بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-27-2014, 05:18 PM   #201
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

davidbeckham آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2014, 09:55 PM   #202
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

پستها: 158
سپاس: 579
در 157 پست 1,437 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

سلامممم
خدایا سلام
خدایا ممنونم ازت
خدایا ممنونم که توی زمانی ای آفریدیم که نابغه ای به نام فدرر در دنیای تنیس آقایی می کرد
خدایا نمیخام کفر بگم
ولی برای من راجر آیت الله ایت
راجر نسانه بزرگی خداست
راجر نشانه بزرگی خداست که چجور میتونه با قدرتش بندش رو در تاریخ نمونه کنه
من در سال یه بار میام پست مینویسم
شایدم دو سال یه بار
خدایا ازت ممنونم ممنوم

راجر عزیز : در کنار تو بودن آرزوست ولی بدان که کرنش کردن ( تعظیم کردن ) انس و جن در مقابل تووووو واجب است ...

Roger.tennis آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2014, 10:27 PM   #203
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

درود
تبریک میگم قهرمانی تیم سوییس و همچنین تبریک به هواداران فدرر برای اینکه دیویس کاپ هم به افتخارات فدرر اضافه شد.
جایگاه دیویس کاپ در تنیس خیلی معتبره ! شروعش به سال 1900 برمیگرده !
امیدوارم باز هم شاهد بازگشت نادال با انگیزه به مسابقات دیویس باشیم.چهار بار با اسپانیا قهرمان شد!

Fakhruddin آنلاین نیست.  
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2014, 07:52 AM   #204
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
از مدیران محترم سایت تقاضا میکنم به امضای کاربر king of spin رسیدگی کنن.

بنده مشاهده کردم این کاربر به چند نفر از اعضای سایت بابت نقض قوانین اعتراض کرده و فراموش کرده که خودش اول از همه با همون امضاش قوانین سایت رو زیر پا گذاشته.

این کاربر تو امضاش عملا به تمام ادیان و در واقع به تمام اعضای سایت توهین میکنه و قوانین سایت رو نقض میکنه در ضمن اینجا سایت تنیس هست نه theology.

در مورد کاربر پر حاشیه 289 که تو این مدت کوتاه ده ها نام کاربری متفاوت درست کرده و در حال حاضر با نام just nole فعالیت داره هم باید عرض کنم که این کاربر هم دوباره داره نظم سایت رو بهم میزنه و اظهار پشیمونی که کرد کاملا دروغ بود و مجددا با تولید پست های زیاد و کری های بچه گونه ارزش تاپیک رو پایین آورده.

این کاربر خودش رو فرد میانسالی معرفی کرده که اگه حقیقت داشته باشه به سبب صحبت های بچه گانش واقعا جای بسی تاسف و تامل داره.

در ضمن وقتی برای اولین بار بن شد باید به جای ساختن این همه نام کاربری گوناگون از قوانین سایت تمکین میکرد و بهش احترام میزاشت.خواهش میکنم ایشون رو مجددا بن کنید و طبق پیشنهاد مهدی جان (mspayam) برای مدتی معین اجازه ارسال پست توسط کاربرهای جدید رو لغو کنید.تا به این ترتیب نتونن قوانین سایت رو دور بزنن و نقض کنن.

ارادتمند شما مرتضی
زمانی که این پستو گذاشتی من توی فروم نبودم و الان این پستتو دیدم. اولا که گرایش مذهبی خودتو تعمیم به همه نده و از طرف خودت صحبت کن، این دفعه دومیه که به عقیده من توهین میکنی، تو همین فروم خیلیا مثل بنده هستن. ثانیا اون زمانی که با هم بحثمون شد محمود با لابی گری و پارتی بازی اون چند تا پستی که از رکیک ترین الفاظ در مورد من استفاده کردیو حذف کرد و نذاشت مدیران سایت ببینن و بعدشم ایشون تو چت باکس به من توهین کرد که من جواب ندادم. امضای من مساوی با تمام زندگی منه؛ حاصل مطالعه چندین و چند ساله و در نهایت نتیجه گیری نهاییم بوده و به تو اصلا مربوط نمیشه که چیه؛ تو اگه راست میگفتی میومدی تو همون تاپیک مربوطه این پستتو میذاشتی. قبلا گفتم و الانم میگم شماها چند نفری هستین که از مسخره کردن و به سخره گرفتن دیگران لذت میبرین و بارها مصداقش توسط بنده به ویژه در چت باکس دیده شده. اگر شخصی از اعضای هیئت نظارت و یا یکی از مدیران، امضای بنده رو توهین آمیز قلمداد کرد و خواستار حذفش شد بنده قبول خواهم کرد. تا روز آخر زندگیم پای عقایدم خواهم موند، امیدوارم که ملتفت شده باشی.
پیمان شمس

ویرایش توسط king of spin : 11-29-2014 در ساعت 09:19 AM
king of spin آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2014, 07:56 AM   #205
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
کنجکاو شدم ببینم امضای کاربر کینگ آو اسپین چیه! که داد شما را در آورده!
نه جهنمي وجود دارد و نه شيطاني. روح تو خواهد مُرد حتي زودتر از جسم تو: بنابراين، ديگر از هيچ چيز نترس!
خوب حق دارید برای فهمیدن این امضا باید دیپلم به بالا باشید تا معنی مستترش را بفهمید اگر خواستید بگید تو خصوصی توضیح بدم
اما بنظرم مشگل ایشون اینه که فدرری نیست نه امضاش شما ظاهرا وظیفت تو سایت قلع و قمع و فراری دادن غیر فدرریاست.خسته نباشی
دوست عزیز ممنون از حمایت شما. شما الکی وقتتو با بحث با ایشون هدر نده؛ اگه من با همین امضا تو زمره حامیان راجر بودم خیلیم ازم تقدیر و تشکر میکردن. شما هم کاری به ایشون و امثالش نداشته باش دوست عزیز.
قدیمی 11-29-2014, 08:03 AM   #206
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

نقل قول:
289 ندونسته حرف نزن ظاهرا کاربر king of spin امضاش رو عوض کرده چون قبلا تو امضاش نوشته بود نه خدایی وجود دارد و نه جهنمی...

به قول دوست عزیزمون king roger federer شما مشکلاتت خیلی بیشتر و حادتر از این حرفاس. نمیدونم چه قدر درس خوندی یا اصلا تو عمرت یه کتاب خوندی یا نه ولی کاش حداقل شعورت میرسید انقدر ارزش خودت رو پایین نمی اوردی و خودت رو تحمیل نمیکردی.

بالا غیرتا تو عمرت یه پست بدرد بخور دادی؟؟ یه ذره فکر کن به کارات...نا خودت نخوای نمیتونی خودت رو درست کنی.ببین با چند نفر تا حالا تو این سایت بحث کردی؟؟ یه نگاه به بقیه هوادارای نواک بنداز کدومشون مثل تو این شکلی رفتار میکنن؟ البته تو هوادار نواک نیستی صرفا اومدی اینجا خودت رو به زور تحمیل کنی و رو اعصاب بچه ها راه بری.واقعا برات متاسفم که یعنی کار دیگه ای واقعا نداری تو زندگیت غیر از این؟؟

اگه اون همتی که تو ساختن اون همه نام کاربری کردی و علیه فدرر صحبت کردن بجاش تو کنکور وقت میزاشتی الان نفر اول شده بودی!
امضاشو عوض کرده واقعا متاسفم... فکر کردی من آدم بزدل و ترسویی هستم که به خاطر یکی مثل تو بیام و امضامو عوض کنم!!!؟؟؟؟ دوست عزیز افرادی بسیار بزرگتر از تو با هزاران تهدید سعی در ترسوندن من کردن و به جایی نرسیدن. ضمنا اون جمله متعلق به نیچه هست؛ هر چند اصلا نمیدونی که نیچه کی بوده!!!! الان دیگه کاملا مطمئن شدم که سواد انچنانیم نداری... یه آماری ریچارد داوکینز در مورد تحقیقات انجام شده پیرامون رابطه بین سطح سواد و ضریب هوشی با اعتقاد به مذاهب و این چیزا تو یگی از کنفرانساش ارائه کرد الان دیگه کاملا مطمئن شدم چه قدر اون تحقیقات و نتایجشون موثق و معتبر هستن!!!!! یه چند روز توفروم نبودم تا اونجایی که تونستی برای خودت جولان دادی، اگه اون موقع بودم که نمیذاشتم کار به این جاها بکشه

ویرایش توسط king of spin : 11-29-2014 در ساعت 08:29 AM
قدیمی 11-30-2014, 03:37 PM   #207
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

سلام
قهرمانی تیم سوئیس رو در دیویس کاپ تبریک میگم.
یک تبریک ویژه هم به طرفدارهای فدرر میگم.
همیشه میگفتم برای اینکه افتخارات فدرر کامل بشه باید حتما دیویس رو ببره که بلاخره برد.
manoochehr آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-30-2014, 04:13 PM   #208
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
جمعه 28 نوامبر لیگ بین المللی تنیس برگزار میشه در این رقابتها تنیسورهایی از جمله فدرر جوکوویچ مورای بردیچ سرنا ویلیامز پیت سمپراس آندره آگاسی ماریا شاراپووا و... در چهار تیم هفت نفره تقسیم میشن
نکته جالب این رقابتها اینه که بازیها در پنج ست برگزار میشه و ست اول تا پنجم به این شکل انجام میشه:
Men's Singles, Women's Singles, Mixed Doubles, Men's Doubles, Men's Legends Singles

این رقابتها تا 13 دسامبر ادامه دارد
با تشکر از سینا جان
کانال پوشش دهنده مسابقات هم کانال tvp sport در مسیر هاتبرد میباشد.
manoochehr آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-01-2014, 08:54 PM   #209
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
زمانی که این پستو گذاشتی من توی فروم نبودم و الان این پستتو دیدم. اولا که گرایش مذهبی خودتو تعمیم به همه نده و از طرف خودت صحبت کن، این دفعه دومیه که به عقیده من توهین میکنی، تو همین فروم خیلیا مثل بنده هستن. ثانیا اون زمانی که با هم بحثمون شد محمود با لابی گری و پارتی بازی اون چند تا پستی که از رکیک ترین الفاظ در مورد من استفاده کردیو حذف کرد و نذاشت مدیران سایت ببینن و بعدشم ایشون تو چت باکس به من توهین کرد که من جواب ندادم. امضای من مساوی با تمام زندگی منه؛ حاصل مطالعه چندین و چند ساله و در نهایت نتیجه گیری نهاییم بوده و به تو اصلا مربوط نمیشه که چیه؛ تو اگه راست میگفتی میومدی تو همون تاپیک مربوطه این پستتو میذاشتی. قبلا گفتم و الانم میگم شماها چند نفری هستین که از مسخره کردن و به سخره گرفتن دیگران لذت میبرین و بارها مصداقش توسط بنده به ویژه در چت باکس دیده شده. اگر شخصی از اعضای هیئت نظارت و یا یکی از مدیران، امضای بنده رو توهین آمیز قلمداد کرد و خواستار حذفش شد بنده قبول خواهم کرد. تا روز آخر زندگیم پای عقایدم خواهم موند، امیدوارم که ملتفت شده باشی.
پیمان شمس

الکی ننه من غریبم بازی در نیار و خودتو به موش مردگی نزن.بعد 2 سال اومدی جواب میدی که چی؟ اونم بعد از قهرمانی سوییس و موفقیت فدرر؟ واقعا هدفت ازین کارا چیه؟تو تو سایت نیستی؟؟؟ ما که هر دفعه اومدیم اینجا تو چسبیده بودی به این سایت

خیلی زود یادت رفته چه حرف های زدی اون موقع...الفاظ رکیک رو تو استفاده کردی و نه من.امضاتو عوض کردی واقعا خجالت نمی کشی دروغ میگی؟؟ اونم به این بزرگی؟تو تو امضات ننوشته بودی نه خدایی وجود داره و...؟؟؟ که اون موقع مانی هم گفت حق با منه.

تو اگه سواد داشتی نمیومدی اون امضای مضحکت رو بزاری اینجا که صرفا یه فروم ورزشیه. اینم جدیدا مد شده هر کی که تا دو کتاب میخونه جو گیر میشه می خواد عقایدش رو به بقیه تحمیل کنه.عقایدت رو نگه دار واسه خودت.بازم میگم اینجا فروم ورزشیه و کارت خلاف قوانین سایت. برو یه جا دیگه این داستانارو واسه خودت درست کن.

محمود واقعا راست می گفت از من انتظار نداشت با امثال تو بحث کنم...

ویرایش توسط swiss express : 12-01-2014 در ساعت 09:16 PM
swiss express آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-01-2014, 10:12 PM   #210
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

نقل قول:
الکی ننه من غریبم بازی در نیار و خودتو به موش مردگی نزن.بعد 2 سال اومدی جواب میدی که چی؟ اونم بعد از قهرمانی سوییس و موفقیت فدرر؟ واقعا هدفت ازین کارا چیه؟تو تو سایت نیستی؟؟؟ ما که هر دفعه اومدیم اینجا تو چسبیده بودی به این سایت

خیلی زود یادت رفته چه حرف های زدی اون موقع...الفاظ رکیک رو تو استفاده کردی و نه من.امضاتو عوض کردی واقعا خجالت نمی کشی دروغ میگی؟؟ اونم به این بزرگی؟تو تو امضات ننوشته بودی نه خدایی وجود داره و...؟؟؟ که اون موقع مانی هم گفت حق با منه.

تو اگه سواد داشتی نمیومدی اون امضای مضحکت رو بزاری اینجا که صرفا یه فروم ورزشیه. اینم جدیدا مد شده هر کی که تا دو کتاب میخونه جو گیر میشه می خواد عقایدش رو به بقیه تحمیل کنه.عقایدت رو نگه دار واسه خودت.بازم میگم اینجا فروم ورزشیه و کارت خلاف قوانین سایت. برو یه جا دیگه این داستانارو واسه خودت درست کن.

محمود واقعا راست می گفت از من انتظار نداشت با امثال تو بحث کنم...
بنده اون زمان توی فروم نبودم و بعدشم که اومدم پستاتو ندیده بودم. ربطی به راجر و سوئیسم نداره، الکی سفسطه نباف. در مورد قهرمانی سوئیس نظرمو قبلا تو یکی از پستا گفتم.
دروغگو تویی که اومدی میگی من امضامو عوض کردم؛ امضام کوچکترین تغییری نکرده. محمود تو چت باکس بهت گفت که اصلا ازت توقع نداشت اون حرفا رو بزنی و گفت از حرفا و پستات در خطاب به من شوکه شده ... اگه یک نفر اومد گفت که من امضامو عوض کردم حق با تو. تو توی چت باکس گفتی امضای من توهین به عقاید همه اعضاس، مانی هم تایید کرد. همون طور که قبلا هم گفتم این جمله متعلق به نیچه هست همین جور گتره ای نیومده بیرون . بهتره یه فلش بک بزنم و بهت یاد آوری کنم که توی تاپیک ایندین ولز یا میامی مانی بهت چی گفت. یادت میاد؟؟؟؟ یه کمشو بهت یاداوری میکنم، جناب .... عقده به ماتادور مثل تومور سرطانی درت ریشه دوانده و از پستات احساس خودشیفتگی کاذب و از دماغ دایناسور افتادن... بله متاسفانه من حافظم قویه یه کم. جوری به این کاربر 289 میگی خودشو تحمیل کرده که انگار اون اوایل خودتو یادت رفته. اون روزای اول فرق چت باکس و تاپیکو نمیدونستی. یادته چه هجمه ای علیهت بود؟؟؟؟؟ برو عزیزم یه کم صاف و صادق باش.بازم میگم از کسی بیم و ترسی ندارم که دروغ بگم. راستی تو پستات دیدم که توی نوشتن املای صحیح بعضی از کلمات دچار مشکل هستی و اون کاربرم مچتو گرفته بودو بازم به دروغ گفته بودی چون سریع تایپ کردی اشتباه نوشتی ؛ یادمه اون اوایل که بهت میگفتن چرا قوانین فرومو رعایت نمیکنی و فارسی نمی نویسی یکی از دلایلت عدم توانایی در تایپ سریع حروف فارسی بود. پیشنهادم اینه که به جای این که بری بشینی کتابای استیریت تاکو بخونی و بیای اینجا برای کاربرا قپی بیای یه مقداری هم به دوران راهنمایی برگردی و کتابای فارسی رو بخونی!!!
پ.ن: همون روزی که با هم بحثمون شد محمود یه دونه پست بیشتر از تو حذف کرده بود که با التماس به اون برگردوندیش!!! ضمنا به خاطر الفاظ رکیکی که استفاده کردی از محمود حلالیت طلبیدی! متاسفانه حافظه قوی....

ویرایش توسط king of spin : 12-03-2014 در ساعت 06:58 PM
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)