بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-17-2010, 07:23 AM   #831
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود
نواک بیا بغلم

نقل قول:
Q. I'm just wondering what you saw then you I'm sure you weren't sitting around thinking what he's gonna be possible of. Are you amazed at the adjustments he's made to get where he's gone?

NOVAK DJOKOVIC: It's just great for somebody who had so much success as he did, very young age, and to be able to continue motivating himself to perform his best each tournament, each match he plays regardless who he has across the net. You just have to put a hat down for this guy, everything he does on and off the court. Great champion, great person, and great example of an athlete.
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2010, 12:51 PM   #832
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpie نمایش پست ها
خیلی خوب کاری کردی که پست منو پاک کردی و پست اونو و بی ادبیاشو گذاشتی باشه اونم وقتی که اصلا بهش ربطی نداشته که نظر بده..خوبه شما مدیر کل کشور میشدی چون اصلا اهل تبعیض نیستی.یه لطف بکن ای دی منو از بین ببر و فرض و به این بذار که بازم تکرار کردم.یه همچین فضایی به درد کسانی میخوره که توی همین فضا زندگی می کنن.از دوستام برای همیشه خداحافظی می کنم. BYE forever
این چه کاریه بابا!هر کی تا یه اتفاقی میفته قهر میکنه میره!این چه کاریه میکنید،یعنی چه!اینجا همه مساوین من درک کردم همچین قضیه ای رو..وقتی یه بحث بین دو نفر میشه تا یکی تحمل نداره میزاره میره!واقعا از این پست ها ناراحت میشم بخصوص از کلمه خداحافظی!!!ما اینجاییم که از هم چیزی یاد بگیریم نه اینکه دعوا بشیم!گاهی این بحث ها میشه که باید هر دو نفر جنبه داشته باشند!بازم میگم من هر چی از تنیس میدونم از این سایت یاد گرفتم و بس.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2010, 03:05 PM   #833
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

اگه کسی تحمل کل کل و شنیدن نظر مخالف رو نداره بهتره که اصلا
وارد این بحثها نشه.
نه اعصاب خودش رو خرد نکنه و نه دیگران رو.
همه که نمی تونن مثل هم فکر کنن.
الان شکر خدا و گوش شیطون کر محیط فروم خیلی خوب شده.
صمیمیت بالایی بین بچه ها هست.
دشمنی ها جاشون رو به رفاقت ها دادن.
دیگه بیشتر وقتها اون صف بندی ها که قبلا بود نیست.
البته طرفداری ها و اختلاف سلیقه ها هست که خوب اونم طبیعی هست.
دیگه یه گروه خاصی که بخوان نظراتشون رو به بقیه تحمیل کنن نداریم.
دیگه یه نفری نیست که بیاد به هر کی مخالفشه هر چی از دهنش در میاد بگه
و یه عده هم کور کورانه بخاطر خوش آمد این جناب و خود شیرینی زیر پست
سراسر توهین و تحقیرش تشکر بزنن تا اون هم بخودش بباله و بیشتر تشویق بشه!!

شما به کیفیت پستها این اواخر نگاه کنین. قبلا بیشتر پستها جفنگیات بود.
ولی امروز پستها حاوی مطالب آموزشی و جذاب هستن.
بچه ها هر کدوم تحلیل خودشون و نظر کارشناسی خودشون رو در باره مسابقات
می نویسن و سعی در تحقیر طرف مقابل ندارن.
از حریف جایی که استحقاقش رو داره تعریف میکنن.
نمی گم مشکلات نیست و صفره ولی انصافا نسبت به قبل قابل چشم پوشی هست.
آدم وقتی میاد تو فروم خیلی چیزها یاد میگیره و کمتر پستهای بی محتوا
به چشمش میخوره.
اگه گاها هم مشکلی باشه با کمک مدیریت محترم سایت حل و فصل میشه.
میتونم بگم محیط فروم نسبت به قبل بسیار سالمتر و پویا تر و مفید تر شده.

بیایین قدر این موقعیت و این سایت خوب و مدیرش رو بدونیم.
نذاریم روزهای سیاه گذشته دوباره تکرار بشن.
یادمون باشه که این فروم ( با اجازه مدیر محترم ) متعلق به همه ما ست.
( مصادره کردیم رفت !! )
مسئول خوب و بدش همه امون هستیم.
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2010, 03:57 PM   #834
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,
Cool

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
این چه کاریه بابا!هر کی تا یه اتفاقی میفته قهر میکنه میره!این چه کاریه میکنید،یعنی چه!اینجا همه مساوین من درک کردم همچین قضیه ای رو..وقتی یه بحث بین دو نفر میشه تا یکی تحمل نداره میزاره میره!واقعا از این پست ها ناراحت میشم بخصوص از کلمه خداحافظی!!!ما اینجاییم که از هم چیزی یاد بگیریم نه اینکه دعوا بشیم!گاهی این بحث ها میشه که باید هر دو نفر جنبه داشته باشند!بازم میگم من هر چی از تنیس میدونم از این سایت یاد گرفتم و بس.
حالا که اینطوریه منم دیگه تو این سایت نمیام
من با همه تون قهرم

bye until 1 hour
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2010, 04:17 PM   #835
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض گفتگوی آ.اس با نادال; راجر همیشه اسطوره من است

روزنامه خبر ورزشی / پنج شنبه 25 شهریور / پیج 8

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2010, 10:52 PM   #836
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض در ستایش از تنیسور صرب

با افتخار باختن، او (جوکوویچ) ثابت کرد یک قهرمان است.

این یک ژست ساده بود. زمانیکه رافائل نادال قهرمانیش را در یو اس اوپن جشن میگرفت، مردی که او شکست داده بود نواک جوکوویچ ، در زمین کنار نادال راه رفت و به او تبریک گفت. آن دو به گرمی همدیگر را در آغوش گرفتند، حرفهایی رد و بدل کردند و بعد شروع کردن به راه رفتن در زمین دست در دست:

یک نمایش تلخ از مردانگی در بزرگترین مرحله ورزشکاری.

چند دقیقه قبل، جوکوویچ در آستانه رسیدن به بزرگترین پیروزی زندگی حرفه ای خود بود. هنگامیکه ، او به امتیاز نهایی ضربه میزد، باید دل شکسته شده باشد. او به کنار تور رفته و منتظر نادال بود تا برسد، دستی سرسری با او رد و بدل کرد و سپس زمین را ترک کرد، هیچکس نمیتونست فکر بدی درموردش بکند. این چیزی است که اکثر بازیکنان انجام میدهند. اما جوکوویچ عجیب با اکثرا فرق دارد. او در لحظاتی که در بدترین شرایط بود خالصانه تبریک گفت، شاید این ستوده تر از هرچیزی است که او در این دو هفته در نیویورک بدست آورد. در مقابل عکس العمل جوکوویچ با راجر فدرر دو روز قبل. زمانیکه جوکوویچ 5 ست هیجان انگیز در برابر فدرر داشت، او با نگاه کردن به باکس خود جشن گرفت و در نزدیکی بیس لاین با دستان کشیده ایستاده بود. فدرر نمیتوانست ببیند، با عجله شروع به گذاشتن راکت هایش در کیف کنار زمین بود. هنگامیکه جوکوویچ بلاخره برای دست دادن آمد، فدرر کیف را ترک کرد و با یک دست دادن ناگهانی به نواک، زمین بازی را بسرعت ممکن ترک کرد. این یک اخلاق ورزشکاری نامناسب در فدرر نبود اما خوب هم نبود. خیلی از ورزشکاران بعد از باختن اینجوری هستند. پیتون مانینگ بعد از باختن در سوپر بول امسال حتی دست هم نداد. لبرون جیمز در مسابقات پلی آف NBA سالهای پیش هم اینکار را کرد. هنگامی که شما میبازید، بعضی اوقات سخت است که خوب رفتار کنید.

همیشه یک تعادل ظریف در اینکه یک نفر چگونه بعد از پایان تنیس جشن بگیرد وجود دارد. قهرمان نیاز دارد که لذت بردن را نشان دهد و احساسات مقید از مسابقه را رها کند. اما باید به بازنده هم فکر کرد. هنگامی که برنده یک پیروزی بزرگ میشوند ، بازیکنی که آنها شکست دادند در کنار تور منتظر دست دادن میباشد و ترسیده اند و معمولا سعی میکنند تا سریعا زمین را ترک کنند پس آنها میتوانند بسمت اتاق رختکن بروند و احساساتشان را آزاد کنند. در بعضی مواقع برنده نیاز دارد که به بازنده در هنگام جشن گرفتن فکر کند. سریع رسیدن به تور و شما خود را از بهترین لحظات در تنیس محروم میکنید. به آرامی رفتن و بشدت شاد بودن و شما نمک به زخم کسی که لحظات نا امیدکننده ای را تجربه میکند میریزید. رافا به زمین افتاد و به یکی از بزرگترین موفقیت ها در ورزش رسید. زمانی که بلند شد ، صورت او بی تفاوت بود. او درد جوکوویچ را میدانست. در آغوش گرفتن آنها واقعی و این اخلاق ورزشکاری بهترین بود. جوکوویچ بخوبی یک بازنده بود، نادال بخوبی یک برنده .

اگر شما یک ورزشکار جوان در هر ورزشی هستید، از نواک و رافا سرمشق بگیرید. با افتخار بردن و با وقار باختن. جوکوویچ را نگاه کنید هنگامی که به داور اصلی دست میدهد. سرش بالاست. باید همین باشه. بازنده شدن در یو اس اوپن ، نواک جوکوویچ نشان داد که شما نباید کسی باشید که برای بدست آوردن جایزه قهرمان میشود.

By Chris Chase / Thu Sep 16

منبع به همراه ویدئو
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2010, 11:27 PM   #837
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

درود به نوواک
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2010, 08:31 AM   #838
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

حالا ببین باز آخرش استفان رو میدن به راجر، بعدا میگن خود بازیکنا رای میدن، کدوم رای؟ شفاف سازی کنید، انصافا تو این حرکتا جوکوویچ رو دست نداره، پارسال تو رم که به رافا باخت هم با اینکه فک کنم رنک 3 رو هم بعد از یه مدت طولانی از دست داد، ولی خیلی خوش برخورد بود و حتی ادای رافا رو هم دراورد.
تازه خیلی های دیگه هم هستند ماردی فیش؟ آدم به متواضعی و با اخلاقی این بشر وجود داره؟ دقیق یادم نیست ولی تو یه تورنمنت بال بوی ها از ماردی و اخلاق و برخورد خوبش تعریف کرده بودند (یا یه چیزی تو این مایه ها)
جیمز بلیک، لیوبیچیچ و ...
پس اخلاق ورزشکاری چیه؟ من نمیدونم فک کنم اینا تو سوالاشون از بازیکنا میپرسن جایزه Gamesmanship رو به کی بدیم به جای Sportsmanship . وگرنه من تو کتم نمیره.
من نمیخوام بگم راجر اخلاق نداره، چرا ولی از راجر مستحق تر خیلی هست. حداقل این همه سال حقش نبوده، اصلا از خود استفان ادبرگ هم بیشتر شده تعدد این جایزه ش!!!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2010, 08:56 AM   #839
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

ممد کاملا باهات موافقم! بعیده سوالی چیزی از بازیکنای دیگه بکنن چون بالاخره ممکنه از نظر فنی اغلب به راجر رای بدن ولی شک ندارم خیلی ها هستن از راجر خوش اخلاق ترن... مگر اینکه از اخلاق چیز دیگری مد نظرشون باشه؟؟

خود فدرر هم فک کنم این اواخر دیگه شوکه شده باشه که چطور بهش جایزه رو دادن؟ نه که اخلاق نداشته باشه (اتفاقا دو سه سالی هست فدرر فرق کرده و خیلی متواضع تر از دوران جوانتریش شده!!) ولی خب خوش اخلاق تر هم هستن! شاید اگه به خودشون بود جایزه ی Newcomer of the year هم به راجر میدادن؟!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2010, 08:57 AM   #840
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
حالا ببین باز آخرش استفان رو میدن به راجر، بعدا میگن خود بازیکنا رای میدن، کدوم رای؟ شفاف سازی کنید،
اولاً كه حتماً حقش بوده كه بهش دادن
دوماً حالا چي هست اين جايزه
سوماً راجر تو كل جريان بازي شايد فقط 2 بار بگه Come On وگرنه هيچ خوشحالي عجيب غريبي نميكنه. مثل بقيه تنيسورها نيست كه تا يك امتياز ميگيرن ورزشگاه رو رو سرشون خراب ميكنن. ميدونين كه كيارو ميگم
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

برچسب ها
یو اس اپن، راجر فدرر، US Open، گرنداسلم آخر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)