بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

5-19 خرداد - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان رولند گاروس 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 24 16.00%
راجر فدرر 63 42.00%
رافائل نادال 61 40.67%
داوید فرر 0 0%
توماس بردیک 1 0.67%
جو ویلفرد سونگا 1 0.67%
سایر تنیسور ها 0 0%
رأی دهندگان: 150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-02-2013, 10:56 PM   #221
roooger
Member

پستها: 30
سپاس: 443
در 30 پست 208 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر فدرر،استاده سرنا ویلیامز

عجب بازی شدشا بازی که خیلی راحت باید 3.0 میبردش بعد اون افتادن یهو عوض شدش واقعا کپ کردم راجر ست 2 رو مفت از دست دادش اگه ست 2 رو میگرفت کار حریفش تا حدی تموم بودش اما از بس به این گربه شیر داد که شد یپا شیر واس ما.خداروشکر که بردش این برد سختو به فال نیک میگیرم امیدوارم همچون ویمبلدون 2012 که راجر بعد بازی با بنتو به اوج رسیدو خودشو پیدا کرد این دفعه هم راجر بتونه باشکست دادن حریفاش قهرمان شه.اگه قبلا شک داشتم راجر تا فینال میره امروز با این عزمی که از راجر دیدم یپای فینال داش راجر خودمون.بازی با تسونگا بازی قشنگو جذابی و صددرصد برد واس راجریون.امیدوارم نوله هم با بردن حریفاش بیاد فینال تا یبازی هجومی و جذاب از این دو تنیسو توانا ببینیم اگه این نادال بزاره که میزاره.
roooger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roooger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 10:58 PM   #222
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs down

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
مرسی روبریدو. خوشمان آمد. بعد دوستان تا راجر میبازه سنش رو بهونه میکنن. روبریدو و فرر هم هم سن راجر هستند ولی ببینید چطور میجنگند.
شما اول ستایش میکنی روبردو و فرر رو بعد میای پایین تر میگی اصلا یه افتخار روبردو رو بگید ! فرر هم که تازه یادش اومده تنیس بازی کنه !! به خاطر کوبیدن راجر حرف های متناقض نزدید.

در هر صورت به گواه بسیاری از کارشناسان و بازیکنان کنونی و گذشته تنیس، فدرر بهترین تنیسور تاریخ بشمار میره. نه به به و چه چه شما در قبال فدرر برای ما ارزش داره و نه اخم و بدگویی شما.

BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 10:59 PM   #223
peRFect
Member

آواتار peRFect

پستها: 78
سپاس: 114
در 53 پست 279 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER. MILOS ROANIC. MARTIN DEL POTRO. JOHN ISNER. TSONGA. MARIA SHARAPOVA. ARAVANE REZAEI.

خیلی دوست داشتم راجر و نواک و رافا با هم همسن بودن تا به طرفدارای نواک و رافا ثابت میشد که راجر یه سرو گردن از همشون بالاتره....
peRFect آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی peRFect به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 11:11 PM   #224
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
اینا وقتی توی Prime بودن، چپ و راست با فدرر،نادال، سفین، هاس، داویدنکو، نلبندیان و باقی بازیکنایی که در اون زمان در اوج بودن برخورد میکردن. شما سال 2006 بازی‎های ربردو رو ببینید تا بفهمید چه تنیسور قابلی بود.

دو سال تنیس می‌بینید فکر می‎‌کنید فقط نواک تنیسوره! ادعا هم نکنید که 10 ساله تنیس می‌بینیم، چون اگه می‌دیدید این حرفا رو نمی‌زدید.

تنیسی که نلبندیان در اواخر سال 2005 و 2007 بازی می‌کرد به راحتی یکی از سطح بالاترین تنیس‌های تاریخ بوده. داویدنکو وقتی که در اوج بود یکی از قابل‌ترین تنیسورای چند ساله اخیر بود، ولی به خاطر وجود راجر و رافا نمی‌تونستن خیلی افتخار کسب کنن.

مارات سفین رو که شما احتمالاً بازی‌ای زنده ازش ندیدی، ولی بازی‌ای که سفین در سال 2005 ارائه می‌کرد فرازمینی بود.
نواک در بهترین فُرم زندگیش و روی سطح خاک مقابل یه فدرره 30 ساله شکست خورد، توی یو اس اپن هم یه پوینت با باخت فاصله داشت! اینا نتایجش در بهترین سال ورزشیش بود. تصور این که یه فدرر 25-26 ساله چیکار میکرد با این نواک کار سختی نیست.

خلاصه فکر نکنید تنیس دو روزه شروع شده! یه کاری می‌کنید آدم از دیدن تنیسورای جدید هم نتونه لذت ببره
میشه بگی این چه سطحی از تنیس بود که نتونستند گرند اسلم ببرن؟؟؟ افشین این حرف از تو بعید بود. در خوب بودن نلبندیان و سفین و گونزالس و ..... تو زمان خودشون هیچ شکی نیست. پس اگه اینطوره سونگا و فرر و بردیچ و ...... هم دارن تنیس خوبی تو زمان خودشون ارائه میدن ولی با وجود ماری و جوکو و فدرر و نادال نتونستن گرند ببرن.
حرفت خیلی مسخره بود. این حرفا از تویی که اینجا وقتی کسی سوال داره ازت میپرسه واقعا بعید بود. تنیس 2روز نیست شروع شده افشین جان از نظر من مهم این نیست که آدم چند وقت تنیس نگاه میکنه مهم اینه که چقدر از تنیس میفهمه. به نظر من تنیسوری که نتونه گرند اسلم ببره نباید بزرگش کرد الکی. من ادعام نمیشه از تنیس زیاد میدونم و مثل شما چند تا اصطلاح خارجی بلد نیستم.ولی اینقدر مرد هستم که وقتی تو چت باکس یک حرفی میزنم اینجا هم تکرار کنم. پس اگه اینطوره این 6تا گزند اسلم نوله رو باید طلا گرفت که با وجود نادال و ماری و فدرر و بردیچ و دلپوترو و فرر و سونگا و...... میبره.
در ضمن بازیهای مارات سافین عصبی رو زنده دیدم در مورد چیزی که نمیدونی صحبت نکن. راستی یادم رفت شما فکر میکنی فقط خودت تنیس میبینی.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-02-2013, 11:15 PM   #225
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
شما اول ستایش میکنی روبردو و فرر رو بعد میای پایین تر میگی اصلا یه افتخار روبردو رو بگید ! فرر هم که تازه یادش اومده تنیس بازی کنه !! به خاطر کوبیدن راجر حرف های متناقض نزدید.

در هر صورت به گواه بسیاری از کارشناسان و بازیکنان کنونی و گذشته تنیس، فدرر بهترین تنیسور تاریخ بشمار میره. نه به به و چه چه شما در قبال فدرر برای ما ارزش داره و نه اخم و بدگویی شما.

من واسه این تعریف روبردو رو دادم چون با این سن 2تا بازی 5 سته رو پشت سر هم برده.
بد نیست بابک جان دقت کنی که من رو چه حساب این حرف رو زدم.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 11:19 PM   #226
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
میشه بگی این چه سطحی از تنیس بود که نتونستند گرند اسلم ببرن؟؟؟ افشین این حرف از تو بعید بود. در خوب بودن نلبندیان و سفین و گونزالس و ..... تو زمان خودشون هیچ شکی نیست. پس اگه اینطوره سونگا و فرر و بردیچ و ...... هم دارن تنیس خوبی تو زمان خودشون ارائه میدن ولی با وجود ماری و جوکو و فدرر و نادال نتونستن گرند ببرن.
حرفت خیلی مسخره بود. این حرفا از تویی که اینجا وقتی کسی سوال داره ازت میپرسه واقعا بعید بود. تنیس 2روز نیست شروع شده افشین جان از نظر من مهم این نیست که آدم چند وقت تنیس نگاه میکنه مهم اینه که چقدر از تنیس میفهمه. به نظر من تنیسوری که نتونه گرند اسلم ببره نباید بزرگش کرد الکی. من ادعام نمیشه از تنیس زیاد میدونم و مثل شما چند تا اصطلاح خارجی بلد نیستم.ولی اینقدر مرد هستم که وقتی تو چت باکس یک حرفی میزنم اینجا هم تکرار کنم. پس اگه اینطوره این 6تا گزند اسلم نوله رو باید طلا گرفت که با وجود نادال و ماری و فدرر و بردیچ و دلپوترو و فرر و سونگا و...... میبره.
در ضمن بازیهای مارات سافین عصبی رو زنده دیدم در مورد چیزی که نمیدونی صحبت نکن. راستی یادم رفت شما فکر میکنی فقط خودت تنیس میبینی.

شما متر داری که می‌دونی اونا واسه گرنداسلم بردن توی دنیای کنونی تنیس خوب بودن یا نبودن؟!
شما می‌دونی که خیلی از استعدادها به خاطر نبوغ فدرر و نادال نتونستن افتخار کسب کنن؟
چون گرنداسلم نبردن معنیش بد بودن نیست، معنیش اینه که کسایی بهترشون وجود داشتن، کیا؟! فــدرر و نادال، دو نفری که جز 5 تنیسور برتر تاریخ هستن. نه فقط از نظر افتخار، بلکه از نظر سطح بازی هم از دید منتقدان جز 5 تای برتر تاریخ هستن.
همدوره بودن با فدرر و نادال کار ساده‌ای نیست، همین نواک تا زمانی که فدرر و نادال در Prime بودن، فقط 1 اسلم برد! چندین و چند بار توسط فدرر و نادال از گرفتن گرنداسلم محروم شده بود.

دقیقاً حرف من در مورد بردیچ و سانگا هم همینه، شما نمی‌تونی بگی اینا تنیسورای بزرگی نیستن چون اسلم نبردن! شاید تو هر دوره‌ی دیگه‌ای بودن اسلم می‌یردن، و یا شاید بدتر هم نتیجه می‌گرفتن. اینا چیزی نیستن که با یه دو دو تا چارتای ساده بخواید واسشون جواب پیدا کنید.

تنها کسی که داره این جا حرف مسخره می‌زنه شمایی، یه تنیسور عیارش از بازی‌‎ای که ارائه می‎ده مشخص می‎شه نه فقط اسلم بردن. ممکنه شما تنیسور عالی‌ای باشی، ولی توی دوره‌ای بازی کنی که با 3 تا از برترین‌های تاریخ هم دوره باشی، نتیجش می‌شه از دست دادن خیلی از تورنمنت‌های معتبر.

بهوونه تراشی کار سختی نیست، منم می‌تونم بگم اگه رافا رافای 2008 بود، اگه راجر راجر 2006 بود، نواک یه تورنمنت هم توی سال نمی‌یرد!
منم می‌گم 5 تا از اون اسلم‌‎های نواک مربوط به زمانی بوده که فدرر و نادال افت کرده بودن! می‎بینی بهوونه‎‌تراشی چقدر راحته؟!
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 11:37 PM   #227
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
شما متر داری که می‌دونی اونا واسه گرنداسلم بردن توی دنیای کنونی تنیس خوب بودن یا نبودن؟!
شما می‌دونی که خیلی از استعدادها به خاطر نبوغ فدرر و نادال نتونستن افتخار کسب کنن؟
چون گرنداسلم نبردن معنیش بد بودن نیست، معنیش اینه که کسایی بهترشون وجود داشتن، کیا؟! فــدرر و نادال، دو نفری که جز 5 تنیسور برتر تاریخ هستن. نه فقط از نظر افتخار، بلکه از نظر سطح بازی هم از دید منتقدان جز 5 تای برتر تاریخ هستن.
همدوره بودن با فدرر و نادال کار ساده‌ای نیست، همین نواک تا زمانی که فدرر و نادال در Prime بودن، فقط 1 اسلم برد! چندین و چند بار توسط فدرر و نادال از گرفتن گرنداسلم محروم شده بود.

دقیقاً حرف من در مورد بردیچ و سانگا هم همینه، شما نمی‌تونی بگی اینا تنیسورای بزرگی نیستن چون اسلم نبردن! شاید تو هر دوره‌ی دیگه‌ای بودن اسلم می‌یردن، و یا شاید بدتر هم نتیجه می‌گرفتن. اینا چیزی نیستن که با یه دو دو تا چارتای ساده بخواید واسشون جواب پیدا کنید.

تنها کسی که داره این جا حرف مسخره می‌زنه شمایی، یه تنیسور عیارش از بازی‌‎ای که ارائه می‎ده مشخص می‎شه نه فقط اسلم بردن. ممکنه شما تنیسور عالی‌ای باشی، ولی توی دوره‌ای بازی کنی که با 3 تا از برترین‌های تاریخ هم دوره باشی، نتیجش می‌شه از دست دادن خیلی از تورنمنت‌های معتبر.

بهوونه تراشی کار سختی نیست، منم می‌تونم بگم اگه رافا رافای 2008 بود، اگه راجر راجر 2006 بود، نواک یه تورنمنت هم توی سال نمی‌یرد!
منم می‌گم 5 تا از اون اسلم‌‎های نواک مربوط به زمانی بوده که فدرر و نادال افت کرده بودن! می‎بینی بهوونه‎‌تراشی چقدر راحته؟!
شما میگی من تنها کسی هستم که اینجا حرف مسخره میزنم افشین جان درسته؟
چطور اون زمانی که من میگفتم تنیسورهایی مثل ماری و جوکو و فدرر و نادال تمام تلاششون رو برای مسترزها نمیزارن همه شما تو بحث و تبادل نظرات حرفهای من رو مسخره میکردید ولی اون روز تو چت باکس همتون با این نظر من موافق بودید؟ مشکل شما راجری ها اینه که چون با هم رفاقت دارین حرف دلتون رو نمیزنید و دیکتاتوری برخورد میکنید. شاید هم همین الان چند نفر از راجری ها با نظر من موافق باشن ولی به خاطر رفاقتشون طرف راجری ها باشن. البته تو نسبت به بقیه راجری ها منطقی تر هستی. باز جای شکرش باقیه.
من فقط میگم بد نیست مرد باشیم و حرفی رو که تو چت باکس میزنیم اینجا هم بزنیم و سر حرفمون باشیم
.
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 11:38 PM   #228
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
شما میگی من تنها کسی هستم که اینجا حرف مسخره میزنم افشین جان درسته؟
چطور اون زمانی که من میگفتم تنیسورهایی مثل ماری و جوکو و فدرر و نادال تمام تلاششون رو برای مسترزها نمیزارن همه شما تو بحث و تبادل نظرات حرفهای من رو مسخره میکردید ولی اون روز تو چت باکس همتون با این نظر من موافق بودید؟ مشکل شما راجری ها اینه که چون با هم رفاقت دارین حرف دلتون رو نمیزنید و دیکتاتوری برخورد میکنید. شاید هم همین الان چند نفر از راجری ها با نظر من موافق باشن ولی به خاطر رفاقتشون طرف راجری ها باشن. البته تو نسبت به بقیه راجری ها منطقی تر هستی. باز جای شکرش باقیه.
من فقط میگم بد نیست مرد باشیم و حرفی رو که تو چت باکس میزنیم اینجا هم بزنیم و سر حرفمون باشیم
.

من در مورد بحث الانمون حرف می‌‎زنم. چی می‌گی بابا؟
در مورد اون قضیه که گفتم باهات موافقم.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 11:49 PM   #229
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

در مورد اون بحثمون من باز حرف خودم رو میزنم. تنیسوری که نتونه گرند اسلم ببره یک قرون نمی ارزه از نظر من. چون از تنبلیشه که نمیتونه ببره. به نظر من سونگا و بردیچ اگه تنبلی نکنن و سخت تمرین کنن خیلی راحت گرند میبرن و اگر نه نوله وقتی دید همش به رافا و راجر میبازه چطور خودش رو قوی کرد؟ ماریان وایدا مربی نواک گفته نواک بعد از اینکه در رولند گاروس 2010 به ملزر باخت گفت میخوام همه چیز رو تغییر بدم و همین حرفش و تمرینات سختش باعث شد سال 2011 3تا گرند ببره و مرد شماره 1 بشه. چطور ماری وقتی مربیش رو عوض کرد و سخت تمرین کرد تونست گرند ببره؟
چطور سونگا تونست استرالیا 2008 رافا رو ببره ولی دیگه بعدش نتونست؟ اینها همش از تنبلی است به نظر من.
به نظر من خواستن تو هر چیزی توانستن است با صبر و تلاش فراوان.

ویرایش توسط Sorou$h : 06-02-2013 در ساعت 11:56 PM
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 11:53 PM   #230
havzhin
Junior Member

آواتار havzhin

پستها: 27
سپاس: 7
در 22 پست 155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer Andre Agassi

نمیدونم اینجا جاش هست بپرسم یانه ولی
کسی لینک از هایلاتهای بازیها داره؟؟؟
سایتی که هایلایت کامل از بازیها قرار بده اگه کسی میشناسه قرار بده لطفا
havzhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)