بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > رافائل نادال (Rafa Nadal)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-24-2010, 03:17 AM   #31
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
اگه بخواد چیکار میکنه؟ کمتر از 10 تا؟!
علیرضا فقط حواست باشه جلوی مرغ پخته هم اینا رو یه وقت نگی، که اونم برات قهقهه میزنه!
اولا نقل قولت رو درست کن
ثانیا برو یه نگاهی به آمار بازیهاش توی استرالیا بنداز ، که خیلی هم از اون موقع نگذشته . از گرنداسلم هایی قدیمی مثال نمیزنم چون احتمالا یکی دو سال بیشتر نیست که تنیس نگاه میکنی
یقینا 10 تا بازی هم از راجر در سالهای 2004 تا 2007 ندیدی ، وگرنه به اولین کسی که میخندیدی خودت بودی
و اگه به مرغ پخته هم بگی که به راجر فدرر خندیدی به حالت گریه میکنه
تو که یه تورنمنت رو فقط تا حضور رافا دنبال میکنی ، تو که بعد از بازی رافا توی گرند اسلم دیگه بازی ای رو نگاه نمیکنی ، تو که ... در مورد راجر فدرر و هیچ تنیسور دیگه ای اظهار فضل نکن ، چون تنها اطلاعاتی که از تنیسورای دیگه داری از بازیهای رو در رو با رافا بدست آوردی

ویرایش توسط Afshin : 04-24-2010 در ساعت 05:45 AM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-24-2010, 10:44 AM   #32
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
اولا نقل قولت رو درست کن
ثانیا برو یه نگاهی به آمار بازیهاش توی استرالیا بنداز ، که خیلی هم از اون موقع نگذشته . از گرنداسلم هایی قدیمی مثال نمیزنم چون احتمالا یکی دو سال بیشتر نیست که تنیس نگاه میکنی
یقینا 10 تا بازی هم از راجر در سالهای 2004 تا 2007 ندیدی ، وگرنه به اولین کسی که میخندیدی خودت بودی
و اگه به مرغ پخته هم بگی که به راجر فدرر خندیدی به حالت گریه میکنه
تو که یه تورنمنت رو فقط تا حضور رافا دنبال میکنی ، تو که بعد از بازی رافا توی گرند اسلم دیگه بازی ای رو نگاه نمیکنی ، تو که ... در مورد راجر فدرر و هیچ تنیسور دیگه ای اظهار فضل نکن ، چون تنها اطلاعاتی که از تنیسورای دیگه داری از بازیهای رو در رو با رافا بدست آوردی
افشین جان چند تا نکته متذکر میشم که همیشه سعی کنم قبل از جواب دادن به پستهای من یه بار که نه چند بار همه رو مرور کنی.
1. اول حتما پستهای من رو چند بار بخون، تو ساعات مختلف، روزهای مختلف، هی حلاجی کن تا قشنگ برات جا بیوفته، نه، اشتباه نکن، پستهای من چیز خاصی نداره، ایراد 100% از سمت گیرندست که شخص شخیص افشین خان هستند، که البته من با استعدادی که از تو سراغ دارم اگه چندبار تکرار کنی حتما بیشتر نتیجه میگیری، تو سعیتو بکن حالا، ضرر نداره!!
داداش من هنوز نفهمیدی من برای چی گفتم مرغ پخته میخنده، اومدی جواب میدی؟ اگه جواب مرتبط بلدید، بدید، بسم اله، ولی چرا بی ربط و خزعبل جواب میدید؟
این حرف رو به خود راجر هم بگی خندش میگیره که اگه بخواد کمتر از 10 تا میزنه، این حرف با الذات ته خندست!! یعنی ارور که میزنه نمیخواد که نزنه!! یعنی مشکل فقط خواستن و نخواستنه!!!
یعنی این همه ارور رو که تو همین گرنداسلم ها هم میزنه، از قصد میزنه، اگه بخواد باز نمیزنه!! مگه راجر بلانسبت بیماره؟!
من کی به راجر فدرر خندیدم؟!! حالت خوبه بابا؟ من به اون حرف علیرضا خندیدم، این رو هم یارای درک نداری؟
2. سعی کن یه چیزی از خودت بگی، واقعا از فرید عزیز ممنونم، شما رو از بی جوابی دراورد، وگرنه چی میشد خدا میدونه، حالا باز فرید یه شوخی با من کرد که چه بازیهایی رو نگاه میکنم، باز زیرآبی رفتی؟ آقای نمکدون؟
یه چیزی از خودت نشون بده، چرا دائم دست به دامن کس دیگه میشی؟!!
دیدی که یه بار دیگه هم از شوخیهای فرید استفاده کردی که واکنش فرید رو به دنبال داشت، چندبار باید یه اتفاق بیوفته تا درست بشی؟
من هیچ ادعایی در درک و تنیس و اینکه چندتا بازی نگاه میکنمو کودوم بازیها رو نگاه میکنم و ... ندارم، ولی یک چیز رو 100 در 100 مطمئنم که وقتی یه بازی هم نگاه میکنم از تو یکی بیشتر تنیس میفهمم، و فقط برای کل کل مثل تو تنیس نگاه نمیکنم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-24-2010, 12:25 PM   #33
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
افشین جان چند تا نکته متذکر میشم که همیشه سعی کنم قبل از جواب دادن به پستهای من یه بار که نه چند بار همه رو مرور کنی.
1. اول حتما پستهای من رو چند بار بخون، تو ساعات مختلف، روزهای مختلف، هی حلاجی کن تا قشنگ برات جا بیوفته، نه، اشتباه نکن، پستهای من چیز خاصی نداره، ایراد 100% از سمت گیرندست که شخص شخیص افشین خان هستند، که البته من با استعدادی که از تو سراغ دارم اگه چندبار تکرار کنی حتما بیشتر نتیجه میگیری، تو سعیتو بکن حالا، ضرر نداره!!
داداش من هنوز نفهمیدی من برای چی گفتم مرغ پخته میخنده، اومدی جواب میدی؟ اگه جواب مرتبط بلدید، بدید، بسم اله، ولی چرا بی ربط و خزعبل جواب میدید؟
این حرف رو به خود راجر هم بگی خندش میگیره که اگه بخواد کمتر از 10 تا میزنه، این حرف با الذات ته خندست!! یعنی ارور که میزنه نمیخواد که نزنه!! یعنی مشکل فقط خواستن و نخواستنه!!!
یعنی این همه ارور رو که تو همین گرنداسلم ها هم میزنه، از قصد میزنه، اگه بخواد باز نمیزنه!! مگه راجر بلانسبت بیماره؟!
من کی به راجر فدرر خندیدم؟!! حالت خوبه بابا؟ من به اون حرف علیرضا خندیدم، این رو هم یارای درک نداری؟
2. سعی کن یه چیزی از خودت بگی، واقعا از فرید عزیز ممنونم، شما رو از بی جوابی دراورد، وگرنه چی میشد خدا میدونه، حالا باز فرید یه شوخی با من کرد که چه بازیهایی رو نگاه میکنم، باز زیرآبی رفتی؟ آقای نمکدون؟
دیدی که یه بار دیگه هم از شوخیهای فرید استفاده کردی که واکنش فرید رو به دنبال داشت، چندبار باید یه اتفاق بیوفته تا درست بشی؟
من هیچ ادعایی در درک و تنیس و اینکه چندتا بازی نگاه میکنمو کودوم بازیها رو نگاه میکنم و ... ندارم، ولی یک چیز رو 100 در 100 مطمئنم که وقتی یه بازی هم نگاه میکنم از تو یکی بیشتر تنیس میفهمم، و فقط برای کل کل مثل تو تنیس نگاه نمیکنم.
جمش کن بابا ، چرا بهت فشار میاد ؟ حرف حق تلخه ؟ حالا فرید یا هر کس دیگه ای گفته باشه
خودتم میدونی که این حرف درسته ، وگرنه این قدر حالت گرفته نمیشد .
درضمن من هم یه چیز رو صد در صد مطمئنم ، اونم اینه که منظورت از اون پست چیزی جز مسخره کردن راجر فدرر نبوده ، توی سم پاشو خوب میشناسم.
واین که خوش بحالت که بیشتر از من میفهمی ، تو خیلی عاقلی ، گوگولی مگولی
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-24-2010, 12:44 PM   #34
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray
Talking

نقل قول:
من نمیگم که راجر هر چی ارور زده خودش خواسته
مسترز برای راجر جنبه ی تمرین داره
مثلا شما در تمرین و در مسابقه یه جور بازی میکنین؟
مشخصه که یه جور بازی نمیکنین
معلومه که در مسابقه محتاط تر بازی میکنین
در تمرین بیشتر توپ هارو تاپ اسپین میزنین ( حتی اگه درصد خطاش زیاد باشه )
ولی درمسابقه ممکن است بعضی از این توپ هارو اسلایس بکشید
در نتیجه خطای 67 تای شما به بین 10 تا 20 میرسد( البته راجر میتونه اروراش رو به کمتر 10 برسونه چون با تجربه تر و ماهر تر نسبت به بقیست به شرط این که محتاط بازی کنه )
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-24-2010, 12:50 PM   #35
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
جمش کن بابا ، چرا بهت فشار میاد ؟ حرف حق تلخه ؟ حالا فرید یا هر کس دیگه ای گفته باشه
خودتم میدونی که این حرف درسته ، وگرنه این قدر حالت گرفته نمیشد .
درضمن من هم یه چیز رو صد در صد مطمئنم ، اونم اینه که منظورت از اون پست چیزی جز مسخره کردن راجر فدرر نبوده ، توی سم پاشو خوب میشناسم.
واین که خوش بحالت که بیشتر از من میفهمی ، تو خیلی عاقلی ، گوگولی مگولی
واقعا جالبه!! اینقدر کول باهات برخورد کردم؟ دیگه چیکار میکردم؟
ببین سر چه چیزایی بحث میکنی که ذره ای پشیز نداره، بیا از این به بعد وقتمون رو سر چیزای با ارزش صرف کنیم، جفتمون رو میگم، من یه شوخی با علیرضا کردم تموم شد رفت پی کارش!

شما فک کن من فقط بازیهای رافا رو نگاه میکنم! ببینم به شما چیزی اضافه میشه یا نه!
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-24-2010, 12:54 PM   #36
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
واقعا جالبه!! اینقدر کول باهات برخورد کردم؟ دیگه چیکار میکردم؟
ببین سر چه چیزایی بحث میکنی که ذره ای پشیز نداره، بیا از این به بعد وقتمون رو سر چیزای با ارزش صرف کنیم، جفتمون رو میگم، من یه شوخی با علیرضا کردم تموم شد رفت پی کارش!

شما فک کن من فقط بازیهای رافا رو نگاه میکنم! ببینم به شما چیزی اضافه میشه یا نه!
باشه بیا در مورد چیزای با ارزش بحث و گفت گو کنیم
هیچ وقت دیر نیست ، از همین الان شروع میکنیم
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-24-2010, 01:02 PM   #37
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alireza.murray نمایش پست ها
من نمیگم که راجر هر چی ارور زده خودش خواسته
مسترز برای راجر جنبه ی تمرین داره
مثلا شما در تمرین و در مسابقه یه جور بازی میکنین؟
مشخصه که یه جور بازی نمیکنین
معلومه که در مسابقه محتاط تر بازی میکنین
در تمرین بیشتر توپ هارو تاپ اسپین میزنین ( حتی اگه درصد خطاش زیاد باشه )
ولی درمسابقه ممکن است بعضی از این توپ هارو اسلایس بکشید
در نتیجه خطای 67 تای شما به بین 10 تا 20 میرسد( البته راجر میتونه اروراش رو به کمتر 10 برسونه چون با تجربه تر و ماهر تر نسبت به بقیست به شرط این که محتاط بازی کنه )
دوست من، بهترین کسی که میتونه درباره این مسئله صحبت کنه، خود راجره، نه من و شما، درسته؟
شاید بعضی از مسترزها که در برهه خاصی قرار داره کمتر توسط راجر جدی گرفته بشه، ولی هرگز اینطور نیست که این تورنمنتها کلا حالت تمرین داشته باشه برای راجر به استناد حرفهای خودش نه من.
شما مصاحبه های راجر رو پشت هم بخونی، بیشتر میتونی به نتیجه درست برسی.
تاپ اسپین کنترل بازیکن رو روی توپ بیشتر میکنه که کمتر ارور بزنه نه اینکه خطاش رو بیشتر کنه.
شما مصاحبه بعد از باخت راجر به باقداتیس رو بخون، ببین چی گفته گفته شاید زیاد Passive بودم، دقیقا برعکس حرف شما!!!
راجر تو همین تورنمنت گرنداسلم استرالیا مگه ست اول رو به داویدنکو نداد؟ اونجا داشت کم ارور میزد؟ داشت خوب بازی میکرد؟ اگه اون بازی بست آو تری بود چه اتفاقی میوفتاد؟ پس این خط کشی که تو مسترز یه جور دیگه بازی میکنه زیاد درست نیست، همونجور که خودش گفته تو گرنداسلم فکرش راحتتره، فرصت برای جبران داره و از اونطرف هم حریفاش ثبات لازم رو در طول مسابقه ندارن، افت و خیز دارن، توانایی تحمل میادین بزرگ رو ندارن، همه اینا دست به دست هم میدن تا نتیجه یه بازی رقم بخوره، وانگهی هر تنیس بازی نه تنها راجر، گرنداسلم رو بیشتر از هر تورنمنت دیگه ای جدی میگیره و تمرکزش میکنه روش.
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 09:36 PM   #38
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

با باخت در مقابل گلبیس فدرر 315 امتیاز از دست داد با این وجود اگر نادال بتونه تو رم قهرمان بشه فدرر کارش سخت میشه اون موقع فدرر باید تو مادرید و رولند گاروس حداقل به فینال برسه تا به رفا کاری نداشته باشه

احتمالات:
1- اگر نادال مادرید و رولند رو ببره و فدرر هم به فینال هردو برسه فدرر با اختلاف 75 امتیاز اول میمونه (8700 به 8775)

2- اگر فدرر قبل از فینال این دو تورنمنت حذف بشه و نادال هردو رو ببره نادال اول میشه

3- اگر نادال نتواند در هر کدام از دو تورنمنت قهرمان بشه فدرر اول میمونه(به شرط اینکه فدرر از اکثر امتیازاتش دفاع کنه)
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 09:54 PM   #39
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

ای بابا فدرر معادلاتو بهم زد!!

هفته دیگه فدرر توی تورنمنت 250 امتیازیه Estoril Open شرکت میکنه

مثل اینکه بدجور تصمیم گرفته رکورد سمپراسو بشکونه با این وجود اگر نادال بخواد اول بشه باید فدرر توی یکی از سمی فاینال رولند یا مادرید حذف بشه و نادال هر دو رو ببره
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 09:58 PM   #40
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

اره والا خودتون ميبريد و ميدوزين!!!!!!

فقط و فقط شامل نادال ميشه و فدرر و جوكوويچ و ماري و ... همه شوت هستن!!!!

خواباي خوش ببينين!!!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)