بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

13-20 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-11-2014, 05:22 PM   #91
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
تبریک به همه هواداران و عشاق اسطوره . امروز یه بار دیگه آقامون به همه درس تنیس داد . واقعا جز تعظیم در برابر نبوغ این آدم چه میشه کرد ؟ همه چی تموم بود سرو ، والی ، بکهند ، فورهند و اسمش . یه بازی سراسر تاکتیکی که جوکر رو مستاصل کرده بود . دیگه نمیدونم ازت چی بخوام اسطوره ؟ عاشششششششششقتم
منهم باید به شیفتگان راجر خصوصا اونها که در روزهای بد هم عشق و ایمانشون به راجر
ذره ای کم نشد تبریک بگم
واقعا امروز راجر همه چی تموم بود و خیلی کم اشتباه
و البته تنها چیزی که به من به عنوان یک هوادار نواک تسکین میده اینه که نواک هم امروز
تقریبا عالی بود و برای جبران اشتباهات اندکش واقعا جنگید و کم نیاورد منتها امروز روز فدرر بود
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2014, 05:32 PM   #92
SIINAA
Junior Member

آواتار SIINAA

پستها: 17
سپاس: 322
در 17 پست 183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

بابا شلوغش نکنید،حتما سنگی چیزی تو کفش نواک گیر کرده بود،وگرنه راجر که زورش به نواک نمیرسه !
من مطمئنم تو تمام این 19 باخت نواک مصدوم بوده ... شک نکنید...

ممنون پیرمرد...
SIINAA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SIINAA به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2014, 05:41 PM   #93
hooman3x
Roger's Fan

آواتار hooman3x

پستها: 234
سپاس: 972
در 154 پست 1,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER-djokovic

تبریک به همه راجریون که دعوت مرتضی به هواداری از راجر حتی در این روزها رو لبیک گفتند
تبریک دیگه به 289 گرامی که پس از شکست نواک باخت رو پذیرفتند

من هم دیروز بعد از پست مرتضی عزیز گفتم خوش بین هستم و خوشبختانه معجزه رخ داد.
معجزه حتما مار شدن عصای موسی نیست.
بردن این نواک آماده اونم در صورتی که خیلی ها امید کمی برای برد تو دارن و 33 ساله باشی اونم با این بازی زیبا و جسور و بی باک هم معجزس

معجزه ای که فقط از راجر بر میاد
hooman3x آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hooman3x به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2014, 06:19 PM   #94
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
289 عزیز با این راجریون وارد بحث نشو. اینا منطق ندارن. دو تا بازی باز راجر برد سرشون گیج رفت. آخه راجر توی زمین تخصصیش که چمن به نواک باخت دیگه چه برسه فردا که بازی روی هارد و نواک تو چین واقعا خوب بازی میکنه. راجر فقط در یک صورت میتونه مسترز یا گرند ببره که با نواک و رافا بازی نکنه. و سلام خطم کلام. راجریون عزیز برای بار 100 میگم آدم با امید زندست ولی نه با توهم به قول دوستمون 289 عزیز. از این به بعد منم باید با اعصابتون بازی کنم مثل قبل تا وقتی یکی اومد اینجا حرف حساب زد نریزید سرش. وعده ما فردا بعد بازی راجر و نواک.

Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
37 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2014, 06:31 PM   #95
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

خیلی حال داد!
یک آمار جالب هم این هست که نواک تا امروز 28 بازی پیاپی در چین برده بود. آخرین شکستش هم قبل از این بر می گرده به نیمه نهایی شانگهای 2010 مقابل فدرر

از دوستان پیشگو هم خواهش می کنم برای خودشون هم که شده دیگه اینجوری پیش بینی نکنن. (امیدواری - توهم )
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2014, 06:51 PM   #96
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

این قصاب کو؟؟؟؟؟
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2014, 06:57 PM   #97
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر

من که عاشق نواکم ولی واقعا امروز راجر عااااااااااالی بود
حرف نداشت
همه چیز عالی و پرفکت
برد حقش بود
نواک هم خوب بود ولی با راجری بازی کرد که اومده بود واسه زندگی...
saeedfxfx آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2014, 06:58 PM   #98
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

خدایا شکرت که بازم اسطوره رو سربلند کردی...تبریک به عاشقان اسطوره
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2014, 07:34 PM   #99
manoochehr1984
Senior Member

آواتار manoochehr1984

پستها: 200
سپاس: 5,186
در 197 پست 1,669 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer & serena williams

فقط میتونم بگم مرسی راجر ...
manoochehr1984 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr1984 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2014, 07:49 PM   #100
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

1 - خیلی وقت بود از بازی فدرر تا این حد از خود بی خود نشده بودم. یادم نمی یاد آخرین بار کی بود ولی خیلی وقت پیش بوده قطعا. اصلا ذره ای، حتی ذره ای برای من به عنوان فردی که سال هاست با تنیس و فدرر زندگی می کنه، این پیروزی مهم نیست چرا که مسئله ای مهم تر امروز خودنمایی کرد...مسئله مهم تر امروز نمایش غیرقابل وصف فدرر در ورزش تنیس اون هم در سن 33 سالگی مقابل آماده ترین بازیکن کره خاکی بود...

2 - نمایش امروز فدرر نسخه «آپدیت» شده بازیش در آغاز فصل مقابل نواک تو دوبی بود. البته راجر در ایندین ولز و فینال ویمبی هم «خوب» کار کرد اما میزان خوب بودنش برای پیروزی تو اون بازی ها کافی نبود. امروز فدرر نسخه آپدیت شده بازیش مقابل نواک تو دوبی رو به نمایش گذاشت و به معنای واقعی کلمه نواک رو شکست داد. این کلمه شکست داد کلمه خیلی کلی هستش، چرا که خیلی مواقع بازیکن شکست می خوره چون روز خوبش نیست یا چون تمرکز نداره یا خیلی مسائل دیگه. اما امروز نواک کاملا آماده بود، کاملا «خودش» بود و کاملا هم سرحال بود و شکست خورد. اینجاست که این شکست خوردن معناش عظیم تر می شه...

3 - وقتی می گم «توتال تنیس» یعنی این که شما سرو عالی بزنید، گرند استروک فوق العاده بزنید، به موقع رو نت بیایید، سرو اند والی کنید، دراپ شات بزنید، اسلایس تاکتیکی بزنید، جهت بازی رو عوض کنید، به موقع دفاع کنید، به موقع از حالت دفاع به حمله برید، چیپ اند چارج کنید، از ضربات فورهند و بکهند متنوع و زاویه دار استفاده کنید...در یک جمله، همه سلاح های ورزش تنیس رو به کار ببندید..این یعنی «توتال تنیس» و این یعنی راجر فدرر در بازی امروز...هیچ بازیکنی نزدیک این مساله هم نمی تونه بشه، حتی نزدیکش...

3.5 - 4 ایس پیاپی فدرر تو لیستش زیاد زده به دوستان، این بار هم دوباره قرعه به نام نواک افتاد. من به شخصه 4 ایس پیاپی تو یک گیم رو تحقیر آمیز تر از بیگل می دونم، می خواید بدونید چرا؟! یه بار دیگه اون گیم زیبا رو مرور کنید...

4 - یکی از مهم ترین مسائل تاکتیکی بازی امروز این «نت اپروچ» های فدرر بود...مسئله ای که مدت هاست به یکی از اصلی ترین تاکتیک های فدرر مقابل نواک تبدیل شده...این مسئله در فینال ویمبی به هیچ عنوان کارساز نبود امروز هم گرچه شروع خوبی نداشت اما در ادامه بهتر بود. من احساس می کنم این نت اپروچ ها و علی الخصوص چیپ اند چارج ها کمی «بار روانی» هم پیدا کرده برای راجر. راجر تو تمرینات خیلی رو این مسئله کار می کنه و دوست داره تو بازی نتیجش رو ببینه، برا همین احساس می کنم بعضی مواقع تاکید بیش از حد رو این مساله بیشتر حالت روانی داره. با این حال خوشحالم امروز این مساله علی الخصوص در ست دوم جواب داد و خوشبختانه مچ پوینت هم با یک حرکت هوشمندانه رو تور به دست اومد...راجر نباید فراموش کنه که نواک هم در تمرینات روی این مسئله خیلی کار می کنه، امروز هم انصافا چند تا پسینگ شات زیبا زد...

5 - نقاط ضعف فدرر طی سالیان گذشته امروز تقریبا دیده نشدن. ریترن و بکهند هر 2 امروز وضعیت قابل قبولی داشتن و اتفاقا یکی از عوامل اصلی پیروزی هم بودن. این پیشرفت ریترن و بکهند های فدرر در شانگهای کاملا محسوس بود. علی الخصوص ریترن های سرو دوم...

6 - برا من امروز عصر «همه چی» اتفاق افتاد. دیگه لزوما مهم نیست فردا چه نتیجه ای به دست خواهد اومد، اون چیزی که مهم بود این نمایش بود که حاوی انواع و اقسام درس ها بود. نمی دونم حرفی برا گفتن می مونه در مورد تنیس و راجر فدرر؟! مدت هاست حرفی برا گفتن نیست البته...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)