بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-05-2013, 06:38 PM   #801
heshmamin
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 0
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان ببخشید من اسمم محمد هست و تازه میخوام از هفته دیگه تنیس رو شروع کنم مربی اصرار داشت از باشگاه خودش خرید کنم اما من حس خوبی نداشتم
چند صفحه خوندم از پیج رو اما هیچی از اصطلاحات شما نفهمیدم کسی میتونه منو با زبان ساده راهنمایی کنه
بوجه من تا حد 200 و اون راک های استادم تو باشگاه داشت اگه اشتباه نکنم technifiber بود روش زده بود 240 گرم مدلش رو نمیدونم قیمتش هم 130 میگفت خرید ارزونی بوده تو بازار این قیمت ها گیرت نمیاد
ممنونم
heshmamin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-05-2013, 09:05 PM   #802
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط heshmamin نمایش پست ها
سلام دوستان ببخشید من اسمم محمد هست و تازه میخوام از هفته دیگه تنیس رو شروع کنم مربی اصرار داشت از باشگاه خودش خرید کنم اما من حس خوبی نداشتم
چند صفحه خوندم از پیج رو اما هیچی از اصطلاحات شما نفهمیدم کسی میتونه منو با زبان ساده راهنمایی کنه
بوجه من تا حد 200 و اون راک های استادم تو باشگاه داشت اگه اشتباه نکنم technifiber بود روش زده بود 240 گرم مدلش رو نمیدونم قیمتش هم 130 میگفت خرید ارزونی بوده تو بازار این قیمت ها گیرت نمیاد
ممنونم
اول بگو که چند سالت هست؟
اگر پسری که راکتت باید 300 گرم اینا باشه راکت های سبک برای دختر ها خوبه راکت خوب برای شروع 300 گرم هستش.
130 قیمت راکت؟مطمئینی انقدر ارزون بوده؟ببین از راکت ها عکس بگیر و یه راکت دست دوم برای شروع بخر ولی الان راکت دست دوم هم 300 تومن حداقل هستش
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-05-2013, 09:58 PM   #803
heshmamin
Junior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir k2 نمایش پست ها
اول بگو که چند سالت هست؟
اگر پسری که راکتت باید 300 گرم اینا باشه راکت های سبک برای دختر ها خوبه راکت خوب برای شروع 300 گرم هستش.
130 قیمت راکت؟مطمئینی انقدر ارزون بوده؟ببین از راکت ها عکس بگیر و یه راکت دست دوم برای شروع بخر ولی الان راکت دست دوم هم 300 تومن حداقل هستش
بله بنده پسر هستم و 24 سالمه
قدیمی 05-05-2013, 10:07 PM   #804
heshmamin
Junior Member

پیش فرض salam

ببخشید یه سوال دیگه؟؟؟؟
که خیلی هم مهمه
این راکت مدل چیه و چقدر می ارزه و به درد یه آماتور میخوره؟
http://tennistalkers.com/showpost.ph...15&postcount=2
قدیمی 05-06-2013, 01:42 AM   #805
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
بوجه من تا حد 200 و اون راک های استادم تو باشگاه داشت اگه اشتباه نکنم technifiber بود روش زده بود 240 گرم مدلش رو نمیدونم قیمتش هم 130 میگفت خرید ارزونی بوده تو بازار این قیمت ها گیرت نمیاد.
ممنونم
به نظر من مربیت درست گرفته، راکت خیلی ارزونیه، مخصوصاً برند خوبی مثل تکنی فایبر که واقعاً این قیمت واسش مفته.من حدس می زنم ورژن قدیمی تر این راکت باشه:
http://www.tennis-warehouse.com/Tecn...FUSA-T255.html

ولی وزنش خیلی خیلی کمه و اگه بتونی بین 285 تا 300 چیزی پیدا کنی بهتره واست. البته مشکل وزن رو می شه با اضافه کردن نوار سربی به سر راکت حل کرد، اما خوب کار همه کس نیست، مخصوصاً مبتدی ها. با این همه یه چند جلسه باهاش بازی کن ببین نظرت چیه. من هم توی یه پست به طور تقریباً کامل در مورد راکت و اصطلاحاتش توضیح دادم، لینکش رو توی همین چند صفحه ی قبل گذاشته بودم.

نقل قول:
ببخشید یه سوال دیگه؟؟؟؟
که خیلی هم مهمه
این راکت مدل چیه و چقدر می ارزه و به درد یه آماتور میخوره؟
http://tennistalkers.com/showpost.ph...15&postcount=2
این راکت جزو راکت های درجه 3 ویلسون به حساب میاد که واسه ی افرادی خوبه که سالی 3-4 بار بازی کنن. قیمت این راکت ها توی بازار جهانی بین 25 تا 40 دلاره. خود من دو سال پیش عین همین راکت رو خریدم 15 دلار. تفاوت این قبیل راکت ها با راکت های بهتر و گرونتر اینه که اینا فریمشون یه تیکه نیست و اون گلوگاه راکت بعداً به راکت اضافه شده.
کلاً اگه قصد نداری به طور جدی تنیس رو دنبال کنی این راکت شاید واست بد نباشه، که در اون صورت هم باز اگه اون تکنی فایبر رو بخری همه جوره بهتر از این یکیه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-06-2013, 08:33 PM   #806
heshmamin
Junior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

به نظر من مربیت درست گرفته، راکت خیلی ارزونیه، مخصوصاً برند خوبی مثل تکنی فایبر که واقعاً این قیمت واسش مفته.من حدس می زنم ورژن قدیمی تر این راکت باشه:
http://www.tennis-warehouse.com/Tecn...FUSA-T255.html

ولی وزنش خیلی خیلی کمه و اگه بتونی بین 285 تا 300 چیزی پیدا کنی بهتره واست. البته مشکل وزن رو می شه با اضافه کردن نوار سربی به سر راکت حل کرد، اما خوب کار همه کس نیست، مخصوصاً مبتدی ها. با این همه یه چند جلسه باهاش بازی کن ببین نظرت چیه. من هم توی یه پست به طور تقریباً کامل در مورد راکت و اصطلاحاتش توضیح دادم، لینکش رو توی همین چند صفحه ی قبل گذاشته بودم.

این راکت جزو راکت های درجه 3 ویلسون به حساب میاد که واسه ی افرادی خوبه که سالی 3-4 بار بازی کنن. قیمت این راکت ها توی بازار جهانی بین 25 تا 40 دلاره. خود من دو سال پیش عین همین راکت رو خریدم 15 دلار. تفاوت این قبیل راکت ها با راکت های بهتر و گرونتر اینه که اینا فریمشون یه تیکه نیست و اون گلوگاه راکت بعداً به راکت اضافه شده.
کلاً اگه قصد نداری به طور جدی تنیس رو دنبال کنی این راکت شاید واست بد نباشه، که در اون صورت هم باز اگه اون تکنی فایبر رو بخری همه جوره بهتر از این یکیه.
فکر کنم شما ایران نیستید خوش بحالتون حداقل میتونید راکت مورد علاقتون رو به قیمت منصفانه بگیرید
والا داداش از همون ویلسون دست دومش رو گرفتم 200 تومن...البته به قیمت اینجا خیلی ارزون میشه همه که میگن قیمتش خوبه حالا شما گفتی تکنی فایبر بهتره کمی ناامید شدم
یعنی میتونم یه سالی باهاش کار کنم؟
مدلش چیه داداش؟ blx?
قدیمی 05-07-2013, 12:04 AM   #807
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
فکر کنم شما ایران نیستید خوش بحالتون حداقل میتونید راکت مورد علاقتون رو به قیمت منصفانه بگیرید
والا داداش از همون ویلسون دست دومش رو گرفتم 200 تومن...البته به قیمت اینجا خیلی ارزون میشه همه که میگن قیمتش خوبه حالا شما گفتی تکنی فایبر بهتره کمی ناامید شدم
یعنی میتونم یه سالی باهاش کار کنم؟
مدلش چیه داداش؟ blx?
واسه ی یه سال که آره، تا مقدمات رو یاد بگیری جواب می ده. ویلسون راکت های درجه یک هم واسه ی سطوح مبتدی تا حرفه ای تولید می کنه، و الزاماً اینکه راکت ویلسون گرفتی نشونگر بد بودنش نیست. یه نکته ای که راکت های درجه یک ویلسون رو از سایر راکت هاش متمایز می کنه همون BLX هستش که ترکیبی از دو ماده ی کمیابه و فقط در راکت های درجه ی یکش از اونا استفاده می کنه. اسم یا عکس راکتی رو که گرفتی اینجا بنویس تا بهتره بشه در موردش نظر داد.

من هم نفهمیدم مذل چی رو پرسیده بودی؟ راکت تکنی فایبر یا ویلسون؟
قدیمی 05-07-2013, 10:52 PM   #808
farshad1990
Member

آواتار farshad1990

پستها: 63
سپاس: 14
در 42 پست 122 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر

سلام دوستان
نظرتون راجع به این راکت چیه ؟ به درد مبتدی ها می خوره یا حرفه ای ها؟

http://www.fruugo.us/wilson-pro-staf...-blx/p-1879830
farshad1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-08-2013, 12:59 AM   #809
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farshad1990 نمایش پست ها
سلام دوستان
نظرتون راجع به این راکت چیه ؟ به درد مبتدی ها می خوره یا حرفه ای ها؟

http://www.fruugo.us/wilson-pro-staf...-blx/p-1879830
سلام
این راکت به درد حرفه ای ها می خوره و برای بازی کردن با اون باید سویینگ کامل و سریع داشته باشین.
قدیمی 05-08-2013, 12:59 PM   #810
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

این راکت چطوره ؟

http://www.tennis-warehouse.com/Babo...BAB-APL13.html
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 8 نفر (0 عضو و 8 مهمان)