بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

7-20 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-09-2016, 04:49 PM   #151
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس Wimbledon 2016 سومین گرند اسلم سال

سلام بجاي streamhunter از چه سايت ديگه اي ميشه ديد؟ كيفيت صداش خيلي بده.
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-09-2016, 05:40 PM   #152
siavash4
Member

آواتار siavash4

پستها: 52
سپاس: 67
در 37 پست 247 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Del potro Federer Wawrinka
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس Wimbledon 2016 سومین گرند اسلم سال

کربر هر کاری میکرد نمی تونست حریف ولیامز بشه با اون سرویس های ویرانگرش
ولی با این حال فوق العاده خوب بازی کرد و خیلی از رالیها رو با وینرهای زیبا میبرد ولی خوب این برای شکست دادن ویلیامز کافی نبود
فعلا تنیسوری زنی نیست بتونه حریف ویلیامز شه مستحق قهرمانی بود
siavash4 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی siavash4 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2016, 05:42 PM   #153
siavash4
Member

آواتار siavash4

پستها: 52
سپاس: 67
در 37 پست 247 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Del potro Federer Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
سلام بجاي streamhunter از چه سايت ديگه اي ميشه ديد؟ كيفيت صداش خيلي بده.
من خودم معمولا از fromhot.com استفاده می کنم کیفیت تصویر و صدای خوبی داره livetv.sx هم بعضی وقتها لینک های خوبی میده در کل بازی نمیشه از طریق یکی از این دو تا نتونم ببینم
siavash4 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-09-2016, 05:58 PM   #154
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

سرنا بالاخره تونست طلسم بیست و دومین گرند اسلم رو بشکنه و پس از سه بار ناکامی، بار چهارم به رویای رسیدن به رکورد اشتفی گراف دست پیدا کنه.

در بازی فردا هم به احتمال زیاد ماری برنده بشه و بتونه سومین گرند اسلمش رو هم بگیره که برای ماری هم این سومی سال هاست طلسم شده. از اونجایی که ماری مدال طلای المپیک رو داره استرسش از بقیه کمتره و با تمام وجود مبارزه می کنه.

در مورد باخت فدرر هم حرف های زیادی هست و اگرها و ای کاش هایی که دیگه راه به جایی نمی برن. بدون شک شکست تلخی بود چون فدرر در اوج بود و داشت بهترین بازیش رو ارائه می داد و ناگهان اون آخر ست چهارم اون دبل فالت ها و بعدش پایین اومدن سطح بازیش کار رو خراب کرد.

ولی اگه راستش رو بخواین با وجود تلخی این شکست من خیلی ناراحت نشدم چون رفته رفته توی این چهارسال یاد گرفتم که می شه فارغ از نتیجه ی بازی، از زیبایی و شکوه تنیسی که استاد ارائه می ده لذت برد و الزاماً به دنبال تکرار نتایج سال های اوج فدرر نبود. هیچ کس نیست که از بردن تنیس باز محبوبش ناراحت بشه، ولی اون تنیس چشم نواز و روانی که فدرر ارائه می ده بسیار تماشایی تر از تنیس خشک و تا حدی مکانیکی افرادی مثل جوکوویچ و ماریه و همین باعث می شه که دیدن هر بازی فدرر چه برنده از زمین بیرون بیاد و چه بازنده، لطف خودش رو داشته باشه و لذتبخش باشه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2016, 05:59 PM   #155
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

اول از همه تبریک میگیم قهرمانی سرنای دوست داشتنی به 22 گرندش رسید امیدوارم به 25 برسه تا تاریخی تر بشه چه دوره ای واقعا شده بقول دوستمون نواک سلطان هارد راجر سلطان چمن رافا سلطان خاک و سرنا غول بانوان.به حقش رسید امسال خداروشکر تا نشون بده باید روش همچنان حساب باز کرد ضمنا پیشاپیش قهرمانی اندی ماری هم تبریک میگم اونم لیاقت این قهرمانی داره دوتای اول سالو به نواک باخت این بار بعید از دست بده هرکیم بود باز شانسش کم نبود.
بریم واس راجر.
در روزی که راجر عزیز بهترین بازیشو بعد مصدومیت بنظرم انجام داد باخت اونم دلیلش شرایط فیزیکی راجر که باعث شد اون دابل فولت انجام بشه در حالیکه 40.0 جلو بود ولی زندگی همین راجر جوون 27 ساله نیست بتونه کمتر اشتباه کنه راجر بعد اون شرایط سخت تونست تا نیمه نهایی این گرند مهم بالا بیاد درحالیکه نفر اولش دور ابتدایی حذف شد عملکرد راجر ستودنی خصوصا بعد اون بازی با چیلیچ و قطعا بنظرم خوشحال ترین فرد روی زمین نواک دوستانو رافا دوستان نیستن بلکه شخص اندی ماری و البته بنظرم لیاقتش که به سومین گرندش برسه و میرسه سبک بازیش جوری که رائونیچ شانسش کم.
الحق تنیسورایی مثل رائونیچ که خیلیم دوست داشتنی فقطو فقط سرویس مهم براشون کل تمرکزشون اینطور و البته اگه روزشون باشه خیلی خطری مثل کوئری ولی در هر صورت بسیار جذاب بود این مسابقات امیدوارم راجر عزیز فرمشو بهترو بهتر کنه برای تورنتو و بیشتر از همه المپیک.
ضمنا بنظرم میرسه با توجه به صحبتا و برنامه هایی که راجر داره احتمال زیاد سال 2017 در سن 36 سالگی راجر برای همیشه از دوران حرفه ای خداحافظی میکنه و من بدون شک همچنان امیدوارم با این کیفیتی که راجر داره یک گرند دیگه بگیره اگه مشکلی از لحاظ فیزیکی پیش نیاد چرا که نه اگرم نشد همین که بعنوان بهترین تاریخ دنیا حرف توش این مدت اخیر ستایس بزرگان تنیسو داشته و به اندازه کافی افتخار داشته رسیدن به چهل نیمه نهایی گرند گواه هنر این فرابشر.
هر کسی چه خوشش بیاد چه نیاد راجر سمبل تنیس.
یا علی.

ویرایش توسط omidd : 07-09-2016 در ساعت 06:05 PM
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2016, 06:14 PM   #156
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

سلام
٢٢مين گرند اسلم سرنا رو تبريك ميگم
بازي سرنا و كربر گيم به گيم پيش رفتند تقريبا براي هر پوينتي ميجنگيدند. يه جوري سرنا تلافي اون فينال قبلي اوپن استراليا اگه اشتباه نكنم رو در آورد. و پيروز ميدان در اومد

يه نكته جالب درفينال رده girls فقط پوينت آخر رو تونستم بعد از مسابقه سرنا و كربر ببينم. خيلي جالب بود ٧ بار championship point اتفاق افتاد. كه سه بارش بازيكن روسي فكر كرد بازي رو برده و شادي كرد اما هر سه بار توپ خارج از منطقه سرويس فرود آمده بود و مجبور به ادامه بازي شد. :)

بعد از اين مسابقات المپيكه ؟؟ البته براي راجر منظورمه.

ویرایش توسط Najmeh5576 : 07-09-2016 در ساعت 06:30 PM
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-09-2016, 06:29 PM   #157
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

سرنای افسانه ای، سوپر سرنا

ملکه ی ورزش و تنیس جهان بالاخره به رکورد 22 گرنداسلم استفی گرف و عنوان پر افتخار ترین زن تاریخ تنیس دنیا رسید(open era)

سرنا که با 3 شکست در گرنداسلم های قبلی باعث شده بود خیلیها خبر از پایان دوره اش بدن با قاطعیت قهرمان ویمبلدون شد تا بگه من هیچ جا نمیرم و حالا حالا ها هستم. من به شخصه فکر میکنم سرنا توانایی رسیدن به 30 گرند هم داره.

این 91اُمین فینال سرنا و 71اُمین قهرمانیش در رقابت های تنیس زنان بود، یعنی 70% موفقیت در کل فینالها

همچنین 28اُمین فینال و 22اُمین قهرمانیش در رقابت های گرند اسلم بود، یعنی 79% موفقیت در کل فینالها

این سیزدهمین سالیه که سرنا حداقل یک بار در رقابت های گرند اسلم قهرمان میشه و از این نظر به رکورد کریس اورت آمریکایی رسید. البته اورت 13 سال متوالی موفق به انجام این کار شده.

در حال حاضر فاصله ی اولین و آخرین قهرمانی سرنا در گرنداسلم ها 17 ساله و از این نظر هم در تاریخ تنیس رکورد داره.

سرنا با 304 پیروزی فقط دو پیروزی تا رسیدن به رکورد بیشترین پیروزی در تاریخ مسابقات گرنداسلم(306 ناوراتیلووا) فاصله داره.

همچنین سرنا بیشترین برد و بیشترین قهرمانی در تاریخ مسابقات استرالین اوپن رو در اختیار داره.

در حال حاضر این رکورد های مهمیه که سرنا بهشون دست پیدا کرده و هنوز تعداد زیادی رکورد هم در دست تنیس بازان بزرگی مثل ناوراتیلووا، گرف، کریس اورت و مارگارت کورته، که البته به جز ترین های متوالی، سرنا فرصت داره تمام رکورد های دیگه از جمله بیشترین پیروزی در هر گرنداسلم، بیشترین هفته های نامبروانی، بیشترین گرنداسلم تمام تاریخ(24 مارگارت کورت) و ... رو جابجا کنه.

البته یه رکورد حیرت انگیز در تنیس زنان وجود داره که بعید میدونم تا سال 2500 میلادی هم شکسته بشه، اونم بیشترین حضور در نیمه نهاییه. خانوم کریس اورت 52 بار به نیمه نهایی گرنداسلم ها رسیده، اونم در حالیکه فقط 56 بار در مسابقات شرکت کرده!
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2016, 08:31 PM   #158
taban
Senior Member

پستها: 115
سپاس: 13
در 37 پست 55 بار سپاسگزاری شده

سلام منم قهرمانی سرنای بزرگ رو به هوادارانش تبریک میگم.. من از اولین روزی که تنیس نگاه کردم از این تنیسور بدم میومد نه از لحاظ قیافه بلکه نوع بازیش تا همین الانم نفرت داشتم ولی تو بیش از یه دهه نشون داد که تنیسوری نیس جلودارش و باید برای تنیس زنان بی لیاقت گفت که جلوش نمیتونن وایستن.. ولی از این لحظه دیگه میخوام به هرچی رکورد دست یابد حتی به رکورد تمام تاریخ گرنداسلم با 24 قهرمانی مارگارت کورت و حتی ازاونم بگذره به 25 برسه...
فقط ویکتوریا .....
taban آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما taban به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-09-2016, 08:54 PM   #159
taban
Senior Member

پستها: 115
سپاس: 13
در 37 پست 55 بار سپاسگزاری شده

خبر جدید:.
شبکه ورزش فردا دیدار فینال ویمبلدون بین ماری و رائونیچ رو از ساعت 17:30 زنده پخش خواهد کرد.
به همه اطلاع رسانی کنید....
taban آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما taban به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-09-2016, 10:49 PM   #160
koto
Junior Member

آواتار koto

پستها: 4
سپاس: 2
در 4 پست 20 بار سپاسگزاری شده

سلام

اون دوستمون نوشتن سرنای دوست داشتنی.والا من اطمینان دارم که حتی اونایی که طرفداره بازیش هستن
چندان علاقمند شخصیتش نیستن.جدای از اینها بنظر من سرنا با خودشرینی دوست داره خودشو تو دل مردم
جا کنه که ملت بیشتر ازش متنفر میشن. خیلی ها مشهور میشن ولی محبوبیت بین مردم اصلا چیزی نیست که بشه بخری.مثلا راجر فدرر واقعا تو بین مردم محبوبه بخاطر خیلی فاکتورهایی که اون داره و بقیه ندارن.
تنیس زنان کلا تعطیله.اصلا تنیس نیست که, بیشتر شبیه خاله بازیه.قدیمیهاش چند تا قشنگ بازی میکردن ولی الان
حیفه برا دیدنش وقت بزاری.
با اون دوستمون موافقم.تنیس اندی و نواک واقعا خشک و مکانیکیه.جذابیتی نداره.نسل قدیم دوره فدرر نادال
نلبندیان فررو رادیک و... یه چیز دیگه بود.فوق العاده زیبا و رویایی.
بنظر من عوامل طبیعی و غیر طبیعی تو این قضیه ها مثل دستکاری توپ و زمین راکت
خیلی تاثیرگذاره.همیشه افرادی هستن که دوست دارن نتایج مطابق میلشون پیش بره.بنگاههای
شرطبندی و مافیا صددرصد تو این قضیه ها تاثیرگذاره.بازیهای امروز تنیس با بازیهای ده سال پیش خیلی فرق میکنه.
و از وقتی که ارتباطات و نت وسیعتر شد و بنگاههای شرطبندی زیادتر شدن برای اینکه نتایج عجیب و غریب رقم بخوره
باید دستکاری در همه عوامل کنن.
koto آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koto به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)