بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

24 آبان - 1 آذر - لندن، انگلستان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-17-2015, 07:58 PM   #31
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

سلام دوستان هميشگي خودم كه چندين سال هست با انتقادها و نظرهاي خودتون اين سايت رو بهترين سايت فارسي زبان درزمينه تنيس كرديد. توي تنيس 3تا گزينه حرف اول روميزنه 1- تجربه وتكنيك 2- نيروي جواني 3- سطح زمين مسابقه. توي بازي امشب چيزي رو نميشه پيش بيني كرد هرچند درصورت باخت اسطوره اصلا طرفداراش ناراحت نميشن .همين كه توي سن 34 سالگي تنها حريف جدي نفراول رنكينك وقهرمان جهان است و نواك باتمام وجود درمقابلش بازي ميكنه كافي است . همونطوركه بهترميدونيد درگزينه 1و3 هردونفر روجرو نواك تقريبا همسطح هستند ولي درگزينه جواني كفه ترازو به نفع نواك هست ودر رالي ها نفس كم نمياره . نميدونم دوستان سالهاي 2006و2007 رو يادشون هست كه اسطوره مرد بلامنازع وشماره 1جهان بود اونوقتها جوكو رنكش خيلي پايينتربود و هرازگاهي كه باهم بازي ميكردند بازنده ازپيش تعين شده جوكوييج بود. به نظر من همين كه امروز زنده هستيد واين بازي تماشايي وجذاب رو كه شايد ساهابعد حسرتش دوباره ديدنش رو بخوريد داريدمستقيم تماشا ميكنيد ،خدارو شاكر باشيد .چون مطمعنم دراين سطح تا سالها بعد شايد بازي به اين كيفيت وجذابيت برگزار نشه. اميدوارم نادال هم شرايط خودش رو مثل بازي ديشب جلوي استن بهبود ببخشه و مثلث قهرماني چندسال قبل رو بين اين سه ابرمرد تنيس شاهد باشيم .
به اميد لذت بردن ازبازي امشب . دوستتان دارم .
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-17-2015, 08:19 PM   #32
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ARY143 نمایش پست ها
فدای تو بشم با این همه اعتماد به نفس و اطمینان

ببینیم چه خواهد شد
برادر عزیزم حیف وقت گرانبهات نیست که با یک بی کار سر و کله می زنی.من خودم هم العان که فکر می کنم می بینم که چقدر عقلم کم بود که به اراجیف این شخص گوش می دادم و چفدر احمق بودم که جواب صحبتهاش رو می دادم.این بابا هیچ کار و زندگی نداره و یه آدم بی کار و عاره که تو این دنیا کارش اینه که از صبح تا شب بیاد تو این تایپیک وعقده خودش رو با متلک پراکنی ها و بی احترامی به راجر و طرفداراش پر کنه.العان هم که می بینی تایپیک اینقدر خلوت شده یکی از مهمترین عاملهاش اینه که این بابا رو اعصاب کاربرها راه میره.خلاصه بگم که این یارو برای خودش دنیایی داره.من هم تصمیم گرفته بودم که دیگه هیچ پستی تو این سایت نذارم چون این یارو کاربرها رو تحریک می کنه و یکی مثل من از کوره در می ره و یک حرفهایی بهش می زنه که در شان انسان نیست.این یک باری هم که العان دارم می نویسم به خاطر اینه که شما هم باهاش کاری نداشته باشی.بیچاره معلومه خیلی از بچگی اذیت شده و عقده های زیادی تو زندگیش داره پس شما هم بهش محل نذار. بذار برای خودش حال کنه.فقط تنها کاری که می تونی بکنی این هست که از خدا بخوای همه مریض ها رو شفا بده.آمین یا رب العالمین.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-17-2015, 08:54 PM   #33
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
برادر عزیزم حیف وقت گرانبهات نیست که با یک بی کار سر و کله می زنی.من خودم هم العان که فکر می کنم می بینم که چقدر عقلم کم بود که به اراجیف این شخص گوش می دادم و چفدر احمق بودم که جواب صحبتهاش رو می دادم.این بابا هیچ کار و زندگی نداره و یه آدم بی کار و عاره که تو این دنیا کارش اینه که از صبح تا شب بیاد تو این تایپیک وعقده خودش رو با متلک پراکنی ها و بی احترامی به راجر و طرفداراش پر کنه.العان هم که می بینی تایپیک اینقدر خلوت شده یکی از مهمترین عاملهاش اینه که این بابا رو اعصاب کاربرها راه میره.خلاصه بگم که این یارو برای خودش دنیایی داره.من هم تصمیم گرفته بودم که دیگه هیچ پستی تو این سایت نذارم چون این یارو کاربرها رو تحریک می کنه و یکی مثل من از کوره در می ره و یک حرفهایی بهش می زنه که در شان انسان نیست.این یک باری هم که العان دارم می نویسم به خاطر اینه که شما هم باهاش کاری نداشته باشی.بیچاره معلومه خیلی از بچگی اذیت شده و عقده های زیادی تو زندگیش داره پس شما هم بهش محل نذار. بذار برای خودش حال کنه.فقط تنها کاری که می تونی بکنی این هست که از خدا بخوای همه مریض ها رو شفا بده.آمین یا رب العالمین.
مدیریت و نظارت محترم لطفا به هنجارشکنی هتاکی و قانون شکنی این ... که برای چندمین بار تکرار شده رسیدگی کنید
با سپاس
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-17-2015, 09:23 PM   #34
nemanaldin
Member

پستها: 57
سپاس: 882
در 33 پست 103 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
دوست عزیز بهتره مثل من ایگنورش کنین تو تنظیمات فروم هست
اینجوری اعصابتون هم راحته
nemanaldin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nemanaldin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-17-2015, 09:40 PM   #35
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezapor نمایش پست ها
سلام دوستان هميشگي خودم كه چندين سال هست با انتقادها و نظرهاي خودتون اين سايت رو بهترين سايت فارسي زبان درزمينه تنيس كرديد. توي تنيس 3تا گزينه حرف اول روميزنه 1- تجربه وتكنيك 2- نيروي جواني 3- سطح زمين مسابقه. توي بازي امشب چيزي رو نميشه پيش بيني كرد هرچند درصورت باخت اسطوره اصلا طرفداراش ناراحت نميشن .همين كه توي سن 34 سالگي تنها حريف جدي نفراول رنكينك وقهرمان جهان است و نواك باتمام وجود درمقابلش بازي ميكنه كافي است . همونطوركه بهترميدونيد درگزينه 1و3 هردونفر روجرو نواك تقريبا همسطح هستند ولي درگزينه جواني كفه ترازو به نفع نواك هست ودر رالي ها نفس كم نمياره . نميدونم دوستان سالهاي 2006و2007 رو يادشون هست كه اسطوره مرد بلامنازع وشماره 1جهان بود اونوقتها جوكو رنكش خيلي پايينتربود و هرازگاهي كه باهم بازي ميكردند بازنده ازپيش تعين شده جوكوييج بود. به نظر من همين كه امروز زنده هستيد واين بازي تماشايي وجذاب رو كه شايد ساهابعد حسرتش دوباره ديدنش رو بخوريد داريدمستقيم تماشا ميكنيد ،خدارو شاكر باشيد .چون مطمعنم دراين سطح تا سالها بعد شايد بازي به اين كيفيت وجذابيت برگزار نشه. اميدوارم نادال هم شرايط خودش رو مثل بازي ديشب جلوي استن بهبود ببخشه و مثلث قهرماني چندسال قبل رو بين اين سه ابرمرد تنيس شاهد باشيم .
به اميد لذت بردن ازبازي امشب . دوستتان دارم .
دوست عزیز سال 2006 و 2007 نواک یک تین ایجر و زیر بیست سال بود و هنوز مهارتها و تجربه فعلی را نداشت
از طرفی راج 26 ساله در اوج ترکیب قدرت جوانی و تجربه بود
خوب معلومه که اون موقع نواک از پیش باخته بود
میشه مقایسه کرد نواک اون زمان را با کوکیناکیس یا کوریچ الان
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-17-2015, 11:25 PM   #36
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

منم معتقدم نواک در حال حاضر بهتر از راجه اما دوست عزیز J.F.K لحن صحبتت فقط حرص درآوردنه، آینده اصلا قابل پیش بینی نیست، بهت توصیه می کنم که اینقدر انرژی منفی ساطع نکنی. از سرنوشت ستاره های پیشین بترس و اینقدر با اطمینان چیزی نگو، افول یک ستاره ممکنه سریعتر از اونی که تصور کنی رخ بده. ممکنه همین نواک سال 2016 واسش کابوس وار بشه ...
از ما گفتن
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 12:01 AM   #37
کیارش
Member

پستها: 34
سپاس: 32
در 27 پست 132 بار سپاسگزاری شده

دمت گرم قدرر

خوب گذاشتی توکاسه اش
کیارش آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی کیارش به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 12:11 AM   #38
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

متاسفانه فدرر فرصت خوبی رو از دست داد، این برک شدن بلافاصله پس از برک کردن فقط به تعادل زسیدن بازی نیست، بلکه موجب افزایش روحیه نواک میشه و میتونه واسش دردسرساز بشه
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 12:11 AM   #39
کیارش
Member

چه فرصتی راازدست داد.

بازهم میتونه اگه روحیه اش راحفظ کنه

باورم نمیشه من نادالی اینهمه ازبردفدررامشب خوشحال میشم
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی کیارش به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 12:25 AM   #40
کیارش
Member

تمومه دیگه این کاربرکوبه داد جوکوبرسه دیگه کوی هم حدی داره

من پست خیلی کم میزنم اماامشب این کاربرتحریکم کرد

فدررهم دمش گرم خوب جواب داد
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی کیارش به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)