بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی - 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-23-2016, 10:14 PM   #51
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

به امید قهرمانی ماریا و نواک

مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-23-2016, 10:50 PM   #52
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

سلام بر همه 3 راند زیبا از اسلم رو دیدیم من که خیلی چیز ها یاد گرفتم.
فکر کنم قبل از هر چیزی باید به خداحافظی لیتون اشاره کرد.بازیکنی که شاید در اولین سال های تنیس دیدنم به من خیلی چیز یاد داد همیشه 100% بود توی زمین اصلا کم نمی گذاشت واستقامتش هم حرف نداشت.به هر حال لیتون هیویت از تنیس خداحافظی کرد ولی خاطره هاش همیشه در ذهن ماخواهد بود گرچه در دیویس کاپ به عنوان کاپیتان میبینیمش.
اما بریم سراغ بازی ها راجر به نظر من خوب بود.به نظر من لیوبیجیج برای فدرر فعلا 2 تا چیز بوده backhand down the line و run around the backhand کردن.راجر کمتر روی تور میره ولی هنوز حضور ادبرگ رو در بازی راجر حس می کنم. راجر به انالیزور خیلی نیاز داشت شاید بیشتر از همیشه و حالا باید ببینیم چه تاثیری روی بازی راج می گذاره.فورهند هاش دوباره میلی متری از لب تور می گذره ولی خدا رو شکر فعلا خوب می زنه.
در مورد نوله اینو میگم که خیلی بیشتر از اینا ازش انتظار داشتم منتالش خیلی پایین تر از رنک یک دنیاست ولی می دونم که تا کوارتر و سمی و فینال روز به روز بهتر میشه و میاد بالاتر.یک کم هم شانس داره توو شات ها داد میزنه بعضی هاش شانسیه ولی خب از بازی خوبش نمیشه چشم پوشی کرد.به نظر من در حال حاظر اندی خیلی خوب میزنه فقط نفهمیدیم پدرزنش چه جوری پرت شد پایین اندی خیلی خب بزنه بی شوخی قهرمان میشه مثل تورنتو که انتظار می رفت ببره و برد.از اون طرف هم استن بد نیست فکر کنم داره انرژی جمع میکنه چون می دونه که یک کم سنش بالا رفته و باید ذخیره کنه.اما با رایونیچ خیلی خیلی بازی سختی داره من نمی تونم بگم که می بره اما امیدوارم میلوش نیاد بالا چون استن رو بیشتر دوست دارم.یک نکته دیگه برای راجر فوت ورک عالی توی بازی هاشه.واقعا خیلی خوب می ره پشت توپ و میدونه چی کار کنه چیزی که در سال 2013 کلا محو شده بود.به نظر من نکته ای که می شه به نوله در راند های بعد اضافه بشه بکهنده که خیلی خوب نزد جلوی سپی و باید بهتر بشه و البته باید ببینیم سیمون چه می کنه.راجر هم باز سرو می تونه خیلی بهتر بزنه.
به هر حال به نظر من تا حالا 3 راند به این جذابی در سال های اخیر در اسلم ها ندیدم.به امید بازی های بهتر و هفته ی جذاب تر

ویرایش توسط Mahdi Naji : 01-23-2016 در ساعت 10:56 PM
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-23-2016, 11:46 PM   #53
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*

اپلیکیشن مسابقات برای اندروید فایل را از زیپ خارج کنید

https://mega.nz/#!R4c3nZCY
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABORI به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 06:28 AM   #54
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

سلام کسی با اینترنت میبینه ؟ streamhunter خوب جواب نمیده . لطفا اگه لینک دیگه ای دارید بذارید ممنون
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-24-2016, 09:33 AM   #55
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

عجب بازی شده جوکوییچ باسیمون توی ست سوم فقط دارن همدیگررو برک می کنند.حیفه ازدستش بدید من که مرخصی گرفتم اومدم خونه برای بازیهای امروز ازساعت 3صبح تا حالا بیدارم
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 10:57 AM   #56
MEHR
Member

پستها: 96
سپاس: 981
در 94 پست 188 بار سپاسگزاری شده

semon2-novak2
MEHR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما MEHR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-24-2016, 12:17 PM   #57
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

میگن نواک همین الان تو رختکنه داره آنفورسد ارور میده
100 آنفورسد ارور رکورد شایان تقدیریه، آفرین جوکو
گویا نواک به بکهندش مرخصی داده بود یکم استراحت کنه 50 آنفورسد ارور با بکهند؟! بازم آفرین
در دقایقی از بازی هم رقابت سختی بین ژیل سیمون و دراپ شاتِ خود جوکو برای شکست دادن نواک در گرفته بود که در نهایت دراپ شاتهای زیبا به برتری دست یافتند
استاد سیمون هم چنان بنده رو ضایع فرمودند که دیگه تا استرالین اوپن 2096 روند هیچ بازی ای رو پیشبینی نمیکنم 9 باخت متوالی بدی و تو استرالیا جوکوویچ رو تا آستانه ی حذف ببری یکی از نشونه های پایان دنیاست، نیست؟

این بازیو از دو جهت مختلف میتونم ببینم، یکی روی بد قضیه: منو برد به سالهای 2012 و 13، و اون فینالهای اعصاب خورد کن که انگار ضربات جوکو تبدیل به اسلوموشن میشدن و ارور پشت ارور. دقیقا اون بازیهای کابوس وار که با اولین ارور کل گیم رو بیخیال میشد اومد جلو چشمم. روی خوب قضیه: بهبود معنی دار سرویس های نواک و بردن یه بازی حساس در یک روز افتضاح که حتی 20% بازیش رو هم نمیتونست ارائه بده. اگه نواک امروز مثل 3 4 سال پیش سرویس میزد قطعا این بازیو میباخت، ولی چند جا وقتی تمام علائم حیاتی تنیسش قطع شده بود با سرویس به زندگی برگشت تو یه بازی 4 5 ساعته فقط یه دابل فاولت داد که این آمار کاملا با آدم حرف میزنه. هر چند اگه ست دوم اونهمه برک پوینت رو از دست نمیداد کار به اینجا نمیکشید، ولی خب ورزش و مسابقه همینه دیگه. جوکو وقتی اروراش تو رالیهای طولانی زیاد شد زاویه ضرباتشو کم کرد اما بازم اثر چندانی نداشت و به جای ارور دادن از حریف وینر میخورد! کلا حریف چغر و بد بدن، و بازی هم شدیدا رو مخ بود، شانس اوردیم ردش کردیم

در نهایت فک میکنم جوکو به سندرم راند 4 دچار شده، ویمبی پارسال با اندرسون راند 4 بود که چیزی نمونده بود حذف شه، یو اس پارسال هم راند 4 خوبی نداشت با بائوتیستا آگوت، حتی همین استرالیای 2013 هم راند 4 تا پای حذف شدن رفت و به تورنومنت برگشت. جالبه 3 بار قبلی که راند 4 سختی داشت و تا آستانه ی حذف پیش رفت در نهایت قهرمان شد، باید دید اینجا چه اتفاقی میفته
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 12:50 PM   #58
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

سلام ،consecuitve point به جه امتيازي ميكن
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-24-2016, 01:24 PM   #59
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط beeroz نمایش پست ها
سلام ،consecuitve point به جه امتيازي ميكن
اگر اشتباه نکنم به امتیازات متوالی میگن
قدیمی 01-24-2016, 01:34 PM   #60
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
میگن نواک همین الان تو رختکنه داره آنفورسد ارور میده
100 آنفورسد ارور رکورد شایان تقدیریه، آفرین جوکو
گویا نواک به بکهندش مرخصی داده بود یکم استراحت کنه 50 آنفورسد ارور با بکهند؟! بازم آفرین
در دقایقی از بازی هم رقابت سختی بین ژیل سیمون و دراپ شاتِ خود جوکو برای شکست دادن نواک در گرفته بود که در نهایت دراپ شاتهای زیبا به برتری دست یافتند
استاد سیمون هم چنان بنده رو ضایع فرمودند که دیگه تا استرالین اوپن 2096 روند هیچ بازی ای رو پیشبینی نمیکنم 9 باخت متوالی بدی و تو استرالیا جوکوویچ رو تا آستانه ی حذف ببری یکی از نشونه های پایان دنیاست، نیست؟

این بازیو از دو جهت مختلف میتونم ببینم، یکی روی بد قضیه: منو برد به سالهای 2012 و 13، و اون فینالهای اعصاب خورد کن که انگار ضربات جوکو تبدیل به اسلوموشن میشدن و ارور پشت ارور. دقیقا اون بازیهای کابوس وار که با اولین ارور کل گیم رو بیخیال میشد اومد جلو چشمم. روی خوب قضیه: بهبود معنی دار سرویس های نواک و بردن یه بازی حساس در یک روز افتضاح که حتی 20% بازیش رو هم نمیتونست ارائه بده. اگه نواک امروز مثل 3 4 سال پیش سرویس میزد قطعا این بازیو میباخت، ولی چند جا وقتی تمام علائم حیاتی تنیسش قطع شده بود با سرویس به زندگی برگشت تو یه بازی 4 5 ساعته فقط یه دابل فاولت داد که این آمار کاملا با آدم حرف میزنه. هر چند اگه ست دوم اونهمه برک پوینت رو از دست نمیداد کار به اینجا نمیکشید، ولی خب ورزش و مسابقه همینه دیگه. جوکو وقتی اروراش تو رالیهای طولانی زیاد شد زاویه ضرباتشو کم کرد اما بازم اثر چندانی نداشت و به جای ارور دادن از حریف وینر میخورد! کلا حریف چغر و بد بدن، و بازی هم شدیدا رو مخ بود، شانس اوردیم ردش کردیم

در نهایت فک میکنم جوکو به سندرم راند 4 دچار شده، ویمبی پارسال با اندرسون راند 4 بود که چیزی نمونده بود حذف شه، یو اس پارسال هم راند 4 خوبی نداشت با بائوتیستا آگوت، حتی همین استرالیای 2013 هم راند 4 تا پای حذف شدن رفت و به تورنومنت برگشت. جالبه 3 بار قبلی که راند 4 سختی داشت و تا آستانه ی حذف پیش رفت در نهایت قهرمان شد، باید دید اینجا چه اتفاقی میفته
خیلی کامل و با زیباترین استعارات ممکن دوست عزیزم بهسن شرایط مسابقه امروز را به تصویر کشید
تقریبا تمام اون چیزی که میخواستم اشاره کنم گفته شد
به هرحال نواک در بازی که شاید جز 3 بازی افتضاح 18 ماه اخیرش بود
با قدرت ذهنی بالا و سرویس عالی برنده شد
از بازی خوب و کم اشتباه و در عین حال شجاعانه سیمون هم غافل نشیم
سیمون واقعا چغر و بد بدن
که بدون ترس اومد و هر چی در توان داشت گذاشت
جالبه دقیقا برای من هم همون مشکلات بازی با اندرسون در ویمبی را تداعی کرد
ترجیح می دم نگاه مثبتی داشته باشم به قضیه و امیدوار باشم که
این لغزش کوچک باعث هشیاری و تمرکز بیشتر نواک برای سه بازی سخت تا گرند یازدهم بشه
اشاره ای هم بکنیم به نیشیکوری حریف بعدی نواک در کوارتر
که امروز فوق العاده بود
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)