بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

17-23 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-14-2012, 10:24 PM   #71
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط john نمایش پست ها
جنگ نيست رقابته چطور راجر لغزش داشته باشه نواك نداشته باشه هر چيزي ممكنه كه نواك در پاريس حذف بشه يا باركليز قهرمان نشه هر ورزشكاري يه دوران افتي داره. يعني شما ميدوني كه براي نواك هيچ انفاقي نمي افته بابا ايول او الان پديش بينيم كردي كه لغزش در باركليز بچه ها يادتون باشه راجر در لندن لغزش داره خودتون اماده كنين؟؟؟؟؟؟؟؟
شما هم جوری میگید انگار راجر همیشه آماده بوده ، بحث رو الکی کش نده ، فاصله 200 کمتره ، جکو بارکلیز پارسال هیچ حرکتی نکرد که امتیاز درست بگیره ، آخر سال را خواهیم دید عزیز جان . ببین کی گفتیم ما ، شماره ی 1 خودش داره میاد سمت نواک جکوویچ .
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-14-2012, 11:50 PM   #72
roli
Senior Member

پستها: 317
سپاس: 14,435
در 311 پست 1,954 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

قهرماني نواك رو به طرفداراش تبريك ميگم. بازيه فينال هم خيلي جوندار بود واقعاً لذت بردم.
roli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roli به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2012, 08:12 AM   #73
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

با سلام به دوستان و عرض تبریک ویژه به طرفداران نواک برای قهرمانی با ارزش شانگهای . دوستان نواکی و نادالی از باخت اسطوره خیلی ذوق زده نشید و خواهشا اینقدر حرفهای خنده دار نزنید که راجر رنک یک رو از دست میده . چون از این به بعد بازیها تو زمینهای ایندور برگزار میشه و تو این زمینها کسی جلوی راجر حرفی برای گفتن نداره . یادتون نرفته که پارسال وضعیت راجر و نواک در این موقع چه جوری بود . نواک بعد از بردن یو اس اوپن در اوج دوران آمادگی خودش قرار داشت ولی وقتی بازیها رسید به این سطوح همه چیز برگشت و راجر مهار نشدنی نشون داد . بعید میدونم فکر کنید که نواک الان آماده تر از پارسال باشه . پس بجای اینکه رجز بخونید دعا کنید معجزه ای اتفاق بیفته و نواک هم شانسی پیدا کنه . ضمن اینکه لیست بازیکنهای بازل رو دیروز چک کردم و خبری از نواک فعلا نیست . در ضمن دوستان نادالی هم فعلا بهتره سکوت اختیار کنن و هر وقت رافا پا به کورت گذاشت و تونست یه تورنمنت رو ببره اونوقت بیان و کوری بخونن .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2012, 09:42 AM   #74
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

جکوویچ پارسال رنک 1 بودنش 100% بود ، به همین دلیل فشار رو از روی خودش برداشت و بارکلیز رو زیاد جدی نگرفت و البته مصدومیت کوچکی هم داشت فکر کنم دیده بودید . نواک برای دفاع کردن از بارکلیز امسال کارش سخت میشد ، به همین دلیل بارکلیز پارسال رو با امسال مقایسه نکنید .
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2012, 09:59 AM   #75
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

احتمال اینکه نواک بیاد رنک یک خیلی زیاده . اما به نظرم اگر نواک بارکلیز هم جدی بگیره نمیتونه قهرمان بشه .

فقط کافیه توی Round Robin بیفته با اندی و سونگا .
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2012, 10:50 AM   #76
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

come on nole

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2012, 04:57 PM   #77
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

خب نواک هم که قهرمان شد. تبریک به هواداراش بازی زیبا و حساسی بود.
طفلک ماری خیلی بدشانسی آورد. هم قبل تایبریک مچ پوینت داشت هم بعد اون اما نتونست بگیره و باخت. کلا فکر کنم نواک می خواد رکورد بردن بازی هایی که حریف مچ پوینت داشته رو بگیره واقعا نشون داد بازی تا امتیاز آخرش هنوز بازی هست.

درباره رنکینگ هم باوجود اینکه نواک بازل رو شرکت نمی کنه اما به نظرم خیلی بعیده که فدرر تا آخر سال نامبر 1 بمونه.

یک چیزی هم که در بین دیدن فینال منو خیلی ناراحت کرد علاوه بر نعره هایی که جفتشون چپ و راست می کشیدن این بود که هر کدوم قشنک یک راکت رو به فنا دادن. نواک که ول کن نبود. کم کم داره شانه به شانه معروفان در این زمینه می زنه. من که هنوز با راکت 10 سال پیشم بازی می کنم خیلی حرص می خورم می بینم سرآمدان تو این ورزش راکت های به اون ماهی رو اینجوری میشکونن باز اگه یه بار تو سال یا چند سال باشه میشه زیر سبیلی رد کرد نه مثل نواک که داره کم کم عادتش میشه
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-16-2012, 08:47 AM   #78
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
جکوویچ پارسال رنک 1 بودنش 100% بود ، به همین دلیل فشار رو از روی خودش برداشت و بارکلیز رو زیاد جدی نگرفت و البته مصدومیت کوچکی هم داشت فکر کنم دیده بودید . نواک برای دفاع کردن از بارکلیز امسال کارش سخت میشد ، به همین دلیل بارکلیز پارسال رو با امسال مقایسه نکنید .
معلوم نیست چرا اونهائیکه ضد راجر هستند علی الخصوص بعضی از طرفدارهای نواک اینقدر حرفهای خنده دار میزنن . اینکه نواک پارسال میدونست رنک 1 میمونه و بارکلیز رو جدی نگرفت رو اگه خود نواک هم بشنوه از خنده دل درد میگیره . پارسال راجر بهتر بود و تو این سطوح متخصص تره و بارکلیز رو برد و امسال هم مثلا تو شانگهای نواک بهتر بود و برد دیگه جدی نگرفت و مسائلی از این دست چیه ؟ لطف کنید و اگه تماسی با نواک دارید ازش بپرسید از این به بعد کدوم تورنمنتها رو جدی میگیره و کدوم ها رو جدی نمیگیره تا همه مطلع باشند که اگه نواک تورنمنتی رو باخته بدلیل برتری حریف نبوده و بخاطر جدی نگرفتن نواکه .
قدیمی 10-16-2012, 09:20 AM   #79
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
معلوم نیست چرا اونهائیکه ضد راجر هستند علی الخصوص بعضی از طرفدارهای نواک اینقدر حرفهای خنده دار میزنن . اینکه نواک پارسال میدونست رنک 1 میمونه و بارکلیز رو جدی نگرفت رو اگه خود نواک هم بشنوه از خنده دل درد میگیره . پارسال راجر بهتر بود و تو این سطوح متخصص تره و بارکلیز رو برد و امسال هم مثلا تو شانگهای نواک بهتر بود و برد دیگه جدی نگرفت و مسائلی از این دست چیه ؟ لطف کنید و اگه تماسی با نواک دارید ازش بپرسید از این به بعد کدوم تورنمنتها رو جدی میگیره و کدوم ها رو جدی نمیگیره تا همه مطلع باشند که اگه نواک تورنمنتی رو باخته بدلیل برتری حریف نبوده و بخاطر جدی نگرفتن نواکه .
واقعآ جای تعجب هست ، اینکه دقیقآ رفتارهای خودتون (هوادارای راجر) به هوادارای دیگر تنیسورها میچسبونید . نواک مصدومیتی کوچکی داشت پارسال ، اگه دیده باشید ، نواک یو اس اوپن جدی گرفت فینال باخت ، فرنچ اوپن ، ویمبلدون ، سینسیناتی . منظور رو درست متوجه نمیشید ، نواک مصدوم بود پارسال ، در 3 گرنداسلم هم به قهرمانی رسیده بود ، خستگی و فشار بسیار زیاد بود روش ، چون برای ریکاوری و زمان بندی برای تورنمنت ها وقت کمتری داشت نسبت به بقیه و چون رنک 1 موندنش قطعی بود ، با قدرت ظاهر نشد ، امسال هم نمیگم قهرمانه در بارکلیز ، اما رنک 1 شدنش 80% قطعی هست
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-16-2012, 10:01 AM   #80
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
واقعآ جای تعجب هست ، اینکه دقیقآ رفتارهای خودتون (هوادارای راجر) به هوادارای دیگر تنیسورها میچسبونید . نواک مصدومیتی کوچکی داشت پارسال ، اگه دیده باشید ، نواک یو اس اوپن جدی گرفت فینال باخت ، فرنچ اوپن ، ویمبلدون ، سینسیناتی . منظور رو درست متوجه نمیشید ، نواک مصدوم بود پارسال ، در 3 گرنداسلم هم به قهرمانی رسیده بود ، خستگی و فشار بسیار زیاد بود روش ، چون برای ریکاوری و زمان بندی برای تورنمنت ها وقت کمتری داشت نسبت به بقیه و چون رنک 1 موندنش قطعی بود ، با قدرت ظاهر نشد ، امسال هم نمیگم قهرمانه در بارکلیز ، اما رنک 1 شدنش 80% قطعی هست
من شخصا علاقه ای به ادامه اینجور بحثها ندارم ولی نباید اینجور بحثها رو بعد باخت مطرح کرد. یعنی چی یو اس اوپن رو جدی نگرفت و باخت . یعنی نواک توانش رو داشت که ببره و گفت ولش کن این تورنمنت ( یو اس اوپن ) چه ارزشی داره که خودم رو الکی به آب و آتیش بزنم ؟ البته ناراحتی بعد باخت تنیسور محبوب هرکسی قابل درکه من هم اینجوری هستم و شما هم هستید ولی بهتره وقتی آدم در اوج ناراحتیه اصلا اظهار نظر نکنه چون حرفهاش آمیخته با احساس و تعصبه . من همین جوری هستم بعد باخت راجر تو یو اس اوپن و شانگهای اصلا سری به سایت هم نزدم چون ناراحت بودم و میدونستم اظهار نظرم از روی عصبانیت و تعصبه و ارزش کار تنیسور برنده زیر سوال خواهد رفت . البته این صحبت در مورد آرزوهامون برای تنیسورهامون هم صدق میکنه . من دوست دارم راجر رنک 1 بمونه و شما هم همین احساس رو برای نواک دارید ولی نباید بیاین و این حرف رو اینجا مطرح کنید و با اطمینان ( 80 درصد ) از خواسته تون حرف بزنید و البته این موضوع درباره من و بقیه هم وجود داره و اگه قبلا هم من و بقیه راجریها خلاف این رفتار کردیم کار اشتباهی بوده . ولی خواهشا از این استدلالهای سطح پائین نیارید که نمیخواست و جدی نگرفت چون ارزش کار بقیه تنیسورهایی که برای اون تایتل زحمت کشیده اند از بین خواهد رفت . ضمن اینکه اینجور استدلالها از شما هم بعیده و انتظار بیشتری از شما میره .
کاربر زیر از شما rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

برچسب ها
مسترز شانگهای

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)