بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

23 دی - 6 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-23-2014, 07:44 PM   #401
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط imperator نمایش پست ها
دوستان کسی نمیدومه بازی نادال - فدرر ساعت چنده؟

اعلام نتایج و همچنین برنامه بازی‌ها به همراه ساعات برگزاری دیدارها به وقت ایران، در تاپیک‌های جداگانه‌ای درج می‌شوند.

در خصوص ساعت بازی مد نظر، لطفاً از بخش «تورنمنت های در حال برگزاری (مردان)» وارد زیر مجموعه «آزاد استرالیا (Australian Open)» شوید و تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید:

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-23-2014, 08:31 PM   #402
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
یکی از مشکلات بازی فدرر با نادال تاپ اسپینهایی که نادال با فورهند رو بکهند فدرر میزنه وقتی توپ به زمین میخوره ارتفاع نسبتا زیاد توپ برگردوندن اون رو سخت تر میکنه فدرر باید چیکار کنه

سوال خیلی خوبی رو پرسیدین!!!!!
مشکل راجر با فورهندای نادال همونطور که خودتون هم گفتین ارتفاع زیاد توپاس که این یه مشکلی توی اکثر بکهندای یکدست در ریترن سرویسه خصوصا دوم!!!!!! ولی یه عده از بازیکنا توی ضربات این چنینی میان فاصله شونو از بیس لاین بیشتر میکنن که توپو موقع پایین اومدن بزنن ولی واسه راجر این کار سخته چون متد بازیش اینو ایجاب میکنه که نزدیک بیس لاین بازی بکنه!!!!!!ولی به نظر من راه حل واسه این ضربات یکی راکت با صفحه ی بزرگتره که فردا میتونیم ببینیم مثمر به ثمر میشه یا نه یکیم اینه که توپ رو خیلی سریعتر یعنی قبل از اوج گرفتن بزنه که احتمال UF رو بیشتر میکنه البته زدن اسلایس های عمیق با پیس بیشتر هم شاید گزینه ی خوبی باشه!!!!!!
slice آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی slice به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-23-2014, 08:47 PM   #403
Aref
Junior Member

آواتار Aref

پستها: 14
سپاس: 199
در 8 پست 95 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: NADAL-Demitrov-Sharapova,Ivanovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

جناب عارف اول از همه کار خیلی زشتی می کنی که به یه نژاد توهین می کنی. دستشون هم درد نکنه که دارن مفت و مجانی مسابفات رو پخش می کنن.
شما هم بی سوادی خودت رو تقصیر اعراب ننداز. تلفظ چک اسم این بازیکن همینیه که شما مسخره کردی.
http://en.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Berdych

اگه این تلفظ رو نشنیدی تقصیر گزارشگرهای اون شبکه نیست، شما اطلاعاتت کمه و یه سرچ ساده نکردی ببینی چرا اونا اسمش رو اینطوری تلفظ کردن.
میثم جان شاید من بی سواد باشم ولی اون سرفه ها خنده های مسخره ایی که در حین گزارش بازی انجام می دن بیشتر به خرفت بودنشون پی می برم.این هم شاید فقط یه عقده ای تو دلم بود که بخوام این حرف رو مطرح کنم.
Aref آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-23-2014, 09:55 PM   #404
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

1- پرچم سوییس چه قدر بالا رفته...استن خیلی خوبه..یه نکته پیرامون استن اینه که همه ی پارامتر های بازیش در تعادل خوبی قرار داره و با هم هماهنگه...این بارز ترین نکته ی استن هست....بر عکس بسیاری از تنیسورها شما نمی تونید بگید مثلا فلان پارامتر فنیش خیلی فوق العادست و یا به فلان نوع ضربش معروفه...استن به تعادلش معروفه...خیلی دوست داشتنیه...حق این افتخار رو داشت...

2- من فکر می کنم پیروزی استن در هر صورت به نفع طرفداران راجر شد...اونایی که طرفدار این ایده هستن که رافا رکورد «17» رو نزنه قطعا خدا رو شکر خواهند کرد چون مشخصا احتمال پیروزی بردیچ چیزی نزدیک به 0 بود(اگر نگیم 0 بود) در برابر نادال...باز حداقل استن با توجه به روحیه ای که داره شاید بتونه معجزه کنه تو تایبرک...از اون ور هم نگاه کنیم در صورت بالا اومدن راجر، مشخصا بازی برابر استن براش راحت تر خواهد بود تا بردیچ...فکر نکنم کسی شک داشته باشه که بردیچ در برابر امثال رافا و نواک چیزی فراتر از یک آدم از پیش باخته نیست اما در برابر راجر تبدیل به پلنگی خطرناک می شه...

3- به نظرم در رابطه با بازی فردا نه باید خیلی ذوق داشته باشیم و نه اینکه خیلی نا امید باشیم...نباید ذوق داشته باشیم چون در هر صورت حریف رافا هست و بنا به پارامتر های فنی که همه می دونیم راجر در برابر رافا مشکل داره و هیچ وقت فیورت نیست. نباید هم خیلی نا امید بود، سینسیناتی 2013 فکر می کنم سیاه ترین روزهای راجر بود و رنگی ترین روزهای رافا، راجر اگر تو اون بازی دقت می کرد بازی رو برده بود...حالا که شرایط به کلی فرق داره و راحر به مراتب آماده تر از اون دیدار هست، پس خیلی هم نباید نا امید بود...

4- راجر اگر می خواد ببره باید همین روندی که از دور 1 داشت ادامه بده...خونسرد، آرام، متمرکز و مهم تر از همه اینکه لذت ببره از بازی...بذاره اون راجر هنر مند ضربه بزنه نه اون راجری که از بازی کردن لذت نمی بره...اون راجر لندن نباشه که در ست دوم فقط از روی رفع تکلیف به توپ ضربه بزنه، راجر همین راند های قبل باشه، همون راجری باشه که علی رغم اینکه ست سوم بازی با اندی رو مفت تقدیم کرد، برگرده و با انرژی در ابتدای گیم اول ست چهارم رقص پا کنه...

5- برای من کافیه اگر راجر پارامتر هایی که در بالا گفتم رعایت کنه..اگر هم باخت عیبی نداره..سرحال ببازه برا من کافیه..همین که الان بعد از انواع و اقسام حرف ها، در یک قدمی قهرمانی قرار گرفته خودش کلی معنی می ده...ادامه ی فصل هم در راهه و ویمبی هم چشمک می زنه...فقط برو و تنیس بازی کن فردا راجر، فقط تنیس بازی کن...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-23-2014, 10:02 PM   #405
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsann نمایش پست ها
ببخشید وارد بحثتون میشم.اما شما که اینقدر قاطعانه صحبت میکنین در این باره.بهتره بدونین اندره اغاسی اذعان کرده که سطح تنیس امروز بسیار بالاتر از گذشته است.فکر کنم بشه اغاسی رو یک کارشناس دونست.البته کسی نمیتونه منکر توانایی های شگفت انگیز راجر بشه.

درود

بالاترین سطح تنیس به نظر اکثر کارشناسان بازیهای در اوج فدرر بین سالهای 2004 تا 2006 بوده است.

موفق باشید
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-23-2014, 11:09 PM   #406
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
اینم از رادوانسکا

بـچـه تـِرون نبینم اینجا واسه ما آگا آگا کنیا

مهم مأموریتش برای حذف ویکا بود
با اینکه بازثی رو اصلا ندیدم ولی نتیجش غیر قابل باوره
ولی اینو میدونم که اگه خدای نکرده سیبولکوا گرند بگیره تو لیست تو یکی میاد
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-23-2014, 11:48 PM   #407
CANDIS
Member

آواتار CANDIS

پستها: 75
سپاس: 56
در 71 پست 393 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer Djokovic Del Potro Gasquet Wawrinka Kohlschreiber Verdasco Davydenko Llodra Baghdatis Halep Radwanska Kuznetsova Henin

بالاترین سطح WTA چی میگه! ( استرالیای امسال! )
CANDIS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما CANDIS به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-24-2014, 12:09 AM   #408
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سلام نمایش پست ها
درود

بالاترین سطح تنیس به نظر اکثر کارشناسان بازیهای در اوج فدرر بین سالهای 2004 تا 2006 بوده است.

موفق باشید

بالاترین سطح تنیس رو با چی اندازه گرفتن ؟؟
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2014, 12:12 AM   #409
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
بالاترین سطح تنیس رو با چی اندازه گرفتن ؟؟
با فضول سنج
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-24-2014, 12:19 AM   #410
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

دوست ندارم خودم و شما رو ناامید کنم ولی فدرر توی 2009 و 2012 خیلی خوب بازی کرد ولی باخت
الان چه امتیاز بیشتری فدرر نسبت به اون موقع داره که انتظار بردفدرر رو داشته باشیم
البته من بازی فدرر رو برای اینکه ببره نگاه نمیکنم نگاه میکنم چون از بازیش لذت میبرم
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)