بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

27 اسفند - 9 فروردین - مایمی، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز مایمی 2014؟
رافائل نادال 22 21.36%
نواک جوکویچ 20 19.42%
راجر فدرر 58 56.31%
اندی ماری 1 0.97%
سایر بازیکنان 2 1.94%
رأی دهندگان: 103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-21-2014, 02:02 PM   #41
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
آقا سعید به نظرم دیگه ادامه ندید.من ادامه ندادم به خاطر عید نوروز و همچنین کاهش بحثهای انحرافی در فروم.حالا این دوستمون میخواد هر جور برخورد کنه هم بکنه.
البته ممنون که پست مربوط به من رو ریپلای کردید و پاسخ دادید.
مشکلی نیست منم ادامه نمیدم چشم ، در مواجهه به انسانهای کج فکر بهتره سکوت کنی و رد بشی
هرچه دانی و ندانی پیش خود دار ای رفیق
مدعی را هرچه گویی مست افکار خود است
saeedfxfx آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2014, 03:08 PM   #42
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

بلعکس دوستان من شانس دفاع فرر از امتیازشو 40% میدونم فرر خیلی تنیسور خوب و جنگنده ایه پاریس فصل قبل چطور تنیس بازی میکرد فینالم با نواک هم هردو ست سرو تو ست داشت هم از سبک بازیش هم از خودش خیلی خوشم میاد ولی خوب سمتی قرار داره که کوارت میخوره به سلطان امیدوارم تا کوارت بیاد تا یه بازی زیبارو تماشا کنیم.
قرعه به گونه ایی شد که امشب بازی های زیبا خیلیه اکثر مدعی ها هم امشب بازی دارن ولی فردا با کنار گیری خوان عزیز رافا با استن موندن که میشه از بازیشون لذت برد امیدوارم شاهد سمی,راجر/نواک و رافا/استن باشیم.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2014, 04:03 PM   #43
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedfxfx نمایش پست ها
شما دوست عزیز با همه بحث داری دلیلشم فقط یک چیزه اینکه خیلی به خودتون مغرورین
همه چیز را همه کس دانند
شما تو صحبتهاتون به شدت هر بار اصرار بر خلاقیت و فهم بالای تنیس دارید
بسیار خوب شاید از من نوعی بیشتر بدونید ولی دلیل نمیشه همه دنیا رو زیر سوال ببرید
امیدوارم مجدد ناراحت نشید منظور کلی بنده اینه که اینجا فرصتی برای دوستی و تبادل نظرات هست بهتره این همه متعصبانه با موضوعات برخورد نکنیم
نه ما پیغمبریم و نه این بازیکنان که ما دوستشون داریم خدا...
سعی کنیم یکم معقول تر باشیم
موفق باشید
دوست عزيز,بنده با همه بحث نكردم بجز خود شما و اون اقا.شما ميگي من با همه بحث كردم,شما 2 نفر همه ايد؟!

در ضمن هر دوي شما اغاز كننده بحث بوديد و بي احترامي كرديد(ايشو ن در چندين نوبت و شما هم يك بار)بنده به هيچ عنوان ادم مغروري نيستم,و اين رو كساني كه با بنده در ارتباط هستند تصديق مي كنند.و بنده حتي اگر فردي پستي حاوي اطلاعات غلط درج كند,ان را بيان يا ياد اوري نمي كنم.

اگر پست شما را كه حاوي اطلاعات غلط بود,ياد اوري كردم,به دليل اين بود كه شما بدون هيچ دليل خاصي و صرفا جهت دفاع كور كورانه از بازيكن مورد علاقه خود به بنده بي احترامي كردي.و چون ان پست را در مورد من زده بودي و حاوي اطلاعات غلط بود(در اقدامي عجيب گفته بودي راجر فدرر در سال 2005 نواك جوکویچ را نابغه توصيف كرد!!)من انرا ياد اوري كردم.

يا زماني كه مطالب انگليسي بنده رو كپي پيست كردي(مدام هم در مورد پست هاي انگليسي غر مي زدي,به هر حال براي شما كه بد نشد كه مطالب رو ترجمه و كپي پيست كني تو پست هات)مي گفتم از خلاقيت خودت استفاده كن به هر حال من نمي خواستم غرور شما رو خدشه دار كنم اما زماني كه بي دليل بي احترامي كردي من مجبور شدم اون 2 نكته رو ياداوري كنم و فكر مي كنم شما هنوز از اون موضوع ناراحتي كه من مچتو گرفتم.

به هر حال سعي كن خودتو به مظلوم نمايي نزني(همين بازيكني رو كه ميگي پيغمبر نيست به خاطرش كور كورانه به من بي احترامي كردي) و به جاي اين كار ها اشتباهات رو بپذير كه اول شما با بي احترامي به من بي مورد به اين بحث ها دامن زدي و اتيشش دامن خودت گرفت به هر حال همون طوري كه از قديم گفته اند :خود كرده را تدبير نيست...

هر چند كه اطمينان دارم شما با يك پست ديگه با فرا فكني و مغلطه بر مي گردي اما اميدوارم ديگه اين بحث بيهوده رو ادامه نديم و به مباحث گوناگون تنيس بپردازيم.

ویرایش توسط swiss express : 03-21-2014 در ساعت 05:23 PM
swiss express آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2014, 08:06 PM   #44
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده

Nicolas Mahut shows off his athleticism in Thursday's Hot Shot from the Sony Open

کد PHP:
http://expressleech.com/fvne39s9a7jx.html 
کد PHP:
http://www.mediafire.com/?pa65g6gd33f80lv 
کد PHP:
http://www.youtube.com/watch?v=Xbcfm3ugmuI 

ویرایش توسط Mahmood : 03-21-2014 در ساعت 08:42 PM
Mahmood آنلاین نیست.  
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-22-2014, 02:12 AM   #45
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
دوست عزيز,بنده با همه بحث نكردم بجز خود شما و اون اقا.شما ميگي من با همه بحث كردم,شما 2 نفر همه ايد؟!

در ضمن هر دوي شما اغاز كننده بحث بوديد و بي احترامي كرديد(ايشو ن در چندين نوبت و شما هم يك بار)بنده به هيچ عنوان ادم مغروري نيستم,و اين رو كساني كه با بنده در ارتباط هستند تصديق مي كنند.و بنده حتي اگر فردي پستي حاوي اطلاعات غلط درج كند,ان را بيان يا ياد اوري نمي كنم.

اگر پست شما را كه حاوي اطلاعات غلط بود,ياد اوري كردم,به دليل اين بود كه شما بدون هيچ دليل خاصي و صرفا جهت دفاع كور كورانه از بازيكن مورد علاقه خود به بنده بي احترامي كردي.و چون ان پست را در مورد من زده بودي و حاوي اطلاعات غلط بود(در اقدامي عجيب گفته بودي راجر فدرر در سال 2005 نواك جوکویچ را نابغه توصيف كرد!!)من انرا ياد اوري كردم.

يا زماني كه مطالب انگليسي بنده رو كپي پيست كردي(مدام هم در مورد پست هاي انگليسي غر مي زدي,به هر حال براي شما كه بد نشد كه مطالب رو ترجمه و كپي پيست كني تو پست هات)مي گفتم از خلاقيت خودت استفاده كن به هر حال من نمي خواستم غرور شما رو خدشه دار كنم اما زماني كه بي دليل بي احترامي كردي من مجبور شدم اون 2 نكته رو ياداوري كنم و فكر مي كنم شما هنوز از اون موضوع ناراحتي كه من مچتو گرفتم.

به هر حال سعي كن خودتو به مظلوم نمايي نزني(همين بازيكني رو كه ميگي پيغمبر نيست به خاطرش كور كورانه به من بي احترامي كردي) و به جاي اين كار ها اشتباهات رو بپذير كه اول شما با بي احترامي به من بي مورد به اين بحث ها دامن زدي و اتيشش دامن خودت گرفت به هر حال همون طوري كه از قديم گفته اند :خود كرده را تدبير نيست...

هر چند كه اطمينان دارم شما با يك پست ديگه با فرا فكني و مغلطه بر مي گردي اما اميدوارم ديگه اين بحث بيهوده رو ادامه نديم و به مباحث گوناگون تنيس بپردازيم.

چی میگی شما جدا مشکل داری گویا
گیر دادی به کپی پیست
چی میگی کدوم کپی؟؟
منکه میگم شما فکر میکنی عقل کلی
خوش باشی عزیزم بنده دیگه حرفی برای شما ندارم
ولی خداییش خیلی خوشحالی...!
saeedfxfx آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-22-2014, 02:39 AM   #46
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

ظاهرا خوان كل فصل رو از دست داده .
Maani آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-22-2014, 03:02 AM   #47
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

به هر حال الويت راجر رنكينگ نيست.چون انواع و اقسام ركوردهاي مربوط به اون رو شكسته.237 هفته پياپي world number one و 302 هفته در مجموعه بالاي پنت هاوس بوده(در سال 2012 هم ركورد پيت رو در مجموع هفته ها شكست هم به عدد خيره كننده 300 هفته دست يافت)

تصور نميكنم رافا حتي اگه از الان تا روز رستاخيز! هم در صدر بمونه,بتونه چه در مورد هفته هاي پياپي چه در مجموع به راج نزديك بشه

در مورد مصدوميت هاي پياپي رافائل به هر حال بايد هنر مصدوم نشدن راج در طول اين سالها رو مد نظر قرار داد.در حالي كه راج توانايي گرفتن سرويس گيم هاش در 1 الي 3 دقيقه داره ,رافا در خيلي مواقع 8 الي 10 دقيقه در حال جنگيدن تو سرويس گيم هاش.همين مسئله در همين aussie open امسال مشهود بود.

2 بازي 3 ساعت به بالا و به شدت فيزيكي با كي نيشيكوري و گريگور ديميتروف(به ترتيب در مراحل QF & 4th round ,در بازي فينال مقابل استانيسلاس واورينكا براي رافا گرون تموم شد وتاثير خودش رو گذاشت.

در حالي كه راج اكثرا مقابل رقباي نه چندان قدرتمند زير 2 ساعت و بعضا زير 1 ساعت و نيم فاتح ميشه,نادال بعضا 2 ساعت و نيم(تازه ترين نمونه مقابل رادك استپانك در indian wells) وقت صرف اين قبيل بازيها ميكنه

تنها عنواني كه رافا توي اين سالها راحت كسب كرد(به غير از european clay court season) يو اس ا پن 2010 بود كه در اون رافا با تغيير گريپ سروش پيس بيشتري در سروهاش اضافه كرد و دقيقا يادم در كل تورنمنت 5 بار بريك شد و تا قبل از QF اصلا بريك نشده بود (يه بار مقابل verdascoدر QF يك بار مقابل youzhny در SF وسه بار مقابل djokovicدر final.

اما خب توانايي حفظ اون رو نداشت و بعد از اون تورنمنت به گريپ سابق خودش برگشت

اينكه راجر با به سرعت تموم كردن سرويس گيم هاش و كوتاه كردن رالي ها توي تموم اين سالها تقريبا از مصدوميت به دور بوده واقعا خيره كنندس و هنر مصدوم نشدن راج اون رو 4 سال پياپي در پنت هاس نگه داشت.

در ضمن تنها فصل بد راج كه سال قبل بود,تنها سالي بود كه راجر ازمصدوميت رنج مي برد(كمر) كه به شدت movement & footwork راجر رو تحت تاثير گذاشته بود

ویرایش توسط swiss express : 03-22-2014 در ساعت 03:30 AM
swiss express آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-22-2014, 03:23 AM   #48
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

پستها: 158
سپاس: 579
در 157 پست 1,437 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

سلام بکس
واوووو
عجب بازی شد بازی بنتو و گولبیس
خیلی کم بازی های زیر تاپ 10 رو نگاه می کنم ولی این یکی واقعا توپ بود
ست اول رو بنتو گرفت ست دوم گولبیس جبران کرد و یت رو گرفت ولی ست سوم در حالی که گولبیس 4-1 جلو بود بنتو سرو و چند تا Mach P رو از دست ارنست درآورد و خودش بازی رو برد
کلا اخیرا بهم ثابت شده پیش خودم میگم بین دو تنیسور کدوم برندست و اخیرا همش برعکس شده
آخریش هم خدای تنیس راجر کبیر بود که در کمال شایستگی فینال ایندین رو واگذار کرد .... حیففف

از ادمین عزیز سوال دارم آیا کانالی هست بازی های دوبل رو زنده نشون بده ؟
من سیسیکم فول دارم . مرسی
Roger.tennis آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-22-2014, 04:49 AM   #49
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

اگه بتونستم بدونم دلیل بی شعور بودن تنیسورای زن چبه خیلی خوب میشد
آخه این چه صیغه ای هست که سرویس خودتون رو تو ست مچ پوینت از دست میدین بعد میری سرویس بعدشو برک میکنیننننن؟
آخه مگه مریضین مگه خدا تو سرتون زده یا آب شیرین مال خر نیست
ست اول 6-0 ست میبرن ست دوم 6-1 میبازن ست آخرو باز با اختلاف بالا میبرن
موندم تو کارشون
از تنیس زنان و کلا هر راکتی تو دنیا که دست زن باشه حالم به هم میخورهههه
ای لعنت به شماها و WTA دزد و تبانی کار
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-22-2014, 06:34 AM   #50
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

برادران عزیز و دوست داشتنی بنده
با کمال احترامی که برای تک تک شماها قائلم باید عرض کنم که دیگه بازار کل کل و بگو مگو و بحث سر چیزای بیخود و بی جهت کاملا خز و منسوخ شده

از برادران ولایی خودم درخواست دارم کماف سابق به آنالیز بازی های و همچنین پیش بینی ، پس بینی و حالا هر چی درباره تنیس میگذره بفرمایید تا ما هم حالی کرده و از فرمایشات شما استفاده کنیم
بخدا حیفه وقت و هزینه و ... میزارید برا بحث های پوچ
کوچیک همتون (Fered)
زنده باد فدرر کبیر
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
تنیس، آزاد، مایمی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)