بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

14-21 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-14-2013, 08:41 PM   #91
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

من اصلا به آقای علیپور نگفتم که بدونه تو که همسن پسرش هستی اینطور باهاش صحبت کردی. به نظر خودم هم نگم بهتره چون خودش خیلی مشکلات داره و از نظر من صحیح نیست که بخوام بهش بگم. اگر هم میبینی من از آقای علیپور دفاع میکنم چون وقتی من مطالبش رو اینجا به اشتراک میزارم وظیفه دارم که پاسخگو باشم. خب بگذریم.

اول از اینکه کسی نگفته که آقای علیپور اون زمان ماهواره داشته و از ماهواره تنیس رو دنبال میکرده. خود آقای علیپور بارها به من گفته که زمان قدیم فقط یک اخبار ساعت 7 بود که گاهی اوقات از تنیس خبرهایی رو میگفت و بعد ها داداشش از خارج کشور مجله های تنیس رو واسش میفرستاد که به خاطر عکس تنیسورهای خانم که بدنشون معلوم بوده مجله ها توقیف میشد و به دستش نمیرسید بیشتر مجله ها. فقط مجله هایی که عکس از تنیس بانوان نداشت به دستش میرسید. در این عکسها چند نکته است که بخونی بد نیست.

من بارها آقای علیپور رو به تنیس تاکرز دعوت کردم ولی چون این آقا مشکل تنفسی داره و به کامپیوتر همینطوری خودش یاد گرفته و زیاد وارد نیست قبول نکرده.

شما در فیسبوک اخبارهای آقای علیپور رو دنبال نکردید و در مورد اطلاعاتشون در تنیس اطلاعی نداری. اونوقت چطور میتونی قضاوت کنی؟ خیلی از بچه های اینجا در فیسبوک اخبار پروفایل آقای علیپور رو دنبال میکنن و اگر اونها چیزی بگن حق دارن نه شمایی که از همه چیز بیخبر هستی میای و هر چی دلت میخواد میگی!! من خودم شخصا تا حالا هر سوالی از آقای علیپور داشتم جواب داده و هیچ شکی ندارم که از زمان قدیم تنیس رو دنبال میکنه این آقا. من بارها دیدم آقای علیپور در پروفایل فیسبوکش مطالبی رو نوشته که پیجهای بزرگ تنیس فیسبوک 1 هفته بعد در مورد آن صحبت کردند. مثل مطلب رادک استپانک و هوسبازیهاش که اینجا هم گذاشتمش.
یک مثال در عکس که بنده یک سوال پرسیده بودم. اگه از قدیم تنیس رو دنبال نمیکرده از کجا این اطلاعات رو داره؟

خیلی جالبه که که وقتی آقای علیپور در سایت Atp یک کامنت به زبان انگلیسی میده کسی که مجله تنیس در ایران منتشر میکنه اونجا آقای علیپور رو پیدا میکنه و ازش در خواست همکاری میکنه چون میدونه این آقا چه اطلاعاتی در مورد تنیس داره. اونوقت تو از راه میای اینطور میگی!!!!

و در پایان من اگر مطالب آقای علیپور رو اینجا میزارم برای اون دسته از دوستانی میزارم که سپاس رو میزنن و قدر این مطالب رو میدونن. شما زیاد خودت رو اذیت نکن. میتونی نخونی.

دوستان ببخشید سرتون رو در اووردم. مدیران ببخشید اینقدر در مورد آقای علیپور من اینجا صحبت میکنم.

ویرایش توسط Sorou$h : 10-14-2013 در ساعت 08:50 PM
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2013, 12:01 AM   #92
joko
Junior Member

پستها: 14
سپاس: 145
در 10 پست 36 بار سپاسگزاری شده

سلام
صمیمانه از اقای علیپور و اقای سروش عزیز که این مطالب مفید رو برای استفاده همه کاربران در انجمن قرار میدن متشکرم

ویرایش توسط joko : 10-15-2013 در ساعت 12:02 AM دلیل: اشتباه تایپی
joko آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی joko به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2013, 12:12 AM   #93
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
من اصلا به آقای علیپور نگفتم که بدونه تو که همسن پسرش هستی اینطور باهاش صحبت کردی. به نظر خودم هم نگم بهتره چون خودش خیلی مشکلات داره و از نظر من صحیح نیست که بخوام بهش بگم. اگر هم میبینی من از آقای علیپور دفاع میکنم چون وقتی من مطالبش رو اینجا به اشتراک میزارم وظیفه دارم که پاسخگو باشم. خب بگذریم.

اول از اینکه کسی نگفته که آقای علیپور اون زمان ماهواره داشته و از ماهواره تنیس رو دنبال میکرده. خود آقای علیپور بارها به من گفته که زمان قدیم فقط یک اخبار ساعت 7 بود که گاهی اوقات از تنیس خبرهایی رو میگفت و بعد ها داداشش از خارج کشور مجله های تنیس رو واسش میفرستاد که به خاطر عکس تنیسورهای خانم که بدنشون معلوم بوده مجله ها توقیف میشد و به دستش نمیرسید بیشتر مجله ها. فقط مجله هایی که عکس از تنیس بانوان نداشت به دستش میرسید. در این عکسها چند نکته است که بخونی بد نیست.

من بارها آقای علیپور رو به تنیس تاکرز دعوت کردم ولی چون این آقا مشکل تنفسی داره و به کامپیوتر همینطوری خودش یاد گرفته و زیاد وارد نیست قبول نکرده.

شما در فیسبوک اخبارهای آقای علیپور رو دنبال نکردید و در مورد اطلاعاتشون در تنیس اطلاعی نداری. اونوقت چطور میتونی قضاوت کنی؟ خیلی از بچه های اینجا در فیسبوک اخبار پروفایل آقای علیپور رو دنبال میکنن و اگر اونها چیزی بگن حق دارن نه شمایی که از همه چیز بیخبر هستی میای و هر چی دلت میخواد میگی!! من خودم شخصا تا حالا هر سوالی از آقای علیپور داشتم جواب داده و هیچ شکی ندارم که از زمان قدیم تنیس رو دنبال میکنه این آقا. من بارها دیدم آقای علیپور در پروفایل فیسبوکش مطالبی رو نوشته که پیجهای بزرگ تنیس فیسبوک 1 هفته بعد در مورد آن صحبت کردند. مثل مطلب رادک استپانک و هوسبازیهاش که اینجا هم گذاشتمش.
یک مثال در عکس که بنده یک سوال پرسیده بودم. اگه از قدیم تنیس رو دنبال نمیکرده از کجا این اطلاعات رو داره؟

خیلی جالبه که که وقتی آقای علیپور در سایت Atp یک کامنت به زبان انگلیسی میده کسی که مجله تنیس در ایران منتشر میکنه اونجا آقای علیپور رو پیدا میکنه و ازش در خواست همکاری میکنه چون میدونه این آقا چه اطلاعاتی در مورد تنیس داره. اونوقت تو از راه میای اینطور میگی!!!!

و در پایان من اگر مطالب آقای علیپور رو اینجا میزارم برای اون دسته از دوستانی میزارم که سپاس رو میزنن و قدر این مطالب رو میدونن. شما زیاد خودت رو اذیت نکن. میتونی نخونی.

دوستان ببخشید سرتون رو در اووردم. مدیران ببخشید اینقدر در مورد آقای علیپور من اینجا صحبت میکنم.
قسمت اول صحبتهات که مثل پست قبلیت داری شعر میگی
میخوای بری بگی یا نگی واسه من فرقی نداره.من حداقل کاری که میتونم بکنم اینه که چرت و پرت میبینم برحسب دانسته های خودم عکس العمل نشون بدم.
متاسفانه تو همین فروم بخش خبریش ضعیف شده وگرنه شما 1-2 سال پیش خبر میزاشتی از این موجود مجازی کسی پشیزی هم واسش ارزش قائل نمیشد.
داستان مجله ها هم آدم رو یاد فردوسی پور میندازه بیشتر !!! اخبار ساعت 7 صبح هم مطمئن باش سال 68 اصلا نمیدونست تنیس چی هست.همین الانش 4 تا خبر تنیس رو بدون سوتی نمیتونن پخش کنن.
اگر تنیس دنبال کردن به اخبار 7 صبح باشه که الان نصف مردم ایران کارشناس تنیس هستن.
حواست هم باشه که سال 68 سال فوت رهبر کبیر !!!!! و زمان خیارشور شاه و ... بود.اون موقع مردم نداشتن بخورن.دوران پس از جنگ و مشکلات داخلی مملکت بود.

این داستان دعوت کردن و مشکل تنفسی و ... هم چند بار تعریف کردی.دیگه زیاد تعریف نکن که تابلو شده !!! طرف تو فیسبوک مشکل تنفسی نداره اما اینجا بیاد مشکل تنفسی پیدا میکنه !!! آقا اینجا چیزی زدن بگید ما هم با ماسک بیایم.

در مورد Rod Laver Arena هم کافیه همین اسم رو گوگل کنی و تو ویکی پدیا و حتی خود سایت رسمی استادیوم میتونی به مصالح به کار رفته شده تو زمین هم پی ببری دیگه چه برسه به این اطلاعات معمولی.فکر میکنم تو توضیحات پاور عزیز هم که چندین سال هستش قبل از هر تورنمنت در سایت قرار میدن بتونی این مطلب رو به راحتی پیدا کنی.

اون کامنت انگلیسی هم تو همین سایت هستن کسانی که کامنت انگلیسی تو همون ATP میدن.طرف کامنت انگلیسی گذاشته بعد یه ایرانی هم اومده گفته آقا بیا ما بهت احتیاج داریم !!! الان یعنی ایشون معتبر شدن با این کامنت ؟؟ شما خبر داری همین نوروزخانی اومده بود اینجا درخواست همکاری داده بود به مدیران ؟؟
این رو یادت باشه هیچ ایرانی که در داخل ایران زندگی میکنه نمیتونه اطلاعات از خودش داشته باشه در مورد هر ورزشی در خارج کشور.حتی تو فوتبالش هم اخبار خارجی از منابع خارجی تهیه میشه.

در مورد اون قسمت صحبت کردن پیج های بزرگ فیسبوک در مورد مطالب علیفر هم باید بگم حسابی ترکوندی با این حرفت !! اصلا روزم رو ساختی خدایی با این یه خط.دمت گرم

من میخونم و همونطور هم که گفتم تا اونجایی بتونم سوتی ها و چرت و پرت ها رو مشخص میکنم که دوستان حواسشون باشه اخبار غلط نخونن.مثل همون سایتی که ازش خبر میزاشتی و اطلاعات غلط داشتش.

در کل بحث من از اینجا شروع شد که 10 سال تنیس رو علیفر کرد تو چرخ گوشت ازش یه دونه بازی دلپوترو رو در آورد !!!! شما خودت تا اینجا کشش دادی.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-15-2013, 11:19 AM   #94
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

گفتم که شما خودت رو ناراحت نکن. به دوستات تو این سایت بگو سپاس نزنن برای مطالب آقای علیپور.

خیلی جالبه که دوست داری در مورد همه چیز اظهار نظر کنی. آخه تو سال 68 کجا بودی که بدونی اخبار ورزشی در مورد تنیس چیزی میگفت یا نه؟ چرا میخوای بگی خیلی بلدی؟ در ضمن اخبار ورزشی ساعت 7 شب نه 7 صبح . بعد سال 68 رو از کجات در اووردی؟؟ من اشتباه گفتم آقای علیپور از سال 68 دنبال میکنه تنیس رو. از خیلی قدیم تر دنبال میکنه. همانطور که از مقاله آرتور آش مشخص است. آقای علیپور گفته سال 1970 میلادی که میشه 1349 شمسی؟ تو عکس بالا مگه نخوندی سال 54-55 هم میرفته امجدیه؟ اگه واقعا ادعات میشه که خیلی از تنیس بارت میشه از مطالب اصلی آقای علیپور ایراد بگیر نه از یک اظهار نظر. تمام دنیا دارن میگن عملکرد دلپوترو تو اون بازی فوق العاده بود. اینطور که معلومه تو از شکست نادال بد جور . . . . . .!

مگه کسی گفت کسی از بچه های اینجا بلد نیست به زبان انگلیسی کامنت بده؟ خیلی از دوستان هستند اینجا که خیلی در مورد تنیس معلومات دارن. در ضمن من در مورد راد لاور فقط بحثم نیست که سوالم رو جواب داد. خیلی چیزهای دیگه بوده. اون چون موجود بود گذاشتم.

آدم از یک سری حرف ها میتونه بفهمه که کی چند ساله تنیس رو دنبال میکنه.

در مورد مشکل تنفسی آقای علیپور هم بنده بحث نمیکنم چون تو باز در مورد چیزهایی که نمیدونی میخوای نظر بدی و امیدوارم خدا به همه سلامتی بده.

بهتره دیگه بحث رو کشش ندیم و سر بقیه دوستان رو در نیاریم.

ویرایش توسط Sorou$h : 10-15-2013 در ساعت 12:01 PM
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2013, 12:07 PM   #95
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
گفتم که شما خودت رو ناراحت نکن. به دوستات تو این سایت بگو سپاس نزنن برای مطالب آقای علیپور.

خیلی جالبه که دوست داری در مورد همه چیز اظهار نظر کنی. آخه تو سال 68 کجا بودی که بدونی اخبار ورزشی در مورد تنیس چیزی میگفت یا نه؟ چرا میخوای بگی خیلی بلدی؟ اگه واقعا ادعات میشه که خیلی از تنیس بارت میشه از مطالب اصلی آقای علیپور ایراد بگیر نه از یک اظهار نظر. تمام دنیا دارن میگن عملکرد دلپوترو تو اون بازی فوق العاده بود. اینطور که معلومه تو از شکست نادال بد جور . . . . . .!

مگه کسی گفت کسی از بچه های اینجا بلد نیست به زبان انگلیسی کامنت بده؟ خیلی از دوستان هستند اینجا که خیلی در مورد تنیس معلومات دارن. در ضمن من در مورد راد لاور فقط بحثم نیست که سوالم رو جواب داد. خیلی چیزهای دیگه بوده. اون چون موجود بود گذاشتم.

آدم از یک سری حرف ها میتونه بفهمه که کی چند ساله تنیس رو دنبال میکنه.

در مورد مشکل تنفسی آقای علیپور هم بنده بحث نمیکنم چون تو باز در مورد چیزهایی که نمیدونی میخوای نظر بدی و امیدوارم خدا به همه سلامتی بده.

بهتره دیگه بحث رو کشش ندیم و سر بقیه دوستان رو در نیاریم.
والا من مثل شما نیستم به دوستام بگم سپاس بزنن یا نزنن !!! هر کسی اختیارش دست خودشه.سپاس زیاد و کم هم نشونه درست یا غلط بودن پستی نیست ! (این تجربه اون فروم بازهای قدیمی هستش)

ببین من دوست ندارم مسائل گذشته خودت رو اینجا دوباره ذکر کنم که اکثر بچه های باتجربه فروم به پستهات میخندیدن و ... !!! بعد هم یه دفعه سر و کله این علیفر از تو پستهات در اومد !!! پس تند نرو و احترام خودت رو داشته باشه.حواست هم باشه من اگر تند هم صحبت کردم با اون موجود تخیلی صحبت کردم نه با شخص شما !!

بحث من هم کاملا واضح هستش : 1. چرا نظر شخصی یه نفر قاطی پست خبری شده (البته خبری که منبع هم نداره !!!)
2. شما هی داری به بی راهه میزنی چرا ؟ ! کسی منکر بازی خوب دلپوترو نیست.من میگم چطور یه نفر 10 سال تنیس رو به 1 بازی میتونه بفروشه ؟؟؟ شما این رو به من بگو ؟؟؟ این حرف رو یه هوادار معمولی تنیس هم بزنه بهش میخندن چه برسه به یه موجود خیالی که از سال 68 و یک سال پس از پایان جنگ ایران و عراق داشته اخبار تنیس رو دنبال میکرده !!!!!!!
یک بار هم گفتم با اخبار ورزشی نگاه کردن الان همه مردم ایران شده بودن کارشناس تنیس (همونطور که کارشناس فوتبال شدن)

من هیچ جای پستهام نگفتم مدعی میشم از تنیس حالیم میشه یا نه . اما به اندازه شعور و درک خودم از دانسته هام پست میزنم نه بیشتر.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-15-2013, 02:29 PM   #96
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

من از سروش جان خواهش می کنم بیخیال بشه ( حداقل به خاطر من) و دیگه ادامه نده.

هر دوتون به اندازه کافی در مورد مواضعتون حرف زدین.

این بحث سپاس زدن یا نزدن هم مسخرست به نظر من و با مرتضی موافقم که اصلا نمیتونه ملاک درست یا غلط

بودن پستی باشه.

خودمم شاید با بخش عمده ای از حرفای مرتضی موافق باشم.ولی به دلیل نوع ادبیات نامناسبی که به کار برده

بود سپاس رو برای سروش میزدم.

بعضی وقتا من با 99 درصد یه پست موافقم و با یه درصدش موافق نیستم سپاس رو نمیزنم و بعضی وقتا با 99

درصدش مخالفم و با یک درصدش موافقم و سپاس رو میزنم.خیلی وقتم هست که دیگه حزبی سپاس نمیزنم.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2013, 10:26 PM   #97
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

مرسی از رضا که حرف دل من رو هم زد. این قضیه سپاس زدن رو هم من پیشنهاد می دم برش دارید، تنها فورومی در مورد تنیس هستش که من این سپاس زدن رو توش دیدم و خیلی هم بحث پرحاشیه ای شده.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-15-2013, 10:56 PM   #98
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
مرسی از رضا که حرف دل من رو هم زد. این قضیه سپاس زدن رو هم من پیشنهاد می دم برش دارید، تنها فورومی در مورد تنیس هستش که من این سپاس زدن رو توش دیدم و خیلی هم بحث پرحاشیه ای شده.
ممد اگه ببینه استقبال شدیدی میکنه ..
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-16-2013, 05:37 AM   #99
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

TT با اين تشكر هاى جناحى زنده است. پس ما فدررى ها عَظَمَت خودمون رو چطور نشون بديم؟
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-16-2013, 11:59 AM   #100
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
ممد اگه ببینه استقبال شدیدی میکنه ..
این ممد فکر کنم خیلی سرش شلوغه این روزا، حدوداً 10 روز پیش قرار بود اون قضیه ی بخش تنیس بازهای آماتور رو در جمع مدیران مطرح کنه و خبرش رو بده، ولی همچنان ما در بی خبری هستیم. طبق گفته ی تو من فکر می کنم این قضیه قبلاً مطرح شده و ظاهراً تایید نشده. ولی خوب اگه مدیران سایت موافق باشن می شه واسش یه نظرسنجی ترتیب داد و موافقان و مخالفانش بیان نظر بدن. ما ناسلامتی چی مون از اون مجلس کمتره؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
TT با اين تشكر هاى جناحى زنده است. پس ما فدررى ها عَظَمَت خودمون رو چطور نشون بديم؟
پیمان عزیز، تویی که ذوب شده ی اسطوره ای دیگه چرا؟ حامیان فدرر بیشمارن و نیازی به لشکرکشی خیابونی (ببخشید اینترنتی) برای نشون دادت عظمتشون ندارن، به نظرت توی فوروم هایی که گزینه ی لایک زدن ندارن از قبیل MTF و TT این خیل طرفداران چطوری عظمت خودشون رو نشون می دن؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)