بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

2-15 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان ویمبلدون 2014؟
راجر فدرر 91 62.33%
رافائل نادال 36 24.66%
اندی ماری 4 2.74%
نواک جوکویچ 15 10.27%
سایر بازیکنان 0 0%
رأی دهندگان: 146. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-07-2014, 05:24 PM   #521
zhako
Senior Member

آواتار zhako

پستها: 186
سپاس: 388
در 162 پست 1,248 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجرفدرر.گریگوری دیمیتروف.خوان مارتین دلپوترو
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
کسی که تنها دلیل علاقش به رافا رو پس از طفره رفتن فراوان سرانجام این عنوان کرده:چون حال فدرر رو گرفته توقع بیشتر از این اگه ازش داشته باشی اشتباه بزرگیه.نه هوادار رافاس نه نواک خودش با زبون خودش گفت چون حال فدرر گرفتن.این یعنی اینکه فقط و تنها فقط از فدرر متنفره بی هیچ دلیل خاصی.

چرا باید بعد از اون پست من فقط شما موضع بگیری .دلیلش خیلی ساده هس چون فقط در مورد شما صدق میکرد.تازه من گفتم میشه راجر رو دوست نداشت اما تنفر بی دلیل غیر معقول قابل پذیرفتن نیس.اومدی میگی من گفتم هر کی راجر رو دوست نداشت؟

خودش وپست هاش که همواره از 4 تا کلمه فراتر نمیره رو باید منتقل کرد چت باکس! فقط داری یه سره رو نرو بچه ها قدم میزنی.مراقب باش به سرنوشت موریس مبتلا نشی یه وقت...

بالا بری پایین بیای اینجا اکثرا طرفدار راجرن .اصلا به این موضوع فکر کردی یه بار شده یه پست درست حسابی ومفید داده باشی؟برو چت باکس دس از سر ملت بردار.اسمتم نبردم فکر نکنی خبریه.فقط به همین اکتفا میکنم که سر الکس خوب کاری کرد با کفش زد تو سرت.نام کاربریتم برو تا شرایط مهیاس عوض کن.
ای دمت گرم.طرفدارفدرر خیلی بیشترازایناس.
zhako آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی zhako به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 05:26 PM   #522
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nemanaldin نمایش پست ها
یکی از رو اعصاب ترین یوزرهای فروم هستی
نمی دونم چرا هنوز بن نشدی
چرا چون مخالف فدرر هستم؟
فکر کردی اسمون سوراخ شده فدرر ازش افتاده پایین؟
درود به نواک که حال امثال جنابعالی رو خوب میگیره
از نظز شما هر کی طرفدار فدرر نیست مشکل داره
حتی سمپراس و اغاسی

من ادامه میدم تا وقتی حرف هست اتشفشانو نمیشه با برف بست
بزرگترین تنیسور تاریخ سمپراسه نه فدرر البته در حال حاضر شاید بعدا نواک و نادال برترین بشن
فدرر سمپراسو برد منم از همون موقع مخالفش شدم

ویرایش توسط davidbeckham : 07-07-2014 در ساعت 08:50 PM
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 05:28 PM   #523
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نواک میباخت کلاهمون میرفت توهم
بخاطر اینکه مفت باخته بود باید ست 4 تموم میکرد
اون ستو باخت میخواستم با مشت برم تو تلویزیون
ست اخر هم تا 3-3 بازی رو نگاه نکردم
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 06:36 PM   #524
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
کسی که تنها دلیل علاقش به رافا رو پس از طفره رفتن فراوان سرانجام این عنوان کرده:چون حال فدرر رو گرفته توقع بیشتر از این اگه ازش داشته باشی اشتباه بزرگیه.نه هوادار رافاس نه نواک خودش با زبون خودش گفت چون حال فدرر گرفتن.این یعنی اینکه فقط و تنها فقط از فدرر متنفره بی هیچ دلیل خاصی.

چرا باید بعد از اون پست من فقط شما موضع بگیری .دلیلش خیلی ساده هس چون فقط در مورد شما صدق میکرد.تازه من گفتم میشه راجر رو دوست نداشت اما تنفر بی دلیل غیر معقول قابل پذیرفتن نیس.اومدی میگی من گفتم هر کی راجر رو دوست نداشت؟

خودش وپست هاش که همواره از 4 تا کلمه فراتر نمیره رو باید منتقل کرد چت باکس! فقط داری یه سره رو نرو بچه ها قدم میزنی.مراقب باش به سرنوشت موریس مبتلا نشی یه وقت...

بالا بری پایین بیای اینجا اکثرا طرفدار راجرن .اصلا به این موضوع فکر کردی یه بار شده یه پست درست حسابی ومفید داده باشی؟برو چت باکس دس از سر ملت بردار.اسمتم نبردم فکر نکنی خبریه.فقط به همین اکتفا میکنم که سر الکس خوب کاری کرد با کفش زد تو سرت.نام کاربریتم برو تا شرایط مهیاس عوض کن.
مرتضي جان قربونت برم طفلك بكهام با خانمش كه ديروز طرفدار راجر بودن ، اينحوري بهش نگو
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-07-2014, 08:08 PM   #525
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

'Most special' Wimbledon tops 2012 Australian Open marathon, says Djokovic

"Sincerely, this has been the best quality Grand Slam final that I have ever been part of," said Djokovic, who famously defeated Nadal in the 2012 Australian Open final in a five-set marathon which lasted almost six hours.

"I've had a longest final against Nadal in the Australian Open. But quality-wise from the first to last point, this is definitely the best match. It's the most special Grand Slam final I've played."
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 10:06 PM   #526
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
'Most special' Wimbledon tops 2012 Australian Open marathon, says Djokovic

"Sincerely, this has been the best quality Grand Slam final that I have ever been part of," said Djokovic, who famously defeated Nadal in the 2012 Australian Open final in a five-set marathon which lasted almost six hours.

"I've had a longest final against Nadal in the Australian Open. But quality-wise from the first to last point, this is definitely the best match. It's the most special Grand Slam final I've played."
نواک از این حرفها زیاد میزنه٬ معمولا وقتی میبره٬ اون بازی بهترین بازی هست و حریفش بهترین حریف. یادمون نره همون سال ۲۰۱۱ بود فک کنم که وقتی نادال رو شکست داد رو بهش کرد و گفت برای من تو بزرگترین تنیس‌باز تاریخ هستی. در واقع یه جورایی به فدرر طعنه زد. البته این بازی کیفیت فوق العاده ای داشت ولی به نظر من بازی نیمه پایانی رولند گاروس چند سال پیشش با راجر که اتفاقا باخت کیفیتش بالاتر بود.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 11:38 PM   #527
roli
Senior Member

پستها: 317
سپاس: 14,435
در 311 پست 1,954 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

این بازی کجاش بهترین کیفیت رو داشت. راجر که نمی تونست رالی کنه همین قدر هم که به ست 5 رسید به پشتوانه تنوع سرویساش بود. واقعاً حیف شد در روزی که سرویساش واقعاً عالی بود ولی نتونست ببره. از راجر بعید بود.
roli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roli به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2014, 12:21 AM   #528
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

درود
قهرمانی رو به هواداران جوکویچ تبریک میگم.
جوکویچ هم مثل نادال توانست فدرر که پادشاه ویمبلدون هست دراین مکان شکست بده ولی هنوز نتونسته نادال رو در رولندگاروس ببره !
نادال نامبر وانی رو از دست داد ولی به بیشتر نشدن فاصله با گرندهای فدرر خیلی می ارزید.

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2014, 10:38 AM   #529
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

مقاله ای خوندنی ذر وال استریت ژورنال درباره ی فدرر:

http://online.wsj.com/articles/in-de...ars-1404689890

"When this Wimbledon was over, Roger Federer said he would see everyone next year. It sounded more like a promise than a wish"
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2014, 06:32 PM   #530
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

شوک دنیای تنیس پس از اشک های راجر فدرر در ویمبلدون

ورزش> دیگر ورزشها - راجر فدرر قهرمان بنام دنیای تنیس پس از شکست برابر نوواک جوکویچ در ویمبلدون، بغضش ترکید و با اشک هایش علاقمندان به تنیس دنیا را شوکه کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ قهرمان ۷ دوره مهمترین تورنمنت تنیس دنیا یعنی ویمبلدون که برای اولین بار از سال ۲۰۱۲ به فینال این گرند اسلم رسیده بود در دیداری نزدیک مغلوب نواک جوکویچ صرب شد که مرد شماره یک این روزهای تنیس دنیاست. فدرر این قهرمان ۳۳ ساله که در سال های اوجش توانست رکورد پیت سمپراس را در ویمبلدون بشکند با نمایش غرور انگیز خود در برابر حریف جوان کاری کرد تا ۱۵ هزار علاقمندش در ویمبلدون فریاد راجر، راجر سر دهند و دو قلوهایش روی سکو ها به داشتن چنین پدر محبوبی باری دیگر افتخار کنند و این اشک های پدر پاسخی بود برای مردمی که اینچنین هنوز دوستش داشتند. بوریس بکر مربی جوکویچ و قهرمان بنام آلمانی پیشین تنیس بعد از این رقابت اولین کسی بود که لب به ستایش راجر گشود و گفت: «این بهترین راجری بود که در این سال ها دیده بودم. » اما فدرر بعد از بازی درحالی که فرزندانش را با خود به خانه می برد گفت: «نشد، هشتمین قهرمانی، این چیزی بودکه می خواستم. ببخشید… » این عکس ها را فدرر بعد از شکستش در اینستا گرامش منتشر کرده و کامنت های علاقمندانش فضای خاصی داشتند.

جوکوویچ: از فدرر ممنونم که اجازه داد قهرمان ویمبلدون شوم

ورزش> دیگر ورزشها - اشتیاق به قهرمانی و تحمل فشارها بود که به نوواک جوکوویچ کمک کرد تا در یک بعداظهر یکشنبه گرم در ویمبلدون راجر فدرر قهرمان محبوب مردم را شکست بدهد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛همه کسانی که بعد از باخت محبوب ترین تنیسور تاریخ اشک ریختند مسلما لحظه ای هم ایستادند و برتری های برنده این مسابقه را ستایش کردند. هر دو تحت فشار بودند. اگر فدرر می برد به هجدهمین عنوان قهرمانی اش در گرند اسلم ها دست پیدا می کرد و میراث شاید دست نیافتنی را از خودش به جا می گذاشت. اما اگر جوکوویچ می باخت این ششمین شکست اش در هفتمین فینال اسلم می شد. یعنی چهارمین باخت متوالی و اصلا قابل تصور نبود. تحمل یک چنین شکستی و تبعات روانی اش از عهده تنیسور صرب خارج بود. خودش هم قبلا اعتراف کرده بود که ناکامی های اخیرش همگی به مسائل روحی و روانی بستگی داشته.
به زودی پدر می شوم
به همین خاطر بود که بهترین بازی هایش را در کلیدی ترین لحظات این مسابقه انجام داد و با نتایج ۶-۷, ۶-۴, ۷-۶, ۵-۷, ۶-۴ حریف سوییسی را که در ست چهارم به بازی برگشته بود به زانو در آورد. حالا جوکوویچ سرمست از این پیروزی و با اعتماد به نفسی که گرفته روز پنج شنبه در مکانی نامعلوم در جزیره ای در مونته نگرو با یلنا راستیچ مراسم ازدواج خودش را جشن خواهد گرفت. جوکوویچ بعد از این بازی گفت: «دلم می خواهد این قهرمانی را به همسر آینده و فرزند آینده ام تقدیم کنم. من به زودی پدر می شوم و هنوز دارم خودم را برای این نقش آماده می کنم که لذت بخش است. »
از تو ممنونم
در این مسابقه جوکوویچ فدرر را مجبور کرد که ۴۰۹۶ متر بدود. خودش هم به اندازه ۳۷۷۳ متر دوندگی کرد. حتما هر دو در این بازی کمی وزن کم کرده اند. فدرر که هفت بار قهرمانی ویمبلدون شده می دانست که چه بازی دشواری را در پیش رو دارد و همه تلاش خودش را انجام داد تا در این بازی بماند. بعد از مسابقه جوکوویچ خطاب به او گفت: «به راجر تبریک می گویم. او ثابت کرد که یک قهرمان واقعی است. به دوران حرفه ای و دستاوردهایت احترام می گذارم. از تو به خاطر این که گذاشتی امروز من ببرم ممنونم. پس از از دست دادن ست چهارم خیلی سخت توانستم خودم را جمع و جور کنم و انرژی لازم برای بردن ست پنجم را کسب کنم. اصلا نمی دانم چطور این کار را انجام دادم. این همان تورنمنتی است که من همیشه رویای پیروزی در آن را داشتم. بهترین تورنمنت جهان. »
تقدیم به مربی
او بعد از تشکر از خانواده اش افزود: «باید این قهرمانی را به اولین مربی ام تقدیم کنم که پایه های اصلی ضربه زدن در تنیس و رفتار مناسب را به من یاد داد. یلنا گنچیچ که سال گذشته درگذشت. این قهرمانی متعلق به اوست. »
شب مسابقه هم مراسم شام سنتی قهرمانان ویمبلدون برگزار شد. جوکوویچ و پترا کویتووا که هر دو در این مراسم حضور داشتند هر دو در ویمبلدون امسال به دومین قهرمانی خودشان در این رقابت ها دست یافته بودند. جالب آن که اولین قهرمانی هر دو هم سال ۲۰۱۱ به دست آمده بود.
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم - ویمبلدون - چمن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)