بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

23-29 مرداد - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-19-2012, 09:20 AM   #51
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
باو چرا الکی بحث رو میبرید سمت کوچه بن بست ؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا یکی یه چیزی میگه ، راجری ها جنبه ندارن . دوستان ما از راجر بدمون نمیاد ، اینقدر قفل نکنید رو تنفر . راجر دیگه زور های آخرش تو تنیس هست و به همین دلیل داره همه ی تلاشش رو در پایان دوران بازیش میزنه . من همیشه گفتم ، یه بار دیگه هم میگم ، 100 سال بهار ، 1 سال پاییز . چند سال گرند نگرفتید ، حالا اومدید با یک ویمبلدون اینجوری زمین رو به آسمان میارید ؟؟؟؟؟؟ فعلآ خوشحال باشید نوله اون آمادگی رو نداره
این نظر شماست که راجر روز های آخرش در تنیس هست . در ضمن نوله بسیار هم از آمادگی برخورداره . اگر آماده نبود به فینال مسترز نمیرسید .

من نمیدونم چرا اکثر طرفدارا یک بازیکن " موهومی" در ذهن خودشون درست میکنن و اون رو مبنا قرار میدن که اگر به این سطح " موهومی " برسه چنین میکند و چنان میکند .

نوله اون آمادگی رو نداره! فلانی اگه آماده بود که ... .
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-19-2012, 09:20 AM   #52
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sajad نمایش پست ها
از نظر من راجر بهترين تنيسور روي تمامي سطوح به جز خاکه و فکر نکنم نواک هم فعلا بهش برسه(اما بلاخره ميرسه)
اما پارسال حالا راجر شايد که اونم من قبول ندارم اما رافا واقعا اماده بود و مطمئنم هر کي به جز نواک رو به روش بود حداقل ويمبلدون و يو اس رو برده بود بعد شما مياي ميگي آماده نبودن
من در كل گفتم
چون باخت هايي كه تو خاك داد رافا عجيب بود
اما در كل نوله پارسال خيلي زحمت كشيد به حقش هم رسيد
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-19-2012, 09:49 AM   #53
Paymaan

آواتار Paymaan

بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
شما ببینید فینال هاتون رو با کیا بازی میکردید ؟؟؟؟ اندی رادیک )))))))))) مارکوس باقداتیس )))))) مارات سافین که پیر شده بوده ، مارک فیلیپوسیس )))))))))) باو این حرفارو نزنید . شما شانس آوردید بهترین زمان وارد تنیس شدید که فلج هایی مثل اندی رادیک و مارکوس باقداتیسش تو اوج بودن و میومدن فینال . گرندهای خوبی که راجر گرفته در مقابل آندری آغاسی (1) و رافائل نادال (درست نمیدونم اما فکر کنم 2 یا 3 تا) و اندی ماری (3 تا) و 2007 هم فینال با نوله هست (یو اس اوپن) . راجر خوبه ، اما نه اینجوری که هواداراش شاخش کردن . قضیه امام خمینی هست :gh:
الان طبق منطق خودت نوله رو آنالیز میکنم که ببینی چقدر مسخرست .

نوله 3 تا استرالین اُپن گرفته که یکیش کلا از اعتبار ساقطه . چون جو که تنیس بلد نیست . یکی دیگه هم از اعتبار ساقط میشه چون اندی ماری که تنیس باز نیست . اگه تنیس باز بود یه گرند میگرفت . میمونه یکی . ( البته اونم معتقدم رافا آماده نبود!!!)

فرنچ اوپن که :gh:.
ویمبلدون و یو اس اُپن هم که در مقابل رافای نا آماده برد .

این است منطق شما .
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-19-2012, 09:59 AM   #54
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
من نمیدونم چرا اکثر طرفدارا یک بازیکن " موهومی" در ذهن خودشون درست میکنن و اون رو مبنا قرار میدن که اگر به این سطح " موهومی " برسه چنین میکند و چنان میکند .
دقیقا.
و جالب اینجاست که در تمام باخت ها و خیلی از برد ها(!!!؟) ادعا میشه آقای X ، آقای X ِ همیشگی نبود!!! این چه همیشگی ای هست که در اکثر مواقع سایه خودش هم نیست؟! منظورم به بازیکن خاصی نیست ، از این دست جملات از خیلی از طرفداران شنیده شده. حرف های متناقض و عجیب غریب نزنید.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-19-2012, 10:08 AM   #55
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها

نوله 3 تا استرالین اُپن گرفته که یکیش کلا از اعتبار ساقطه . چون جو که تنیس بلد نیست . یکی دیگه هم از اعتبار ساقط میشه چون اندی ماری که تنیس باز نیست . اگه تنیس باز بود یه گرند میگرفت . میمونه یکی . ( البته اونم معتقدم رافا آماده نبود!!!)

این است منطق شما .
داداش نواک 3 گراند مقابل رافا گرفته. اگه رافا آماده نبوده پس چطور روجر و اندی رو میبرد؟ من فقط یه چیز میگم دیگه فعلا نظری نمیدم. اگه روجر از این لحظه به بعد گراند کسب کرد من قبول دارم که واقا کارش درست. چون الان دورانی که اندی و دل به دوران اوجشون برگشتن. مخصوصا اندی. نواک گراندایی که برده در سخت ترین شرایط بودن ولی روجر هر وقت رافا تو فینال گراند مقابلش بوده باخته.
به جز یک بار ویمبلدون.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-19-2012, 10:31 AM   #56
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

دوستان عزیز طرفدار فدرر، بنظرم پاسخ بعضی پستای راجب اسطوره را ندیم بهتره، فقط بهشون به چشم

طنز نگاه کنیم دلیل اینکه برخی دوستان این صحبت ها رو علیه اسطوره میکنن اینه که یه لحظه تنیس

باز محبوبشون رو تو 31 سالگی تصور کردن و چون جایگاهی بین 20 نفر برتر پیدا نکردن(چه برسه به رنک1)

یه مقدار بشون فشار اومده و میان این مطالب رو به زبون میارن...

عید بر همه شما مبارک، طاعات و عبادات قبول
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-19-2012, 10:33 AM   #57
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

خب دیگه کار به جاهایی رسید که نمیشه جواب داد چون دیگه در پست های اخری منطقی وجود نداره و با توجه به اینکه " از دیگران بگذر نه بخاطر اینکه ان ها لیاقت گذاشت را دارند ، بلکه بخاطر اینکه تو سزاوار آرامش هستی " ما هم دیگه چیزی نمیگیم.
اما چند تا حقیقت هست :
" می توان حقیقتی رو دوست نداشت اما نمیشه منکر آن شد "
از طرفی ما لذت می بریم وقتی هِی میگن دوران اوج راجر به پایان رسیده. چرا کسی نمیگه تامی هاس باید خداحافظی کنی ؟ چونکه همه از آقا می ترسن. وقتی نام اسطوره در یک تورنمنت هست حریفان از وحشت به رعشه میوفتند . از قدیم گفتن : " هیچوقت از کسانی که به تو حسادت می کنند متنفر نشو ، بلکه به حسادت آن ها احترام بذار، آن ها کسانی هستند که تو را بهتر از خودشون میدانند "
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-19-2012, 10:39 AM   #58
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها

این است منطق شما .
اینجا همه میشن نا آماده ، اما برای شما همه میشن آماده (مارکوس باقداتیس ))) اندی رادیک) . شما به همون اندی که تنیس بازی نیست المپیک رو باختید و حسرت مدال طلای المپیک به دلتون موند دوستان عزیز
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-19-2012, 10:49 AM   #59
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

ما به این دلیل میگم راجر خداحافظی کنه ، چون هر کاری که دوست داشته کرده ، همه ی رکوردهارو زده و دیگه موقع رفتنشه ، نهایت 1 سال دیگ باید بازی کنه . تامی هاس چون به هیچ جا نرسیده داره تلاش میکنه شاید یه چیزی شد اما راجر الان همه چیز داره (به جز طلای المپیک) . ما حسود نیستیم ، ما هم راجر رو دوست داریم ، اما شماها :gh::gh::gh: من هیچی دیگه نمیگم باو ، شما کلآ من نمیدونم چی میگید ، یکیتون میاد پند و اندرز میگه ، یکیتون میاد میگه اندی ماری تنیس باز نیست ، یکی میاد میگه این اونه ، اون اینه . شما قهرمان ، آورین به شما راجر فدرر میبره ، شماها میاید میگید ، اسطوره آمادست ، اسطوره خداست ، اگه ببازه ، میگید اسطوره مصدوم بود ، اسطوره آماده نبود ، اسطوره بک هند خوب نزد . باید از تنیس لذت ببریم . منطق شماها که عالی ، حرفاتون هم که از جای بی سبیل هست . همون با شماها بحث و تبادل نظر نکنه سنگین تره
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-19-2012, 11:10 AM   #60
Paymaan

آواتار Paymaan

نقل قول:
اینجا همه میشن نا آماده ، اما برای شما همه میشن آماده (مارکوس باقداتیس ))) اندی رادیک) . شما به همون اندی که تنیس بازی نیست المپیک رو باختید و حسرت مدال طلای المپیک به دلتون موند دوستان عزیز
شما اول پست من رو نخوندی . من گفتم طبق منطق خودت . چون تو تنیس بازانی چون رادیک و بَگدَتیس رو آدم حساب نکردی . وگرنه من که به شایستگی های ماری و نادال و سونگا و بقیه بازیکنان شک ندارم .
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)