بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > تنیس‌باز > حریف تمرینی

حریف تمرینی

در این قسمت میتوانید یک حریف تمرینی برای خود پیدا کنید

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-04-2011, 10:48 PM   #181
iman-salehi
Junior Member

پستها: 5
سپاس: 2
در 5 پست 38 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر نواک جوکوویچ
Smile

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir23 نمایش پست ها
راستش منم با چند مورد از چيزايي كه گفتي موافقم. شايد بهتر باشه شما يك ويديوي آموزشي خوب + يك tennis machine ball يا همون (playmate خودمون) رو تهيه كني و نگران نبودن پارتنر هم نباشي.
مرسی... فیلم آموزشی دارم. اما چطور میشه نگران نبودن پارتنر نباشم؟...بلاخرا یکی باید اون طرف تور بایسته
iman-salehi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی iman-salehi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2011, 03:40 PM   #182
pinkthewall
Member

پستها: 41
سپاس: 1
در 35 پست 335 بار سپاسگزاری شده

سلام faridpj
از حرفهای من ناراحت نشو چون:
اگه ما هر اندازه هم که آدم خوبی باشیم ولی با روبرو شدن در برابر دیگران اهمیت کمی به حضور اطرافیانمون بدیم ،کسی متوجه خوب بودن ما نمیشه و این کم اهمیتی ما با کم و خلاصه صحبت کردن در کنارشون نشون داده میشه پس عزیزم بدون من با تو دشمنی نداشتم من با خونگرمی صحبت نکردن دیگران مشکل دارم که ناچارن از پست شما به عنوان در استفاده کردم تا دیوارا به گوش باشن که خونگرمی شرط اول شخصیت حر فه ای هاست و ما برای حرفه ای شدن احتیاج به تمام نکته های حرفه ای گری خواهیم داشت.
ما باید انتقاد پذیر باشیم تا پیشرفت کنیم . من قبول دارم حرفام غلط بود ولی میخواستم دلیل نوع با این لحن حرف زدنمو بعد از پاسخ شما توضیح بدم تا یه اشاره به خونگرم بودن بچه ها با هم کرده باشم.
و اگه ناراحت نشی بگم قبول کن همونطوری که خودتم گفتی پارتنر داری و احتیاج به امثال من نداری، باعث شد که پستی که دادیرو خلاصه کنی درست مثل کسی که شکمش سیر و از گرسنگی کوتاه صحبت میکنه ولی اگه آدم گرسنه باشه بازم این قدر کوتاه ازگرسنگی صحبت میکنه!؟
حالا با این مثالم تنوع حریف تمرینی رو برات توضیح میدم:ما وقتی یه نوع غذا داشته باشیم درسته که سیر می شیم ولی آیا یه نوع غذا برای تمام ویتامینها و مواد معدنی که بدن ما لازم داره کافیه؟
من میدونم که هم من وهم شما و هم همه دوستانی که یک رشته ورزشیرو دنبال میکنن آگاه به تاثیرات تنوع حریف تمرینی هستن ولی این مثال من نشون میده تاثیرات تنوع غذایی در بدن ما خیلی بیشتر از چیزی هست که ما بهش فکر میکنیم و این درست شبیه تنوع دوستان خوب ما و حریف تمرینی های خوب ماست.
در کل ما دوست داریم آقا
faridpj
pinkthewall آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pinkthewall به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2011, 01:06 PM   #183
faridpj
Junior Member

آواتار faridpj

پستها: 7
سپاس: 136
در 6 پست 36 بار سپاسگزاری شده
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pinkthewall نمایش پست ها
سلام faridpj
از حرفهای من ناراحت نشو چون:
اگه ما هر اندازه هم که آدم خوبی باشیم ولی با روبرو شدن در برابر دیگران اهمیت کمی به حضور اطرافیانمون بدیم ،کسی متوجه خوب بودن ما نمیشه و این کم اهمیتی ما با کم و خلاصه صحبت کردن در کنارشون نشون داده میشه پس عزیزم بدون من با تو دشمنی نداشتم من با خونگرمی صحبت نکردن دیگران مشکل دارم که ناچارن از پست شما به عنوان در استفاده کردم تا دیوارا به گوش باشن که خونگرمی شرط اول شخصیت حر فه ای هاست و ما برای حرفه ای شدن احتیاج به تمام نکته های حرفه ای گری خواهیم داشت.
ما باید انتقاد پذیر باشیم تا پیشرفت کنیم . من قبول دارم حرفام غلط بود ولی میخواستم دلیل نوع با این لحن حرف زدنمو بعد از پاسخ شما توضیح بدم تا یه اشاره به خونگرم بودن بچه ها با هم کرده باشم.
و اگه ناراحت نشی بگم قبول کن همونطوری که خودتم گفتی پارتنر داری و احتیاج به امثال من نداری، باعث شد که پستی که دادیرو خلاصه کنی درست مثل کسی که شکمش سیر و از گرسنگی کوتاه صحبت میکنه ولی اگه آدم گرسنه باشه بازم این قدر کوتاه ازگرسنگی صحبت میکنه!؟
حالا با این مثالم تنوع حریف تمرینی رو برات توضیح میدم:ما وقتی یه نوع غذا داشته باشیم درسته که سیر می شیم ولی آیا یه نوع غذا برای تمام ویتامینها و مواد معدنی که بدن ما لازم داره کافیه؟
من میدونم که هم من وهم شما و هم همه دوستانی که یک رشته ورزشیرو دنبال میکنن آگاه به تاثیرات تنوع حریف تمرینی هستن ولی این مثال من نشون میده تاثیرات تنوع غذایی در بدن ما خیلی بیشتر از چیزی هست که ما بهش فکر میکنیم و این درست شبیه تنوع دوستان خوب ما و حریف تمرینی های خوب ماست.
در کل ما دوست داریم آقا
faridpj
سلام pinkthewall،
1- وقتی که آنقدر خصمانه برام پیغام گذاشتی از روی عصبانیت جوابیه بالا رونوشتم. اگر بهت برخورده که متاسفم و معذرت من رو پذیرا باشید.
2- من هنوز توی این وب سایت یک پارتنر پیدا نکردم. درخواست بالا رو هم از روی نا امیدی نوشتم نه از روی شکم سیری و به قولی سنگی توی تاریکی رها کردم. سعی می کنم پارتنر ها را توی زمین تنیس پیدا کنم. من به دیگران اهمیت میدم ولی وقتی که توی این سایت پارتنر پیدا نمیکنم ترجیحا پیام رو کوتاه می کنم.
3- آقای محترم اگر با کسی دشمنی ندارید پس چرا پیغام شما نهایت خصومت شما را بیان می نماید که تا حد بازی نکردی با .... و پیش میرود.
4- تنوع پارتنر در یادگیری تنیس بسیار مهم است و من از بازی با افراد مختلف لذت می برم و در این خصوص با شما موافقم.
5- مدت ها بود که به این سایت سر نمیزدم چون پارتنری توی این سایت پیدا نمیشه به نظرم همه مثل من و شما اهل وب گردی هستیم تا عمل در زمین تنیس.
6- اگه به جای این همه جنگ و جدل یک sms میزدی شاید به پیش رفت تنیست کمک کرده بودی.

ویرایش توسط faridpj : 09-14-2011 در ساعت 12:04 PM
faridpj آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی faridpj به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2011, 06:30 PM   #184
moonrider
Junior Member

پستها: 6
در 4 پست 27 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: !

چقدر تو این شش ماه اخیر دعوا شده این تو. از صفحه 12 خوندم کلی تعجب کردم. من همچنان پایه هستم. برنامه با دوستمون دارک جور نشد من هم روم نشد دوباره پی بگیرم. برای صبح های زود هرجا که مختلط مجاز باشه مثل توچال و پنج شنبه ها پارتنر می طلبم. برای عصر 6 به بعد هم میشه جور کرد.
سطح بازیم هم متوسط رو به خوب. گیم بازی می کنم. البته از سرویس فراری ام ولی رالی رو تا 20-25 ضربه می تونم ادامه بدم.

ویرایش توسط moonrider : 01-11-2014 در ساعت 09:55 AM دلیل: حذف ایمیل به علت انصراف از پارتنر پیدا کردن
moonrider آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moonrider به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 11:35 AM   #185
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

سلام

به دنبال یک پاتنر هستم در دبی
سطح بازی من متوسط هست - اگر موردی باشد خوشحال میشوم اعلام کنید

با تشکر
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 02:10 PM   #186
nanook
Senior Member

آواتار nanook

پستها: 139
سپاس: 1,150
در 120 پست 554 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1_pete sampras 2_rafael nadal 3_rojer federer 4_delpotro
Question

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
دنبال یه پارتنر در شیراز. مرسی
سلامmani0002منهم شیرازم.توی کدوم زمین بازی میکنی؟بازیت در چه سطح هست؟

ویرایش توسط nanook : 09-12-2011 در ساعت 01:10 PM
nanook آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nanook به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2011, 10:59 AM   #187
amir2222
Junior Member

آواتار amir2222

سپاس: 11
در 6 پست 30 بار سپاسگزاری شده

سلام، آقا 5شنبه ها تو تهران هر کی پایست بریم.بازیمم متوسط به بالاست.
amtennis2011@yahoo.com
amir2222 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir2222 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-19-2011, 05:38 PM   #188
ehsabd
Junior Member

پستها: 1
در 1 پست 4 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض همبازی

سلام .احسان هستم 23 سالمه خونم مشهد ، چفت مدرسه تنیس ابرا است (آستان قدس) سطحم بین مبتدی و متوسطه اگر خواستین قرار بذاریم به ehsabd@gmail.com ايميل بفرستین ممنون.
اما لطفا اگر عشق تنیس دارین و آدم خوش قولی هستین قرار بذاریم

ویرایش توسط ehsabd : 09-29-2011 در ساعت 10:48 PM
ehsabd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsabd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-23-2011, 11:20 AM   #189
amir2222
Junior Member

آواتار amir2222

سپاس: 11
در 6 پست 30 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir2222 نمایش پست ها
سلام، آقا 5شنبه ها تو تهران هر کی پایست بریم.بازیمم متوسط به بالاست.
amtennis2011@yahoo.com

شمارمم : 09369152469، هر کی خواست یه اس بزنه که هماهنگ کنیم
amir2222 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما amir2222 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-26-2011, 04:25 PM   #190
hmrezaie
Junior Member

پستها: 5
در 5 پست 18 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
پیش فرض پارتنر

حمید هستم
ساکن تهران
حدود 2 سال هست که توپ می زنم
راکتم بابولات .با توپ دنلوپ الایت فورت توپ میزنم . تو شهرک امید و تختی و شیرودی توپ میزنم . بازیم هم در سطح متوسط هست .
الان هم دارم با مربی کار می کنم
خوشحال می شم کسی برای بازی باشه . چون حریف های بیشتر دوستان بیشتر و تجربه بیشتر تو بازی رو با خودش داره . تمرین زیادم اعتماد به نفس رو زیاد تر می کنه .
تقریبا بعد از ظهر ها خالی هستم .
ایمیل : hm.rezaie@gmail.com
همراه : 09399909005
hmrezaie آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hmrezaie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)