بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

3-16 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان US OPEN 2014؟
راجر فدرر 94 80.34%
نواک جوکوویچ 17 14.53%
استن واورینکا 1 0.85%
داوید فرر 0 0%
میلوس رائونیچ 1 0.85%
اندی مورای 1 0.85%
سایر بازیکنان 3 2.56%
رأی دهندگان: 117. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-27-2014, 07:28 AM   #31
Cross Court
Member

آواتار Cross Court

پستها: 33
سپاس: 39
در 32 پست 202 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Yevgeny Kafelnikov-Grigor Dimitrov-Borna Coric-Ernests Gulbis-Milos Raonic
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

خب روز دوم هم برگزار شد!! متاسفانه بدلیل خستگی نتونستم بازی فدرر رو ببینم...

نماینده های امریکا هم افتضاح بودن مثل روز اول... سم کوئری با زحمت بسیار زیاد ماکسی

گونزالس رو 3.2 برد...اصلا هم بازیشون قشنگ نبود...کوئری خسته بود به نظرم...

نوا رابین قهرمان ویمبلدون جوانان هم که امریکایی ها بهش مینازیدن خیلی راحت از دل بونیس

آرژانتینی باخت!!

اودنسیک هم در شرایطی که با نیشیکوری نا اماده بازی داشت و همه انتظار برد داشتن 3.0

بازیشو باخت...

گل سر سبد بازی ها به نظرم بازی کوریچ بود...اگه یادتون باشه گفته بودم این بچه با استعداده...

فقط 17 سالشه ولی واقعا خوبه این پسر...دیشب تونست قهرمان بازی های وینستون سلیم

یعنی لوکاس روسول رو 3.0 شکست بده...امیدوارم بتونه بازم بره بالا...

منفیلس ، ایزنر ، فرر و فدرر هم بازی های خودشون رو بردن تا روز دوم با شگفتی همراه نباشه...

Cross Court آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Cross Court به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-27-2014, 09:07 AM   #32
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hooman3x نمایش پست ها
یعنی کشته ی این تحلیل های هوادارای راجر ام که به قهرمانی راجر ختم میشه
مسترز سینسیناتی هم دوست عزیزم king of clay با بررسی آمار به قهرمان شدن راجر رسید که محقق شد.
خدا کنه اینبارم صدق کنه

اتفاقا من هم به همین نکته پی برده بودم منتظر بودم راجر یکم بالا بیاد بعد بگمش که دوست عزیزمون زدوتر گفتش
امیدوارم این آمار درست باشه و راجر 18مین گرند و 81مین تایتل خودشو بگیره
اگر این اتفاق بیوفته گرندهای سال 2014 بین TOP 4 تقسیم میشه
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-27-2014, 01:04 PM   #33
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

متاسفانه شیفت کاریم به گونه ایی شد که از هفته دوروز شد هفته چهار روز براهمین نمیتونم کامل بازی هارو تماشا کنم چون خونم آمل هستش و محل کارم نیروگاه برق نکا برای همین دیگه رفتو آمد نمیکنم همونجا میمونم ولی دیشب به عشق راجر ساعت 7 شب راه افتادم اومدم آمل الانم دیگه باس آماده شم برم,خوشحالم راجر بایه بازی خوب و زیبا نشون داد شانس اصلی قهرمانیه (باتوجه به عملکردش بعد رولند گاروس) و بااین بازی انرژی درونم به وجود اومد که تا اونجابیی که بتونم بازیهاش با ساعت کاریم (با احتساب رفت و آمد) تداخل نداشته باشه میام بازیهاشو میبینم.
به امید قهرمانی راجر کبیر تو سن 33 سالگی (به این میگن اسطوره)
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-27-2014, 06:52 PM   #34
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

با سلام خدمت دوستان عزیز من هم پیروزی شیرین راجر در دور اول رقابتهای یو اس اپن رو به همه طرفداران این عزیز تبریک عرض می کنم.من بازی رو کامل دیدم و همونطور که در پست قبلی هم یادآور شده بودم محرز شد که تنیسورهایی که با راجر بازی می کنند به جای 100درصد با 200درصد توانشون بازی می کنند و در بازی دیشب هم دیدم که حریف راجر با اینکه تا حدودی مطرح نبود ولی بسیار پر انرژی و با روحیه خیلی زیاد مقابل راجر بازی کرد و حتی در ست سوم در حالی که راجر حریفش رو برک کرده بود و می تونست کارش رو تموم کنه اما حریفش با روحیه خیلی زیاد راجر رو برک کرد و اگر فقط کمی راجر ست سوم رو شل می اومد اون ست رو ازدست می داد.و در آخر راجر ست سوم رو در تایبرک و با نتیجه 7بر4 به نفع خودش تموم کرد.عرضم این بود که در این نوع تورنمنتها که سه سته هم هست هیچ حریفی رو نمی شه دست کم گرفت و همه به خصوص جلوی راجر که بعد تبلیغاتی زیادی هم داره سعی می کنند که از جونشون هم که شده مایه بگذارند تا با به چالش کشیدن راجر برای خودشون اعتبار کسب کنند(به امید خدا راجر این موانع رو یکی یکی از سر راه بر میداره).امیدوارم که راجر همینطور و به صورت یکنواخت ادامه بازیهاش رو انجام بده.دیگه بقیه کار هم دست خدا.به امید 18مین گرنداسلم پادشاه.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-27-2014, 07:33 PM   #35
hooman3x
Roger's Fan

آواتار hooman3x

پستها: 234
سپاس: 972
در 154 پست 1,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER-djokovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
متاسفانه شیفت کاریم به گونه ایی شد که از هفته دوروز شد هفته چهار روز براهمین نمیتونم کامل بازی هارو تماشا کنم چون خونم آمل هستش و محل کارم نیروگاه برق نکا برای همین دیگه رفتو آمد نمیکنم همونجا میمونم ولی دیشب به عشق راجر ساعت 7 شب راه افتادم اومدم آمل الانم دیگه باس آماده شم برم,خوشحالم راجر بایه بازی خوب و زیبا نشون داد شانس اصلی قهرمانیه (باتوجه به عملکردش بعد رولند گاروس) و بااین بازی انرژی درونم به وجود اومد که تا اونجابیی که بتونم بازیهاش با ساعت کاریم (با احتساب رفت و آمد) تداخل نداشته باشه میام بازیهاشو میبینم.
به امید قهرمانی راجر کبیر تو سن 33 سالگی (به این میگن اسطوره)
محمد عزیز افتخار میکنم طرفدار تنیسوری هستم که هوادارایی مثل شما داره.
شک نکن 18 امین ستاره تو راهه.
hooman3x آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hooman3x به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-27-2014, 09:53 PM   #36
amirh
Junior Member

آواتار amirh

پستها: 27
سپاس: 22
در 25 پست 176 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: جوکوويچ-نادال-فدرر

راستش من 2 نفر رو قهرمان ميدونم:جوکوويچ و فدرر ! بايد بگم شانس فدرر که بسيار خوبه! بسيار هيجان دارم تا بدونم کي قهرمان ميشه
amirh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amirh به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-27-2014, 10:42 PM   #37
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

ديشب ادبرگ تو ورزشگاه نبود
كسي ميدونه چرا ؟
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2014, 12:05 AM   #38
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان می‌گوید هرکس آزاد است پیش‌بینی کند که چه کسی قهرمان اوپن امریکا می‌شود اما خودش حاضر نشد اظهار نظری دراین باره و راجر فدرر که با توجه به غیبت رافائل نادال و آمادگی خودش بخت زیادی دارد بکند.
او درباره شانس اول قهرمانی گفت:«شانس اول؟ من پیش‌بینی را به مردم واگذار می‌کنم. این که چه کسی شانس اول، دوم یا سوم است. چیزی که از آن مطمئن هستم این است که من یکی از شانس‌های قهرمانی هستم. هر کسی که مسابقه را شروع می‌کند شانس قهرمانی دارد».

این واکنش جوکوویچ به سوال خبرنگارانی بود که از او پرسیدند آیا فدرر را شانس اول قهرمانی می‌داند یا نه که از نظر خبرگزاری فرانسه واکنش جنجال‌سازی بود. او در مصاحبه‌اش حتی حاضر نشد اسمی از فدرر بیاورد. عزیزان این آخرین مصاحبه مثلاً تنیسور شماره یک جهان است که با خبرگزاری فرانسه انجام داده است.خوب شما از این مصاحبه چه استنباطی می کنید؟من به شخصه اینطور فکر می کنم که یه مقدار به جوکوویچ داره فشار میاد که راجر از نظر بدنی آمادگی داره اون هم در 33 سالگی.قول میدم نواک در 33سالگی یا در حال راه اندازی آموزشگاه تدریس تنیس هست و یا احتمالاً در حال مداوای جاهای آسیب دیده اشنواک حالا که می بینه نادال در این تورنمنت حضور نداره.دل پوترو هم که نیست.استن و مورای هم که کلی امسال تو آفساید هستند.ولی خیلی براش زور داره که می بینه بک ستاره_یک اسطوره_یک ابر قهرمان اون هم در این سن تو آمادگی کامل به سر میبره.به همین دلیل بنده خدا یه مقدار دچار استرس و ناراحتی اعصاب شده.ای کاش به جای مربی یک روانشناس هم استخدام کنه که لااقل موقع مصاحبه اینقدر تابلو با حرص صحبت نکنه.بله عزیزان یکی از دهها دلایلی که بنده حقیر عاشق این انسان بزرگ شدم همین خضوع و مناعت طبع این عزیز هست.چون خدایی تا به حال ندیدم که هیچ وقت به حریفانش بی احترامی کنه.عاشقتم اسطوره تکرار نشدنی(ROJER)عزیز-به امید قهرمانی در 18مین گرنداسلم.عشق است راجر عزیز
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2014, 12:49 AM   #39
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MRF نمایش پست ها
ديشب ادبرگ تو ورزشگاه نبود
كسي ميدونه چرا ؟

Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2014, 09:53 AM   #40
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

مثل اینکه تو سوئیس خیلی تو مدارس و جامعه و خانواده هاشون روی شات آپ گفتن کار میکنن.البته شنیدن این کلمه و جملات از واورینکای جوگیر و بی ظرفیت اصلا و ابداااااااا بعید نیست؛منم این جور اسلم می بردم شاید همین کلماتو به کار میبردم.... همچنین رویارویی با رافا در مسابقات لندن سال قبل نیز، حکایت بر این امر دارد.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)