بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز تورانتو (Rogers Cup)

مسترز تورانتو (Rogers Cup)

13-19 مرداد - تورانتو، کانادا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-09-2014, 09:47 PM   #61
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

نقل قول:
واقعا مسخرست بخوایم این شکست نواک رو بزاریم به بازی خوبه حریف,آره بعضی وقتها تنیسور خوب بازی میکنه ولی حریفش بهتره و بازی رو میبره ولی دیشب چه فاکتور خوبی تو نواک دیدید بهم بگید تا قانعشم این نواک حتی 20% خودش هم نبود نه بکهند زد نه فورهند زد نه ریترن درست درمونی داشت نه سرو خوبی زد اصلا حرکاتش تو زمین فاجعه و بازیگردانیش افتضاح بود هممون میدونیم نواک 80% خودش باشه کافیه به راحتی تا سمی تور ها بیاد,این نواک اصلا یه جوری بود انگیزه تو وجودش صفر بود خواهشا از رو نفرت نظر ندید بیاید منطقو یکی از رکن های اصلی نظراتمون قرار بدیم به خدا از این بعد تنیس براتون واقعا زیباتر میشه,تو همین تایپیک تورنتو میگم نواک یه پای فینال یو اس اوپن هستش و به احتمال 70% هم قهرمان,واقعا نواک نابغه ایی برای خودش تو دنیای تنیس به هیچ عنوان نمیشه اینو انکار کرد.
همچین چیزی وجود نداره دوست عزیزم، یعنی چی مسخرست بگیم سونگا بهتر بود؟ پس چرا برد اگه بهتر نبود؟ نواک آماده نبود؟ نواک سایه بود؟ خب یعنی چی؟ چرا آماده نبود؟ چرا سایه بود؟ به خاطر اینکه تو بازه زمانی بعد از ویمبی تمرین متمرکز و با دقت نداشت، به خاطر اینکه تمرکزش بیشتر روی مسائل خانوادگی بود و به خاطر اینکه همیشه دوران بعد از قهرمانی اسلم معمولا دوران خاصیه...اصلا همچین چیزی تو ورزش وجود نداره که بخوایم شکست یا پیروزی رو به چیزی غیر از مسائل فنی ربط بدیم مگر مسائل خیلی خاص داوری...اگر این جوری باشه راجر هم کل سال گذشته رو «آماده» نبود و باخت و من توجیه می کنم این قضیه رو!! منچسترم فصل قبل آماده نبود هفتم شد...سونگا تو ویمبی و رولند 3-0 باخت به نواک اماده نبود که باخت!! همچین چیزی وجود نداره دوست عزیزم...هر آماده نبودنی دلیل داره وگرنه همه همیشه دلشون می خواد آماده باشن...نواک باخت چون تو اون بازه زمانی حریفش بهتر تمرین کرده بود و بازی بهتری به نمایش گذاشت...بله نواک آماده نبود ولی این دلیل داره و دلیل هم برای توجیه وجود نداره...وقتی بازیکنی «آماده» نیست لیاقتش باخته هیچ چیز مسخره ای هم در این مورد نیست...متاسفانه طرفداران تینس در ایران دچار سوء تفاهم هستن در این مورد هر وقت بازیکن مورد علاقشون می بازه رو به این دست توجیه ها می یارن...برای هر آماده نبودنی دلیل فنی وجود داره و هیچ باختی رو نه تنها در تنیس بلکه در کل ورزش نمی شه به مسائل غیر فنی ربط داد مگر مورد های بسیار خاص و اتفاقات خارج از زمین مسابقه...مرسی...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2014, 09:55 PM   #62
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
خواهشاً هر وقت تو یک بازی نواک به حریف بهتر از خودش باخت به ما خبر بدید من حاضرم تا آخر عمرم ارادتمند اون تنیسور باشم با این تعاریف شما ظاهراً من این آرزو رو به گور خواهم برد!
در جواب شما
نواک در فینال رولند امسال به رافای بهتر و آماده تر از خودش باخت
دوست عزیز شما میتونی تا آخر عمر ارادتمند رافا باشی تبریک میگم ارتقا درجه تون را
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-09-2014, 10:18 PM   #63
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها

در مورد بحث نواک باید بگم من همیشه بی طرف قضاوت کردم چون بدون تنفرداشتن از کسی از بازیش لذت میبرم (به استثناء بردیچ) نواک شاید از نظر اخلاق با احترام به هواداراش سطح کلاسش پایینتر از دیگر بزرگان باشه ولی چطور میتونیم از نظر سطح فنی و بازی تنیس اونو پایینتراز راجر و رافا بدونیم به هیچ عنوان من قبول ندارم این حرفو نواک نه تنها هم سطح این دو هستش بلکه تو بعضی پارامترها بدون شک از بعد فنی بالاتر هم قرار داره
درود خدمت شما
بسیار مشتاقم که بدونم چطور به این نتیجه رسیدید که از نظرفنی نواک نتتها کمتر از فدرر و نادال نیست بلکه در برخی موارد برتر هم هست؟
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2014, 10:35 PM   #64
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
در جواب شما
نواک در فینال رولند امسال به رافای بهتر و آماده تر از خودش باخت
دوست عزیز شما میتونی تا آخر عمر ارادتمند رافا باشی تبریک میگم ارتقا درجه تون را
چقدر بانمکی ، چشم نخوری.
اتفاقاً بعد رولند همین شما بودین که گفتین با اینکه رافا خوب بازی کرد ولی نواک خودش نبود اگه دوست داری همون پستو برات نقل قول کنم.
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2014, 11:48 PM   #65
289
Banned Users

نقل قول:
چقدر بانمکی ، چشم نخوری.
اتفاقاً بعد رولند همین شما بودین که گفتین با اینکه رافا خوب بازی کرد ولی نواک خودش نبود اگه دوست داری همون پستو برات نقل قول کنم.
دوست عزیز ماشالله اینقدر که شما خوش نمکی ما نیستیم
مغلطه نکن نواک در فینال رولند متزلزل بود اما رافا بهتر بود
نواک به بهتر از خودش باخت جرنزن زودتند سریع با رافا بیعت کن خوشبخت میشی

سونگا با توپ پر اومده از طرفی یجورایی داره رسم میشه تو هر تورنمنت هر کی نواک را ببره قهرمان میشه
قدیمی 08-10-2014, 12:02 AM   #66
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

نقل قول:
درود خدمت شما
بسیار مشتاقم که بدونم چطور به این نتیجه رسیدید که از نظرفنی نواک نتتها کمتر از فدرر و نادال نیست بلکه در برخی موارد برتر هم هست؟
من کلی مدرک بیارم شما قانع نمیشید چون یه هیتر هستید و تنیس این افرادو فقط با تنفر و عشق باختشون میبینی همین.
برا همین چیزی نمیگم شما فقط دو خط با آرامش بدون تنفر به صورت بحث فنی بگید چرا نواک کمتراز رافا و راجر هستش تو چه زمینه ی کمتر هستش من کاملا برات مو به مو توضیح میدم,خیلی میشه رو تنیس نواک بحث کرد حرکت به حرکت این بشر تو کورت جای بحث داره,حوصله بود فقط ازجادوی بکهند
داون د لاین نواک و ریتمش تو زدن بکهند و انجام حرکت از نوک پاهاش تا کمرو مچ دستاشو برات توضیح میدم فقط دو خط منطقی بگو چرا نواک کمتر ازاین دو اسطوره هستش,با آرامش و بحث فنی بگید ممنون میشم.

ویرایش توسط Roger Federer#1 : 08-10-2014 در ساعت 01:12 PM
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-10-2014, 12:16 AM   #67
289
Banned Users

نقل قول:
من کلی مدرک بیارم شما قانع نمیشید چون یه هیتر هستید و تنیس این افرادو فقط با تنفر و عشق باختشون میبینی همین.
برا همین چیزی نمیگم شما فقط دو خط با آرامش بدون تنفر به صورت بحث فنی بگید چرا نواک کمتراز رافا و راجر هستش تو چه زمینه ی کمتر هستش من کاملا برات مو به مو توضیح میدم,خیلی میشه رو تنیس نواک بحث کرد حرکت به حرکت این بشر تو کورت جای بحث داره,حوصله بود فقط ازجادوی بکهند اندرلاین نواک و ریتمش تو زدن بکهند و انجام حرکت از نوک پاهاش تا کمرو مچ دستاشو برات توضیح میدم فقط دو خط منطقی بگو چرا نواک کمتر ازاین دو اسطوره هستش,با آرامش و بحث فنی بگید ممنون میشم.
آفرینها بر شما
واقعا لذت میبرم از منطق و عدالتمداری شما
به راجر عشق می ورزید ولی این عشق کورتون نکرده و شما را از دیدن واقعیات و کتمان اون باز نداشته
متاسفانه بعضیها از پاپ کاتولیک تر شدند و ...
بعضی دیگه مثل خوارج شدند و دیگه علی را قبول ندارند
بعضی دیگه که نوبرشن مثل انصار حزب الله می مونند
خدا کنه داعشی نداشته باشیم تو تاپیک
کاربر زیر از شما 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-10-2014, 01:22 AM   #68
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
برا همین چیزی نمیگم شما فقط دو خط با آرامش بدون تنفر به صورت بحث فنی بگید چرا نواک کمتراز رافا و راجر هستش تو چه زمینه ی کمتر هستش من کاملا برات مو به مو توضیح میدم,خیلی میشه رو تنیس نواک بحث کرد حرکت به حرکت این بشر تو کورت جای بحث داره,حوصله بود فقط ازجادوی بکهند اندرلاین نواک و ریتمش تو زدن بکهند و انجام حرکت از نوک پاهاش تا کمرو مچ دستاشو برات توضیح میدم فقط دو خط منطقی بگو چرا نواک کمتر ازاین دو اسطوره هستش,با آرامش و بحث فنی بگید ممنون میشم.

داون د لاین
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-10-2014, 01:35 AM   #69
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
آفرینها بر شما
واقعا لذت میبرم از منطق و عدالتمداری شما
به راجر عشق می ورزید ولی این عشق کورتون نکرده و شما را از دیدن واقعیات و کتمان اون باز نداشته
متاسفانه بعضیها از پاپ کاتولیک تر شدند و ...
بعضی دیگه مثل خوارج شدند و دیگه علی را قبول ندارند
بعضی دیگه که نوبرشن مثل انصار حزب الله می مونند
خدا کنه داعشی نداشته باشیم تو تاپیک

از شیر و یوز پلنگ و بره و کفتار و حیات وحش که بی نهایت علاقه مند بودی زدی تو کار احزاب گوناگون!!

چرا انقدر پذیرفتن حقیقت وقبول شکست برای شما سخته؟چرا همیشه دنبال ضعیف جلوه دادن حریف هستی؟قضیه خیلی ساده هست ; کافیه یه نگاه به علی دایی بندازی...به جای محبوب قلبها شده منفور قلبها.به خاطر همین غرور کاذب و Credit ندادن به تلاش و شایستگی حریفش...استفاده نخ نما از جملات همیشگیش: ما کاملا سرتر بودیم...رو یه اشتباه بچه گانه گل خوردیم...داور...
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-10-2014, 03:00 AM   #70
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

اولا طی بحثی که ایجاد شده من اول نظر شخصی خودمو بگم که من هم با کاربرSwiss express موافقم. توی تنیس هر کس سر تر باشه می بره کاملا هم ساده و مشخصه.اصلا سر تر بودن یعنی چی؟؟؟ زمانی کسی بهتره یا سر تره که توی پوینت های حساس بتونه خودشو جمع کنه و اون پوینت ها رو مال خودش کنه.....سر تر بودن به ایس و این حرفا نیس برای مثال نادال شاید خیلی ایس نزنه اما تو پوینت های حساس همیشه موفقه یا مثلا راوونچ هم خوب سرو میزنه و هم خوب فورهند اما توی پوینت های حساس هیچ کاری نمیکنه و اون قدری که توانایی داره موفقیت نداره مثل بازی دیشبش جلو لوپز با اون همه بریک پویت

دوما برادری که میگن هر کی نوله رو ببره قهرمانه ببخشید مونته کارلو کی قهرمان شد؟؟؟؟؟؟
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)