بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

3-14 فروردین - مایمی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-27-2011, 02:06 PM   #111
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
بچه ها امسال مادرید زودتر رم برگزار میشه من که الان فهمیدم این به ضرر فدرره باید یه هفته زودتر از امتیازاتش توی مادرید دفاع کنه نوواک هم که پارسال شرکت نکرد تو مادرید، اگه نوواک توی خاک نتایج خوبی بگیره (بعید میدونم) فکر نکنم فدرر تا رولند بتونه رنک 2 رو پس بگیره با این اوصاف راجر توی مونته کارلو باید حداقل به فکر فینال باشه
خیلی وقته، فک کنم حتی پارسال هم تو فروم مطرح شده بود.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2011, 02:14 PM   #112
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
خیلی وقته، فک کنم حتی پارسال هم تو فروم مطرح شده بود.

پارسال که یه سه ماهی من نبودم احتمالا همون موقع بود چقد بد بود ویمبلدون سینسیناتی تورنتو و یو اس اپن (بجز فینال) همه رو ندیدم
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2011, 02:16 PM   #113
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:

البته این بحث ما با این دوستمون در همین استرالیا اپن امسال بود که ایشون اصرار عجیبی داشتند که امسال استرالیا اپن به طور چشمگیری کند شده و ایشون حتی از پشت تی وی با اولین ضربه متوجه این قضیه شدن.
ولی یادمه خیلی پیش از این بحثی با شما بین Plexicushion و Rebound Ace داشتیم من هرگز نگفتم فرقی نکرده، گفتم باز هم سرش اختلاف نظر هست و نقل قولهای متفاوتی از بازیکنای مختلف مطرح شد. البته سر Bounce که همه میگن Low Bounce تر شده ولی در مورد سرعت اختلاف نظر وجود داره و بعضی ها معتقدند تغییر آنچنانی صورت نگرفته. من یادمه لیتون هیوئین حتی سال 2004 یا 2005 میگفت استرالیا اپن از رولندگروس هم کندتره یا یه چیزی تو این مایه ها.
ببین دوست من شما علاقه شدیدی به کش دادن این موضوع داری بنده هم ادمی نیستم که حرفی بزنم که از اسمون اومده باشه و بعدا نگران باشم که کسی مچم رو بگیره . یا حرفی نمیزنم یا اگر میزنم بعد از خواندن خیلی از مطالب و بررسی از نگاه افراد مختلف و ذهن خودم هست که چیزی میگم در نتیجه بهتر هست شما این موضوع رو انحصاری به من نکنی.
اینکه در سال 2008 سطح استرالیا به صورت رسمی تغییر کرد هیچ ربطی به اینکه قبل از 2008 و بعد از ان همواره زمین سرعت مشابه داره . نداره.
حتی من یادمه مصاحبه جیم کوریر رو هم گذاشتم که چطور در مورد استرالیا 2011 و کلا کند شدن زمین ها صحبت کرده بود پس تلاش نکنین که این وصله رو به شخص بنده بزنین. خیلی نظر به کند شدن استرالیا داشتن . نه فقط من! پس اینو بزار به حساب اختلاف نظر شما و بنده و کلا اختلاف نظر بینندگان .
من علاقه ای به منم زدن ندارم اما همین بحث کند شدن زمین ها که الان در سایت بالا گرفته . 2-3 ماه پیش مطرح کردم و هیچ کدوم از بحث هایی که الان در این مورد زده شده . پیش نیامد و اکثریت میگفتین زمین ها خیلی کند نشده و اکثر زمین ها هم کند نشده. فقط خاک تند تر شده و ویمبلدون کندتر برای تعادل. اکثرا خود شما منکر این میشدی که اکثر هاردکورت ها کند شده.
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2011, 02:35 PM   #114
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
ببین دوست من شما علاقه شدیدی به کش دادن این موضوع داری بنده هم ادمی نیستم که حرفی بزنم که از اسمون اومده باشه و بعدا نگران باشم که کسی مچم رو بگیره . یا حرفی نمیزنم یا اگر میزنم بعد از خواندن خیلی از مطالب و بررسی از نگاه افراد مختلف و ذهن خودم هست که چیزی میگم در نتیجه بهتر هست شما این موضوع رو انحصاری به من نکنی.
اینکه در سال 2008 سطح استرالیا به صورت رسمی تغییر کرد هیچ ربطی به اینکه قبل از 2008 و بعد از ان همواره زمین سرعت مشابه داره . نداره.
حتی من یادمه مصاحبه جیم کوریر رو هم گذاشتم که چطور در مورد استرالیا 2011 و کلا کند شدن زمین ها صحبت کرده بود پس تلاش نکنین که این وصله رو به شخص بنده بزنین. خیلی نظر به کند شدن استرالیا داشتن . نه فقط من! پس اینو بزار به حساب اختلاف نظر شما و بنده و کلا اختلاف نظر بینندگان .
من علاقه ای به منم زدن ندارم اما همین بحث کند شدن زمین ها که الان در سایت بالا گرفته . 2-3 ماه پیش مطرح کردم و هیچ کدوم از بحث هایی که الان در این مورد زده شده . پیش نیامد و اکثریت میگفتین زمین ها خیلی کند نشده و اکثر زمین ها هم کند نشده. فقط خاک تند تر شده و ویمبلدون کندتر برای تعادل. اکثرا خود شما منکر این میشدی که اکثر هاردکورت ها کند شده.
دوست جان شما تازه به جمع ما اومدی خبر نداری، این موضوع سرعت زمین ها رو ما خیلی وقته دربارش بحث میکنیم حتی قبل از تاسیس این فروم، همین دوستمون فرید (dane) اولین کسی بودند که این چیزا رو به ما یاد دادن شاید 3 4 سال پیش.
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2011, 02:39 PM   #115
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
دوست جان شما تازه به جمع ما اومدی خبر نداری، این موضوع سرعت زمین ها رو ما خیلی وقته دربارش بحث میکنیم حتی قبل از تاسیس این فروم، همین دوستمون فرید (dane) اولین کسی بودند که این چیزا رو به ما یاد دادن شاید 3 4 سال پیش.
درست. چند ماهی بیشتر نیست که اینجام و نمیدونم قبلا چی گذشته اما همین چند ماه پیش که بحث کند شدن زمین ها بود. نظرات با الان خیلی تفاوت داشت. هرچند که گذشته ها گذشته و بهتره به جای این جر و بحث کردن های بی فایده حرفای مفید دیگری زده بشه.
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2011, 02:44 PM   #116
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

(بدون شرح)

Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2011, 02:44 PM   #117
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
یعنی واقعا به نظر تو سطح ایندین ولز متعادل بود ؟ بابا خیلی کند بود دیگه .
من که نظرم اینه که شرایط الان متعادله نه خیلی تنده و نه خیلی کند، ممد به خوبی گفت که همه جور سبکی تو این نوع زمین ها دارن خود نشون میدن! ایندین ولز هم ممد باز مثال زد کارلوویچ و رافا و نواک و ... توش دارن بخوبی کار می کنن ممکنه در مقایسه با دهه های قبل بشه گفت خیلی کند بود ولی در حال حاضر همه دارن با این شرایط کنار میان
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2011, 02:51 PM   #118
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
(بدون شرح)

چی چی چی چیباور نمیکنم cilic راکتشو شکونده!!!خیلی بازیکن آرومیه کهخیلی عجیب بود!بعد میگم ایندیان ولز و میامی خیلی عجیبه نگید نه!!!
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2011, 02:55 PM   #119
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
درست. چند ماهی بیشتر نیست که اینجام و نمیدونم قبلا چی گذشته اما همین چند ماه پیش که بحث کند شدن زمین ها بود. نظرات با الان خیلی تفاوت داشت. هرچند که گذشته ها گذشته و بهتره به جای این جر و بحث کردن های بی فایده حرفای مفید دیگری زده بشه.
آره بهتره دیگه ادامه ندیم ولی اینم بگم نظر من که اصلا عوض نشد نسبت به بحث قبلیم با شما.
اون موقع هم همینا رو گفتم که الان میگم.
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2011, 03:22 PM   #120
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
بچه ها امسال مادرید زودتر رم برگزار میشه من که الان فهمیدم این به ضرر فدرره باید یه هفته زودتر از امتیازاتش توی مادرید دفاع کنه نوواک هم که پارسال شرکت نکرد تو مادرید، اگه نوواک توی خاک نتایج خوبی بگیره (بعید میدونم) فکر نکنم فدرر تا رولند بتونه رنک 2 رو پس بگیره با این اوصاف راجر توی مونته کارلو باید حداقل به فکر فینال باشه
ولی تا رولند هر طوری شده راجر رنک 2 خواهد بود (البته بستگی به میامی داره)
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)