بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-13-2011, 07:19 AM   #501
Rajjoko
Member

آواتار Rajjoko

پستها: 62
سپاس: 204
در 61 پست 522 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجوکو-سرنا-سونگا-دلپو

دمت گرم پسر دیشب تا مچ پوینت ست چهارم بیدار بودم ولی متاسفانه خوابم برد و قهرمانیتو ندیدم ولی با این حال کیف کردم از نوع بازی و رفتارت با اینکه هر کاری خواستی سرش اوردی مثل یه جنتلمن واقعی بودی و این خیلی ارزش داره
در اخر هم به طرفدارای نوله قهرمانی و ششتایی شدن رافا رو تبریک میگم
Rajjoko آنلاین نیست.  
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rajjoko به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 08:09 AM   #502
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

به طرفداران نواک تبریک میگم! عالی بود! خب رافا هم که طبق معمول یک میلیونیوم بازیش هم نکرد و خب مصدومم بوده حتماً وگرنه که... . بسی تا قسمتی ابری خوشحالیم!
ست آخر چرا اینجوری بود؟ انگار گذاشته بودن رو دور تند!
Paymaan آنلاین نیست.  
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 08:41 AM   #503
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

برد رو به طرفدارای نواک تبریک میگم.
در مورد رافا هم باید بگم، مشکل اصلی دیشبش سرویسش بود به نظر من، شاید 3 یا 4 گیم تو کل بازیو راحت هولد کرد، برای هر سرویس گیمش باید جون میکند و انگار اصلا سرویسی وجود نداشت و حتی خیلی وقتها با یه ریترن عالی پوینت رو تو حالت دفاعی بازی میکرد. و سرویس عملا نقشی نداشت بر عکس هم عمل میکرد.
پز دادن اینکه فقط فدرر میتونه نوله رو ببره خیلی جالب نیست، چون این مسئله مربوط به شرایط مچ آپه، همین شرایط در مورد رافا و فدرر وجود داره، که چی؟
اشتباه اصلی رافا در رالی های هم به نظر من رالی های بکهند به بکهند این دو تا بود، به جرات رافا بدترین ضربش بکهند DTL شه، چرا رافا همش سعی میکرد این رالی رو انجام بده نمیدونم، در صورتی رافا CC بدی نداره، بکهند CC رافا به فورهند CC نواک، توازن بهتری داره. ست 3 رو که رافا برد این رالی زیاد انجام شد.
به نظر من رافا تو این بازی فهمید چطوری باید بازی کنه، ولی دیر فهمید، اگه ست سوم بازی نبود این حرف رو نمیزدم، ولی الان رافا با یه سرویس بهتر میتونه نواک رو ببره.
ست سوم بازی هم یکی از بهترین ست هایی بود که دیده بودم، الحق رافا جنگنده ترین بازیکن تاریخ تنیسه، واقعا دمش گرم، بعضی از جاها مو به تن آدم سیخ میشد. عجب روحیه ای داره این پسر
Mohammad آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 08:45 AM   #504
Sajad
Senior Member

آواتار Sajad

پستها: 765
سپاس: 8,446
در 761 پست 3,957 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

خب بلاخره بعد از دو بار شکست در فینال یو اس اوپن نواک تونست قهرمان بشه تبریک به همه طرفدارای نواک
Sajad آنلاین نیست.  
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sajad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 09:10 AM   #505
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
پز دادن اینکه فقط فدرر میتونه نوله رو ببره خیلی جالب نیست، چون این مسئله مربوط به شرایط مچ آپه، همین شرایط در مورد رافا و فدرر وجود داره، که چی؟
الحق رافا جنگنده ترین بازیکن تاریخ تنیسه،
یه ذره مث خودت باهات حرف بزنم :

جمله اول : از نظر تو جالب نیست ، از نظر ما جالبه. مچاپ و کچاپ و ... هم مال خودت! همچین میگه انگار ذاتیه!فدرر و نادال تو خاک اونجوریه که تو میگی و هارد کند. بقیه جاها شرایط برابر هست تقریبا یا به نفع راجر. ولی نواک در تمامی شرایط نادال ر برده.

جمله دوم : با همین 2 تا سلول خاکستریت به این نتیجه رسیدی؟! الحق!! تو حقو تعیین کردی؟ یه " به نظر من " یا " یکی از جنگنده ترین ها " بگی خوبه!

کلا احساساتی بود پستت! آفرین طرفدار متعصب!

ویرایش توسط Pouya : 09-13-2011 در ساعت 09:24 AM
Pouya آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 09:27 AM   #506
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

سلام بر دوستان عزیز

قهرمانی نواک را به طرفدارانش تبریک میگویم
من فکر میکنم بردن نواک احتیاج به یک نقشه و تدبیر در طول بازی داره که از قبل باید بر روی آن کار بشه و به بهترین نحو هم اجرا بشه .

دوستان یک درخواست داشتم و آن این هست که اگر امکان داره نحوه بازی نواک را آنالیز کنید و نقاط قوت و ضعف آن را بیان کنید ( البته اگر امکان داره به زبان ساده و اگر از اصطلاحات تنیس استفاده میکنید یک توضیحی بدهید ) نتایجی که نواک گرفته در امسال، حتما ارتباط مستقیم داره به تغییرات محسوسی که در نحوه بازیش اعمال کرده .

با تشکر
ARY143 آنلاین نیست.  
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 09:39 AM   #507
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
یه ذره مث خودت باهات حرف بزنم :

جمله اول : از نظر تو جالب نیست ، از نظر ما جالبه. مچاپ و کچاپ و ... هم مال خودت! همچین میگه انگار ذاتیه!فدرر و نادال تو خاک اونجوریه که تو میگی و هارد کند. بقیه جاها شرایط برابر هست تقریبا یا به نفع راجر. ولی نواک در تمامی شرایط نادال ر برده.

جمله دوم : با همین 2 تا سلول خاکستریت به این نتیجه رسیدی؟! الحق!! تو حقو تعیین کردی؟ یه " به نظر من " یا " یکی از جنگنده ترین ها " بگی خوبه!

کلا احساساتی بود پستت! آفرین طرفدار متعصب!
اره به نفع راجره، تو اینطوری فک کن.

نه په تو باید تعیین کنی، خونی ترین دشمنهای نادال هم دیشب به افتخارش ایستاده دست زدند ولی شما تنیس که نمیبینی، یه سری دشمن و دوست فرضی برای خودت ایجاد کردی، بدون هیچ دلیلی هم اونها رو میکوبی برای خودت و الکی از بقیه دفاع میکنی.
اگه به اصطلاح طرفدار تنیس بازهای جنگنده هستی، نادال باید در صدر جدولت باشه.
اره شک ندارم رافا تو این تنیس بازهایی که من میشناسم جنگنده ترین تنیس باز، آدمهایی از نسلهای گذشته هم مثل جانی مک و خیلی های دیگه هم این نظر رو برای کل تاریخ تنیس دارن.
Mohammad آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 09:50 AM   #508
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
اره به نفع راجره، تو اینطوری فک کن.

نه په تو باید تعیین کنی، خونی ترین دشمنهای نادال هم دیشب به افتخارش ایستاده دست زدند ولی شما تنیس که نمیبینی، یه سری دشمن و دوست فرضی برای خودت ایجاد کردی، بدون هیچ دلیلی هم اونها رو میکوبی برای خودت و الکی از بقیه دفاع میکنی.
اگه به اصطلاح طرفدار تنیس بازهای جنگنده هستی، نادال باید در صدر جدولت باشه.
اره شک ندارم رافا تو این تنیس بازهایی که من میشناسم جنگنده ترین تنیس باز، آدمهایی از نسلهای گذشته هم مثل جانی مک و خیلی های دیگه هم این نظر رو برای کل تاریخ تنیس دارن.
تو هم اونجوری فک کن!

من کمتر از تو تنیس ندیدم و بعدا هم خواهم دید... الان حوصله ندارم. یه سال دیگه شاید بیاد سر جاش! منم تعیین نکردم و نگفتم این نیست و اونه. من از کسی اسم بردم؟ تو هم نباید تعیین کنی ، البته این حرفت از رو تعصب بود!

آقای منطق ، ممد جون ، استاد استدلال ،استاد مغلطه ، برا هر کی دست زدن میشه بهترین جنگنده تاریخ! جم کن بساطتو!

دوست و دشمن فرضی و دفاع الکی و ... هم از توهمات تو هست ممد جون همچین چیزی وجود خارجی نداره...

" اگه به اصطلاح طرفدار تنیس بازهای جنگنده هستی، نادال باید در صدر جدولت باشه. "

تو اتلاف وقت و مدیکال با اقتدار در صدره ، البته در جنگندگی هم از بهترین هاست... ولی نه اول.

تو نادال ر بزار صدر ، منم نمیگم نیست ، از بهترین هاست در این زمینه ولی بهترین نیست. گذر زمان بهت ثابت میکنه. شاید تو اونایی که تو میشناسی باشه...

جانی مک و ... ( ؟ ) هم حرف های متناقض زیاد زدن... . یه بار همین مک گفته بود نادال بهترین تاریخه! بعد اومد گفت فدرره ، سال بعدم میگه نواکه!

البته من باهات شوخی کردما! دیدم همیشه تو به همه گیر دادی ، یه بارم ما به تو گیر بدیم!

ویرایش توسط Pouya : 09-13-2011 در ساعت 10:00 AM
Pouya آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 09:56 AM   #509
M A E S T R O
Roger's Fan

آواتار M A E S T R O

پستها: 327
سپاس: 2,493
در 327 پست 5,269 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راج ارباب سوئیسی !

سلام.فیلم No Country For Old Man به کارگردانی برادارن کوئن رو دیدید؟
جوکویچ دیشب یک فیلم جدید رو کارگردانی کرد.
اسم فیلمش No Country For defencive Man بود.

قهرمانی جوکویچ رو به هواداراش تبریک میگم.

M A E S T R O آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M A E S T R O به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:08 AM   #510
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

منم به نوبه خودم برد نواک رو تبریک می گم و یه خسته نباشید به رافا که خیلی تلاش کرد ولی نشد که نشد !!
FaRzIn آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)