بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-27-2013, 11:31 PM   #1
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R
پیش فرض نادال: در مسابقات تنيس آمريکا شرکت مي‌کنم

نادال: در مسابقات تنيس آمريکا شرکت مي‌کنم

رافائل نادال روز سه شنبه خبر رسانه هاي اسپانيايي را مبني بر غيبت اين تنيس باز در دو تورنمنت ماه مارس در آمريکا تکذيب کرد.

رسانه هاي اسپانيا از جمله روزنامه مارکا روز سه شنبه گزارش دادند رافائل نادال ماه مارس در مسترز ايندين ولز و ميامي شرکت نمي کند.

نادال بعد از پيروزي آسان مقابل سباستين سوارتزمن آرژانتيني در تورنمنت مکزيک گفت: « من قصد دارم در ايندين ولز شرکت کنم و حضور در اين تورنمنت براي من اولويت دارد اما اين موضوع به شرايط جسماني خودم بستگي دارد .»

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد، نادال تنيس باز شماره پنج جهان افزود: « من بهتر از رسانه ها از وضع خودم خبر دارم .»

نادال که سال دو هزار و نه در ايندين ولز به قهرماني رسيد، به علت اينکه به آمادگي کامل نرسيده است، درباره مسابقات اروپايي از جمله گرند اسلم رولان گروس در ماه مه نگران است.

مرد شماره يک سابق جهان از مصدوميت زانوي چپ رنج مي برد و سال دو هزار و دوازده بازي هاي المپيک لندن، تنيس آزاد آمريکا و استراليا را از دست داد.

او اول فوريه به رقابت ها برگشت و دهم همين ماه در شيلي به فينال رسيد و هفته بعد نخستين قهرماني خود را بعد از رولان گروس سال دو هزار و دوازده در سائو پائولو کسب کرد.
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)