بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

5-11 آبان - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-31-2014, 03:43 PM   #31
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

هر وقت بحثی از این قبیل تو این فروم مطرح میشه بی نتیجه میمونه. من نظرمو گفتم حالا بقیه هر جور دوست دارن در مورد من فکر کنن.
پ.ن: مهم نیست که تو چه میگویی، دیگران آن چه که دوست دارند میشنوند.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 03:48 PM   #32
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
رافا در اولین حضورش در رولند در سن 19 سالگی قهرمان رولند شده، راجر در چندمین حضور و چه سنی قهرمان ویمبلدون؟؟؟ بنده بحث خاک و سطوح سریعو مطرح کردم. همون جور که برای راجر اصلا امار رولندو نیاوردم. شما هر جور دوست داری فکر کن. من دیگه نه اون ادم قبلم نه تعصب خاصی دارم. نظرمو گفتم دوست داری بخند و مسخره کن.

تمام تنیسور ها که قرار نیست توی یک سن به اوج برسن ! حالا رافا زود تر رسیده دستش درد نکنه .
بحث سر این بود که شما فرمودید راجر چرا بین سال های 98 تا 2002 گرند نبرد که خب عرض کردم خدمتت هر تنیسوری به محض Pro شدن نمیتونه گرند ببره ! آمار نادال هم برای مثال این حرفم واسه شما قرار دادم که فاصله Pro شدنش با بردن اولین اسلمش چند سال بوده .
رافا توی 19 سالگی اولین گرندشو برده ؟ افرین ، دستش هم درد نکنه ولی این هیچ ربطی نداره که فدرر هم توی همون سال pro شدنش بیاد اسلم ها رو درو کنه .
اینکه دیگه تعصب نداری هم خیلی خوبه ، موفق باشی
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 04:25 PM   #33
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

الله اکبر...فدرر خودش رو با سطح کند تونسته بهتر وفق بده؟! فدرر از سال 98 تا 2002 راند 1 ویمبی 3 بار باخته و این یعنی فدرر سطح سریع اون قدرام خوب نبوده؟! آر یو کیدینگ می؟!!!! 98 تا 2003 کم اسلم برده و این یعنی سطح سریعش تعریفی نداره اون قدرام؟! دوربین مخفیه آیا؟ جدا واقعا انصافا اینا تسته یا می خواین قدرت بچه ها رو در درک شوخی بسنجین؟!...

خیلی خوب وضعیت کند شدن زمین ها و روند کند شدنش توضیح داده شد، دیگه دلیلی برا توضیح اضافه در این مورد وجود نداره...بارها و بارها در بزرگ ترین رسانه های دنیا از زبان و قلم بزرگ ترین ورزشی نویسان و تنیس نویسان دنیا هم شنیدیم که این روند اغراق آمیز کند شدن زمین ها به علت جلوگیری از آنچه " ridiculous " خواندن قهرمانی های پیاپی فدرر در دنیای تنیس عنوان می شه، صورت گرفته...دیگه چی و می خوای انکار کنی شما؟! خورشید سیاهه؟ دریا نارنجیه؟! چی و می خواین انکار کنید مثلا؟! اینکه مثلا راجر 98 تا 2002 می باخته ویمبی دورهای ابتدایی یعنی چی؟ این دلیله الان؟...زمین های اسلم رفته رفته کند تر شدن و این امر برابر شد با بالا رفتن سن راجر فدرر که در نتیجه همین 2 عامل دست به دست هم دادن تا رفته رفته دوستان به هدفشون برسن و تنیس این قدر ridiculous نشه...دنیا این مسئله رو می دونه و بهش بارها و بارها اشاره کرده، حالا خورشید چه رنگیه؟! بنفشه یا خاکستری؟!...

یک مسئله دیگه هم اشاره شد، بد ندیدم در موردش بگم...و اون هم مسئله «هنر تنیس» هستش...مسئله ای که این کند شدن زمین ها رفته رفته اون رو هم داره از بین می بره...تنیس یک ورزشیه که در گذشته بارها و بارها از اون تحت عنوان هنر نام برده شده و افراد زیادی از جمله راجر فدرر تونستن این هنر رو تبلیغ کنن...اما با این روند تاکید اغراق آمیز سال های اخیر روی رالی و طولانی شدن امتیازها تنیس اون جنبه هنری خودش رو از دست داده...آدم اگه رالی بخواد می ره بدمینتون می بینه، تنیس و زیبایی ورزش تنیس روی جادو با راکت نهفته هستش، روی سرعت مثل برق و باد و هجوم های شاعرانه روی تور و بازی استادانه با راکت نهفته هستش...برا من اصن مهم نیست فدرر چند تا اسلم دیگه می برد یا نه، فدرر جایگاهش به عنوان هنرمند تاریخ تنیس، به عنوان شاعر تاریخ تنیس، به عنوان بهترین تاریخ تنیس نهفته هستش و دنیا بارها و بارها سرش و خم کرده، تعظیم کرده و بهش اشاره کرده...حالا 4 تا اسلم این ور اون ور فرقی نمی کنه، اما این روندی که در تنیس مدتیه شکل گرفته، مطمئنا به زیبایی تنیس در آینده ضربه می زنه و در آینده به خوبی این مساله رو خواهید دید...این موردی هم که گفتم اتفاقا بارها و بارها در بزرگ ترین رسانه های دنیا در موردش بحث شده...

خورشید هم رنگش مشخصه، فراموش نکنید...

roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 05:19 PM   #34
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

واقعا چه قرعه ای!
اون از مونفیس که جلوی چشم پاریسیها شاخ شده بود
این هم از ماری که داره به اوج نزدیک میشه
از اون طرف جناب راجر بعد از اون ناشناس ! قبلی
باید با زنگ تفریح همیشگیش رائونیچ بیخاصیت و از پیش باخته بازی کنه
من فکر کنم راجر توی 100 نفر اول رنکینگ در هر شرایطی دوست داره با رائونیچ بازی کنه!
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 07:25 PM   #35
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
در مورد گرند اسلم ها:
Australian Open سال ۲۰۰۸ سطح برگزاری خود رو از Rebound Ace به Plexicushion تغییر داد که علارغم Low Bounce شدن خیلی کند شد
خب خودتون حسالب کنید تو این ۶ سال اگه سطح تغییر نکرده بود فدرر چند تا استرالین اپن گرفته بود
Wimbledon که خیلی وقته نوع چمن رو به Rye Grass تغییر داد چمنی که در لیگ برتر انگلیس هم استفاده میشه و گفته میشه که دوامش بیشتره و دیرتر طرف Baseline خاک میشه ( که ما چنین چیزی رو حداقل این چند ساله در هفته دوم ندیدیم ) که به یکباره پس از این تغییرات سطح برگزاری مسابقات High Bounce شد و خیلی کندتر از چمن معمولی
US open هم سه چهار سالی هست که سطح برگزاریش ( چون هر ساله سطح رو resurface می کنند ) خیلی کندتر شده
من واقعا نظر خودم رو گفتم که هر جا مطرح شه بهم می خندند و می گند این هیچی حالیش نیست اما بدون تعارف من می گم به نظر من این امر به خاطر این بوده که فدرر کمتر گرند اسلم بگیره نه اینکه رالی های طولانی تر باعث زیباتر شدن تنیس میشه
بعضی ها ناله میکنن که ویمبلدون به طرز وحشتناکی کند شده ؛ و خیلی هم متعجب شدن که نادال تونست 2008 قهرمان بشه.
به هر حال سال بعد وقتی راجر فدرر و اندی رادیک تو فینال بودن آمار ایس به شدت بالا بود ولی سال بعدش یعنی 2010 نادال باز هم قهرمان شد. خب چی بر سر سطح کند 2008 اومد ؟ 2009 سریع شد و دوباره 2010 کند ؟ ؟؟؟؟
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 07:37 PM   #36
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
واقعا چه قرعه ای!
اون از مونفیس که جلوی چشم پاریسیها شاخ شده بود
این هم از ماری که داره به اوج نزدیک میشه
از اون طرف جناب راجر بعد از اون ناشناس ! قبلی
باید با زنگ تفریح همیشگیش رائونیچ بیخاصیت و از پیش باخته بازی کنه
من فکر کنم راجر توی 100 نفر اول رنکینگ در هر شرایطی دوست داره با رائونیچ بازی کنه!
من فکر کنم این بار واسه راجر دردسر ایجاد کنه. حرفتونم صحیح نیست "من فکر کنم راجر توی 100 نفر اول رنکینگ در هر شرایطی دوست داره با رائونیچ بازی کنه!" مثل اینه که بگی راجر دوس داره با فرر بازی کنه. خودت دفعه قبلی گفتی یعنی فدرر ترجیح میده با رنک زیر 10 بازی کنه یا 30-40
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-31-2014, 07:57 PM   #37
masa
Senior Member

آواتار masa

رائونیچ 3 تا ست پوینت داره
قدیمی 10-31-2014, 08:15 PM   #38
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

فدرر اصلا خوب بازي نميكنه راونيك فقط سرويس ميزنه
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 10-31-2014, 08:25 PM   #39
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

تو اين سه تا بازي اصلا خوب نبوده بنظر ميرسه او نشاط هميشگيو نداره بي انگيزه و خسته هستش اميدوارم اين بازيو ببره ولي فك نميكنم بتونه بتونه نامبر وان بشه نواك هم امادس هم با انگيزه انصاف قرعه نواك سخته ولي شانسش واسه قهرماني از بقيه بيشتره
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-31-2014, 08:40 PM   #40
masa
Senior Member

آواتار masa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
تو اين سه تا بازي اصلا خوب نبوده بنظر ميرسه او نشاط هميشگيو نداره بي انگيزه و خسته هستش اميدوارم اين بازيو ببره ولي فك نميكنم بتونه بتونه نامبر وان بشه نواك هم امادس هم با انگيزه انصاف قرعه نواك سخته ولي شانسش واسه قهرماني از بقيه بيشتره
فدرر داره می بازه!
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)