان 0 0%
رأی دهندگان: 146. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-07-2014, 01:52 PM   #511
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

تبریک می گم به همه ی هوادارای جوکوویچ این قهرمانی رو...در مورد بازی خیلی حرف ها می شه زد اگه بخوام بنویسم مطمئنا از حوصله خارج هست، برای همین سعی می کنم تا جای ممکن حرف هام رو کوتاه کنم...

1 - قبل از بازی گفتم که اگه راجر همون سبکی رو که در 3 بازی اخیرش در فصل جاری مقابل جوکوویچ انجام داده بود رو تکرار کنه، شانس بسیار بالایی برای پیروزی خواهد داشت. این سبک بازی چی بود؟ مهم ترین پارامتر هاش «آمادگی ذهنی» و «تنوع» بود. یعنی اینکه راجر تنیس رو به شکل «کامل» بازی کنه و همه ی سلاح های مخصوص به خودش را به کار بگیره و اون ها رو تو بازی پخش کنه...یعنی اینکه بیاد لب تور، والی کنه، دراپ شات بزنه، در رالی ها تنوع به خرج بده، ضربات گوناگون بزنه، اسلایس کنه و در یک کلام، از بازیش «لذت» ببره...البته همه ی اینا به سادگی گفتن نیست، مهم اینه که از همه ی این عواملی که من گفتم در «زمان درست» و «مکان درست» استفاده بشه...راه پیروزی بر نوله همینه..تنوع، تنوع و دیگر هیج...

2 - حالا راجر چه قدر در به کار گیری این استراتژی موفق بود؟! من معتقدم موفق بود اما اشتباهاتی هم داشت...قبل از بازی گفتم که «لحظه ی طلایی» این بازی ست دوم خواهد بود...3 بازی اخیرشون در فصل جاری نشون داده بود که ست دوم می تونه برای راجر از لحاظ «سبک» بازی در ست سوم، بسیار کلیدی باشه...متاسفانه مهم ترین بخش بازی آغاز ست دوم بود که راجر در یک لحظه غفلت، اون و از دست داد...شاید تا حدی هم اجتناب ناپذیر بود چون تایبرک بسیار سنگینی رو سپری کرده بود...اما اشتباهات راجر چی بود؟ در بند 1 تاکید کردم که «زمان» و «مکان» به کار گیری سلاح های بازی راجر خیلی مهمه...امروز راجر بسیار، بسیار و بسیار در روی تور اومدن «عجول» بود...شما از لحاظ تاکتیکی باید موقعی روی تور بیایید که در یک حد قابل قبولی در پوینت مورد نظر بازی حریف رو تحت فشار گذاشته باشید، اما فدرر یه هیچ عنوان به این مسئله دقت نداشت...البته عجول بودن یک بحثه، اصرار بر عجول بودن هم بحثه دیگه ای هست...راجر متاسفانه آنالیز درستی هم در طی بازی نداشت...3 نوع آنالیز وجود داره در ورزش، قبل از بازی، در حین بازی و پس از بازی...قبل از بازی آنالیز راجر قابل قبول بود تا حدی اما در حین بازی نتونست آنالیز دقیقی داشته باشه از نواک وگرنه می تونست خیلی مواقع باز هم ماهی و از آب دربیاره...

3 - البته این قدر هم نباید ساده نگاه کرد..من معتقدم که شاید راجر «چاره ای» جز ریسکی کار کردن روی تور نداشت...بله راجر در رالی ها بد نبود اما باید توجه داشت که نمی تونه از لحاظ فیزیکی مدت زیادی رو با امثال نواک رالی کنه...شاید واقعا چاره ای نداشت در ریسکی اومدن روی تور در جهت کوتاه کردن پوینت ها...اما به نظرم باز هم می شد این دقت عمل رو بیشتر کرد...می شد راجر، می شد...

4 - شگفت انگیز هست...راجر فدرر با همه این اشتباهات برای من شگفت انگیز بود...ست چهارم راجر نشون داد برای اولین بار در چند سال اخیر که پلن بی هم وجود داره و اون هم چیزی نیست جز بازی «انتحاری»...ست چهارم بی نظیر بود راجر و «تنیس انتحاری» رو به معنای واقعی کلمه معنا کرد...این «انگیزه» و «قدرت» برای من شگفت انگیز بود...شاید حتی شگفت انگیز تر از پیروزی 3-0 یا 3-1 در فینال مقابل جوکوویچ!! این نبوغ بار دیگه همه ی دنیا رو به تحسین وا داشت...دنیا باز داره از فدرر ستایش می کنه در حالی که سال پیش همین موقع، نسخه ی بای بای رو دشمنان پیچیده بودن...

5 - علی رغم بازگشت خیره کننده بسیار دشوار بود در ست 5 با توجه به توان بدنی و ویژگی های خاص نواک بازی رو بردن...ولی باز هم از دید من در ست 5 هم فراتر از حد انتظار ظاهر شد...واقعا خسته نباشید داره...برای این حرفاست که راجر برای دنیا بهترین و تکرار نشدنیه...اسلم و نامبر وان و هفته و اینا بهانست، برای این پارامتر هاست که می گن راجر فدرر...دنیا رو ورق بزنید تا ببینید چگونه همه سر تعظیم فرود آوردن...

6 - سی یو نکست یر، چرا که نه؟...یک نفس کشید اومد فینال لندن و چنین بازی غرور آفرینی رو برابر بهترین بازیکن چند سال اخیر دنیا از خودش ارائه کرد...چرا که نه؟...دشمنان هنوز هم باید صبر کنن برای خداحافظی...

7- نوله یه بار دیگه نشون داد در چه سطحی قرار داره...استراتژی «فرسایشی» کردن بازی بسیار هوشمندانه بود و نشان از هوش نوله و تیمش می داد...با همه ی این حرف هایی که گفتم، نوله شایسته ی این جام بود...تبریک می گم بهش...رفتارش داره خیلی بهتر و بهتر می شه...قابل احترامه برای من این قهرمانیش...تبریک نوله، تبریک هواداراش...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 02:00 PM   #512
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
در مورد تحسین هم این چیزا از راجـر گذشته ، من خیلی کُلی تر از این حرفا به راجـر نگاه میکنم ، فدرر دیگه جوون 19 ساله نیست که بخوایم واسه یه فینال اسلم تحسینش کنیم ، تحسین واسه این جوون مووناست که تازه دارن دور میگیرن ! خسته نباشه که تا فینال رسید توی فینال هم تلاششو کرد ولی میتونست بهتر هم باشه .
اهورا جان من نمی دونم نگاه کلی چه طوریه اما اگر «کلا» هم در نظر بگیری دنیا الان داره فدرر رو بابت چنین نمایشی ستایش می کنه...

مگه ستایش فقط واسه جوون 19 سالست؟! اتفاقا فدرر الان خیلی بیشتر از یک جوونه 19 ساله لایق ستایش هست بابت چنین عملکردی...خیلی ساده هست اهورا...فقط کافیه امسال رو با پارسال مقایسه کنی...همین موقع پارسال چه وضعی داشتیم ما؟!...الان چه وضعی داریم؟! الان ناراحتیم که تو فینال اسلم در یک بازی 4 ساعته باختیم...تعجب می کنم چه طور لایق ستایش نیست فدرر؟!...تعجب می کنم چه طور می شه برنامه ای نداشت و از فاجعه ی پارسال به چنین عملکردی رسید!!..تعجب می کنم چه طور می شه برنامه ای نداشت و یک بازی 5 سته ی نزدیک با نوله کرد...تعجب می کنم چه طور می شه برنامه ای نداشت و 5-2 رو جلو نوله برگردوند!!...نه، این طورام نیست دیگه اهورا...خیلی سیاه داری می بینی...

دنیا داره ستایش می کنه از فدرر به دلایل بسیار...حالا شاید هم شما به عنوان یک هوادار توقعت بیشتر از این حرف ها باشه...البته می دونم که ته دلت تو هم ستایش می کنی از راجر و الان ممکنه به خاطر باخت ناراحت باشی...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 02:11 PM   #513
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
اهورا جان من نمی دونم نگاه کلی چه طوریه اما اگر «کلا» هم در نظر بگیری دنیا الان داره فدرر رو بابت چنین نمایشی ستایش می کنه...

مگه ستایش فقط واسه جوون 19 سالست؟! اتفاقا فدرر الان خیلی بیشتر از یک جوونه 19 ساله لایق ستایش هست بابت چنین عملکردی...خیلی ساده هست اهورا...فقط کافیه امسال رو با پارسال مقایسه کنی...همین موقع پارسال چه وضعی داشتیم ما؟!...الان چه وضعی داریم؟! الان ناراحتیم که تو فینال اسلم در یک بازی 4 ساعته باختیم...تعجب می کنم چه طور لایق ستایش نیست فدرر؟!...تعجب می کنم چه طور می شه برنامه ای نداشت و از فاجعه ی پارسال به چنین عملکردی رسید!!..تعجب می کنم چه طور می شه برنامه ای نداشت و یک بازی 5 سته ی نزدیک با نوله کرد...تعجب می کنم چه طور می شه برنامه ای نداشت و 5-2 رو جلو نوله برگردوند!!...نه، این طورام نیست دیگه اهورا...خیلی سیاه داری می بینی...

دنیا داره ستایش می کنه از فدرر به دلایل بسیار...حالا شاید هم شما به عنوان یک هوادار توقعت بیشتر از این حرف ها باشه...البته می دونم که ته دلت تو هم ستایش می کنی از راجر و الان ممکنه به خاطر باخت ناراحت باشی...
اشتباه متوجه شدی منظورمو
منظورم این نیست چون ضعیف بوده لایق ستایش نیست ، منظورم اینه فدرر خیلی بزرگتر از این حرفاست که دیگه بخوایم تحسینش کنیم ، تحسین واسه ادمای معمولیه که یه کار خاص انجام بدن ، فدرر کلا خاصه دیگه تحسین و این چیزا واسش معنی نداره فدرر یه چیز ثابت شدست اصلا دیگه نیازی به تحسین و تشویق نداره ، برای من راجـر بزرگترین تاریخ هست و خواهد بود .
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 02:19 PM   #514
hamid-RF
Member

آواتار hamid-RF

پستها: 86
سپاس: 1,422
در 87 پست 472 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Lord Of The Tennis RF

ویرایش توسط hamid-RF : 07-07-2014 در ساعت 07:31 PM
hamid-RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hamid-RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 02:40 PM   #515
ehsan.
Member

پستها: 40
سپاس: 1,846
در 40 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

فقط بنده یه چیزی رو بگم و اون اینکه:

این بغض و اشک از فرط دلتنگی و علاقه ای که به بچه ها داشت بود نه از شرمساری و سر افکندگی در قبال اونا
ehsan. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsan. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 02:42 PM   #516
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
یعنی چی ؟ یعنی اینکه مثل همیشه به گربه سیاهامون مثلا سونگا ، بردیچ و امثال اینا گیر نکردیم ! خودت میدونی هر بازی شرایط خودشو داره و نمیشه گفت مثلا چون نوواک سونگا رو راحت زد راجـر هم این کارو میکرد ! در باقی موارد هم همینه ، این حرف خنده داره که بگیم مثلا روبردو یانوویچ رو زد اونم هویت رو زده بود پس روبردو سخت ترین حریف واسه راجره !
اصلا این حرفا نیست ، بازم میگم هر بازی شرایط خاص خودشو داره ، مچ آپ ها متفاوته مثلا نادال به کیریوس باخت و کیریوس به رائونیچ ، در صورتی که اگه نادال میومد بالا شاید رائونیچو میزد ! این چیزی که شما میگی کاملا منتفیه داستانش . قبول کن اینایی که بهشون خوردیم یه جورایی مچ آپ های هلویی برای ما بودن که راجر با 70 80 درصد فرمش هم میتونست راحت بزنه اینا رو !
این از بحث قرعه و مسیر که همچنان من معتقدم مسیرمون بسیار هموار بود که فینالیست شدیم .
در مورد برنامه که واقعا خنده داره بگیم راجـر با برنامه داشت بازی میکرد ! کوتاه کردن پوینت که بدنه اصلی بازی راجر هست و 15 سالی میشه داره استفاده میکنه پس یه برنامه جدید و خاص نیست این موضوع ، چیزیه که همیشه بوده و جز ذات بازی فدرر هست این فاکتور . بله برنامه داشت روی نت بیاد ولی مثل آبکش توپ از چپ و راستش توی فینال رد شد .
شما بازیا 2012 رو ببین ، وقتی فورهند میزد و حمله میکرد روی تور عمرا نمیشد جلوش وایسی ، الان یه آپروچ درست نمیتونست روی نقطع ضعف حریف بکنه ، این برنامه ای که شما میگی من نمیدونم دقیقا در کجا بکار گرفته شد و نتیجه داد !!! اون سرویس هم بازم میگم جز ذات بازی فدرر هست ، چیزیه که همیشه بوده نمیشه گفت یه برنامه جدید و خاص برای ویمبی !
در آخر کسی فینالیست شدن راجـر رو لوث نکرد فقط واقع بینانه به موضوع نگاه کردم و دوست ندارم الکی یه مرسی بگم و از کنار این تور رد بشم .
در مورد تحسین هم این چیزا از راجـر گذشته ، من خیلی کُلی تر از این حرفا به راجـر نگاه میکنم ، فدرر دیگه جوون 19 ساله نیست که بخوایم واسه یه فینال اسلم تحسینش کنیم ، تحسین واسه این جوون مووناست که تازه دارن دور میگیرن ! خسته نباشه که تا فینال رسید توی فینال هم تلاششو کرد ولی میتونست بهتر هم باشه .
آره این حرف که قرمز کردم خنده داره ولی من این حرفو نزدم که روبردو سر سخت ترین حریفه!!

شما به حالت تحقیر حریفای راجر رو ردیف کردی و گفتی به چمن باز نخوردیم منم توضیح دادم که دیگه بحث چمن باز نیستو مثلا همین روبردو با شایستگی از قسمتی اومد بالا که حریفاش قبلا نتایج خوبی روی چمن گرفتن.

و مضحک تر ازون اینه که فکر کنیم مثلا راجر باید تو هر تورنمنت به همه گربه سیاهاش بخوره و همشونو بزنه و قهرمان بشه تا بعد دوستان راضی بشن و بیان بگن عجب قهرمانی بود!!
تورنمنت همینه، اگه 2 تا حریف آسون بتورت بخوره بالاخره حریف سومی پیدا میشه که سخت باشه. واسه همینم بود حریفای 2 فینالیست رو برشمردم تا ببینی سختی و آسونی واسه همه هست. کسی که قهرمان شده شایسته بوده که قهرمان شده و بعدا کسی نمیاد بگه این مسیرش سخت بوده یا آسون! هر کس توانشو داشته اومده بالا و مقابلش قرار گرفته هرکیم نداشته رفته خونشون.

بله بنده هم خوب میدونم که ذات بازی راجر کوتاه کردن پوینت هاست ولی همونطور که خود راجر هم توی مصاحبه ابتدای ویمبی گفت اوایل بیشتر استفاده میکرد ولی رفته رفته با توجه به سبک بازی حریفان از بیس لاین مجبور شد تو این سالها کمتر بخواد بسراغ پوینتای کوتاهه روی نت بره. اما همه میدونن که "برنامه کلی" امسالش با آوردن ادبرگ این بوده که بازم مثل سالیان قدیمش بیشتر پوینتا رو کوتاه کنه.(یعنی بقول شما ذات بازی همونه ولی تو این سالها کمتر شده بود).

چرا برادر من لوث کردی! در همون استارت پستتم اینکارو کردی وگرنه نمیومدم توضیح بدم.

و در مورد تحسین، بنده عرض کردم حتی دشمنان هم تحسین کردن، شما نمیخوای تحسین کنی نکن مجبور نیستی ولی لطفا شایستگی های مسیر رسیدن به فینال رو لوث نکن. بله منم موافقم روز فینال اگرچه جنگندگی و بازگشتش آدم رو یاد نادال مینداخت ولی از نظر فنی میتونست تصمیمات بهتری بگیره.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 02:56 PM   #517
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

http://bankvarzesh.com/NewsDetail.as...&News_Id=17119
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-07-2014, 03:10 PM   #518
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
آره این حرف که قرمز کردم خنده داره ولی من این حرفو نزدم که روبردو سر سخت ترین حریفه!!

شما به حالت تحقیر حریفای راجر رو ردیف کردی و گفتی به چمن باز نخوردیم منم توضیح دادم که دیگه بحث چمن باز نیستو مثلا همین روبردو با شایستگی از قسمتی اومد بالا که حریفاش قبلا نتایج خوبی روی چمن گرفتن.

و مضحک تر ازون اینه که فکر کنیم مثلا راجر باید تو هر تورنمنت به همه گربه سیاهاش بخوره و همشونو بزنه و قهرمان بشه تا بعد دوستان راضی بشن و بیان بگن عجب قهرمانی بود!!
تورنمنت همینه، اگه 2 تا حریف آسون بتورت بخوره بالاخره حریف سومی پیدا میشه که سخت باشه. واسه همینم بود حریفای 2 فینالیست رو برشمردم تا ببینی سختی و آسونی واسه همه هست. کسی که قهرمان شده شایسته بوده که قهرمان شده و بعدا کسی نمیاد بگه این مسیرش سخت بوده یا آسون! هر کس توانشو داشته اومده بالا و مقابلش قرار گرفته هرکیم نداشته رفته خونشون.

بله بنده هم خوب میدونم که ذات بازی راجر کوتاه کردن پوینت هاست ولی همونطور که خود راجر هم توی مصاحبه ابتدای ویمبی گفت اوایل بیشتر استفاده میکرد ولی رفته رفته با توجه به سبک بازی حریفان از بیس لاین مجبور شد تو این سالها کمتر بخواد بسراغ پوینتای کوتاهه روی نت بره. اما همه میدونن که "برنامه کلی" امسالش با آوردن ادبرگ این بوده که بازم مثل سالیان قدیمش بیشتر پوینتا رو کوتاه کنه.(یعنی بقول شما ذات بازی همونه ولی تو این سالها کمتر شده بود).

چرا برادر من لوث کردی! در همون استارت پستتم اینکارو کردی وگرنه نمیومدم توضیح بدم.

و در مورد تحسین، بنده عرض کردم حتی دشمنان هم تحسین کردن، شما نمیخوای تحسین کنی نکن مجبور نیستی ولی لطفا شایستگی های مسیر رسیدن به فینال رو لوث نکن. بله منم موافقم روز فینال اگرچه جنگندگی و بازگشتش آدم رو یاد نادال مینداخت ولی از نظر فنی میتونست تصمیمات بهتری بگیره.
نمیخوام این بحثو دیگه بیخود کش بدم و تاپیک رو شلوغ کنم ، هرکی نظر خودشو داره و دیدش به تنیس با توجه به سابقش متفاوته ! نظر همه هم محترمه .
فقط اینو میگم که بدون کسی که 5 6 سال داره با فدرر زندگی می کنه هیچوقت نمیاد بردش رو لوث کنه ، من تنها حرفم اینه ما امسال در ویمبی با حریفایی بازی کردیم که بهترین مچ آپ رو برامون داشتن ، هنوز هم رو حرفم هستم ، حالا شما دوست داری اسم این حقیقت رو بزاری لوث کردن دیگه نظر خودتون هست ، میتونستیم در طول مسیر به نادال بخوریم ولی خوش شانس بودیم که حذف شد ، میتونستیم به بنتو بخوریم بازم خوش شانس بودیم که حذف شد !
به استن هم در شرایطی خوردیم که مصدومیت داشت ! جایی هم نگفتم برای قهرمانی باید همه تنیسور های گربه سیاهتو ببری بعضی وقتا بازیکنان شانس میارن مسیرشون هموار میشه و این واسه تمام تنیسور ها کم و بیش صادقه .
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 05:02 PM   #519
zhako
Senior Member

آواتار zhako

پستها: 186
سپاس: 388
در 162 پست 1,248 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجرفدرر.گریگوری دیمیتروف.خوان مارتین دلپوترو

منم به نوبه خودبه طرفدارن نواک تبریک میگم.ولی حیف شدکاشکی فدررگرند18هم رومیگرفت.ولی قبول کنیم فدررفراترازحدانتظاربا این سن وسال درخشید.
zhako آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی zhako به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 05:05 PM   #520
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

کسی که تنها دلیل علاقش به رافا رو پس از طفره رفتن فراوان سرانجام این عنوان کرده:چون حال فدرر رو گرفته توقع بیشتر از این اگه ازش داشته باشی اشتباه بزرگیه.نه هوادار رافاس نه نواک خودش با زبون خودش گفت چون حال فدرر گرفتن.این یعنی اینکه فقط و تنها فقط از فدرر متنفره بی هیچ دلیل خاصی.

چرا باید بعد از اون پست من فقط شما موضع بگیری .دلیلش خیلی ساده هس چون فقط در مورد شما صدق میکرد.تازه من گفتم میشه راجر رو دوست نداشت اما تنفر بی دلیل غیر معقول قابل پذیرفتن نیس.اومدی میگی من گفتم هر کی راجر رو دوست نداشت؟

خودش وپست هاش که همواره از 4 تا کلمه فراتر نمیره رو باید منتقل کرد چت باکس! فقط داری یه سره رو نرو بچه ها قدم میزنی.مراقب باش به سرنوشت موریس مبتلا نشی یه وقت...

بالا بری پایین بیای اینجا اکثرا طرفدار راجرن .اصلا به این موضوع فکر کردی یه بار شده یه پست درست حسابی ومفید داده باشی؟برو چت باکس دس از سر ملت بردار.اسمتم نبردم فکر نکنی خبریه.فقط به همین اکتفا میکنم که سر الکس خوب کاری کرد با کفش زد تو سرت.نام کاربریتم برو تا شرایط مهیاس عوض کن.
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم - ویمبلدون - چمن

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)