بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

31 خرداد - 13 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-01-2010, 10:17 AM   #611
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

برنامه ترتیب انجام مسابقات و زمان برگزاری بازی های روز «دهـم» تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2010 به تاریخ پنج شنبه دهـم تیر 1389 به وقت رسمی ایـران در پست شماره 2 قرار گرفت.

با سپاس

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 10:26 AM   #612
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

در سال 2008 فدرر واقعا خوب بازی نمیکرد اما در سال 2009 بهتر شد و خواست که قهرمان شه و به نظر من اگر فدرر در بازی بردیچ نگاه می کردید خیلی کند حرکت می کرد و دلیلش اینه که تمرین نمیکنه فدرر نیاز به این باخت ها داره که دوباره غرورش 0 بشه و شروع دوباره داشته باشه که بره برای 17 امین گرند اسلم
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 10:33 AM   #613
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
من از این جور طرفدارن راجر حالم به هم میخورهطرفدار یه بازیکن همیشه طرفدار اون باید باقی بمونه..حالم به هم خورد
دوست عزیز شما مثل اینکه در درک پست ها کمی مشکل داری. من کی کفتم دیگه طرفدار راجر نیستم راجر اگر تمام بازی هاشم ببازه من بازم طرفدارشم. اون صبر و شکیبایی بسیار زیادش به هزار تا برد می ارزه. ولی راجر با این باخت هاش داره خودشو کم ارزش می کنه کسی که چند سال متوالی مرد شماره 1 بود و هیچ کس در مقابلش حرفی برای گفتن نداشت حالا در 2 ماه دو پله سقوط کرده. راجر اگه خداحافظی نکنه با این وضع تا رده ی 7 8 میاد پایین و این برای یه اسطوره مانند راجر خیلی بده.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg Roger+Federer+vs+Athlete+of+The+Decade+Top+Picks-AP.jpg (29.0 کیلو بایت, 6 نمایش)
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 10:36 AM   #614
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ahoora نمایش پست ها
به نظر من راجر دیدگه نمی تونه ورزش حرفه ایش به پایان رسیده باید تا اینقدر محبوبه خداحافظی کنه وگرنه گندش در میاد همین طرفدارایی هم که داره از دست می ده
دوست عزيز تاقبل از يو اس اپن 2008 هم اين حرفا بود ولي...
حالا چيزي كه نشده اگه مث مارات سافين ديدي هر بازي دور اول بالا نيومد اونموقع حرفت درسته!!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 10:39 AM   #615
jiji-federer
Senior Member

آواتار jiji-federer

پستها: 198
سپاس: 2,736
در 188 پست 918 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - جکوویچ - ورداسکو -

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
جی جی جون بیخیال شو!!
مثلا تو طرفدار راجری شق القمر کردی؟!!

آقای شانس؟!!!
یه نگاه زحمت نباشه به قرعه همین ویمبلدون بنداز تا ببینی
مستر لاکی لوک برازنده کیه؟!!
من شق القمر نکردم ولی راجر چرا. به خاطر همین دیوونشم نه فقط ی طرفدار.
jiji-federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی jiji-federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 10:39 AM   #616
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

بحث غرور یک طرف، بحث توانائی های بدنی هم یه طرف...

به یه نکته باید توجه کرد که فدرر هر چند از نظر بدنی روی فرم و ایده آل هست ولی هر چی سن و سال بالاتر بره بدن انسان هر چقدر هم روی فرم باشه توانائی گذشته رو نداره!!

دلیل اصلی که فدرر دوست نداره زیاد رالی کنه و دوست داره بیشتر Free Point بگیره همینه، فدرر از طریق سرویس اولش کلی Cheap point بدست میاره ولی وقتی سرویس اولش خطا میشه عملا روی سرویس دومش شانس حریفش بیشتره چون هم امکان طولانی شدن رالی زیاده هم بدن فدرر بهش اجازه ی رالی های طولانی رو نمیده...

البته این شرایط بتازگی در فدرر پدیدار شده و بنظرم تازه اوائل افول فدرر هست و تا دو سه سال دیگه بنظر من فدرر به سرنوشت آغاسی دچار میشه!؟ من که میگم تا پایان امسال باید به خودش وقت بده تا دوباره به فرم برگرده و در غیر اینصورت خداحافظی کنه خیلی براش بهتره...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 10:47 AM   #617
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nemo62 نمایش پست ها
به طرفدارای نادال تبریک میگم ولی همه دیدین که چه پانسمانی روی پای رابین بود انگار شصت پاش گچ گرفته بود با این حال خیلی خوب مقاومت کرد زنده باد رابین

حرف شما درست. ولی چرا همیشه مرگ خوبه اما برای همسایه؟!
«بعضی» طرفدارهای فدرر اگر همین قضیه رو رافا پیش می آورد، بدون شک می گفتند "رافا داره خودش رو به مصدومیت می زنه". حالا خدا رو شکر که رافا اون ست رو با دوندگی زیاد برد در حالی که در بدترین موقع سودرلینگ Medical Time Out گرفت.

«بعضی» طرفدارهای فدرر واقعاً انصاف ندارند و مقام های زیاد فدرر سرمستشون کرده.

11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 11:04 AM   #618
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

من هیچ وقت فرم بسیار خوب اندی ماری در هاپ من کاپ امسال که قبل از گرنداسلم ملبورن انجام شد رو از یاد نمی برم.

برای اولین بار از زمانی که اندی رو شناختم در اون مسابقات می دیدم که واقعاً سرویسهای اندی پخته تر از هر زمان شده اند و ضربات Cross Court ش هم که فوق العاده بودند.

به خاطر اینکه در اون مسابقات با همراهی رابسون باید Mix هم بازی می کرد، شاهد والی های بسیار خوبش در لب تور هم بودیم.

Return of Serve هم که مثل همیشه عالی بودند.

اما اندی پس از اون مسابقات نتونست فرم خوبش رو حفظ کنه تا ......... ویمبلدون امسال که دوباره من اون اندی تشنه ی پیروزی رو دیدم.

همه می دونیم که حمایت بسیار خوب بریتانیایی ها از اندی ماری در ویمبلدون امسال بهش خیلی روحیه داده و برگزاری مسابقات در خاک بریتانیا، امید به قهرمانی رو برای اندی صد چندان کرده.

همه ی اینا رو گفتم تا رافا حتماً حتماً بره و یه برنامه ی درست و حسابی برای بازی با اندی برای خودش بریزه. سرویس رافا هنوز خیلی کار داره تا درست شه! در بازی با اندی First Service رافا "باید" به ثمر بنشینه وگرنه اندی خیلی خودش رو برای 2nd Serve رافا آماده کرده تا با یه Return of Serve قوی ماتادور رو جریمه کنه.

ست اول بازی با سودرلینگ و ست هایی که رافا در بازی های گذشته امسال در ویمبلدون از دست داده، در این مرحله از مسابقات برای رافا زنگ خطر محسوب می شن و نباید دوباره تکرار بشن. چون اگر اندی "در ویمبلدون امسال" ستی رو ببره خیلی مشکله بشه ازش پس گرفت.

رافا جان، نهایت سعی و تلاشت رو بکن ... راه سختی رو از زمانی که بی انصاف های انگلیسی برات قرعه کشیدند داشتی و می دونم چقدر متحمل بازی های سنگین 5 سته و طاقت فرسا شدی اما تا قله ی پیروزی هنوز راه در پیش داری و پس رد کردن اون هاست که شیرینی برد بسیار دلچسب خواهد بود.

امیدوارم به بهترین شکل از این گردنه ی دشوار عبور کنی.

ضمناً برای همه کنکوری های نازنین بهترین آرزوها رو دارم. به امید خدا همگی در رشته ها و محل های مورد نظرتون پذیرفته می شین. امسال رقابت نسبت به سالهای گذشته کمی از تب و تاب افتاده.

11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 11:10 AM   #619
Mohammad_Joulaei
Former Staff

من يه سوال از همه دوستان دارم :

شما چند تنيسور نام ببريد كه توي دوران اوج و توي تاپ 10 يا تاپ 20 بودن خداحافظي كردن؟

همين سامپراس و اغاسي و ... اخراش پشت سر هم باخت ميوردن حالا بهشون ميگن تنيسور بد؟!؟!؟!؟
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 11:14 AM   #620
Mohammad_Joulaei
Former Staff

خب در كل با حذف راجر قهرمان رو رافا ميدونم و قهرمانيش رو پيشاپيش به طرفداراي با شخصيتش تبريك ميگم!!
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
چمن، ویمبلدون، گرنداسلم، 2010، راجر فدرر، مدافع قهرمانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)