بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما نادال در چند مسابقه از 5 مسابقه اي كه در فصل خاك شركت ميکنه برنده ميشه؟
يك تورنمنت 2 4.76%
دو تورنمنت 10 23.81%
سه تورنمنت 7 16.67%
چهار تورنمنت 9 21.43%
پنج تورنمنت 9 21.43%
هیچ تورنمنتی 5 11.90%
رأی دهندگان: 42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-22-2010, 04:07 PM   #211
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها

همشهری من ولک بهترینه تاریخه؟؟!!!!!!!
شما فکر میکنی چون 16 تا گرند اسلم برده بهترینه؟؟ مگه تنیس فقط گرند اسلمه؟؟ چون 61 جام برده بهترینه؟؟
جهت اطلاعت:

1- جیمی کانرز: 107 عنوان قهرمانی، 51 فینال، 15 عنوان قهرمانی دابل و 11 فینال دابل

2- ایوان لندل: 94 عنوان قهرمانی، 50 فینال

3- جان مکنرو: 77 عنوان قهرمانی، 31 فینال، 71 عنوان قهرمانی دابل و 22 فینال دابل

4- پیت سمپراس: 64 عنوان قهرمانی،24 فینال

5- بیون بورگ: 63 عنوان قهرمانی،24 فینال

6- آندره آغاسی: 60 عنوان قهرمانی،30 فینال

7- گیرمو ویلاس: 62 عنوان قهرمانی، 40 فینال، 16 عنوان قهرمانی دابل و 10 فینال دابل

درضمن رود لور طی دو سال هر چهار گرنداسلم رو برده (62 و 69)

حالا بگو ببینم این بهترین تاریخ و یا خوره گرند اسلم میتونه مثله رود لور 4 گرند اسلم حداقل تو یه سال ببره نه دوسال؟؟

میدونی چرا فدرر معروفه؟ چون توی عصر ارتباطات تنیس بازی میکنه و هر افتخاری کسب میکنه بگوش بقیه میرسه در حالی که مطمئنم نمیدونستی کانرز 107 تا جام برده یا ایوان 94 تا چون اگه میدونستی نمیگفتی بهترین تاریخ!!!

شما میگید فدرر تو همه سطوح بهترینه ولی به شماره 3 نگاه کن مکنرو علاوه بر اینکه در تمام سطوح تخصص داشته و 77 عنوان کسب کرده توی دابل هم 71 عنوان کسب کرده یعنی یک تنیسور تمام عیار به تمام معنا
شما که دیگه رسما داری خودتو مسخره میکنی
باشه شما فکر کن فدرر بهترین نیست . گرچه خیلی از کسایی که اسم بردی خودشون میگن که فدرر بهترینه
مثلا خیال کردی تو فقط این آمار رو بلدی ؟ مگه تو عصر ارتباطات نیستیم ؟ پس همه از این آمار اطلاع دارن ، پس چرا میگن راجر فدرر بهترین تنیسور تاریخه ؟

واضحه چرا این حرف رو میزنن
چون بیشتر از همه گرند اسلم برده
چون توی مسترز 1 دونه با بهترین فاصله داره
رکورد نامبر وانی سمپراس هم که داره شکسته میشه
5 سال بهترین تنیسور سال شد ، 4 سال بهترین ورزشکار جهان شد

به این تاپیک هم یه سری بزن ، ضرر نمیکنی

http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2503

قبول کنی یا نکنی اعتبار یک تنیسور بیشتر به گرند اسلمهاییه که برده ، خود دوستان نادالیت هم به این موضوع اشاره کردن . همین ممدی که میبینی اینقدر با ما بحث میکنه و از راجر متنفره اعتراف کرده که راجر زیباترین تنیس رو ارائه میده (در دوران اوجش)
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:09 PM   #212
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من خودم اینقدر سرویسای دوم رافا رو مسخره کردم که نگو و نپرس، بارها گفتم اصلا سرویس نزنه بهتره، توپ رو بده حریفش سرویس بزنه سنگین تره، من کی اومدم از سرویس رافا تعریف کردم؟! اینا رو هم ندیدی؟
جیکم درنمیاد؟ همه ما چقدر بنالیم از سرویسهای بد رافا؟!
چه چیزا آدم میشنوه!!

نخیر من نگفتم فلانی چون تنیس بازی نکرده، نظر نده، هیچ وقت هم ادعا نکردم، هر حرفی هم میزنم از خودم نمیزنم، از کسایی میگم که در این زمینه معتبرند، میرم مطالعه میکنم، اگه شما رو متهم به درک نداشتن از تنیس میکنم، به خاظر حرفایی که خودتون میزنید، وقتی هنوز نمیدونید برای تاپ اسپین، زیر توپ نمیزنن، یعنی درک بالایی از تنیس دارین؟ نه منم بازی نکردم، ولی حداقل اینو میدونم.

اگه چیزی درباهر بکند راجر گفتم، در قبال این حرف بوده که راجر بهترین بکند دنیا رو داره و از این حرفها، که باید اون جواب رو میگرفتید.
تو همیشه عادت داری با توجه به اطلاعات محدودت اظهار نظر کنی
بارها مثال هاش رو آوردم

یعنی واقعا فکر میکنی من تاپ اسپین نزدم؟ یا نمیدونم چجوری میزنن؟

چطوری حرف یاوه خودت رو درباره یکی از بهترین بکهندهای تک دست جواب حرفهای ما میدونی و ربطی به درک تنیست نداره
ولی این جرف زیر توپ زدن رو جدی میگیری به درک تنیس ربطش میدی؟!

بارها به میلاد گفتی تو که راکت دستت نگرفتی ...

نقل قول:

شما فکر میکنی چون 16 تا گرند اسلم برده بهترینه؟؟ مگه تنیس فقط گرند اسلمه؟؟ چون 61 جام برده بهترینه؟؟
جهت اطلاعت:

1- جیمی کانرز: 107 عنوان قهرمانی، 51 فینال، 15 عنوان قهرمانی دابل و 11 فینال دابل

7- گیرمو ویلاس: 62 عنوان قهرمانی، 40 فینال، 16 عنوان قهرمانی دابل و 10 فینال دابل

حالا بگو ببینم این بهترین تاریخ و یا خوره گرند اسلم میتونه مثله رود لور 4 گرند اسلم حداقل تو یه سال ببره نه دوسال؟؟

میدونی چرا فدرر معروفه؟ چون توی عصر ارتباطات تنیس بازی میکنه و هر افتخاری کسب میکنه بگوش بقیه میرسه در حالی که مطمئنم نمیدونستی کانرز 107 تا جام برده یا ایوان 94 تا چون اگه میدونستی نمیگفتی بهترین تاریخ!!!

شما میگید فدرر تو همه سطوح بهترینه ولی به شماره 3 نگاه کن مکنرو علاوه بر اینکه در تمام سطوح تخصص داشته و 77 عنوان کسب کرده توی دابل هم 71 عنوان کسب کرده یعنی یک تنیسور تمام عیار به تمام معنا
یا مادرِ امام جمعه
اینا رو تنهایی نوشتی یا با کمک؟
خوب شد که ما رو از این جهل بیرون آوردی و فهمیدیم بهترین کیه

شما اون زمانی که راد فرت و فرت گرند اسلم میبرده اصلا میدونی مسابقات به چه شکل بوده؟ چجوری میومدن فینال؟

عالم و آدم دارن میگن فدرر بهترین تنیسور تاریخه
نه فقط به خاطر 16 تا گرنداسلمش
بلکه به خاطر تنیسی که ارائه میده
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:11 PM   #213
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation

نقل قول:

جهت اطلاعت:

صد در صد به خاطر اینکه 16 تا گرند اسلم برده بهترین تنیسور تاریخه و هر 4تا گرند اسلمو برده.. اینو که هر کی انکار کنه اسباب خنده بقیه رو فراهم کرده... شما میدونستی 1000

تا مسترز به 1گرند اسلم نمیارزه؟؟ کیفیت جام هایی که کسب شده مهمه این همه میزنن تو سر موری که چی؟ چون تا حالا یه دونه گرند اسلم نبرده...
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:18 PM   #214
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
دیگه اینقدر به کوس رسوایی خودت نکوب!!
بازم که دوگولت رو به کار ننداختی پسر خوب

این پست خودته :
لعنت به ذات آدم دروغگو!!

این رو اولین بار فرید تو چت باکس گفت نه شماها، که همین میلاد اولش شروع به مقاومت کرد که نخیر همچین چیزی نیست، من و سعید و میلاد بابا کارشناسا!!

تازه تو چت باکس بحث کردید نه یه جایی که همه ببینن!
از نردبون خودتون بالا برید نمیخواد اینجور مواقع دست به دامن یکی دیگه بشید که خودتون رو فنی و منطقی جلوه بدید!

اینم جواب من :

باشه لعنت به ذات آدم دروغگو ، و البته لعنت به ذات آدم دو رو
شما تو ست ست نبودی عزیز دلم . برو بخون تا بفهمی که بچه ها گفتن

میلاد هم مقاومت نکرد ، گفت دلیل بد سرویس زدنش بازی بد خودش بوده نه ریترن رافا ، میلاد گفت وقتی دید سرویسش نمیگیره باید منطقی تر میزد نه این که تا آخر بازی با همون روش ادامه بده ، من و سعید هم گفتیم که دلیلش ریترن رافا بوده.
در ضمن دفعه ی بعدی زیر نظرشما که دکترای حرفه ای تنیس داری بحث میکنیم تا بحثمون مورد قبول شما و دیگر کارشناسان فروم واقع بشه ...

گفتم که اولین نفر فرید نبوده ، میلاد هم توی ست ست گفته ، ولی شما نبودی که ببینی

بعدش هم مشخصه

خیلی سخت بود بهفمی که تیکه اول جواب تیکه ی اول پستت بود و تیکه دوم جواب قسمت دوم پستت ؟ مثلا من نمیدونستم که فرید توی ست ست نبوده ؟

دیگه رسما ازت نا امید شدم ... کوس و موس هم نکن ، من چیزی ندارم که بخوام ازش بترسم ، حرف راست رو میزنم ، شما توهم میزنی
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:28 PM   #215
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها

یا مادرِ امام جمعه
اینا رو تنهایی نوشتی یا با کمک؟
خوب شد که ما رو از این جهل بیرون آوردی و فهمیدیم بهترین کیه

شما اون زمانی که راد فرت و فرت گرند اسلم میبرده اصلا میدونی مسابقات به چه شکل بوده؟ چجوری میومدن فینال؟

عالم و آدم دارن میگن فدرر بهترین تنیسور تاریخه
نه فقط به خاطر 16 تا گرنداسلمش
بلکه به خاطر تنیسی که ارائه میده
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:36 PM   #216
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
شما که دیگه رسما داری خودتو مسخره میکنی
باشه شما فکر کن فدرر بهترین نیست . گرچه خیلی از کسایی که اسم بردی خودشون میگن که فدرر بهترینه
مثلا کدوموشون؟؟ فدرر که فقط عقده سمپراسو داره میخاد رکورداشو بشکونه وگرنه به گرد پای اینایی که گفتم نمیرسه
فدرر در نبود تنیسورای تاپ بین سال 2003 تا 2006 خودشو کشید بالا و افتاد رو دور، نادال هم 05 و 06 بیشتر تو خاک تهدید بود واسه فدرر
ولی الان ببین: نادال، نوواک، دل پوترو و موری همه حریفای قدری شدن دیگه نمیتونه مقابلشون دووم بیاره تا حالا هم که میبینی اوله بخاطر چاشنی شانس و مصدومیت رافاست
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:37 PM   #217
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نقل قول:
حرفی داری بزن
چرا مثل بعضی از موجودات ادا در میاری؟

یعنی واقعا نشنیدی که بزرگترین تنیسورهای دنیا میگن فدرر بهترین تنیسور تاریخه؟
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:42 PM   #218
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها
حرفی داری بزن
چرا مثل بعضی از موجودات ادا در میاری؟
هرکس هر صدایی که از خودش دربیاره نباید که جوابش داد
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:43 PM   #219
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
مثلا کدوموشون؟؟ فدرر که فقط عقده سمپراسو داره میخاد رکورداشو بشکونه وگرنه به گرد پای اینایی که گفتم نمیرسه
فدرر در نبود تنیسورای تاپ بین سال 2003 تا 2006 خودشو کشید بالا و افتاد رو دور، نادال هم 05 و 06 بیشتر تو خاک تهدید بود واسه فدرر
ولی الان ببین: نادال، نوواک، دل پوترو و موری همه حریفای قدری شدن دیگه نمیتونه مقابلشون دووم بیاره تا حالا هم که میبینی اوله بخاطر چاشنی شانس و مصدومیت رافاست

حرف جدید بزن باباجون ، این که " رافا فقط وقتی میبازه که مصدومه " رو 100 بار نادالی ها گفتن ، این قانون نانوشته پس زمینه ی فکری تو و هم کیشانت هست ، این توهم که رافا فقط در هنگام مصدومیت میبازه مدت زیادیه که گریبان شماها رو گرفته .
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 05:44 PM   #220
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
بازم که دوگولت رو به کار ننداختی پسر خوب

این پست خودته :
لعنت به ذات آدم دروغگو!!

این رو اولین بار فرید تو چت باکس گفت نه شماها، که همین میلاد اولش شروع به مقاومت کرد که نخیر همچین چیزی نیست، من و سعید و میلاد بابا کارشناسا!!

از نردبون خودتون بالا برید نمیخواد اینجور مواقع دست به دامن یکی دیگه بشید که خودتون رو فنی و منطقی جلوه بدید!

اینم جواب من :

میلاد هم مقاومت نکرد ، گفت دلیل بد سرویس زدنش بازی بد خودش بوده نه ریترن رافا ، میلاد گفت وقتی دید سرویسش نمیگیره باید منطقی تر میزد نه این که تا آخر بازی با همون روش ادامه بده ، من و سعید هم گفتیم که دلیلش ریترن رافا بوده.
در ضمن دفعه ی بعدی زیر نظرشما که دکترای حرفه ای تنیس داری بحث میکنیم تا بحثمون مورد قبول شما و دیگر کارشناسان فروم واقع بشه ...

بعدش هم مشخصه

خیلی سخت بود بهفمی که تیکه اول جواب تیکه ی اول پستت بود و تیکه دوم جواب قسمت دوم پستت ؟ مثلا من نمیدونستم که فرید توی ست ست نبوده ؟

دیگه رسما ازت نا امید شدم ... کوس و موس هم نکن ، من چیزی ندارم که بخوام ازش بترسم ، حرف راست رو میزنم ، شما توهم میزنی

من این پست رو به نظر سنجی میزارم که معلوم بشه کی راست میگه کی دروغ، حداقل دروغ میگی معذرت خواهی کن دو قورت و نیمت هم باقیه؟! واقعا روی سنگ پای قزوین هم سفید کردی تو!!

ببین افشین جان، میشه بگی کجای این پست من دو قسمت داره
نقل قول:

بله میلاد در ست ست گفت علت باخت راجر بد سرویس زدن خودش بود، ولی محل بحث این نیست، اینو درک میکنی؟ بحث از اینجا شروع شد که تو گفتی علت سرویس بد زدن راجر، ریترنهای خوب رافا بود که کوروش گفت شما اولین باره این حرف رو میزنید، بعد شما چی گفتی مدعی شدی، شماها درباره این کلی بحث کردید!!! بعد من گفتم اینو فرید بهتون گفت نه شماها، اونم تو جت باکس در یه محفل شبانه، نه جایی که همه ببینن، همون پست بالا که نقل قول کردم.
بعد شما چی گفتی؟

نقل قول:

خودت بار اول بحث ست ست رو کشیدی اول، نه من، یعنی شما اول در مورد اون اونجا صحبت کردید، نه نصفه شب تو چت باکس، واضحه؟ میشه بگی برای چی گفتی ست ست؟ شما مدعی شدی در ست ست، شما به این نتیجه رسیدید به علت ریترن های خوب رافا، راجر بد سرویس زد!!
اینو درک کن، همه میدونن راجر تو اون بازی بد سرویس زد، مسئله این نیست، مسئله جای دیگست، علت بد زدنش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد الان باز با پررویی تمام میگی
نقل قول:
میلاد چی گفت؟ میلاد گفت راجر بد سرویس زد نگفت به علت ریترن خوب رافا راجر بد سرویس زد!! واضحه؟ هی بگو میلاد گفته!!! میلاد آخرشم قبول نکردف به علت ریترن خوب رافاف راجر بد سرویس زد؟ چی میگی تو؟
بعد از یک سال از استرالین اپن 2009، امسال نزدیک استرالیا در چت باکس تنیس تاکرز بحث این شد، میلاد همینو تکرار کرد که راجر بد سرویس زد، فرید هم گفت علتش، ریترن خوب رافا بود؟

بعد قسمت جالبتر این قضیه اینجاست، این تئوری رو فرید بهتون یاد داد، بعد شما به اسم خودتون تموم میکنید:
نقل قول:
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
فصل خاك , نادال , نظر سنجی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)