بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما نادال در چند مسابقه از 5 مسابقه اي كه در فصل خاك شركت ميکنه برنده ميشه؟
يك تورنمنت 2 4.76%
دو تورنمنت 10 23.81%
سه تورنمنت 7 16.67%
چهار تورنمنت 9 21.43%
پنج تورنمنت 9 21.43%
هیچ تورنمنتی 5 11.90%
رأی دهندگان: 42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-22-2010, 05:51 PM   #221
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها
تو همیشه عادت داری با توجه به اطلاعات محدودت اظهار نظر کنی
بارها مثال هاش رو آوردم

یعنی واقعا فکر میکنی من تاپ اسپین نزدم؟ یا نمیدونم چجوری میزنن؟

چطوری حرف یاوه خودت رو درباره یکی از بهترین بکهندهای تک دست جواب حرفهای ما میدونی و ربطی به درک تنیست نداره
ولی این جرف زیر توپ زدن رو جدی میگیری به درک تنیس ربطش میدی؟!

بارها به میلاد گفتی تو که راکت دستت نگرفتی ...

یا مادرِ امام جمعه
اینا رو تنهایی نوشتی یا با کمک؟
خوب شد که ما رو از این جهل بیرون آوردی و فهمیدیم بهترین کیه

شما اون زمانی که راد فرت و فرت گرند اسلم میبرده اصلا میدونی مسابقات به چه شکل بوده؟ چجوری میومدن فینال؟

عالم و آدم دارن میگن فدرر بهترین تنیسور تاریخه
نه فقط به خاطر 16 تا گرنداسلمش
بلکه به خاطر تنیسی که ارائه میده
من متاسفانه یه اشتباهی رو دوباره مرتکب شدم در بحث کردن با شخص ما.
پشت دستم رو داغ گذاشته بودم با تو بحث نکنم، باز از دستم در رفت، مطمئن باش دیگه تکرار نمیشه.

همون یه بار که باهات بحث کردم، و ثابت کردم که تشکرات هیچ معیاری نداره و همش رو هواست، خودتم اخرش زدی به بیماری روانی و مسخره بازی و اون کسایی که باید میفهمیدن فهمیدن، نشون دادی جنبه بحث نداری دیگه هم قصد ندارم با شخص شما در هیچ زمینه ای بحث کنم.
این بار هم معذرت میخوام که بحث رو شروع کردم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 07:14 PM   #222
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط babak5709 نمایش پست ها
چیزایی که گفتم عین حقیقت بود جالبه نکنه شما درک بالایی از تنیس داری به قول فرید هر کی طرفدار نادال بویی از تنیس نبرده
عزیز من هر وقت شما یه پست فنی زدی یا اومدی تو یه بحث فنی و تنیسی شرکت کردی اونوقت عیار درک و IQ ت هم مشخص میشه چون تو این 2-3 ساله ندیدم بجز کینه ورزی به رافا تو بحثی شرکت کنی نمیتونم بگم در چه حدی هست!!؟

اینکه هر کی پاشه بیاد ببینه فدرر نامبر وانه بشه هوادارش که هنر نیست!! هنر اینه که تنیس بفهمی وگرنه به دیدن تنیس باشه که هر کسی میتونه بشینه شونصد تا تنیس نگاه کنه
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 07:23 PM   #223
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من این پست رو به نظر سنجی میزارم که معلوم بشه کی راست میگه کی دروغ، حداقل دروغ میگی معذرت خواهی کن دو قورت و نیمت هم باقیه؟! واقعا روی سنگ پای قزوین هم سفید کردی تو!!

ببین افشین جان، میشه بگی کجای این پست من دو قسمت داره
بله میلاد در ست ست گفت علت باخت راجر بد سرویس زدن خودش بود، ولی محل بحث این نیست، اینو درک میکنی؟ بحث از اینجا شروع شد که تو گفتی علت سرویس بد زدن راجر، ریترنهای خوب رافا بود که کوروش گفت شما اولین باره این حرف رو میزنید، بعد شما چی گفتی مدعی شدی، شماها درباره این کلی بحث کردید!!! بعد من گفتم اینو فرید بهتون گفت نه شماها، اونم تو جت باکس در یه محفل شبانه، نه جایی که همه ببینن، همون پست بالا که نقل قول کردم.
بعد شما چی گفتی؟

خودت بار اول بحث ست ست رو کشیدی اول، نه من، یعنی شما اول در مورد اون اونجا صحبت کردید، نه نصفه شب تو چت باکس، واضحه؟ میشه بگی برای چی گفتی ست ست؟ شما مدعی شدی در ست ست، شما به این نتیجه رسیدید به علت ریترن های خوب رافا، راجر بد سرویس زد!!
اینو درک کن، همه میدونن راجر تو اون بازی بد سرویس زد، مسئله این نیست، مسئله جای دیگست، علت بد زدنش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد الان باز با پررویی تمام میگی
میلاد چی گفت؟ میلاد گفت راجر بد سرویس زد نگفت به علت ریترن خوب رافا راجر بد سرویس زد!! واضحه؟ هی بگو میلاد گفته!!! میلاد آخرشم قبول نکردف به علت ریترن خوب رافاف راجر بد سرویس زد؟ چی میگی تو؟
بعد از یک سال از استرالین اپن 2009، امسال نزدیک استرالیا در چت باکس تنیس تاکرز بحث این شد، میلاد همینو تکرار کرد که راجر بد سرویس زد، فرید هم گفت علتش، ریترن خوب رافا بود؟

بعد قسمت جالبتر این قضیه اینجاست، این تئوری رو فرید بهتون یاد داد، بعد شما به اسم خودتون تموم میکنید:
عجب رویی داریا ، خود میبری و میدوزی و متهم میکنی و بعدش هم میخوای عذر خواهی کنم ؟!
روی تو زیاده که نمیخوای حقیقت رو قبول کنی .

اصلا اینجوری که شما میگی نیست

کوروش گفت که اولین بار میشنوم اینو میگید ، منم گفتم که ما قبلا هم با هم بحث کرده بودیم در این مورد
بعدش تو گفتی فرید یادتون داد ، منم گفتم اینجوریا نیست ، خیلی ها قبلا گفتن علت باخت راجر سرویسش بود ، همون طور که خود راجر هم گفت . حالا شما دوست داری برداشت کنی که مثلا من گفتم تو ست ست به این نتیجه رسیدیم که بخاطر ریترنهای رافا بود ، پس من هر چی هم بگم تو میگی این جوری برداشت کردم .
یخورده با خودت فکر کن ، مثلا چه دلیلی داره که من بخوام این موضوع رو به فرید یا میلاد یا هر کس دیگه ای ربط بدم ، اصلا که چی بشه ؟!!
این که ریترن خوب باعث خراب شدن سرویس میشه رو قبلا هم گفتیم ، بازی راجر و موری توی لندن رو یادت نمیاد ؟! مثلا دانش خاصی میخواد فهمیدن این ؟!
نه عزیزم ، اشتباه کردی. چطور سعید فهمید منظور منو ، ولی تو نفهمیدی؟چون خودت میخواستی که نفهمی
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 07:49 PM   #224
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

افشین جان بهتره قضاوت رو به دیگران بسپاریم، هم پستهای شما موجوده، هم پستهای بنده. من همه حرفام رو واضح زدم، شما هم همه حرفات رو واضح زدی، اعتراض کوروش هم دقیقا به همون قسمت ریترن رافا بود که اونم هست. بنابراین بحثی باقی نمیمونه.
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 07:54 PM   #225
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
افشین جان بهتره قضاوت رو به دیگران بسپاریم، هم پستهای شما موجوده، هم پستهای بنده. من همه حرفام رو واضح زدم، شما هم همه حرفات رو واضح زدی، اعتراض کوروش هم دقیقا به همون قسمت ریترن رافا بود که اونم هست. بنابراین بحثی باقی نمیمونه.
بالاخره یه حرف درست حسابی زدی
در ضمن پخ
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-23-2010, 08:43 AM   #226
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs down

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
عزیز من هر وقت شما یه پست فنی زدی یا اومدی تو یه بحث فنی و تنیسی شرکت کردی اونوقت عیار درک و IQ ت هم مشخص میشه چون تو این 2-3 ساله ندیدم بجز کینه ورزی به رافا تو بحثی شرکت کنی نمیتونم بگم در چه حدی هست!!؟

اینکه هر کی پاشه بیاد ببینه فدرر نامبر وانه بشه هوادارش که هنر نیست!! هنر اینه که تنیس بفهمی وگرنه به دیدن تنیس باشه که هر کسی میتونه بشینه شونصد تا تنیس نگاه کنه
البته منم از شما هیچ وقت بحث فنی ندیدم به جر کپی پیست کردن یه سری آمار و ارقام کار خاصی انجام نمیدی.. در ضمن فهم و درک شما زمانی که میگی رافا فقط در صورت مصدوم بودن روی رس میبازیه کاملا مشخص شد...
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-28-2010, 12:16 AM   #227
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
من این پست رو به نظر سنجی میزارم که معلوم بشه کی راست میگه کی دروغ، حداقل دروغ میگی معذرت خواهی کن دو قورت و نیمت هم باقیه؟! واقعا روی سنگ پای قزوین هم سفید کردی تو!!

ببین افشین جان، میشه بگی کجای این پست من دو قسمت داره
بله میلاد در ست ست گفت علت باخت راجر بد سرویس زدن خودش بود، ولی محل بحث این نیست، اینو درک میکنی؟ بحث از اینجا شروع شد که تو گفتی علت سرویس بد زدن راجر، ریترنهای خوب رافا بود که کوروش گفت شما اولین باره این حرف رو میزنید، بعد شما چی گفتی مدعی شدی، شماها درباره این کلی بحث کردید!!! بعد من گفتم اینو فرید بهتون گفت نه شماها، اونم تو جت باکس در یه محفل شبانه، نه جایی که همه ببینن، همون پست بالا که نقل قول کردم.
بعد شما چی گفتی؟

خودت بار اول بحث ست ست رو کشیدی اول، نه من، یعنی شما اول در مورد اون اونجا صحبت کردید، نه نصفه شب تو چت باکس، واضحه؟ میشه بگی برای چی گفتی ست ست؟ شما مدعی شدی در ست ست، شما به این نتیجه رسیدید به علت ریترن های خوب رافا، راجر بد سرویس زد!!
اینو درک کن، همه میدونن راجر تو اون بازی بد سرویس زد، مسئله این نیست، مسئله جای دیگست، علت بد زدنش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد الان باز با پررویی تمام میگی
میلاد چی گفت؟ میلاد گفت راجر بد سرویس زد نگفت به علت ریترن خوب رافا راجر بد سرویس زد!! واضحه؟ هی بگو میلاد گفته!!! میلاد آخرشم قبول نکردف به علت ریترن خوب رافاف راجر بد سرویس زد؟ چی میگی تو؟
بعد از یک سال از استرالین اپن 2009، امسال نزدیک استرالیا در چت باکس تنیس تاکرز بحث این شد، میلاد همینو تکرار کرد که راجر بد سرویس زد، فرید هم گفت علتش، ریترن خوب رافا بود؟

بعد قسمت جالبتر این قضیه اینجاست، این تئوری رو فرید بهتون یاد داد، بعد شما به اسم خودتون تموم میکنید:

ممد جان
درسته، یکی از علتهای بد سرویس زدن راجر این بود که می خواست ریسکی بزنه و بخاطر همین درصد سرویسهای اولش افت کرد
ولی تمام اینها برای بد سرویس زدن راجر توجیه مناسبی نیست

راجر فدرر باید در هر شرایطی خوب سرویس بزنه
همون طور که خیلی مواقع در حساس ترین شرایط بهترین سرویسها رو می زنه

در اون بازی راجر نمی تونست سرویس مناسب بزنه
مثل همین بازی امروز مقابل ارنست گولبیس

البته من هنوز هم قبول ندارم که بد سرویس زدن راجر در اون بازی خاص، تمام و کمال به ریترن مناسب رافا بستگی داشت
امروز هم دیدیم که مقابل گولبیس خوب سرویس نزد

کلا بد سرویس زدن پیش میاد
راجر فدرر در سایت اختصاصی خودش، گفته که این مساله کاملا عادیه

برای راجر پیش اومده که مقابل نادال هم عالی سرویس بزنه
مثلا مادرید 2009

خلاصه اینکه در استرالیای 2009 ، راجر به سرویس بد باخت
همون طور که خودش عنوان کرد
این بهانه هم که رافا خوب پاسخ می ده، توجیه مناسبی نیست
راجر فدرر، باید خوب سرویس بزنه
یعنی جز این ازش انتظار نمی ره

نقل قول:
I don't think I served particularly well, unfortunately. And I think that was the key to the match in the end.
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 12:43 AM   #228
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

میلاد جان البته محل بحث ما این نبود، من اصلا به اینکه این نظریه چقدر درسته کار نداشتم، فقط یه چیزایی در مورد اینکه این تئوری رو اولین بار چه کسی و کجا و چه زمانی مطرح کرد، مبهم بود که حل شد.
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-04-2010, 12:44 PM   #229
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط babak5709 نمایش پست ها
البته منم از شما هیچ وقت بحث فنی ندیدم به جر کپی پیست کردن یه سری آمار و ارقام کار خاصی انجام نمیدی.. در ضمن فهم و درک شما زمانی که میگی رافا فقط در صورت مصدوم بودن روی رس میبازیه کاملا مشخص شد...
باز من همینقدر عرضش رو دارم که کپی پیست کنم شما که همون کارم بلد نیستی!! شعور شما موقعی بر همگان روشن میشه که میگی رافا هیچ مقامی نمیبره و رافا با 2 قهرمانی تاکنون تودهنی بزرگی بهت زده
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-06-2010, 08:38 PM   #230
koury
Administrators

آواتار koury

به قول خارجکی ها **Bump**

آخرم اون چند تا کارشناس خودشون رو معرفی نکردن؟؟ حداقل نگفتن هدفشون و دلیلشون از رای هاشون چی بوده؟؟

ویرایش توسط koury : 06-06-2010 در ساعت 08:43 PM
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
فصل خاك , نادال , نظر سنجی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)