بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

3-14 فروردین - مایمی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-04-2011, 01:32 PM   #511
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
اوضاع راجر در این سن خرابه(که برای 10000 گفتم ،برمیگرده)(هم رافا و هم راجر) حالا رافا چرا اینطوری شده؟
رافا اگرم باخت تا لحظه اخر جنگید برای برد تلاش کرد نه مثل فدرر که خیلی ضعیف و بی روحیه بازی میکرد
فدرر اگه همینجوری بخواد تو خاک بازی کنه عمرا نتونه به موفقیتی برسه
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 01:32 PM   #512
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs down

BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 01:34 PM   #513
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
نه اینکه اسطوره شما 3 بار پشت سر هم نباخت
رافا هم اگه 3 بار بهش میخورد ، الان 3 بار باخته بود
متاسفانه تو استرالیا داغون بود !
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 01:43 PM   #514
AndreS
Former Staff

آواتار AndreS

پستها: 917
سپاس: 20,118
در 924 پست 8,834 بار سپاسگزاری شده

قهرمانی نواک رو به هواداراش تبریک میگم . قهرمانی حق نوله بود البته ست اول رو خیلی پر اشتباه ظاهر شد راحتتر از این هم میتونست رافا رو ببره .

فینال حساسی بود ولی بازی جذاب و دیدنی نبود . سطح بازی خیلی از بازیکنا نسبت به قبل افت داشته بخصوص رافا و راجر (راجر که دیگه...) واقعا وقتی رافا و راجر آماده نباشن تورنمت خیلی بی روح دنبال میشه .

امیدوارم هرچه زودتر شاهد بازگشت دوباره ی بازیکنان تاپ (افول کرده) به اوجشون باشیم و از دیدن تنیس لذت ببریم نه نتیجه !!!

یه تشکر ویژه هم از همه دوستان عزیزی که با اخبار و اطلاعاتشون تو این تاپیک باعث شدن دیدمون نسبت به بازیا ( و کلا تنیس) ارتقاء پیدا کنه
AndreS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی AndreS به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 04:40 PM   #515
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

سلام

من بار دیگه بهم ثابت شد که نواک شکست ناپذیر نیست بلکه خود رافاس که شکنندس! هر چند دیشب کلا بد بازی کرد و حتی نمیشه گفت حقش بود ست اول رو ببره، ولی یه چیز عجیبی تو بازی رافا هست که ست دوم رو از همون گیم اول وا میده... واقعا عجیبه رافا اینطوری باشه و اینقدر Passive باشه!!! سرویسی که طی 8 ماه اخیر رافا رو به این رتبه رسونده دیشب از اصلی ترین دلایل باخت بود، Slice که اصلا کار نکرد، تنها چیزی که رافا دیشب مثل همیشه داشت همون Footwork عالیش بود ولی کلا روز روز رافا نبود!!

تنها نکته ی مثبت حال حاضر رافا حضور در دو فینال مسترز آمریکاس و همچنین پیشرفت بازی به بازیش که بعد از استرالیا داره اتفاق میفته وگرنه از نظر آمار اصلا بهش امیدی نیست

تو مصاحبه ی بعد از بازیش هم خیلی بیش از حد شکسته نفسی کرده و در مورد Clay هم خیلی محتاطانه نظر داده ولی من یه جورائی حس می کنم امسال همه ی قهرمانی های سال 2010 رو تکرار می کنه
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 04:48 PM   #516
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
رافا هم اگه 3 بار بهش میخورد ، الان 3 بار باخته بود
متاسفانه تو استرالیا داغون بود !
افشین جان جدا از استرالیا که وضع رافا مشخصه، رافا هر بار که با نواک بازی کرده به شکست دادنش نزدیک تر شده، دیشب بخصوص با اون بازی داغونش و اون سرویس و اون ضربات Shortـش همین که ست سوم به تای بریک کشون بنظر من خیلی کار بزرگی کرد!! نمیهش گفت حتما سه بار به نواک میباخت
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 05:24 PM   #517
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
رافا اگرم باخت تا لحظه اخر جنگید برای برد تلاش کرد نه مثل فدرر که خیلی ضعیف و بی روحیه بازی میکرد
فدرر اگه همینجوری بخواد تو خاک بازی کنه عمرا نتونه به موفقیتی برسه
ای کاش مثل فدرر میباخت، از ته دلم میگم، یعنی دیشب هی میخواستم تلویزیون رو خاموش کنم نتونستم، آخه اون بازی بود؟ تا حالا کسی دیده بود کسی فورهند تاپ اسپین بزنه خروجیش بشه دراپ شات؟ همش تو سرویس باکس، رافا، نمیتونستی مثل ست اول ایندین ولز بازی میکردی؟ پس کجا رفت اون فورهند Inside out کجا رفت؟ چرا دیگه جون نداری؟
بازی که تو ایندین ولز جلوی خوان کرد چی بود، این بازی چی بود، از اولین پوینت بازی فهمیدم اون تونی که بیاد این تفکراتش رو میاره برای رافا رویگ عزیزم چرا رفتی؟ به خدا تو ایندین ولز باخت زیاد ناراحت نشدم گفتم بازی دستش بود، ولی انصافا دیروز ناراحت شدم یه ستم گرفت باید دابل بیگل میشد.
به پیر به پیغمبر این جوکوویچ اونقدرها هم تغییری نکرده، اینا دارن خیلی بد بازی میکنن، در ATP رو باید گل بگیرن، که چهار تا بازیکن آماده نداره، واقعا نواک باید خجالت بکشه این نادال رو به زور تو تایبریک ست سوم برد.
من که میدونم باز درد داری تو اون زانوهات ولی صدات درد نمیاد

ویرایش توسط Mohammad : 04-04-2011 در ساعت 07:13 PM دلیل: اصلاح
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 05:34 PM   #518
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

خوب ديگه كم كم وقتشه كه بريم به Clay و بازيها رو تو اين سطح دنبال كنيم خوب بازيكنهايي كه ميتونن در اين سطح موفقتر عمل كنن بجز رافا ميشه به نواك ،ورداسكو‌ ،دل پترو ،سود و چند تا بازيكن ديگه اشاره كرد و البته راجر هم كه جاي خودش رو داره البته اگه بتونه يكم بازيش رو تغيير بده و اين همه ارور نداشته باشه !!
اميدوارم كه بازيها در سطح خاك زيباتر از هارد باشه و راجر هم خودش رو يكم تكون بده !!!
يه چيزي هم ميخواستم درباره بازي ديشب بگم واقعا از رافا بعيد بود اينهمه دابل فالت بده من كه باور نميشد ولي خداييش با اين حال تا لحظه آخر جنگيد و اونهايي هم ميگن كه رافا افتضاح بود يكم بي لطفي ميكنن !!
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 06:01 PM   #519
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

اول تبریک قهرمانی برای جوکر و طرفدارنش

بعد از فینال ایندی فکر می کردم رافا با انگیزه، نقشه و بازی بهتری روبروی شماره دو اینبار در میامی قرار بگیره

از 1995 این دومین باری بود که فینالیست های ایندی و میامی دو تنیسور بودن. سمپراس ایندی رو برد و اقاسی انتقام شکست رو در میامی گرفت . هر دو بازی در سه ست .

چند بار شرت‌ش رو چینج کرد این بشر ؟ هر زمان به این وعض میوفته (مثل بازی برابر بردیش) یاد ملبورن لعنتی زنده میشه . شب تلخی بود ، رافا فقط دو پوینت تا قهرمانی فاصله داشت .

"Novak has been playing great this season," said Federer. "I think Rafa is going to give Novak a run for the money, and I’m going to pick Rafa."
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2011, 07:04 PM   #520
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط R.f&R.N_Legends نمایش پست ها
خوب ديگه كم كم وقتشه كه بريم به Clay و بازيها رو تو اين سطح دنبال كنيم خوب بازيكنهايي كه ميتونن در اين سطح موفقتر عمل كنن بجز رافا ميشه به نواك ،ورداسكو‌ ،دل پترو ،سود و چند تا بازيكن ديگه اشاره كرد و البته راجر هم كه جاي خودش رو داره البته اگه بتونه يكم بازيش رو تغيير بده و اين همه ارور نداشته باشه !!
اميدوارم كه بازيها در سطح خاك زيباتر از هارد باشه و راجر هم خودش رو يكم تكون بده !!!
يه چيزي هم ميخواستم درباره بازي ديشب بگم واقعا از رافا بعيد بود اينهمه دابل فالت بده من كه باور نميشد ولي خداييش با اين حال تا لحظه آخر جنگيد و اونهايي هم ميگن كه رافا افتضاح بود يكم بي لطفي ميكنن !!
خب رافا بخاطر همین روحیه ی جنگندگیش معروفه اگه میخواست تا آخرین لحظه نجنگه که نمیشد، بازی ضعیف با ول کردن بازی فرق داره!! رافا دیشب بازی رو ول نکرد ولی خیلی خیلی بد بازی کرد... خود شما اشاره کردید 6 خطای دوبل حتی تو بازیهای 5 ستی رافا هم من یادم نمیاد این همه دابل فول کرده باشه ولی توسه ست دیشب افتضاح بازی کرد و فوق العاده ضعیف سرویس زد
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)