بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-30-2014, 11:09 PM   #81
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج
پیش فرض پاسخ : چرا فدرر بزرگترين بازيكن تاريخ تنيس است؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
طلای المپیک طلای المپیکه چه میخواد دوبل انفرافی و ... باشه!!! فدرر طلای المپیک رو داره!
خب نادال طلای انفرادی رو گرفت و راجر و استان دوبل. یعنی مدال نادال سنگین تره عیارش بیشتره؟المپیک برا کشوره که راجر و پارتنرش پرچم کشورش رو بالا بردن.تو جدول مدال ها هم یه ارزشو داره!انفرادی 1 ثبت میشه و دوبل هم یک.اینو بهش حسرت نمیگن.
عجب !
پس گرند ، گرند دیگه ، فرق نداره انفرادی باشه یا دوبل چون به هر حال گرند!
واقعا عجب !
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2014, 11:39 PM   #82
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

این بحث بهترین بودن یا نبودن فدرر یه بحث بین المللیه که تقریباً همه جا هم هست، هم توی اون کشوری که من بودم هم بود یه بار همین بحث رو با یه نیوزیلندی و یه ایرلندی و یه آمریکایی داشتیم و آخرش هم مثل بحث های اینجا هیچ نتیجه ای نداشت.

این پست محمد رو هم من فقط با این منظور نقل قول کردم که بگم فارغ ار هر موضوعی که بحث می کنین، اگه ممکنه لطف کنین و هوا این زبان مادرمرده ی فارسی رو هم داشته باشین و اگه از اصطلاح خاصی استفاده می کنین لطفاً املای درستش رو به کار ببرین. مخصوصاً دوستانی که مسوولای هستن اگه لطف کنن و دقت بیشتری داشته باشن، می شه امید داشت که سایر کاربرها هم همین دقت رو به خرج بدن.
مثلاً همین ذرث فاطع غلطه و درستش ضرس قاطع هست:

http://farsilookup.com/p2p/seek.jsp?...B6%D8%B1%D8%B3

من هم اصلاً هدفم ملانقطه ای بودن و این جور چیزا نیست، ولی اگه همین غلط های کوچیک رو جلوشون رو نگیریم دیر یا زود با یه زبانی روبرو می شیم که هر کس هر جور که دلش می خواد رسم الخطش رو به کار می بره و دیگه هرج و مرجی می شه که بیا و ببین.
ممنون که غلط بنده رو تصحیح کردید. سعی میکنم بیشتر دقت کنم از این به بعد. ولی اساسا تمرکزم اصلیم رو اینه که در زمینه تنیس به کسی اطلاعات غلط ندم تا دیکته کلمات، ولی فرمایش شما کاملا صحیح می باشد.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-31-2014, 08:28 AM   #83
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
عجب !
پس گرند ، گرند دیگه ، فرق نداره انفرادی باشه یا دوبل چون به هر حال گرند!
واقعا عجب !
گرند و المپیک خیلی حسابشون جداس .المپیک مسئله ملی هست که دقت کنی رافا و راجر و هر تنیسوری توی انفرادی و تیمی اون شرکت میکنن ولی گرند رو نه.خب این نشون میده با ارزشه و مدالش همون مداله.

برو حساب کن نادال و راجر چن دفه توی دوبل گرند ها بودن؟ فک میکنم راجر حدودا 8-9 سال پیش توی دوبل گرند ها شرکت کرده!!!

خودت بشین قضاوت کن.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-31-2014, 09:01 AM   #84
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
گرند و المپیک خیلی حسابشون جداس .المپیک مسئله ملی هست که دقت کنی رافا و راجر و هر تنیسوری توی انفرادی و تیمی اون شرکت میکنن ولی گرند رو نه.خب این نشون میده با ارزشه و مدالش همون مداله.

برو حساب کن نادال و راجر چن دفه توی دوبل گرند ها بودن؟ فک میکنم راجر حدودا 8-9 سال پیش توی دوبل گرند ها شرکت کرده!!!

خودت بشین قضاوت کن.
حرفت تا حدودی درسته اونم به این دلیل که در تنیس ارزش گرند اسلم بیشتر از المپیک .
ولی بازم مدال طلای انفرادی خیلی با ارزش تر تا دوبل ، این یه چیز کاملا واضحه .
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-31-2014, 11:54 AM   #85
Mohammad_Joulaei
Former Staff

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
حرفت تا حدودی درسته اونم به این دلیل که در تنیس ارزش گرند اسلم بیشتر از المپیک .
ولی بازم مدال طلای انفرادی خیلی با ارزش تر تا دوبل ، این یه چیز کاملا واضحه .
بضی دوستان میگن که راجر طلای المپیکو نداره و تو حسرتشه که من به شدت با این حرف مخالفم!!

شما یوسین بولت دونده رو ببین دو المپیک اخیر مدالای زیادی گرفته مثلا 100 متر رو نگیره و بقیه رو بگیره نمیشه گفت که چون 100 متر رو نگرفته پس در حسرت مدال المپیکه!!!بعد هم تمام مدالهای المپیک ارزش دارن و هیچ کدومش هم راحت به دست نمیاد!!!

اگه دوبل المپیک بی ارزشه و راحت به دس میاد نادال عموش رو برداره ببره و بگیرن!!!

شوخی نیست که برادران برایان و زوج زومنک و نستور رو شکست بدی و برسی به این مدال!!!

میگن هر کسی میتونه رییس جمهور و مدیرت جهان رو بگیره ولی هرکس نمیتونه مدال طلای المپیکو بگیره!
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-31-2014, 12:25 PM   #86
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

نقل قول:
بضی دوستان میگن که راجر طلای المپیکو نداره و تو حسرتشه که من به شدت با این حرف مخالفم!!

شما یوسین بولت دونده رو ببین دو المپیک اخیر مدالای زیادی گرفته مثلا 100 متر رو نگیره و بقیه رو بگیره نمیشه گفت که چون 100 متر رو نگرفته پس در حسرت مدال المپیکه!!!بعد هم تمام مدالهای المپیک ارزش دارن و هیچ کدومش هم راحت به دست نمیاد!!!

!
خب تصحیح میکنم اون جمله دوستان ، درستش میشه راجر طلای انفرادی المپیک نداره.
در مورد بولت اون مثلا طلای 200 متر قطعا خیلی براش با ارزش ، ولی فکر کنم از خودش بپرسی بگه طلای 100 متر چیز دیگست !
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-31-2014, 01:46 PM   #87
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:

اگه دوبل المپیک بی ارزشه و راحت به دس میاد نادال عموش رو برداره ببره و بگیرن!!!

شوخی نیست که برادران برایان و زوج زومنک و نستور رو شکست بدی و برسی به این مدال!!!

میگن هر کسی میتونه رییس جمهور و مدیرت جهان رو بگیره ولی هرکس نمیتونه مدال طلای المپیکو بگیره!
زومنک و نستور که تو المپیک باهم نیستن.در ضمن فراموش نکنین یار راجر تو المپیک استن بود.به همین خاطر به نظره من شرایط دوبل با تک نفره فرق میکنه.

در ضمن اگه این طوری باشه چون منصور بهرامی پیشکسوتای ویمبلدونو برده نباید بگیم در حسرت بردن ویمبلدون بوده.
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-31-2014, 01:52 PM   #88
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده

به نظر من بهترین تنیسور تاریخ فدرره نه به خاطر تعداد گرنداش(خیلی از گرنداشو زمانی گرفت که تنیسورای سطح بالایی برای رقابت نبودن) یسری دلایل دیگه دارم برای اینکه راجر بهترین تنیسور تاریخه.
ولی به عنوان هوادار نواک و با توجه به آمار به شخصه میگم کم نقص ترین بازی تنیسو نواک 2011 انجام می داد و بهترین فرم تاریخو داشت.البته با اجازه ی دوستان فدرری .
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-31-2014, 02:11 PM   #89
Mohammad_Joulaei
Former Staff

نقل قول:
نوشته اصلی توسط djoker نمایش پست ها
به نظر من بهترین تنیسور تاریخ فدرره نه به خاطر تعداد گرنداش(خیلی از گرنداشو زمانی گرفت که تنیسورای سطح بالایی برای رقابت نبودن) یسری دلایل دیگه دارم برای اینکه راجر بهترین تنیسور تاریخه.
ولی به عنوان هوادار نواک و با توجه به آمار به شخصه میگم کم نقص ترین بازی تنیسو نواک 2011 انجام می داد و بهترین فرم تاریخو داشت.البته با اجازه ی دوستان فدرری .
نادال 2005 اومد و اون موقع هم چپ و راست راجر رو میبرد و قبل اون حریفای راجر هییویت و رادیک و نالبندیان و آگاسی و ... و بودن که راجر با فاصله خیلی خیلی زیاد نامبر1 بود و حدود 3 تا 4 سال رافا پشت راجر منتظر نامبر وانی بود. که آخر 2008 به ارزوش رسید!راجر رکوردار نامبر وانیه و رافا رکورددار نامبر 2 .خود نادال هم اعتراف کرده هر کاری میکردم تو اون بازه زمانی نامبر وان نمیشدم! قبل رولند 2005 راجر 4 گرند بیشتر نداشت!!!شما میگی اکثر گرنداشو زمانی گرفت که کسی برا رقابت نبود!!جالب اینجاس که اکثرشون رو زمانی گرفت که نادال و جوکو و خیلی ها بودن!

بی نقص ترین آمار سالانه رو راجر در سال 2004 داره با 5 شکست!!که اگه دیده باشی امضای یکی از بچه ها سال 2004 راجر رو با 2011 نواک و 2013 نادال مقایسه کرده که راجر از اون دو برتره.
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-31-2014, 02:23 PM   #90
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نادال 2005 اومد و اون موقع هم چپ و راست راجر رو میبرد و قبل اون حریفای راجر هییویت و رادیک و نالبندیان و آگاسی و ... و بودن که راجر با فاصله خیلی خیلی زیاد نامبر1 بود و حدود 3 تا 4 سال رافا پشت راجر منتظر نامبر وانی بود. که آخر 2008 به ارزوش رسید!راجر رکوردار نامبر وانیه و رافا رکورددار نامبر 2 .خود نادال هم اعتراف کرده هر کاری میکردم تو اون بازه زمانی نامبر وان نمیشدم! قبل رولند 2005 راجر 4 گرند بیشتر نداشت!!!شما میگی اکثر گرنداشو زمانی گرفت که کسی برا رقابت نبود!!جالب اینجاس که اکثرشون رو زمانی گرفت که نادال و جوکو و خیلی ها بودن!

بی نقص ترین آمار سالانه رو راجر در سال 2004 داره با 5 شکست!!که اگه دیده باشی امضای یکی از بچه ها سال 2004 راجر رو با 2011 نواک و 2013 نادال مقایسه کرده که راجر از اون دو برتره.
من هم با شما موافقم
فدرر سال 2006 فدرر 92 برد در مقابل 5 شکست و سال 2005 81 برد در مقابل 4 شکست رو داشت
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)