بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

6-19 شهریور - نیویورک، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-14-2012, 06:11 PM   #421
Miss.Felora
Junior Member

پستها: 29
سپاس: 343
در 28 پست 228 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
یعنی اگر به سمی میرسید اما فینال نمیومد در مسابقات حضور داشت ؟

گویا دوستان منظور منو متوجه نشدن.منظورم این بود که، نبود نادال (یا هر رقیب دیگه ای) نه فقط

برای راجر، برای هر تنیسوری، نه تنها عامل بی انگیزگی و باخت به حریفان ساده تر از حریف ِ

غایب نیست،بلکه عاملی برای شانتاژ روحی و استفاده از فرصته.

میخواستم بگم،باخت فدررو به بردیس،با دلیلی چون"بی انگیزگی ناشی از غیبت نادال"توجیه

نمیتوان کرد.

در مورد رولن گروس 2009،نظرم اینه که حذف نادال در کوارتر فاینالز، حتی بیش از عدم حضور کامل

نادال، به فدرر از نظر روحی کمک کرد و باعث شد تمام هنرشو به کار ببره تا در فاینال،سودرلینگی

که نادالو ناکام گذاشته بود، بدون دادن ست شکست بده تا برای رافا خط و نشان بکشه.در

صورتی که در بازی قبلیش، به سختی دلپوترو ُ برده بود.ولی نتیجه سودرلینگ در مقابل رافا،باعث

شد تا اراده کنه و 3-0 ببره.تا به تاریخ ثابت کنه که روی خاک بی هنر نبوده.

ولی کلا میخواستم بگم
:" نبود نادال (یا هر رقیب دیگه ای) نه فقط

برای راجر، برای هر تنیسوری، نه تنها عامل بی انگیزگی و باخت به حریفان ساده تر از حریف ِ

غایب نیست،بلکه عاملی برای شانتاژ روحی و استفاده از فرصته."

شاید خوب جمله بندی بلد نیستم.تا حالا فروم نویسی نکردم زیاد به زبان پارسی.
Miss.Felora آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Miss.Felora به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2012, 06:50 PM   #422
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
دقیقا نمیشه گفت فیک هست یا نه. من هم نگفتم فیک هست یعنی شاید هم باشه اما من خودم نمی تونم با این جرات بگم هست یا نیست. ولی چیزی که هست اینه که نادال خیلی مدیکال تایم اوت می گرفت و همه این تایم اوت هاش هم سر موقعیت های حساس بوده، و بعد هم مثل پلنگ میدویده. قبول کنین که حداقلش اینه که این حرکات نادال شک برانگیزه.
از این که بگذریم به هر حال کار نوله (گرفتن تایم اوت سر موقعیت حساس) خیلی شبیه کار نادال هست برای همین میشه گفت کار نادالی حالا این که فیک هست یا نه میشه یه بحث جدا که توی همین انجمن بحث شده و به نتیجه نرسیده و فکر نکنم هیچ وقت هم به نتیجه برسه.

پس ما هم ميتونيم بگيم مديكال تايم فدرر در مقابل بنيتو تو ويمبلدون امسال فيك بوده
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-14-2012, 06:53 PM   #423
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

آره اینجوری مطلب منتقل شد. بحث چی بوده رو من کاری ندارم. اما حرف من اینه که نادال در رولن گروس 2009 حضور داشت و حذف شد که تفاوت عمده ای با عدم شرکت در تورنمنت داره.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2012, 07:57 PM   #424
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
پس ما هم ميتونيم بگيم مديكال تايم فدرر در مقابل بنيتو تو ويمبلدون امسال فيك بوده

قشنگ بود
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-14-2012, 09:33 PM   #425
Maani
Senior Member

آواتار Maani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهران نمایش پست ها

قشنگ بود
قابل نداشت مهران جان
کاربر زیر از شما Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-15-2012, 01:59 AM   #426
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

هر بازیکنی،فدرر،جوکوویچ،دلپوترو،ماری،نادال و هر کس دیگه میتونه از امکان هایی که قانون در اختیارش

قرار داده، بهره ببره. از جمله گرفتن مدیکال تایم اوت و هیچ کس نمیتونه این حقو ازشون بگیره یا بی جهت

بهشون تهمت fake بودن مصدومیت رو بزنه.

منم تو بازی دلپوترو-نادال غلط کردم که با پیش کشیدن این بحث خاله زنکی،جو سایتو ملتهب کردم.

تنها قاضی "وجدان" تنیسور هست و بس.

"وجدان" صدای خداست.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2012, 09:00 AM   #427
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

نقل قول:
مانی جان فکر کردم داریم طبق منطق بحث می کنیم نه اینکه خارج از منطق کل کل کنیم.
وقتی من با این هیتی که از نادال دارم () انقدر منطقی قبول می کنم می گم شاید فیک نباشه (تازه با این همه عامل شک برانگیز) انتظار ندارم شما بیاین بی منطق بدون دلیل فقط یک حرفی برای کل کل بزنین.
واقعا نمی دونم برای چی اینو گفتین چون فکر نکنم هیچ کس همچین شکی کرده باشه، هی خواستم جواب ندم چون اونقدر واضح بود که دلیلی نمی خواست با این حال این هم چندتا دلیل:
اولا اینکه تایم اوت فدرر مقابل benneteau نبوده مقابل malisse بود. دوما اینکه هیچ موقعیت حساسی رخ نداده بود؛ ست اول بود و فدرر 4-3 جلو بود، سرو دست حریف سوما بعد از تایم اوت هم تا 5-5 تمام گیم ها هولد شد و بعد هم این فدرر بود که بریک شد و سروینگ فور ست دست حریف افتاد اما بعدش فدرر بریکشو پس گرفت.
چهارما ننه کروبی هم اگه قیافه فدرر و نحوه بازیش رو می دید می فهمید یک چیزیش هست. سمت فرهند که نمی دوید استایل سرویسش هم که عوض شده بود. فقط هم بازی رو با فکر برد و قدرت ضرباتش به خصوص فرهند به وضوح کاهش یافته بود اصلا فدرر به وضوح تو زمین راه می رفت، خیلی کم می دوید.
چندتا دلیل دیگه هم می خواستم بگم ولی داشتم تایپ می کردم یادم رفت هرچند همین هام زیاد بود.
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2012, 02:01 PM   #428
Maani
Senior Member

آواتار Maani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
مانی جان فکر کردم داریم طبق منطق بحث می کنیم نه اینکه خارج از منطق کل کل کنیم.
وقتی من با این هیتی که از نادال دارم () انقدر منطقی قبول می کنم می گم شاید فیک نباشه (تازه با این همه عامل شک برانگیز) انتظار ندارم شما بیاین بی منطق بدون دلیل فقط یک حرفی برای کل کل بزنین.
واقعا نمی دونم برای چی اینو گفتین چون فکر نکنم هیچ کس همچین شکی کرده باشه، هی خواستم جواب ندم چون اونقدر واضح بود که دلیلی نمی خواست با این حال این هم چندتا دلیل:
اولا اینکه تایم اوت فدرر مقابل benneteau نبوده مقابل malisse بود. دوما اینکه هیچ موقعیت حساسی رخ نداده بود؛ ست اول بود و فدرر 4-3 جلو بود، سرو دست حریف سوما بعد از تایم اوت هم تا 5-5 تمام گیم ها هولد شد و بعد هم این فدرر بود که بریک شد و سروینگ فور ست دست حریف افتاد اما بعدش فدرر بریکشو پس گرفت.
چهارما ننه کروبی هم اگه قیافه فدرر و نحوه بازیش رو می دید می فهمید یک چیزیش هست. سمت فرهند که نمی دوید استایل سرویسش هم که عوض شده بود. فقط هم بازی رو با فکر برد و قدرت ضرباتش به خصوص فرهند به وضوح کاهش یافته بود اصلا فدرر به وضوح تو زمین راه می رفت، خیلی کم می دوید.
چندتا دلیل دیگه هم می خواستم بگم ولی داشتم تایپ می کردم یادم رفت هرچند همین هام زیاد بود.

ببخشيد من ماليس رو با بنيتو اشتباه كردم.
حرفت درست ولي من ميگم كه اگه مصدوميتي هست و مديكال تايمي هست اگه نادال مصدوم نشه كي بشه ؟ اگه نادال مديكال نگيره پس كي بگيره ؟ ايزنر ؟ شما عزيزان فدرري ميفرمائيد كه اين سبك بازي كردن نادال باعث ميشه كه مصدوم بشه و احتمالا تا سه سال ديگه بيشتر از اين نتونه ادامه بده. حرف شما درست ولي آيا همچين شخصي با اين سبك نميتونه تو جريان بازي مصدوم بشه ؟ اين منطقه ؟
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2012, 08:21 AM   #429
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

نقل قول:
ببخشيد من ماليس رو با بنيتو اشتباه كردم.
حرفت درست ولي من ميگم كه اگه مصدوميتي هست و مديكال تايمي هست اگه نادال مصدوم نشه كي بشه ؟ اگه نادال مديكال نگيره پس كي بگيره ؟ ايزنر ؟ شما عزيزان فدرري ميفرمائيد كه اين سبك بازي كردن نادال باعث ميشه كه مصدوم بشه و احتمالا تا سه سال ديگه بيشتر از اين نتونه ادامه بده. حرف شما درست ولي آيا همچين شخصي با اين سبك نميتونه تو جريان بازي مصدوم بشه ؟ اين منطقه ؟
مانی جان دوست خوبم ببخشید یکم دیر شد می خواستم حرارت بحث بخوابه.
بله اگه ما مدتی از تنیس دور باشیم و یکی به ما بگه یکی از بازیکنان تاپ 10 مصدوم شده فکر می کنین کیه؛ ما می گیم نادال اما این استدلال درستی نیست؛ اگه یکی می گفت این نادال چرا همش مصدوم میشه؟ اصلا معنی نمیده یک بازیکنی انقدر مصدوم بشه؛ اون موقع این جواب خوبی بود.
اما اونایی که میگن نادال تمارز می کنه (نه من) حرفای دیگه ای می زنن؛ مثلا میگن مصدومه؟ درست پس چرا قبل و بعدش انقدر خوب می دوئه؟
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2012, 11:25 AM   #430
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ، بسه دیگه ، برید خونه هاتون
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
بحث و تبادل نظر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)