بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-26 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-15-2015, 10:20 PM   #71
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

با سلام به همه
قیل از هر چیز از همه دوستان گلم بویژه عزیزان هیئت نظارت عذرخواهی میکنم ولی این یه بار رو حق بدید که جواب بدم البته فقط و فقط همین یکبار .

جناب آقای علی محسنیان :
1 - سعی وافری داشتید که خودتون رو معتدل و منطقی و منصف نشون بدید ولی با جملات آخرتون خودتون رو خیلی زیبا معرفی کردید .
2 - اگه از گفتن اینکه " با اسم و فامیل خودم عضو شدم که نگن یوزر فیک J.F.K هستم " هدفتون اینه که ایشون رو از ساختن یوزرهای جعلی و فیک تطهیر کنید و بگید ایشون هرگز اینکار رو نکردن ، خیلی به خودتون زحمت ندید چراکه خودشون به بزه ارتکابی اعتراف کردند و دلیل شرم آورشون رو هم با افتخار بیان فرمودند .
3 - اگه تنها و تنها یک مورد با مدرک رو کردید که یکی از دوستان عزیزم فقط بدلیل اینکه طرف بازیکن محبوبشو بیشتر از راجر قبول داره به منزله توهین به فدرر و خودش تلقی کرده و در نتیجه همه فدرری ها به سمت اون کاربر حمله کردند ، بنده هر یه دقیقه یکبار از شما و کاربر J.F.K و بقیه عزیزان هوادار نواک عذرخواهی میکنم .
4 - بند قبلی عیناً در خصوص ادعاتون مبنی بر اینکه " تا یکی میاد یه بازیکن غیر فدرر رو تحسین کنه و نقاط ضعف فدرر رو برای بحث فنی بگه همه هجوم میارن که داری توهین میکنی " تکرار میشه .
5 - اگه شما و دوستتون ( کاربر J.F.K ) حزبی رفتار میکنید و فکر میکنید همه نواکیها باید با هم همنظر باشند و چشم روی شیطنت و بی ادبی و هتاکی های همصنفی شون ببندند ، خیلی از دوستان از جمله دوست نازنینم novak djokovic همچین اخلاق و عادتی ندارند و حقیقت رو بدون ملاحظه بیان میکنند ولو به ضرر همصنفی شون باشه . البته این رفتار دوست عزیزم novak djokovic مربوط به الان نمیشه و مدتها قبل در خصوص چگونه رفتار کردن با شما جماعت غوغا سالار توصیه های بسیار خوبی به بنده داشتند .
6 - اگه نتونستید مدرکی در خصوص ادعایی که بیان کردید ارائه کنید ، لطف کرده به همراه دوستتون کاربر J.F.K که نظر شما رو تایید کردند دیگه به هیچ وجه در خصوص راجر حرف نزنید و به همون حمایت از نوله بسنده بفرمایید .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2015, 10:46 PM   #72
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

رز عزیز کوتاه بیا.این جواب شایسته دوست تازه وارد ما نبود!
ظاهرا میخوای گربه را دم حجله بکشی!
.........
من از طرف خودم به علی آقا خوشامد میگم
خوشحالم به دوستان نواکی ما اضافه شدند
...........
پ.ن: رز عزیز با این عکس مضحک راج که تو امضا گذاشتی داری بهش خیانت میکنی!
راج عکسهای خیلی زیباتری داره از اونها استفاده کن
مثلا عکسی که سینی به دست کنار نواک تو ویمبلدون انداخته خیلی قشنگ و باکلاس بنظر میاد
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2015, 11:07 PM   #73
nemanaldin
Member

پستها: 57
سپاس: 882
در 33 پست 103 بار سپاسگزاری شده

سلام یه سوال از مدیران سایت داشتم
امکان ایگنور کردن افراد تو فروم هست؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید اگه هم نیست لطفا این امکان رو اضافه کنید که خیلی بدرد می خوره !
nemanaldin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-15-2015, 11:12 PM   #74
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nemanaldin نمایش پست ها
سلام یه سوال از مدیران سایت داشتم
امکان ایگنور کردن افراد تو فروم هست؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید اگه هم نیست لطفا این امکان رو اضافه کنید که خیلی بدرد می خوره !
بله
کنترل پنل
ویرایش لیست سیاه
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-16-2015, 12:17 AM   #75
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali mohsenian نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان
فدرر بهترین بازیکنه تاریخه و اسطوره تمام نشدنی و اسطوره دست نیافتنی
پ.ن. گفتم همین اول کار دل طرفدارای راجرو بدست بیارم که اکثریت اعضای این سایت هستند تا در ادامه که حرفی زدم که باب میل راجریون نبود به سمت حمله نکند که بگن تو داری به فدرر توهین میکنی و همچنین به طرفدارا و هزار جور تهمت دیگه که به غیر راجریون میزنن خدارو شکر با اسم و فامیل خودم عضو شدم که فردا روزی تهمتی پشت سرم نباشه که من یوزر فیک کاربر j.f.k هستمبه نظر من مشکل این سایت فقط تقصیر کاربر j.f.k نست و راجریون (البته نه همشون )مقصر هستند البته قبول دارم کاربر
j.f.kپیاز داغشو زیاد کرده
ولی راجریون هم باید چشماشون رو باز کنن و از حمایت کورکورانه راجر پرهیز کنند و تا یه نفر فدرر رو تحسین نمیکنه و بازیکن محبوب خودشو رو بیشتر از راجر قبول داره به منزله توهین به فدرر و خودشون تلقی میکنند و چون اکثریت اعضای این سایت فدرری هستن به سمتش هجوم ببرن
به مراتب اثبات شده اگه نکته مثبت وقابل تحسینی در راجر بوده طرفداران نواک پا پیش گذاشتن و راجر رو تحسین کردن ولی طرفداران راجر انتظار دارن همه بی چون و چرا فدرر رو بپرستند و اونو جدا از بقیه بازیکنا فرض کنند در صورتی که اینطوری نیست و فدرر هم خودش میگه که من ماشین نیستم پس انتظار نباید باشه که من همیشه موفق باشم و نقصی نداشته باشم
ولی اینجا تفکرات برعکسی تا یکی میاد یه بازیکن غیر فدرر رو تحسین کنه و نقاط ضعف فدرر رو برای بحث فنی بگه همه هجوم میارن که داری توهین میکنی پس من دعوت میکنم که طرفداران راجر صبور تر باشن و به نظرات حمایت ها و کری خونی هایی که به نفع فدرر نیست به جای سرکوب کردن پاسخ منطقی بدهند تا تاپیک دوباره رونق بگیره
در پایان گله مندم از کاربر novak djokovic که بسیار محترم هستند که به جای این که در کنار کاربر j.f.kبه حمایت از نوله بپردازند یک دعوا رو بین طرفدارای نواک علنی میکنن و بهتره چون ما نواکیون تعدادمون کمه با هم متحد باشیم هر چند با ادبیات همدیگر مخالف باشیم
و از سروش عزیز هم بسیار بسیار ممنونم که در هر شرایطی به حمایت از نوله می پردازه نواک به همچین طرفدارن و حامیانی مخصوصا در ایران مثل سروش عزیز بسیار احتیاج داره

با سلام خدمت شما کاربر عزیز(البته اگه jfk) نیستی.من از شما یک سوال دارم و اون اینه که شما همین دو سه تا پیامهای آخری رو که jfkگذاشته بخون.صحبتهای این بشر رو اگه بخونی می بینی که حسادت و عقده تو بند بند کلماتشه.یک کاربری تو این سایت فعالیت می کنه به نام behsen یا behsan.که خیلی شدید به نواک علاقه داره.و همش تو صحبتهاش کری خونی هم دیده می شه.ولی تا حالا ندیدم که یک بار به فدرر و طرفداراش توهین کنه و حتی بعد از اینکه نواک تو فینال گرنداسلم آمریکا فدرر رو شکست داد من خودم جزو اولین کسانی بودم که به ایشون تبریک گفتم.پس چرا کسی با این آقا و امثال ایشون مشکل نداره.من نمی دونم این jfkچه جور انسانیه.این بشر بیشتر از این که رو بازیهای نواک وقت بذاره رو چرت و پرت گفتن به فدرر و طرفداراش زوم کرده و درست بشو هم نیست.من نمی دونم بیچاره خانوادش از دست این آدم چی می کشند.تنها کاری که از دست من بر میاد اینه که تو این ماه عزیز از خداوند مهربان شفای عاجل همه بیماران چه جسمی و چه روحی را بخوام.آمین یا رب العالمین
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-16-2015, 12:29 AM   #76
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali mohsenian نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان
فدرر بهترین بازیکنه تاریخه و اسطوره تمام نشدنی و اسطوره دست نیافتنی
پ.ن. گفتم همین اول کار دل طرفدارای راجرو بدست بیارم که اکثریت اعضای این سایت هستند تا در ادامه که حرفی زدم که باب میل راجریون نبود به سمت حمله نکند که بگن تو داری به فدرر توهین میکنی و همچنین به طرفدارا و هزار جور تهمت دیگه که به غیر راجریون میزنن خدارو شکر با اسم و فامیل خودم عضو شدم که فردا روزی تهمتی پشت سرم نباشه که من یوزر فیک کاربر j.f.k هستمبه نظر من مشکل این سایت فقط تقصیر کاربر j.f.k نست و راجریون (البته نه همشون )مقصر هستند البته قبول دارم کاربر
j.f.kپیاز داغشو زیاد کرده
ولی راجریون هم باید چشماشون رو باز کنن و از حمایت کورکورانه راجر پرهیز کنند و تا یه نفر فدرر رو تحسین نمیکنه و بازیکن محبوب خودشو رو بیشتر از راجر قبول داره به منزله توهین به فدرر و خودشون تلقی میکنند و چون اکثریت اعضای این سایت فدرری هستن به سمتش هجوم ببرن
به مراتب اثبات شده اگه نکته مثبت وقابل تحسینی در راجر بوده طرفداران نواک پا پیش گذاشتن و راجر رو تحسین کردن ولی طرفداران راجر انتظار دارن همه بی چون و چرا فدرر رو بپرستند و اونو جدا از بقیه بازیکنا فرض کنند در صورتی که اینطوری نیست و فدرر هم خودش میگه که من ماشین نیستم پس انتظار نباید باشه که من همیشه موفق باشم و نقصی نداشته باشم
ولی اینجا تفکرات برعکسی تا یکی میاد یه بازیکن غیر فدرر رو تحسین کنه و نقاط ضعف فدرر رو برای بحث فنی بگه همه هجوم میارن که داری توهین میکنی پس من دعوت میکنم که طرفداران راجر صبور تر باشن و به نظرات حمایت ها و کری خونی هایی که به نفع فدرر نیست به جای سرکوب کردن پاسخ منطقی بدهند تا تاپیک دوباره رونق بگیره
در پایان گله مندم از کاربر novak djokovic که بسیار محترم هستند که به جای این که در کنار کاربر j.f.kبه حمایت از نوله بپردازند یک دعوا رو بین طرفدارای نواک علنی میکنن و بهتره چون ما نواکیون تعدادمون کمه با هم متحد باشیم هر چند با ادبیات همدیگر مخالف باشیم
و از سروش عزیز هم بسیار بسیار ممنونم که در هر شرایطی به حمایت از نوله می پردازه نواک به همچین طرفدارن و حامیانی مخصوصا در ایران مثل سروش عزیز بسیار احتیاج داره

جمع کن این شوی مزخرف و مسخرت رو هوچی گر .. حداقل سعیتو کن ادبیاتت رو کمی تغییر بدی که به این راحتی شناخته نشی
من واقعا متاسفم که دارم تو این سایت این حرفا رو میزنم و امیدوارم هر چه زودتر شر 289 و همه کاربری هایی که ساخته از سر سایت کم بشه
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-16-2015, 12:38 AM   #77
farzin123
Member

پستها: 48
سپاس: 8
در 43 پست 593 بار سپاسگزاری شده

فدرر در گرندها
farzin123 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-16-2015, 12:56 AM   #78
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط novak djokovich نمایش پست ها
جمع کن این شوی مزخرف و مسخرت رو هوچی گر .. حداقل سعیتو کن ادبیاتت رو کمی تغییر بدی که به این راحتی شناخته نشی
من واقعا متاسفم که دارم تو این سایت این حرفا رو میزنم و امیدوارم هر چه زودتر شر 289 و همه کاربری هایی که ساخته از سر سایت کم بشه
این توهین و تهمت واقعا خجالت آوره!
جناب محسنیان عزیز من عذرخواهی میکنم!
....
تقاضا میکنم مدیر و ناظرین محترم به این بی اخلاقیها رسیدگی کنند
قدیمی 10-16-2015, 12:59 AM   #79
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farzin123 نمایش پست ها
فدرر در گرندها
اگر منظور شما کامل کردن جمله به روش دوران دبستان ماست
میشه اینطور گفت:

دیگر قهرمان نخواهد شد
قدیمی 10-16-2015, 03:48 AM   #80
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

واقعا عجب داستانی شده این سایت. آدم اصن نمیدونه وارد محل گفتگوی دوستداران تنیس شده یا اسمک داونِ wwe ما که هر وقت اومدیم یه پستی درباره اوضاع احوال تنیس بخونیم پشیمون شدیم و دست و از پا دراز تر سایت رو ترک کردیم. خودمونم که جرات نداریم چیزی بگیم، از بس جو سایت ترسناک و رعب آوره. مثل دادگاهای تفتیش عقاید قرون وسطی باید به خاطر به کار بردن هر کلمه جواب پس بدیم به همه. البته عجیبم نیست زیاد، از قدیم گفتن مشت نمونه ی خرواره، مملکتی که تو پارکش ماکت جنازه پارک میکنن، سایت ورزشیشم اینجوری میشه دیگه
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)