بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

22-28 اردیبهشت - رم، ایتالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-16-2014, 12:36 AM   #41
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم

چند وقت پیش منم یه بار از سر ناراحتی همچین حرفی در مورد اونایی که تنیس بازی نکردند زدم که بعدش خیلی پشیمون شدم .
عرض به حضور افرادی که تو این سایت بخاطر اینکه چند روز یه بار تو باشگاه ( به قول پاور عزیز) دو ساعت برای تفریح و پز دادن توپ تنیسو اینور اونور شوت میکنند و تو خیابون یه ساک تنیس میندازند رو دوششون تا از بقیه متمایز بشند دم از کارشناسی از تنیس میزنند و بقیه رو بیسواد میدونند طوری که یکی ندونه فکر میکنه تو مدرسه نیک بالتری آموزش تنیس دیدند و چند تا گرنداسلم بردند میخواستم بگم که باور کنید با این کارها شما نه تنیس باز شدید نه کارشناس تنیس . از توهم بیایید بیرون ، مخصوصا وقتی که وارد تی تی میشید اینجا دیگه خیابون نیست .
پاورقی :محض اطلاع هموطنانی که با راکت در دست گرفتن فکر میکنند کارشناس هم شدند: بهترین بازیکن ایران تقریبا تو رنکینگ ای تی پی بدون امتیاز هستش البته شاید کارشناس خوبی باشه .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2014, 07:30 AM   #42
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
خواهش ميكنم شما كه tech support هستيد و بايد الگوي بقيه باشيد از ادبيات بهتري استفاده كنيد اين بحث بين من و محمد جواد عزيز بود كه با هم كلي رفيق هستيم .من به عقيده محمد جواد احترام ميذارم و اون رو قبول دارم .در ضمن محمد جواد چيزي نگفت كه اين جوري ايشون رو مورد تاخت و تاز قرار ميدين.محمد جواد شخص با دانشي هست و من 100 درصد نظرش رو قبول دارم.
اولا من معلم اخلاق نیستم که بخوام الگو باشم. یادم هم نمیاد هرگز در این چند ساله به کسی توهین کرده باشم٬ لحن صریح چیز دیگه ای هست که اونهم باز به ندرت ازش استفاده میکنم٬ خیلی هم خودم رو کنترل میکنم ولی یه سری از دوستان کارشون همینه٬ فرقی هم نداره رافا برده باشه باخته باشه٬ فدرر برده باشه باخته باشه. هر دفعه هر چی دلشون میخواد میگن٬ منم فک نمیکنم این لحن برای دوستانی که اینطوری آغاسی را تمسخر تکرار میکنن تکرار میکنم تمسخر میکنن خیلی بد باشه.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2014, 07:53 AM   #43
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
چند وقت پیش منم یه بار از سر ناراحتی همچین حرفی در مورد اونایی که تنیس بازی نکردند زدم که بعدش خیلی پشیمون شدم .
عرض به حضور افرادی که تو این سایت بخاطر اینکه چند روز یه بار تو باشگاه ( به قول پاور عزیز) دو ساعت برای تفریح و پز دادن توپ تنیسو اینور اونور شوت میکنند و تو خیابون یه ساک تنیس میندازند رو دوششون تا از بقیه متمایز بشند دم از کارشناسی از تنیس میزنند و بقیه رو بیسواد میدونند طوری که یکی ندونه فکر میکنه تو مدرسه نیک بالتری آموزش تنیس دیدند و چند تا گرنداسلم بردند میخواستم بگم که باور کنید با این کارها شما نه تنیس باز شدید نه کارشناس تنیس . از توهم بیایید بیرون ، مخصوصا وقتی که وارد تی تی میشید اینجا دیگه خیابون نیست .
پاورقی :محض اطلاع هموطنانی که با راکت در دست گرفتن فکر میکنند کارشناس هم شدند: بهترین بازیکن ایران تقریبا تو رنکینگ ای تی پی بدون امتیاز هستش البته شاید کارشناس خوبی باشه .
شما کلا قضیه رو اشتباه متوجه شدید. لازم نیست تنیس باز باشید. اگر انصاف و منطق ندارید٬ لااقل اگر یک بار راکت دستت گرفته باشی یه سری از حرفها رو نمیزنی. چه حرفهایی؟
این که مثلا فدرر یه سرویس داره دیگه. چیزی نیست که. انگار الکیه! فلانی توپ هوا میکنه٬ ضد تنیسه٬ فقط میدوه!
من می گم مکنرو و سمپراس و خیلی های دیگه که خودشون مدعیان سرو اند والی هستند٬ حتی کسانی مثل تیلور دنت هم که سبک بازیشون هیچ ربطی به رافا داره. اینقدر سطحی نمیان هی حرف بزنن و ارزش کار را میدونن٬ چرا همه چی رو باید مسخره کرد؟ وقتی میگم مکنرو میگه طرف برمیگرده با مسخره میگه هه اره والی نادال بهتر از فدرره. خب اصلا شرایط اولیه بحث وجود داره که. اینجا یک اشتباه وجود داشت و اونم شروع بحث از طرف من بود. چون بارها ثابت شده که این دوستان شروط اولیه یک بحث رو نداشتن و ندارن و نخواهند داشت. ولی خب به هر حال بعضی وقتها صبر آدم سر میاد. شما هم که از هم بدتر. من چی میگن شما چی میگی٬ میگی برای پز دادن و فلان. من الان مدتهاست دو ماه یک بارم تنیس باز نمیکنم بخوام پز بدم؟ ساکم هم میذارم تو صندوق عقب کسی نمیبینه پز بدم!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2014, 08:51 AM   #44
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mjrs نمایش پست ها

مرتضی جان درک نمیکنم که با اینکه یه فدرری متعصب هستی، اولا چرا از نواک بدت میاد و دوما اینکه با نادال و سبک بازیش و ... ( از سر تا پاش ) مشکلی نداری

متاسفانه بحثی که می تونست به یه بحث خوب درباره ی ارزش های بازی نادال تبدیل بشه به بیراهه رفت و با اینکه من منتظر دیدن پست مرتضای عزیز بودم، اما مرتضی هم توی همون پستش به حاشیه پرداخت و این سوال رو جواب نداد.

به همین خاطر من چسارت می کنم و با اینکه مخاطب سوال من نیستم اما به عنوان کسی که در مورد دوست داشتن فدرر و نادال و دوست نداشتن جوکر با مرتضی هم عقیده ام، نظرم رو می گم به این امید که مرتضی هم بیاد و کاملتر جواب بده و این بحث بیش از این به حاشیه کشیده نشه و نکته ای رو هم که محمد عزیز مد نظرش بود رو بشه به یه شکل دیگه مطرح کرد.

1. برای تحسین بازی و سبک فدرر نیازی نیست که متخصص تنیس باشین چون فدرر چشم نواز بازی می کنه. اون دوستی که در امضاش عکس فدرر و یک بالرین هستش (شیرفرهاد عزیز) این نکته رو به خوبی نشون می ده. شما نیازی ندارین که رقاص باله باشین تا زیباییش رو درک کنین و همین نکته رو هم می شه در مورد فدرر گفت.

2.بازی نادال به اندازه ی بازی فدرر چشم نواز نیست و خود من تا قبل از اینکه تنیس رو شروع کنم طرفدار پروپاقرص فدرر بودم (هنوزم هستم) اما وقتی که فهمیدم نادال چه سبک غیرممکنی رو بازی می کنه و بازیش برخلاف چیزی که به نظر میاد (توپ هوا کردن) چقدر فنی و در عین حال طافت فرساست احترامم بهش بیشتر شد.

3.اما این ویژگی بازی نادال چیه و چرا سخته؟ شاید این سومین باری باشه که من در این زمینه پست می دم و مطمئنم سایر دوستان و استادان هم قبلاً بارها و بارها در موردش حرف زدن. بازی نادال بر مبنای تاپ اسپین هستش و ضربات تاپ اسپین یا همون چرخشی و کات دار با اینکه کنترل بیشتری از ضربه های فلت به بازیکن ها می دن اما قدرتشون به مراتب کمتره. ولی نادال با اون سبک سویینگ خاص خودش (که انتهای سویینگ بالا و دور سرش هست نه روی شونه ی مخالفش) چنان قدرتی به ضربه وارد می کنه توپ به سرعت به زمین حریفش برمی گرده و این تلفیق قدرت و کنترل همون جمع اضدادی هستش که شاید همه به دنبالش باشن ولی کمتر کسی بهش می رسه. شما تصور کنین توپ از زمین حریف به سمت شما میاد و با سرعت به زمین می خوره (و مخصوصاً روی زمین های خاک رس) با چنان سرعتی بالا می ره که قبل از اینکه فرصت ضربه ردن بهش رو داشته باشین به بالای شونه تون رسیده. این ها ضربه های عادی نادال هستن که حریفش برای گرفتن اون ها باید از بیس لاین خیلی عقب تر بره که به نادال فرصت بهتری برای زدن ضربه هاش به گوشه ها و فضای خالی زمین می ده، یا اینکه حریفش باید یاد بگیره بیشتر ضربه هاش رو از بالای شونه اش بزنه (مخصوصاً بکهندش رو) و فقط اگه توانایی زدن بکهند دان دلاین از بالای شونه اش رو به طور مرتب داشته باشه در اون صورته که می تونه نادال رو به دردسر بندازه (کاری که جوکوویچ می کنه). این سبک بازی شاید مثل سبک فدرر چشم نواز نباشه، اما به دلایلی که گفتم وقتی کسی خودش به زمین تنیس می ره و ضربه می زنه اهمیتش رو بهتر درک می کنه. البته این حرف به معنی این نیست که اگه تنیس بازی نکرده باشین نمی تونین اون رو درک کنین، بلکه تنیس بازی کردن درک بهتری بهتون ازش می ده. شاید دقت کرده باشین که در سطح حرفه ای تقریباً بازی هیچکس شبیه نادال نیست و شاید به این زودی ها هم کسی نتونه بیاد که همچین سبکی داشته باشه.

4. نادال تواضع مثال زدنی ای داره که نمی شه اون تواضعش رو دوست نداشت با اینکه همیشه بحث برتر بودن اون یا فدرر مطرح بوده، اما خود نادال هیچوقت همیچین حرفی نزده و هر موقعی حرفی شده خودش گفته که فدرر بزرگترین بازیکن همه ی دوران هاست. با اینکه درستی یا نادرستی این حرف رو زمان ثابت خواهد کرد، اما نکته ی مهم اینه که در اوج یکی از بزرگترین رقابت های ورزشی دوران خودت باشی ولی خودت رو گم نکنی و جوگیر نشی و با وجود هد تو هد بهترت از رقیبت به برتری اون اذعان کنی.

5. جوکوویج بازیکنیه که هیچ نقص خاصی نداره (برخلاف بکهند نادال و فدرر) و از دید یه عده کاملترین بازیکن تنیسه، اما گستاخیش و غرور بیش از حدش باعث می شه که طرفداراش رو از دست بده. مثلاً با اینکه خودش ادای همه رو درمیاورد اما جنبه ی این رو که کسی باهاش شوخی کنه نداشت و همین رفتارش باعث شد که توی یو اس اوپن 2008 کل استادیوم اون رو هو کنن. یا اینکه یه بار دیگه گفته بود که نادال روی خاک شکست ناپذیر نیست و بعد از اینکه خودش رو یه مدت کنترل کرد و چیزی نگفت اون حرف های زشت رو در مادرید به تماشاچیا گفت.

ویرایش توسط mspayam : 05-16-2014 در ساعت 09:44 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2014, 09:46 AM   #45
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mjrs نمایش پست ها
هرجوری که حساب کنی بازم به شما ربطی نداشت که بیای جواب من رو بدی! من از مرتضی یک سوال پرسیدم و واقعا هم میخواستم جوابش رو خودش بده.

با سلام خدمت سوپر هیتر نادال !
اینجا تاپیک بحث و تبادل نظر ، اگه سوال شخصی از آقا مرتضی داری ، میتونی پیغام خصوصی بهش بزنی !
وقتی تو تاپیک پست میزنی ، نمیتونی تعین کنی که شحص خاصی جوابت بده ، اینجا هر کسی آزاده نظر خودش در مورد پست شما بده .
محمد حرف قشنگی زد ، وقتی تو کوچه داد میزنی ، انتظار نداشته باش پاسخی نشنوی !
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2014, 10:39 AM   #46
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
منم فک نمیکنم این لحن برای دوستانی که اینطوری آغاسی را تمسخر تکرار میکنن تکرار میکنم تمسخر میکنن خیلی بد باشه.

این Tech Support فازش چیه؟!...الان داری با فردی دیگه سر یک قضیه ی دیگه بحث می کنی چرا هی 2 تا آغاسی آغاسی می پرونی وسط عزیزم؟!

اولا آغاسی مدت هاست خودش مسخره ی خدایی هست، نیازی نیست کسی مسخرش کنه...من هم به هیچ عنوان مسخره نکردم کسی رو و فقط بخش بخش اظهار نظر سوپر علمی ایشون رو مورد نقد قرار دادم و مفصل هم در موردش حرف زدم و دلایلم و گفتم...حالا چی می گی شما این لحن برا اونایی که مسخره می کنن؟!!!...البته از فردی که اوج افتخارش و اوج کارشناسیش در تنیس توپ «ول دادن» تو «ایران» باشه انتظاری جز این هم نمی ره...چه قدر قشنگ وصف کرد مهدی...موفق باشی...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2014, 11:46 AM   #47
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
شما کلا قضیه رو اشتباه متوجه شدید. لازم نیست تنیس باز باشید. اگر انصاف و منطق ندارید٬ لااقل اگر یک بار راکت دستت گرفته باشی یه سری از حرفها رو نمیزنی. چه حرفهایی؟
این که مثلا فدرر یه سرویس داره دیگه. چیزی نیست که. انگار الکیه! فلانی توپ هوا میکنه٬ ضد تنیسه٬ فقط میدوه!
من می گم مکنرو و سمپراس و خیلی های دیگه که خودشون مدعیان سرو اند والی هستند٬ حتی کسانی مثل تیلور دنت هم که سبک بازیشون هیچ ربطی به رافا داره. اینقدر سطحی نمیان هی حرف بزنن و ارزش کار را میدونن٬ چرا همه چی رو باید مسخره کرد؟ وقتی میگم مکنرو میگه طرف برمیگرده با مسخره میگه هه اره والی نادال بهتر از فدرره. خب اصلا شرایط اولیه بحث وجود داره که. اینجا یک اشتباه وجود داشت و اونم شروع بحث از طرف من بود. چون بارها ثابت شده که این دوستان شروط اولیه یک بحث رو نداشتن و ندارن و نخواهند داشت. ولی خب به هر حال بعضی وقتها صبر آدم سر میاد. شما هم که از هم بدتر. من چی میگن شما چی میگی٬ میگی برای پز دادن و فلان. من الان مدتهاست دو ماه یک بارم تنیس باز نمیکنم بخوام پز بدم؟ ساکم هم میذارم تو صندوق عقب کسی نمیبینه پز بدم!
دوست عزیز اگه دقت کنید شما هر دو تا پست در میان به این مسئله اشاره میکنین که اونایی که از نزدیکی کورت رد نشده اند یا راکت دست نگرفتند یا تفریحی تنیس میبینند و یا .... در مورد تنیس نظر ندهند . من با این نگاه شما مشکل دارم و گرنه اتفاقا اکثریت نظرات کارشناسی شما رو قبول دارم و بهش احترام میذارم .
این حرفتونو قبول دارم که اگه یکی ورزشکار باشه بهتر میتونه در مورد اون ورزش نظر بده به عنوان مثال اگه موقع تماشای تنیس دقت کنید وقتی تنیسورهای بزرگ قدیمی به عنوان کارشناس و گزارشگر در مورد بازی نظر میدند تو بعضی از صحنه ها از عملکرد تنیسورها بسیار شگفت زده میشند و میگند که تو این موقعیت این حرکت باور نکردنی است چون قبلا خودشون این موقعیت هارو تجربه کرده اند . در حالی که شاید برای ما که همچین تجربه ای نداریم اون حرکت خیلی عادی باشه .
مشکل من با شما اینه که شما این تجربه را تا حد یه بار راکت در دست گرفتن تنزل میدید در واقع این مسئله تو وضعیت فعلی ایران بی مفهومه نه شما این تجربه را دارید و نه بهترین تنیسور ایران . در واقع بازی تفریحی تنیس تو ایران یا نهایتا تماشای چندتا بازی تنیس تو دوبی یا دوحه تجربه ای یا هیچ چیز دیگه ای به اطلاعات شما اضافه نمیکنه و یا اگر هم اضافه کنه در اون حد نیست که شما هر دو پست یه بار با افتخار به خود و تمسخر دیگران بهش اشاره میکنید .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2014, 12:30 PM   #48
roger_024
Junior Member

آواتار roger_024

پستها: 18
سپاس: 34
در 16 پست 109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer-novak djokovic-sara errani-maria-eugenie bouchard

هر کسی که حتی تا به حال تنیس هم ندیده باشه
با دیدن بازی فدرر جذب بازیش میشه
مهم نیست که راجر ببره یا ببازه مهم اینکه تماشاچی از دیدن بازیش لذت میبره
نادال سبک خاصی داره که قابل احترامه ولی این سبک فقط نتیجه گراست
roger_024 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger_024 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2014, 12:36 PM   #49
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
با سلام خدمت سوپر هیتر نادال !
اینجا تاپیک بحث و تبادل نظر ، اگه سوال شخصی از آقا مرتضی داری ، میتونی پیغام خصوصی بهش بزنی !
وقتی تو تاپیک پست میزنی ، نمیتونی تعین کنی که شحص خاصی جوابت بده ، اینجا هر کسی آزاده نظر خودش در مورد پست شما بده .
محمد حرف قشنگی زد ، وقتی تو کوچه داد میزنی ، انتظار نداشته باش پاسخی نشنوی !
با سلام
آره ممدشون همیشه حرفای قشنگی میزنه! شما رو که به عنوان یکی از منطقی ترین طرفداران نادال میشناسن، خودت قضاوت کن، من اومدم یه نکته که عین واقعیت بود ( تایم بین سرو نادال ) گفتم، در آخر هم یک سوال از مرتضی پرسید، نه توهینی به شخصی کردم و نه هیچی، انتظار هم داشتم که خود مرتضی بیاد یک سری ویژگی از نادال بگه که دوستش داره.
بعد این آقای نسبتا محترم که حالا tech support هست یا هرچی که هست، اومده یک سری حرفای دروغ و پرت و پلایی زده که متاسفانه کلی تشکر هم خورده حرفای مهمل ایشون، کسی که هیچ شناختی از من نداره اومده زندگی نامه ای از من نوشته، تا دو روز پیش استقلال پرسپولیس میدیده و به راکت میگفته دسته و ...

بعد هم اومده میگه من الگوی اخلاق نیستم، نه جان من بیا الگوی اخلاق هم باش.
الان دیگه از هرکی تو خیابون بپرسی تاپ اسپین چیه، جوابت رو میده، یه جور صحبت میکنید انگار منی که 8 ساله تنیس میبینم، تصورم از تنیس 2 تا بازیکنن که میدوون و به توپ ضربه میزنن.
واقعا به نظر شما چرا نادال این همه هیتر داره؟ هیچکدوم چیزی نمیفهمن؟ واقعا به نظر شما نادال هیچ خصوصیتی نداره که آدم بدش بیاد ازش؟!! اینکه یکی از نادال بدش میاد هیچ دلیلی جز سوزش و یا اینکه راکت دست گرفتن نداره؟
اگر جواب همه سوالای بالا از نظر شما خیر هست که جای بحثی نیست.
در ضمن من فقط در پستم یک سوال از مرتضی پرسیدم، نه از قیافه نادال که مثل یک دشمن خونی به حریفش نگاه می کنه گفتم، نه از خوشحالی های منزجرکنندش گفتم که در یک برک مثل بردن یک گرنداسلم خوشحالی می کنه، نه از انگشت کردن و وقت تلف کردن تو سرویس هاش گفتم، نه از سخت جون بودنش و مونبالینگش و وادار کردن حریفش به ارور گفتم، نه از خوسحالی کردن های ضایعش روی آنفورس ارورهای حریف گفتم، نه از فیک مدیکال تایم اویت هاش گفتم و ...... من فقط یک سوال از مرتضی پرسیدم!

mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2014, 01:28 PM   #50
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

خوب عجب بازی هایی برگزار میشه امروز هاس کهنه کار در مقابل دمیتروو جوان,فرر مدعی که تااینجا آمادگیش از بقیه بیشتر بود در مقابل نواک که ریتمش کمی بهم ریخته,ماری که هنوزبه خودش نیومد انگار تنیس یادش رفته در مقابل رافا پرنوسان ولی جنگجو واقعا چه بازی هایی برگزار میشه امروز حیف که جای راجر عزیز خالیه.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)