بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

6-19 شهریور - نیویورک، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-27-2012, 02:51 PM   #51
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
حسام کلا میزون نیستیهااسم به اون گندگی رو نمیبینی؟من سهندم نه علیرضاانتظار داری نواک تو سمی و فینال به کی بخوره؟دولگوپولو و هریسون؟خب معلومه هرکی قهرمان میشه باید با تو سمی و فینال به این 4نفر بازی کنه.منظور از قرعه سخت بازیهای شخص تا رسیدن به سمی هست.در این بازه هم باید آمادگی حریف و زمین مسابقه درنظر گرفته بشه.برای مثال فرر تو خاک خوبه ولی تو هارد خطری نیست و بلعکس سونگا تو هارد خوبه ولی تو خاک خطری نیست.حالا نواک تو هارد با فرر و تو خاک با سونگا بازی میکنه پس قرعش آسونه در این بین هم در سایر تورنمنتها با موناکو و مایر و تیپسی بازی میکنه که یعنی هلو تو ویمبی هم میخوره به بردیک که آماده نیست(هرچند بردیچ نرسید بالا ولی اگه میرسید خب کار نوله خیلی آسون بود)حالا من نمیدونم چی تو ذهن شماهاست که میگیند سخت هرچند برای بقیه واضحه اونم تعصبه.حالا شما که میگی سخت بوده 2تا تورنمنت که امسال نواک با قرعه سخت رو به رو شده رو بگو ببینیم معیار شما از سختی چی بوده
من جواب شما رو میدم. نواک امسال تو استرالیا اپن تو راند 4 با هویت بازی کرد. تو کوارتر با فرر. تو سمی با اندی. تو فینال با رافا. شما میگی فرر فقط رو خاک رس شاخه دیگه. پس چطور نادال رو تو سال 2011 در کوارتر تو استرالیا اپن حذف کرد؟ به نظر شما این قرعه سختی نیست؟ هویت هم یک بار یو اس اپن رو برده هم یک بار نایب قهرمان شده. یک بار هم نایب قهرمان استرالیا شده. پس هویت هم تو زمین هارد حرف واسه گفتن داره. ببخشید که من جواب شما رو دادم دوست عزیز.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-27-2012, 03:03 PM   #52
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
سابقه داشته بهراد جان. در استرالیای 2011 این اتفاق افتاد
البته اصلا کیفیت الجزیره با ابوظبی قابل مقایسه نبود.

ویمبلدون 2011 ام فکنم جفتشون باهم پوشش دادن
آره اهورا؟؟
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-27-2012, 03:25 PM   #53
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
ویمبلدون 2011 ام فکنم جفتشون باهم پوشش دادن
آره اهورا؟؟
خیر. ویمبلدون 2011 فقط از دبی اسپرت و ابوظبی پخش شد.
الجزیره آخرین سالی که ویمبلدون نشون داد بر میگرده به 2010
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-27-2012, 04:32 PM   #54
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

خبرورزشی - دوشنبه 6 شهریور 1391

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
35 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-27-2012, 08:09 PM   #55
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
حسام کلا میزون نیستیهااسم به اون گندگی رو نمیبینی؟من سهندم نه علیرضاانتظار داری نواک تو سمی و فینال به کی بخوره؟دولگوپولو و هریسون؟خب معلومه هرکی قهرمان میشه باید با تو سمی و فینال به این 4نفر بازی کنه.منظور از قرعه سخت بازیهای شخص تا رسیدن به سمی هست.در این بازه هم باید آمادگی حریف و زمین مسابقه درنظر گرفته بشه.برای مثال فرر تو خاک خوبه ولی تو هارد خطری نیست و بلعکس سونگا تو هارد خوبه ولی تو خاک خطری نیست.حالا نواک تو هارد با فرر و تو خاک با سونگا بازی میکنه پس قرعش آسونه در این بین هم در سایر تورنمنتها با موناکو و مایر و تیپسی بازی میکنه که یعنی هلو تو ویمبی هم میخوره به بردیک که آماده نیست(هرچند بردیچ نرسید بالا ولی اگه میرسید خب کار نوله خیلی آسون بود)حالا من نمیدونم چی تو ذهن شماهاست که میگیند سخت هرچند برای بقیه واضحه اونم تعصبه.حالا شما که میگی سخت بوده 2تا تورنمنت که امسال نواک با قرعه سخت رو به رو شده رو بگو ببینیم معیار شما از سختی چی بوده
ببخشید ، آخه عکس ماری بود گفتم علیرضا هست تو رولند گاروس و استرالیا قرعه سختی به نوله خورد . رولند از کوارتر به اینور میگن . 1 اینکه یه مسابقه سخت و نفس گیر با سپی داشت که تقصیر خود نوله بود . بعد اومد با سونگا ، بازهم یک مسابقه سخت با یک فرانسوی که پر قدرت ظاهر شد بازی کرد . بعدش هم که فدرر بود ، فینال هم نادال . اینکه نیاز به توضیح نداره . استرالیا اوپن هم از کوارتر بازی با فرر ، بعدش یک بازی سخت با اندی ماری که ول کن نبود . بعدش یک فینال طولانی با نادال . این قرعه ها آسونه ؟؟؟ من نمیگم هریسون و دولگوپولوف بخوره . من میگم اینایی که به نوله میخوردن زمان نامبر 1 ، اگه تقسیم میشدن خیلی بهتر بود ، مثلآ اگه سونگا در رولند میفتاد سمت نادال ، کمی از خستگی های نوله گرفته میشد . بیرون از تعصب این قرعه ای که تو یو اس اوپن افتاده خیلی آسونه . ما خارج از تعصب حرف میزنیم سهند خان
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-27-2012, 09:43 PM   #56
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

ای بابا بازم حرف خودتونو میزنید.آقا جان من میگم تا سمی.شما میگی سمی با ماری بود فینال با نادال خب این یه چیز عادیه دیگه جزو سخت بودن نیست.این برا همه همینطور بوده.نادالم با فدرر و جوکو بازی کرد.همه همینطورند پس در این مورد قرعه همشون برابر میشه و دیگه جزو سخت بوده نیست.عزیزم شما سپی رو میگی سخت؟اون بازی اگه نزدیک شد دلیل نمیشه.سپی قرعه آسونی محسوب میشه.سونگا هم اگه بازیش با نواک نزدیک شد لابد نواک خوب نبوده چون سونگا نتایجش تو خاک واضحه و همینطور فرر تو هارد.استرالیا رو میگید سخت؟تو همین سایت ما در موردش نظر سنجی داشتیم.اکثریت گفتند آسونترین قرعه مال رافا و بعدش نواکه اونوقت شما میگی سخت؟رولندم کجاش سخت بود؟حالا باز نگی سمی با راجر و فینال با نادالحالا من میگم به نظر من به جز مونته کارلو قرعه سخت به نوله اصلا نخورده.بقیشم یا متوسط بوده یا آسون.البته من در حدی نیستم که نظرم درست باشه.دوست دارم نظر بزرگترها رو هم بدونم،دوستانیکه کارشناس بهتری هستند به ما بگند قرعه نواک کی و کجا سخت بوده
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-27-2012, 11:07 PM   #57
ahas69
Member

پستها: 63
سپاس: 210
در 56 پست 296 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: federer tsonga nalbandian monfils djokovic s.williams delpotro safin

قرعه نواک خیلی خوبه. اونور همه هم دیگرو شل و پل میکنن و داغون میان فینال. در مجموع قرعه ماری از همه سخت تره
ahas69 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ahas69 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2012, 09:25 AM   #58
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

سهند جان من چیز دیگه ای دارم میگم . شما درست میگی ، اما من بحثم چیز دیگست . قرعه های تنیس خیلی مسخرست به نظر من . منظور من از قرعه سخت چیز دیگست .
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2012, 09:34 AM   #59
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

2nd Round

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2012, 10:10 AM   #60
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

عجب بازی بیخودی بود بازی فدرر-یانگ
راجر که هیچ کار خاصی نمیکرد ، خود یانگ 2-3 گیمی یه بار چند تا اشتباه پشت سر هم میکرد و بریک میشد ! واقعا بازی زشتی بود

راجر هم تو مصاحبه ی بعد از بازیش گفت که نواک فیووریته و دو تا بازی نیمه نهایی که به نواک باخته بخاطر این بوده که نواک خوب بوده :

"Novak, to me, goes in as the favourite still because he's the defending champion," Federer said. "He's probably won the most titles on hard courts the last couple of years. It's where he felt most comfortable."

ویرایش توسط Afshin : 08-28-2012 در ساعت 10:17 AM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
بحث و تبادل نظر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)