بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسابقات روتردام (ABN AMRO World Tennis Tournament)

مسابقات روتردام (ABN AMRO World Tennis Tournament)

23-29 بهمن - روتردام، هلند

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-14-2013, 07:20 PM   #11
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

آقا الجزیره چرا این شکلیه اگه یادتون باشه تا فینال مسترز مادرید رو پخش کرد ولی فینالشو نشون نداد این عرب هاحالیشون نیست .بابا اگه قراره نشون بدی درست نشون بده اگر هم نمی تونی اصلا اعلام پخش نکن.کاش فدرر رو نشون بده.
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 02-14-2013, 07:37 PM   #12
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
با سلام
الجزیره هم خودشو مسخره کرده دو تا بازی اول رو نشون داد و بازی سوم رو پخش نکرد امیدوارم لااقل بازی فدرر رو امشب پخش کنه , power جان من جهت amos رو ندارم ایا این کانالهایی که می فرمایید با گزارش انگلیسی مسابقات رو پخش می کنند؟
دیش مورد نظر برای دریافت تمامی فرکانسها اعم از sd و hd رو هم اگه بفرمایید ممنون میشم , من یه ۱۰۰ افست دارم که باهاش astra 28 رو می گرفتم ایا میشه با اون این جهت رو کامل گرفت؟
ممنون
درود بر شما

اول یک مطلب به دوستانی عرض کنم که فقط هاتـبرد البته همراه با قابلیت شیرینگ دارند. عزیزان چرا منتظر الجزیره هستید؟ من که تمام کانال‌ها رو در تاپیک مخصوص و هم اینجا اعلام کردم. کانال Sport Klub لهستان در هاتبرد با فرکانس زیر مرتب و منظم داره مسابقات رو پخش می‌کنه:

12322
H
27500
3/4

البته به دلیل خیل عظیم هواداران «راجر فدرر»، به احتمال قریب به یقین الجزیره اسپورت +8 از حوالی ساعت 10 و ربع امشب مسابقه با «دی باکِر» رو پخش می‌کنه.

و اما در مورد پرسش شما فرید جان:

فرید جان جهت Amos چندین Beam و پوشش داره که فقط پوشش خاورمیانه‌ش در ایران قابل دریافته. این پوشش خاورمیانه که پکیج اسرائـیلی YES در اون هست تمام فرکانس‌هاش سیگنال قوی دارند و حتی میشه با قیچی هم دریافتش کرد. به نظر من دیـش آفست که گیرندگی بالایی داره رو برای یک جهت ضعیف بگذارید و برای 4.0 درجه غربی (آموس) از یک دیش معمولی استفاده کنید.

الان مسابقات روتردام به صورت منظم از دو کانال این پکیج یعنی «پلاس فایو لایو» و «ایچ دی پلاس فایو لایو» در حال پخشه و از دیگر کانال‌های ذکر شده در تاپیک پخش تلویزیونی، در طول روز چندین بار بازپخش می‌شه. زبان گزارش در 99.9 درصد تورنمت‌ها من جمله روتردام، زبان عـِبری است.

راستی بعضی روزها به دلیل ماهیت سیستم کدگذاری این پکیج، امکان داره کانال‌ها به وسیله CCcam با کمی Freeze باز شوند که بسته به کیفیت Server شیرینگ ممکنه محسوس نباشه. در یوروکم که الان وضعیت فریز تقریباً کمه ولی روزهایی هم هست که مکث تصویر به چشم می‌آد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-16-2013, 12:50 AM   #13
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

Benneteau: Afterwards I told Roger I was sorry, but he said: It’s okey. That’s sports
Respect#

Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-16-2013, 08:52 AM   #14
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 02-16-2013, 08:21 PM   #15
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
Benneteau: Afterwards I told Roger I was sorry, but he said: It’s okey. That’s sports
Respect#
دوستان من الان اومدم نتیجه بازی رو دیدم خشکم زد.
چی شد؟ بنتو برای چی گفته متاسفه؟ فقط برای بردن راجر یا چیز دیگه ای پیش اومده. کلا یک مختصری توضیح بدین ممنون
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-16-2013, 08:29 PM   #16
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
دوستان من الان اومدم نتیجه بازی رو دیدم خشکم زد.
چی شد؟ بنتو برای چی گفته متاسفه؟ فقط برای بردن راجر یا چیز دیگه ای پیش اومده. کلا یک مختصری توضیح بدین ممنون
نه باو، چيزي نشده اصلا.اين جمله رو به خاطر احترامي كه برا اسطوره قائل هست گفته.هيچ اتفاق خاصي هم تو بازي نبود.
بازي رو هم من فقط از وسط ست دوم به بعد ديدم.سبك بازي بنتو هميشه دردسر ساز بوده و ديروزم مخصوصا تو چند گيم اخر خيلي خوب بازي كرد.حقش برد بود كه بهش رسيد.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-17-2013, 06:39 AM   #17
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

بنیتو رو فرم و خوب بود تو این تورنمنت . 2تا از رنک های بالای خودش رو شکست داد . فینال کاملآ 50-50 هست ، چون بنیتو توان شکست دلپو رو داره . من که دوست دارم دلپوترو ببره
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-17-2013, 06:32 PM   #18
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

شادباش قهرمانی دلپوترو . این پسر میتونه رنک 6و5 رو هم کنار بزاره و در رنک 4 جا خشک کنه
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-17-2013, 07:45 PM   #19
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

اولین قهرمانی خوان مارتین دل پوترو در سال 2013 را به هواداران این تنیسور محجوب و دوست داشتنی تبریک میگم.

با این قهرمانی ناکامی در استرالیا به دست فراموشی سپرده شد و خوان به رده ششم سال 2013 رسید.

جا داره یه "خسته نباشی" هم به ژولین بنتو بگم.تورنمنت فوق العاده ای داشت.بهترین ریترن تورنمنتو داشت.

و اگه میتونست خوانو ببره، خوشحال میشدم براش که در این سن اولین قهرمانیشو به دست آورده بود.که

حریف دلپو نشد و متاسفانه باخت.

ویرایش توسط delpotro : 02-17-2013 در ساعت 07:51 PM
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-17-2013, 08:06 PM   #20
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

من هم به نوبه خودم قرماني خوان تبريك ميگم. ولي اگه راجر ميومد فينال بازي به مراتب جذاب تر ميشد اميدوارم راجر به روزهاي اوجش برگرده
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)