بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-31-2011, 11:46 PM   #101
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

رافا تو فیس بوکش:

Hi everyone. Yesterday's match was... well, at the end we won, that's the important thing. It wasn't easy but we made it. Now I'm at the tourney, ready to train. In this pic we're having a little chat with Toni, every moment is good for improving!

'
davidbeckham آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2011, 11:51 PM   #102
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

خوشبختانه بارتولی هم حذف شد
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2011, 11:53 PM   #103
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

ببخشید جناب سودرلینگ کدوم طرف جدول بود؟
Maani آنلاین نیست.  
قدیمی 08-31-2011, 11:56 PM   #104
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

سمت موری و نادال
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 12:16 AM   #105
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

FaRzIn آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 11:16 AM   #106
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

6-1 6-1

CoMe On

Ahoura آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 11:18 AM   #107
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

هر روز در طول مسابقات آزاد آمريكا،مربي سرشناس تنيس نيك بالتيري(Nick Bollettieri ) به انتخاب خود 3 بازي حساس روز را به خوانندگان معرفي مي‌كند و پيش بيني خود را درباره آن‌ها اظهار مي‌كند.

روز چهارم

ريشارد گاسكه-ايوو كارلوويچ(بازي چهارم در زمين شماره 11)

گاسكه درتنها ديدار بين اين دو بازيكن پيروز بوده ولي اين پيروزي به سال 2005 و بر روي زمين خاك رس باز مي‌گردد.اگر اين بازي سه سته بود،من شانس بيشتري براي كارلوويچ در نظر مي‌گرفتم.اما چون اين گونه نيست،من شانس پيروزي را به گاسكه مي‌دهم كه هر وقت توپ را در زمين نگه دارد شانس خوبي براي گرفتن امتياز دارد.من فكر نمي‌كنم كه سرويس كارلوويچ براي شكست گاسكه كافي باشد.اگر كارلوويچ توپ هايي كه بر روي بكهندش مي‌آيند را كمتر اسلايس كند،مي‌تواند به بكهند گاسكه حمله كند،ولي او اين كار را نمي‌كند.من اميدوار بودم كه كارلوويچ در سنين نوجواني به آكادمي من ميامد.در آن صورت من به او اجازه نمي‌دادم كه حتي يك توپ را از طرف بكهندش اسلايس كند بلكه او را مجبور به زدن ضربات قوي از سمت بكهند مي‌كردم.به نظر من اگر او اين ضربه را به همراه سرويس و فورهند فعليش داشت،مي‌توانست بازيكن كامل تري باشد.من فكر مي‌كنم كه گاسكه برنده شود ولي وجود كارلوويچ اين ديدار را جذاب خواهد كرد.

پيش بيني نيك:گاسكه در 4 ست.

شاهار پير-اسلون استفانز(بازي چهارم در زمين گرنداستند(Grandstand))

استفانز هم يكي ديگر از بازيكنان جوان آمريكايي است كه اين موقعيت را دارد كه شناخته شود.او اولين برد خود در گرنداسلم را با پيروزي در دور اول،با شكست دادن ركا-لوچا جاني در سه ست رقم زد.او كمي در آخر بازي خسته به نظر مي‌رسيد و چند بار مجبور به بازگشت به بازي از موقعيت هاي سخت شد ولي به اعصاب خود مسلط بود و آرامش خود را حفظ كرد.پير يك بازي سخت را در مقابل سانيا ميرزا پشت سر گذاشت،او مجبور شد بعد از واگذار كردن ست اول و در مقابل فشار تماشاگران بازي را به سود خود به پايان برساند.او قبلا در دور يك چهارم نهايي اين مسابقات بوده و تماشاگران از او حمايت مي‌كنند.اگر او خود را باور داشته باشد،مي‌تواند به دورهاي پاياني تورنومنت صعود كند.
اين اولين ديدار بين اين دو بازيكن است و چيزهاي جالبي درباره اين بازي وجود دارد.استفانز چند سال پيش براي مدتي در آكادمي تنيس من تمرين مي‌كرد و من شانس كار كردن با او را داشتم.آمادگي بدني او خيلي خوب است ولي گاهي اوقات استراتژي و انتخاب ضرباتش عجيب است.فقط استعداد داشتن كافي نيست،شما بايد بدانيد كه چه زمان و چگونه از اين استعداد استفاده ‌كنيد تا در لحظات سخت موفق باشيد.
از سوي ديگر،دوران بازيگري پير خيلي بالا و پايين داشته ولي به نظر مي‌رسد كه دوباره مسير درست را طي مي‌كند.او با داشتن روحيه جنگندگي به سطوح بالا رسيده و هرگونه چالش را مي‌پذيرد.او كمي از اين روحيه را در دور اول مقابل ميرزا نشان داد و اگر اين كار را بتواند ادامه دهد،او در فرم خوبي خواهد بود.من قطعا دوست دارم استفانز او را تحت فشار قرار دهد ولي شانس پيروزي را به بازيكن باتجربه تر مي‌دهم.

پيش بيني نيك:پير در 3 ست.

مارين چيليچ-برنارد توميك(بازي سوم در زمين شماره17)

چيليچ به تازگي يك بازيكن جوان (رايان هريسون) را شكست داده و بايد با يك بازيكن جوان ديگر بازي كند.او آرامش خود را در برابر هريسون خيلي خوب حفظ كرد،هرچند كه هريسون فرصت برد در ست هاي دوم و سوم را بر روي سرويس خود داشت.او فصل خوبي را نداشته ولي او بازيكني است كه مي‌تواند هركسي را شكست دهد.
چيليچ در آزاد استراليا 2010 و در يك بازي پنج سته تنها ديدار بين اين دو را به سود خود خاتمه داد.گاهي اوقات شما فكر مي‌كنيد كه توميك در زمين خوابيده ولي باور كنيد كه او خيلي هوشيار است.او در زمين به راحتي حركت مي‌كند و ضربات و سرويس هاي خوبي دارد.به نظر من داشتن اين سرويس او را در رقابت جلوتر از ديگران قرار مي‌دهد.او مي‌تواند از سرويسش به بهترين نحو استفاده كند و امتيازات زيادي را وقتي كه به آن ها نياز دارد كسب كند.من مي‌دانم كه چيليچ در رنك بالاتري قرار دارد و در مقابل هريسون بازي خوبي انجام داد،ولي من احساس مي‌كنم كه جوان استراليايي شانس بيشتري براي برد دارد.

پيش بيني نيك:توميك در 4 ست.

منبع:tennismagazine
Nima93 آنلاین نیست.  
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 01:10 PM   #108
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

نعره های ماریا روز گذشته لرزه بر اندام همه انداخت.
6-1 و 1-6
یو اس اوپن جای واسه ترسو ها نیست.
NimaRafi آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 01:14 PM   #109
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nimarafi نمایش پست ها
نعره های ماریا روز گذشته لرزه بر اندام همه انداخت.
6-1 و 1-6
یو اس اوپن جای واسه ترسو ها نیست.

تا جایی که ما میدونیم ، جیغ زدن کار ترسوهاست !
Afshin آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 01:30 PM   #110
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
تا جایی که ما میدونیم ، جیغ زدن کار ترسوهاست !

تنیسه شطرنج که نیست
زنده باد ماشا

7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)