بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز تورانتو (Rogers Cup)

مسترز تورانتو (Rogers Cup)

13-19 مرداد - تورانتو، کانادا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-11-2014, 10:52 AM   #131
zhako
Senior Member

آواتار zhako

پستها: 186
سپاس: 388
در 162 پست 1,248 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجرفدرر.گریگوری دیمیتروف.خوان مارتین دلپوترو
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

به عنوان یک طرفدار فدرر به نظرمن تا فرداهم بازی ادامه داشت بازحریف تسونگا نمیشد.حیف راجرتواین تورنمنت قهرمان نشد.تسونگا اگه اینطوری ادامه بده به نظرمن یکی ازشانسهای قهرمانی اوپن آمریکاست.
zhako آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی zhako به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 03:09 PM   #132
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

واقعا این تورنمنت قهرمانیش حق سونگا بود چون واقعا نشون داد لیاقتشو داشت به نظرم سونگا دیشب نسبت به بازی های قبل کمی ضعیفتر بود مخصوصا تو سروهای اول که خیلی خراب کرد وگرنا فکرکنم راجر تو سرهای سونگا به 30 هم نمیرسید,امیدوارم سونگا همین آمادگی رو داشته باشه و تعداد مدعیان برای قهرمانی بیشترو بیشترشن تا تنیس زیبا و بدون پیشبینی رو شاهد باشیم.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 03:44 PM   #133
saeedshl
Member

آواتار saeedshl

پستها: 85
سپاس: 90
در 76 پست 821 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: تاریخ تنیس = roger federer

صحبت های راجر بعد از بازی

راجر:

"من میدونم به چی نیاز دارم تا روش کار کنم"

"من به اندازه کافی خوب بازی نکردم. وقتی که شما نمیتونین خوب فورهند یا بکهند بزنین این فقط...به هر حال امروز روز من نبود"

"من احساس دورتری کردم به تایتل فهرمانی نسبت به احساسی که سونگا داشت و اون به خاطر تابلو امتیازات بود,منظورم اینه که اون از من پیشروی میکرد و من به انداره کافی خوب بازی نکردم تا قهرمان بشم. امروز واقعا روز خسته کننده ای بود"

"من جنگیدم,من مسائل رو با هم قاطی کرده بودم و فقط خواستم مخفیانه حرکت کنم تا عصبیش کنم یا باعث بشم بد بازی کنه اما من نتونستم فرصت های کافی رو ایجاد کنم پس من فکر میکنم اون لایق برنده شدن بود"

"همه ی بازی های من در شب بودن و بازی در صبح بسیار سریعتر انجام میشه واسه همین فکر میکنم برگشت برای من سخت بود"

"من بازی رو بد شروع نکردم اتفاقا اوایل بازی بهترین عملکرد من در طول بازی بود برای همین نسبت به طوری که احساس کردم و بازی کردم خوشحالم"

"مسلما خوشحال هستم که در اولین تورنومنت هارد کورت در نیم فصل دوم یه فینال رسیدم هم هچنین چند تا بازی سخت داشتم که کمی به من اطلاعات داد و من میدونم در روزهای آتی هفته های پیش رو ب چی نیاز دارم تا روش کار کنم و این نکته خوبی هست به جای احساس باخت کردن"

"کار های بهتری بود که میتونستم با انجام دادنش نتیجه بهتری بگیرم اما چیزی که الان خوبه اینکه هفته خیلی خوب بود این هفته و من با همه ی شانس های خوبم میرم برای هفته دیگه(سینسیناتی)همچنین usopen که همیشه حس خوبی بهش داشتم

منبع: کلوپ طرفداران راجر فدرر
saeedshl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedshl به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 06:56 PM   #134
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

[QUOTE=saeedshl;101455]صحبت های راجر بعد از بازی

"همه ی بازی های من در شب بودن و بازی در صبح بسیار سریعتر انجام میشه واسه همین فکر میکنم برگشت برای من سخت بود"

این دقیقا همون چیزی بود که قبل از بازی خیلی ازش میترسیدم.چون سابقه داشت یهو بعد از چند Night Session متوالی تو یه بازی تو روز به قول خود تنیسورها Rusty میشد.خواستم بعد بازی اینو بگم گفتم میگن الان دارن باخت رو توجیه میکنند .خوب شد خود راجر به این موضوع اشاره کرد.نتونست خودش رو با ریتم سرعت کورت و Bounce توپ تو Day Session وقف بده.هر چقدر تو ملبورن سونگا رو Outplay کرد دیشب مثل بازی مونته کارلو ظاهر شد که اون بازی تنها بازی ضعیفش تو مونته کارلو امسال بود و مستحق شکست بود ولی خوش شانس بود.سونگا دیگه اشتباه گذشته رو تکرار نکرد.ولی بدون شک سونگا مستحق قهرمانی بود و با شایستگی تمام قهرمان شد.

ویرایش توسط swiss express : 08-11-2014 در ساعت 07:11 PM
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 07:20 PM   #135
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
صحبت های راجر بعد از بازی

این دقیقا همون چیزی بود که قبل از بازی خیلی ازش میترسیدم.چون سابقه داشت یهو بعد از چند Night Session متوالی تو یه بازی تو روز به قول خود تنیسورها Rusty میشد.خواستم بعد بازی اینو بگم گفتم میگن الان دارن باخت رو توجیه میکنند .خوب شد خود راجر به این موضوع اشاره کرد.نتونست خودش رو با ریتم سرعت کورت و Bounce توپ تو Day Session وقف بده.هر چقدر تو ملبورن سونگا رو Outplay کرد دیشب مثل بازی مونته کارلو ظاهر شد که اون بازی تنها بازی ضعیفش تو مونته کارلو امسال بود و مستحق شکست بود ولی خوش شانس بود.سونگا دیگه اشتباه گذشته رو تکرار نکرد.ولی بدون شک سونگا مستحق قهرمانی بود و با شایستگی تمام قهرمان شد.
جدای از شب و روز از یاد نبریم سونگا حدود 6 ساعت یا به عبارتی 25 درصد بیشتر از راجر
فرصت برای استراحت و بازیابی داشت

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
واقعا این تورنمنت قهرمانیش حق سونگا بود چون واقعا نشون داد لیاقتشو داشت به نظرم سونگا دیشب نسبت به بازی های قبل کمی ضعیفتر بود مخصوصا تو سروهای اول که خیلی خراب کرد وگرنا فکرکنم راجر تو سرهای سونگا به 30 هم نمیرسید,امیدوارم سونگا همین آمادگی رو داشته باشه و تعداد مدعیان برای قهرمانی بیشترو بیشترشن تا تنیس زیبا و بدون پیشبینی رو شاهد باشیم.
من واقعا چیزخاصی از سونگا ندیدم تکرار میکنم یک بازیکن معمولی بود دیشب
اما در اینکه لایق قهرمانی بود با توجه به مدعیانی که کنار زد کمتر کسی شک داره
بنظرم در یک تورنمنت معمولی با بازیکنانی سرشناس اما نه چندان آماده سونگا آمادگی و انگیزه مناسبی داشت و قهرمان شد.نوش جونش
البته من بازیش با ماری که نزدیک تر هم بود ندیدم و نمی دونم کیفیت ماری و بازی سونگا چطور بود تو اون بازی
اما نواک در طول تورنمنت واقعا ضعیف عمل کرد و راجر هم دیشب خیلی داغون بود

در پایان فکر میکنم تا 3 هفته دیگه مدعیان اصلی یو اس قبراق تر و پرانگیزه مجالی به سونگا نمی دن

ویرایش توسط 289 : 08-11-2014 در ساعت 07:29 PM
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 07:26 PM   #136
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
واقعا جالبه بازم کسی قهرمان شد که تونست نواک رو حذف کنه (نکته ایی که تو اکثر بحث ها بهش اشاره کردم).یه روز وقت کنیم از استرالیا 2011 تا تورنتو ببینیم نواک چندبار توجامی که قهرمان نشد کسی قهرمان شدش که تونسته باشه نواک رو حذف کنه چه فینال چه مراحل پایینتر فکرکنم آمارش بالای 85% باشه,تو گرندها که از سال 2011 به جز رولند همون سال به راجر باخت راجر نتونست قهرمان بشه تو بقیه گرندها یاخودش قهرمان بود یا کسی که تونسته باشه نواک رو شکست بده برای همین چیزاست که من خیلی نواک رو قبول دارم ولی به خاطر بعضی حرکاتش هیچ وقت نتونستم طرفدارش بشم ولی خیلی بازیشو دوست دارم و از دیدن تنیس او لذت میبرم مخصوصا زمانی که با رافا بازی داره.فردا وقت کردم میرم یه سرچ میکنم.
بعد دیدن مراسم اهدای جام و سخنرانی و لبخند راجر کبیر کمی ناراحتیم کمترشد واقعا لبخنداش خیلی بهم آرامش میده خسته نباشی اسطوره.
بابا بسه دیگه خجالتم خوب چیزیه. شما به ادعای خودتون طرفدار راجر هستید بعد اینجا مدح و ثنای اون صربی رو میکنید؟ گردنبند طلا تو گردن و تعریف مٍس میکنید؟ بابا بسه دیگه حالمون بهم خورد از بس نواک نواک کردی. بیا برو آیدیتو عوض کن لطفا . عمرا اگه طرفدار راچر باشی !!
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 07:45 PM   #137
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 07:54 PM   #138
289
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Maani نمایش پست ها
بابا بسه دیگه خجالتم خوب چیزیه. شما به ادعای خودتون طرفدار راجر هستید بعد اینجا مدح و ثنای اون صربی رو میکنید؟ گردنبند طلا تو گردن و تعریف مٍس میکنید؟ بابا بسه دیگه حالمون بهم خورد از بس نواک نواک کردی. بیا برو آیدیتو عوض کن لطفا . عمرا اگه طرفدار راچر باشی !!
واقعا متاسفم
یک نفر هم که پیداشده بدون حب و بغض سعی میکنه فقط بر مبنای واقعیت و انصاف
بدون در نظر گرفتن احساسش بنویسه اینطوری باش برخورد میشه
ایشون که از من و شما نمیترسه قرار هم نیست ستون پنجم و نفوذی نواک تو دل راجریها باشه پس اگر میگه راجریه راجریه
کاربر زیر از شما 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-11-2014, 07:57 PM   #139
289
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
دمت گرم خیلی باحال بود
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 09:18 PM   #140
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Maani نمایش پست ها
از چی خجالت بکشم از اینکه واقعیت هارو میگم,من طرفدارا راجر هستم اونم شدید,اگه راجر قهرمان میشه شادیش برای خودمه اگه شکست میخوره هم غمگینیش برای خودم اینجا هم به طرفدارای راجر نمیدونم به قول شما گردبند طلا یا چیز خاص دیگه ای نمیدن که الکی بگم طرفدار راجرم.بنده چیزیرو میگم که میبینم به دور از تنفر قبلا هم گفتم من تو تنیس جز بردیچ از هیچ تنیسوری تنفر ندارم همشونو به یک اندازه دوست دارم فقط راجر دلپوترو و فررو از بقیه بیشتر همیشه هم گفتم بازی نواک و نادال برام بهترین بازی تنیس هستش با توجه به قابلیت های فراوان این دو تنیسور بزرگ من تنیسو انتخاب کردم برای لذت بردن پس کسی این لذتو تو این ورزش بهم میده که واقعا میبینم نواک رافا ماری و... هم جز این افراد هستن لزومی نداره چون طرفدار راجرم از نواک یا نادال متنفر باشم من عاشقه تنیسم و کسی که واقعا قشنک اونو بازی میکنه رو ستایش میکنم,با احترام به شما که یه سوپرهیتر نواک هستید اگه واقعا نظراتم شمارو ناراحت میکنه نخونید خیلی راحت کار چندان سختی نیست موفق باشید دوست گرامی.

ویرایش توسط Roger Federer#1 : 08-11-2014 در ساعت 09:25 PM
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)