بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-08-2013, 10:04 PM   #1
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض جوکوویچ ، نگرانِ مصدومیت مچ پا

مرد شماره یک تنیس جهان ، نوواک جوکوویچ به زودی بر روی زانوی خود تست MRI را انجام خواهد داد. او تصمیم دارد پس از بازگشت به مونته کارلو این تست را انجام دهد. حال سوال اینجاست آیا نوله می تواند در مسترز مونته کارلو شرکت کند؟ این تورنمنت در 15 آوریل آغاز خواهد شد.
نوواک که در مسابقات دیویس برای صربستان به میدان رفت ، روز گذشته در حین بازی با سم کوئری مچ پایش رگ به رگ شد ، اما سرانجام موفق شد با نتیجه 3-1 ( 7-5 6-7 6-1 6-0 ) حریف آمریکایی خود را مغلوب کند و کشورش را به مرحله سمی فاینال دیویس کاپ برساند.

Serbia's Novak Djokovic lays on the court with an injury to his right ankle during his Davis Cup quarter-final tennis match against Sam Querrey of the U.S. , in Boise, Idaho, April 7, 2013

" قطعا اکنون اندکی نگران هستم . در حال حاضر از ناحیه مچ پا احساس خوبی ندارم. ماهیت مصدومیت هنوز به درستی مشخص نشده است. حدود 1 تا 1 و نیم ساعت پس از پایان مسابقه می توانم بگم که احساس اصلا خوبی نداشتم. نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اما اکنون تلاش می کنم تا ماهیت مصدومیت را پیدا کنم. برنامه دارم که در مونته کارلو مسابقه دهم. در آنجا زندگی و تمرین می کنم و این مسابقات برایم مانند یک تورنمنت خانگی خواهد بود. تمام تلاشم را خواهم کرد تا به بهترین شکل ممکن ریکاوری کنم و با آخرین توانم در مسترز مونته کارلو حاضر شوم . "
پس از پایان مسابقه صربستان و آمریکا در دیویس کاپ ، جیم کوریر ، کاپیتان تیم آمریکا جوکوویچ را یک بازیکن کامل خواند .
" نوواک نمونه یک بازیکن کامل در تنیس است. در چند سال اخیر رشد بسیار خوبی داشته است و این رشد فقط به بازی او محدود نمی شود بلکه او توانسته است از نظر روحی و فکری نیز پیشرفت بسیار خوبی داشته باشد . برای نمونه در بازی با کوئری علی رغم مشکل در ناحیه زانو او به خوبی تجربه و انرژی خود را به همه نشان داد. "
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-08-2013, 11:51 PM   #2
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

الان یکجا خوندم که نوله گفته مچ پام پیچ خورده و ورم کرده ولی آسیبی ندیده. اما به هر حال من برای بررسی جدی آن باید عکس MRI بگیرم که بدونم میتونم حضور پیدا کنم تو مسترز مونته کارلو یا نه.
امیدوارم مشکلی واسش پیش نیومده باشه. از دیشب تا حالا بد جور دپرسم کرده.
نوله واست دعا میکنیم. گریه نکن مرد ما تو رو دوست داریم و بدون تو تنیس برای ما معنایی نخواهد داشت.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 94088668302493280490.jpg (39.3 کیلو بایت, 111 نمایش)
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2013, 12:59 AM   #3
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

من هم امیدوارم که مشکل جدی ای نباشه و زود خوب بشه. همیشه اسلایدهایی که جوکوویچ روی هارد کورت می کرد من رو یاد مونفیس مینداخت و خوشحال بودم که اون برخلاف مونفیس مصدوم نمی شه.
ولی خوشبختانه داریم به دوره ی رقابت های خاک رس اروپا نزدیک می شیم و بازی روی خاک رس فرصت بهتری برای بهتر شدن مچ پاش بهش می ده و فشار کمتری روی پا وارد می کنه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2013, 09:31 AM   #4
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نواک جان زود خوب شو، نذار به تعداد تورنمنتهای تصادفی و اقبالی بعضی ها مفت مفت اضافه بشه، البته سرباز رافا برای فصل خاک امادست نمیزاره کسی نفس بکشه، برای چمن هم اگه همه چی درست پیش بره کسی مصدوم نشه، مسموم نشه(!) بعضی ها دستشویی نرن وسط بازی دست کسی به طور مشکوکی نسوزه و ... ، سرباز رافا و سرباز اندی هستند تا حادثه شوم فصل گذشته دوباره اتفاق نیوفته، ولی شما برای آخر فصل باید فیت فیت باشیاااااا، گفته باشم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2013, 11:12 AM   #5
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
سرباز رافا و سرباز اندی هستند تا حادثه شوم فصل گذشته دوباره اتفاق نیوفته، ولی شما برای آخر فصل باید فیت فیت باشیاااااا، گفته باشم.

ریـیـس بگونه ای می فرمایید که گویی سرباز رافا و سرباز اندی در سال قبل حضور نداشتند ؟!!!!!! سرباز اول که راند 2 ناک اوت شد سرباز دوم هم خودمون ترکوندیم. امسال هم چیز بیشتری انتظار نداشته باشید واسه خودتون میگم دلتون رو صابون میزنید بعد دوباره خبری نمیشه دپرس میشید.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2013, 03:33 PM   #6
Sajad
Senior Member

آواتار Sajad

سپاس: 8,446
در 761 پست 3,957 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

اين رو سايت رسمي نواک نوشته:
· The world’s top player has undergone an MRI examination this morning which revealed no structural damage to the joint capsule and ligaments. A joint structures strain requires therapy and strict rest in the following days.

Depending on the recovery, a decision will be made on Nole’s participation at the upcoming tournament in Monte Carlo.

يک جاي ديگه هم خوندم که دکتر نواک گفته بين 10 تا 30 روز ريکاوري زمان ميبره.
Sajad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sajad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2013, 04:09 PM   #7
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

خدایا شکرتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ!
نواک جوکوویچ ساعاتی پیش در فیسبوک رسمی خودش گفت:
پس از انجام تمام آزمایشاتی که ما انجام دادیم همه چیز مثبت و خوب هست و من باید خودم رو سریع برای مسابقات آینده آماده کنم. من ممنون هستم از حمایت شما و نگرانیهاتون. این عکس من هست از بیمارستان در امروز صبح.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 541424_542003192519203_280690681_n.jpg (31.2 کیلو بایت, 72 نمایش)
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2013, 04:20 PM   #8
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

بوگدان اوبرادوویچ مربی تیم صربستان در جام دیویس گفت: این واقعا شگفت انگیز هست که نواک حتی با داشتن مصدومیت به بازی خودش ادامه داد و تیم کشورش رو راهی مرحله بعد جام دیویس کرد. ما به داشتن چنین ورزشکاری در کشورمون افتخار میکنیم. نواک واقعا مردونه جنگید برای کشورش و من ممنون هستم از او و امیدوارم مچ پای او مشکلش جدی نباشه.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg Bogdan Obradović.jpg (48.1 کیلو بایت, 71 نمایش)

ویرایش توسط Sorou$h : 04-09-2013 در ساعت 04:43 PM
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2013, 04:45 PM   #9
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

بیخود قضیه مصدومیت رو بزرگ نکنید لطفاً . نواک اگر لحظه ای احساس میکرد که نمیتونه بازی رو ادامه همون جا انصراف می داد . یه مصدومیت نُقلی بوده . از همینایی که بعضی ها سال های پیش میگرفتن بعدشم مدیکال تایم آوت های فراوان برای به هم ریختن ریتم حریف . فصل خاک هم که اگر رافا زود تر حذف شه جام ها رو رو هوا می قاپیم.
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2013, 06:47 PM   #10
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

امیدوارم نوله و همه مصدومین هر چه زودتر بهبود پیدا کنن.
------------------------------------------------------------------------------
و چقدر سوزناک بود ویمبلدون...
مرسی راجر
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)