بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-18-2014, 01:46 PM   #1111
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

خیلی ممنون دوست عزیز فقط یه چیز دیگه برای بکهند دو دوست کدومش بهتره و اگه حرف شما رو درست فهمیده باشم ps95 کنترلش از همه بیشتره؟ دوست عزیز من خیلی دوست دارم فال ترو کامل داشته باشم ولی با راکت خودم اکثرا نمیتونم کدوم یک از راکتای که گفتین مناسبتره برای این کار؟
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-18-2014, 02:23 PM   #1112
حامد حسینی
Junior Member

پستها: 26
سپاس: 3
در 6 پست 6 بار سپاسگزاری شده

با سلام
از دوستان عزیز سوالی داشتم
من از کجا میتونم راکت اصل یونکس تهیه کنم؟
حامد حسینی آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-18-2014, 10:50 PM   #1113
Ali55
Junior Member

آواتار Ali55

پستها: 10
سپاس: 4
در 1 پست 2 بار سپاسگزاری شده

با سلام به دوستان
1 سوال داشتم، چند وقت پیش یکی از دوستان یک راکت BABOLAT Drive Z واسه خانومم از فرانسه آورده.
اما این راکت یه فرقی با راکت خودم که اونم BABOLAT هستش داره و اون اینه که توی اون قسمت از دسته راکت که مشخصاتشو زده یه بارکد هست که زیر لایه محافظ راکت هست، یعنی جزئی از خودش که قابل کندن هم نیست ، اما راکت من اون بارکد رو نداره.
اون آشنا میگفت که راکتهای اصل دارای این نوع بارکد هستند.
دوستان لطفا راهنمائی کنند، با تشکر.
Ali55 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-19-2014, 04:46 AM   #1114
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
خیلی ممنون دوست عزیز فقط یه چیز دیگه برای بکهند دو دوست کدومش بهتره و اگه حرف شما رو درست فهمیده باشم ps95 کنترلش از همه بیشتره؟ دوست عزیز من خیلی دوست دارم فال ترو کامل داشته باشم ولی با راکت خودم اکثرا نمیتونم کدوم یک از راکتای که گفتین مناسبتره برای این کار؟

دوست عزیز، من فکر نمی کنم در بین راکت های رایج در بازار راکت خاصی باشه که برای بکهند دودست طراحی شده باشه، ولی برای فالو ترو کامل بهتره راکتی داشته باشین که قدرتش کم باشه. من همونطور که توی پست قبلی هم گفتم در صورتی که ضربه هاتون فلت هستن و دنبال راکتی هستین که شبیه به راکت هایی که نام بردین باشه من راکت Wilson BLADE 98 (18x20) رو بهنون توصیه می کنم:
http://www.tennis-warehouse.com/Wils...SON-B9818.html

اگه ضربات اسپین می زنین هم همون راکت سومی که اسمش رو نوشته بودین واستون مناسبه. یعنی راکت Wilson Blade 98 S رو بهتون پیشنهاد می دم.
اون راکت PS95 هم بله طبق مشخصاتش قراره کنترلش بالاتر از اون دوتای دیگه باشه اما متاسفانه راکت چندان خوبی از کار درنیومده و اکثر افرادی که واسش ریویو نوشتن ازش راضی نبودن.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-19-2014, 06:35 AM   #1115
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ali55 نمایش پست ها
با سلام به دوستان
1 سوال داشتم، چند وقت پیش یکی از دوستان یک راکت BABOLAT Drive Z واسه خانومم از فرانسه آورده.
اما این راکت یه فرقی با راکت خودم که اونم BABOLAT هستش داره و اون اینه که توی اون قسمت از دسته راکت که مشخصاتشو زده یه بارکد هست که زیر لایه محافظ راکت هست، یعنی جزئی از خودش که قابل کندن هم نیست ، اما راکت من اون بارکد رو نداره.
اون آشنا میگفت که راکتهای اصل دارای این نوع بارکد هستند.
دوستان لطفا راهنمائی کنند، با تشکر.
سلام دوست عزیز
معمولاً راکت های بابولات روی دسته شون اون بارکد رو دارن، اما نداشتنش هم الزاماً به معنی تقلبی بودن راکتتون نیست. اسم کامل راکتتون چیه؟
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-19-2014, 12:36 PM   #1116
pasia
Roger's Fan

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

دوست عزیز، من فکر نمی کنم در بین راکت های رایج در بازار راکت خاصی باشه که برای بکهند دودست طراحی شده باشه، ولی برای فالو ترو کامل بهتره راکتی داشته باشین که قدرتش کم باشه. من همونطور که توی پست قبلی هم گفتم در صورتی که ضربه هاتون فلت هستن و دنبال راکتی هستین که شبیه به راکت هایی که نام بردین باشه من راکت Wilson BLADE 98 (18x20) رو بهنون توصیه می کنم:
http://www.tennis-warehouse.com/Wils...SON-B9818.html

اگه ضربات اسپین می زنین هم همون راکت سومی که اسمش رو نوشته بودین واستون مناسبه. یعنی راکت Wilson Blade 98 S رو بهتون پیشنهاد می دم.
اون راکت PS95 هم بله طبق مشخصاتش قراره کنترلش بالاتر از اون دوتای دیگه باشه اما متاسفانه راکت چندان خوبی از کار درنیومده و اکثر افرادی که واسش ریویو نوشتن ازش راضی نبودن.
دوست عزیز واقعا شرمنده اینقدر سوال میپرسم من قصد کردم این راکتی که شما معرفی کردی بخرم فک کنم قیمتش ۶۰۰ باشه ولی یه چیزی یعنی این راکت اصلا به درد اسپین زدن نمیخوره؟ میشه یه توضیحی درباره راکت پارسال فدرر که داخل اسمش six one داشت بدین؟ بازم شرمنده
قدیمی 03-19-2014, 09:28 PM   #1117
Ali55
Junior Member

آواتار Ali55

پستها: 10
سپاس: 4
در 1 پست 2 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
معمولاً راکت های بابولات روی دسته شون اون بارکد رو دارن، اما نداشتنش هم الزاماً به معنی تقلبی بودن راکتتون نیست. اسم کامل راکتتون چیه؟
راکتم BABOLAT E-Sense open هستش.
و اون که بارکد داره BABOLAT Drive Z lite
Ali55 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-20-2014, 08:06 AM   #1118
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
دوست عزیز واقعا شرمنده اینقدر سوال میپرسم من قصد کردم این راکتی که شما معرفی کردی بخرم فک کنم قیمتش ۶۰۰ باشه ولی یه چیزی یعنی این راکت اصلا به درد اسپین زدن نمیخوره؟ میشه یه توضیحی درباره راکت پارسال فدرر که داخل اسمش six one داشت بدین؟ بازم شرمنده
در مورد سوال پرسیدن خیالتون راحت باشه. تا هر موقع که سوال داشته باشین من در خدمتتون هستم.
این راکت هم به درد اسپین زدن می خوره، ولی برای اسپین زدن به خوبی راکتی که پترنش بازتر باشه نیست. اون 4 تا بازیکنی که از این راکت استفاده می کنن و همچنین سایر بازیکنایی که راکتشون پترن بسته (یعنی 18 در 20) داره، توی بازی هاشون مطمئناً از ضربه های تاپ اسپین استفاده می کنن، که معنیش می شه اینکه با این راکت هم می شه ضربه های تاپ اسپین زد، اما به خاطر پترن بسته ی راکت چرخش توپ کمتر می شه و در نتیجه ضربه ی تاپ اسپین زدن با این راکت سخت تره.
اگه دنبال راکتی هستین که بین اون راکتی که خودتون از این سری لینکش رو داده بودین و این راکت 18 در 20 باشه، بد نیست این یه راکت رو بگیرین که از لحاظ مشخصات شباهت زیادی به مدل 18 در 20 داره ولی در عین حال پترنش بازتره و اسپین زدن باهاش آسونتره، ولی این بدی رو داره که قدرتش بیشتره و کنترلش پایینتره.

راکت قبلی فدرر هم اسمش این بود: Wilson Six.One Tour BLX
مشخصات این راکت رو می تونین اینجا پیدا کنین، اما به طور کلی می شه گفت اون راکت هم مثل راکت های فبلی فدرر دارای وزن زیاد، اندازه ی سر کوچیک و پترن 16 در 19 بود.
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2014, 11:46 AM   #1119
miladroozbeh
Senior Member

آواتار miladroozbeh

پستها: 137
سپاس: 228
در 43 پست 117 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael nadal- Maria sharapova

سلام دوستان.راکت هایی که در ایران وجود داره نهایتا 800 تومان قیمت داره و ساخت چین زده.همون راکت رو اما تقلبی و فیکش رو میفروشن خیلی ارزونتر که وقتی ضربه میزنی با هر 2شون تفاوت رو احساس میکنی.سوالم اینه:اگه من یه راکت 800 تومنی داشته باشم مثلا راکت نادال با راکتی که نادال داره باهاش بازی میکنه،اینقدر تفاوت دارن؟اگه اینجوری باشه که کلی رو بازی تاثیر میذاره!!!!!!!
2.من شنیدم که راکت های چند میلیونی وجود داره،آیا بهتر نیس بجای داشتن چند راکت 800تومانی یک راکت مثلا 3 میلیونی داشته باشی؟
miladroozbeh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما miladroozbeh به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 03-20-2014, 04:51 PM   #1120
pasia
Roger's Fan

ممنون از پاسخ های کامل شما میشه درباره این مشخصات توضیح بدین که چه معنی دارن

Power Level: LowStroke Style: FullSwing Speed: Fast
کاربر زیر از شما pasia به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)