بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

23 دی - 6 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-26-2014, 11:49 PM   #651
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
نادال و نواک هر چی هستن رو هستن
مثل امثال واورینکا دو چهره نیستن
کلا هرکی رافارو ببره برای شما دوچهره هست و منفور میشه خشی جون
دلیل و منطقم نداره
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2014, 12:19 AM   #652
ehsan.
Member

پستها: 40
سپاس: 1,846
در 40 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsann نمایش پست ها

اما با تمام احترام به نظر میزسه بعضی از دوستان خیلی سطحی به موضوع نگاه میکنن یا اصلا بازی رو ندیدن.مگه امکان داره یه تنیسور فینال یک گرند اسلم فیلم بازی کنه؟
دوستانی که تنیسور هستن میدونن که یک تنیسور باید واسه تک تک point ها تلاش میکنه.بعد یک بازیکن در حد رافا گیم بده.ست بده که شاید بتونه بازی حریفش رو خراب کنه؟
واقعا با چه منطقی میشه این حرف زد.اونم رافایی که به جنگندگی معروفه!من نمیگم رافا مصدوم نبود قهرمان میشد.اما مطمئنم این نتیجه رقم نمیخورد.
سلام احسان عزیز
من به شخصه نظری در مورد اون medical time out ندارم و از نیات رافا نه من و نه کسه دیگه ای با خبر نیست...من حتی موقعی که این کار رو کرد اصلا ناراحت نشدم
اما چیزی که اصلا انتظار نداشتم و واقعا شکه شدم رفتار بعد از medical time out بود
(این چیزایی که میخوام بگم غیر از بحث اخلاقیش به خاطر همین جنگندگی که شما گفتین و خوب هممون در رافا سراغ داریم بیشتر انتظار میرفت)
ببین هممون میدونیم گرفتگی عضلات درد زیادی رو به همراه داره ولی اگه هم یکم روش بازی کنی از این درد کاسته میشه و به حدی میرسه که بتونی یک بازی رو به اتمام برسونی.(نادال یه بازیکن حرفه ایه و اولین بازیش نیست که همچین اتفاقی واسش میوفته)
بحث من اینه اگه رافا بعد از برگشتش medical time out خیلی جدی به بازی ادامه میداد(منظورم این نیست که مثلا باید میدوید یا از این بهتر بازی میکرد...نه...چون واقعا با درد های عضلانی(خصوصا اولش)اصلا نمیشه تکون خورد)بحث سر قیافه و مکث و نشون دادن مسدومیت بعد از هرپوینت(تاکید میکنم بعد از هر پوینت)...شما ببین در 4 گیم باقی مانده ست دوم بعد از medical time out بعد از هر پوینت این مواردی که گفتم رو مکررا انجام میداد وحتی فکر کنم در گیم پنجم بود که تو امتیاز آخر که اگه میداد برک میشد وقتی هنوز سرو اولش به تور نخورده بود آماده سرو دوم شد و با این رفتار عملا داشت بازی رو خراب میکرد(من نمیگم هدفش خراب کردن بازی بود ولی این رفتار هم بازیکن مقابل رو از شرایط بازی خارج میکنه و هم توهین به تماشاچیه که اومده بازی ببینه و این از یه بازیکن حرفه ای بدوره)
من میخوام این رو بگم اگه نادال میومد و قیافش رو محکم و مصمم نشون میداد فکر میکنی از شیوه بازیش تماشاچی نمیفهمید که درد کمر نمیذاره بازی کنه؟؟؟جواب واضحه(تازه اینجوری تماشاچی از این رفتارت جوانمردانه بسیار تو رو تحسین میکنند)
ببین هممون تا حالا درد کشیدیم و میدونیم که میشه کمتر به روی خودمون بیاریم و سعی کنیم کمتر در چهرمون نمایان بشه(من نمیگم کلا نشون نده درد داره ولی نه به این وضع...)
واقعا بازی از شکل یه بازی در اومده بود...ببین همه میدونن این شرایط رو به این وضع ادامه دادن روی حریف تاثیر میذاره و از شرایط مسابقه خارج میشه و مسلما نادال و هر بازیکنی تو این سطح میدونه که این درد وقتی یکم روش بازیکنی به اونجایی میرسه که بتونی مثل ست سوم به بازی ادامه بدی پس با تمام احترامی که واسه این بازیکن قائلم باید بگم این شیوه از جوانمردی بدور بود و حداقل برای احترام به تماشاچی و حریف باید تا اونجاییی که میتونی کمتر این درد رو در چهرت نمایان کنی
میخوام اینجا یه اشاره به ویمبلدون پارسال کنم جایی که هممون دیدیم زانوی آزارنکا چجوری خلاف مفصلش گشت و اون اتفاق محلک براش افتاد(تازه اون یک زنه و احساسی تر)و همه یادمونه که چجوری با چهره ای مصمم جون کند ولی همه تلاشش رو کرد که خم به ابرو نیاره و دیدیم که حریفش چطوری بیرحمانه حمله میکرد ولی بازیش رو هر جور که بود به پایان رسوند وبعد انصراف داد(اینو بگم که پس چون نشون داد مصمم حریفش اینجوری جلوش بلزی کرد واین عین جوانمردیه)من واقعا پارسال از دیدن این دختر لذت بردم
شما به احدای جوائز نگاه کن...هیچ شورو اشتیاقی درش نبود...اصلا وقتی واورینکا برد....واقعا این خوشحالیه بعد یک گرند بود؟؟؟؟
بابا تو که میدونستی با این وضع کمرت میبازی حداقل شرایط بازی رو اینقدر تراژدی نمیکردی که برد طرف رو خراب کنی...نمیدونم چی بگم ولی به نظر من اصلا این رسمش نبود
بازم ببخشید اگه زیا حرف زدم موفق باشین
ehsan. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsan. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2014, 12:20 AM   #653
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
عه عه !!! خوبه تو چت باکس من گفتم قهرمان میشه منو مسخره کردین حالا خودت تحویل بگیر
این بازیو نمی‌گم، موضوع استن و من و پویا به سال قبل بر می‌گرده. و صد البته من خوشحالم که پیش‌بینیم اشتباه از آب در اومد و استن این بازی رو برد.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima93 نمایش پست ها
!!!!!!!!!!!!!!!!What a moment this is

قبل از هر صحبتي، از همه دوستان خوبم كه لطف كردن و از هر راه ارتباطي تبريك گفتن تشكر ميكنم، مبارك شما هم باشه، ايشالا عروسي همتون
از افشين عزيز هم به صورت مخصوص تشكر ميكنم كه هميشه استن رو باور داشت، ميدونم الان خيلي خوشحاله
دوم، نميدونم چي بگم چون خيلي خوشحالم
سوم اينكه به نظرم قهرماني به شايسته ترين بازيكن تورنومنت رسيد. ي نگاه به عقب ميتونه حرفم رو ثابت كنه. شايد هيچكس 3-4 بازي اول استن رو به خوبي دنبال نكرده باشه، ولي كل هفته اول به اندازه اين چند بازي اخر سخت بود. از ريتاير كردن حريف و به هم خوردن ريتم گرفته تا جنگ رواني تو ست سوم بازي با فايا و بازي روبردو. در شرايط عادي گذشته، اينا بازي هايي بودن كه براي استن بردنشون غير ممكن يا حداقل دشوار بود ولي اينكه با تمركز ازشون خارج بشه و به 1/4 نهايي برسه امتياز مثبتي بود براي هفته دوم. بعد ي نمايش فوق العاده تو اون بازي جلوي نواك هم بسيار فش خورد كه جاده رو صاف كرد برا رافا، مجددا تشكر ميكنم از دوستان ولي از نظر خودم مهمترين بازي تورنومنت نيمه نهايي بود. شايد اگه جريان بازي اونجوري پيش نميرفت الان قهرمان نبوديم. 7-1 باختن تو تايبريك ست دوم به خيليا اين فكر رو تلقين كرد كه همه چيز تموم شده ولي يك بار ديگه همه ديدن كه تاثير مگنوس نورمن بيشتر روي جنبه رواني بازي استن بوده. ياداوري كنم كه تو اون بازي 27 گيم سرويس رو هولد كرد و فقط 1 بريك پوينت به برديچ داد كه اونم سيو شد. اگه اينا نشونه اماده بودن ي بازيكن در چنين سطح بالايي نيستن، پس چي هست؟
درباره فينال هم فقط ست اول رو ميشه تحليل كرد. كاملا فوق العاده و اماده وارد زمين شد و به نسبت بازيكني كه اولين فينال گرند اسلم خودشو بازي ميكنه عالي بود. تمركز، سطح بازي، گيم پلن و ... نقصي نداشت و گيم اخر ست رو هم حالا هركي ميخواد بياد بگه رافا خودش خراب كرد ولي من ميگم جنگيديم و ست رو گرفتيم. بعد اونم اگرچه توي ست سوم و چهارم تمركز و ريتم بازيش از دست رفت ولي خوب بازي رو جمع كرد و خوشحاليم
بزرگي اين پيروزي خيلي خيلي بيشتر از چيزيه كه بشه فكر كرد. فك نكنم هيچ اماري قبل بازي بود كه حتي شانس گرفتن ست رو هم به ما ميداد. كاري هم به قسمت مصدوميت رافا ندارم، ولي ست اول خودش نشانه اي بود كه پيش بيني هاي قبل از بازي شايد تا اخر به واقعيت نرسن.
فقط اخرش اين نكته رو هم اضافه كنم. دوستاني كه ميگن رفتار استن در اغاز ست دوم بد و ناجوانمردانه بود يكم بيشتر توضيح بدن كه چرا و به چه دليل خوشحال ميشيم. من اينجا بي سواد تر از همه هستم، ولي تا اونجايي كه شنيدم داشت انگليسي حرف ميزد و كل بحثش با داور بود و اصلا حتي 1 كلمه هم درباره رافا و مصدوميتش حرفي نزد. حالا اگه كسي اينو فهميده و مياد تو تاپيك الكي جو ميده كه هيچي، اگرم نفهميده و مياد حرف ميزنه خو ديگه از دست من كاري برنمياد و برا خودش حرف ميزنه. من چيكار كنم؟

ممنون، بازم تبريك

نیـــــما

استن هم داشت به داور می‌گفت که مشکل رافا چی بوده که تایم اَوت گرفته، داور هم گفت طبق قوانین نمی‌تونم بگم مصدومیتش چی بوده! بحثشون سر این بود.

ویرایش توسط Afshin : 01-27-2014 در ساعت 12:30 AM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2014, 01:07 AM   #654
ehsann
Senior Member

آواتار ehsann

پستها: 113
سپاس: 375
در 75 پست 364 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsan. نمایش پست ها
سلام احسان عزیز
من به شخصه نظری در مورد اون medical time out ندارم و از نیات رافا نه من و نه کسه دیگه ای با خبر نیست...من حتی موقعی که این کار رو کرد اصلا ناراحت نشدم
اما چیزی که اصلا انتظار نداشتم و واقعا شکه شدم رفتار بعد از medical time out بود
(این چیزایی که میخوام بگم غیر از بحث اخلاقیش به خاطر همین جنگندگی که شما گفتین و خوب هممون در رافا سراغ داریم بیشتر انتظار میرفت)
ببین هممون میدونیم گرفتگی عضلات درد زیادی رو به همراه داره ولی اگه هم یکم روش بازی کنی از این درد کاسته میشه و به حدی میرسه که بتونی یک بازی رو به اتمام برسونی.(نادال یه بازیکن حرفه ایه و اولین بازیش نیست که همچین اتفاقی واسش میوفته)
بحث من اینه اگه رافا بعد از برگشتش medical time out خیلی جدی به بازی ادامه میداد(منظورم این نیست که مثلا باید میدوید یا از این بهتر بازی میکرد...نه...چون واقعا با درد های عضلانی(خصوصا اولش)اصلا نمیشه تکون خورد)بحث سر قیافه و مکث و نشون دادن مسدومیت بعد از هرپوینت(تاکید میکنم بعد از هر پوینت)...شما ببین در 4 گیم باقی مانده ست دوم بعد از medical time out بعد از هر پوینت این مواردی که گفتم رو مکررا انجام میداد وحتی فکر کنم در گیم پنجم بود که تو امتیاز آخر که اگه میداد برک میشد وقتی هنوز سرو اولش به تور نخورده بود آماده سرو دوم شد و با این رفتار عملا داشت بازی رو خراب میکرد(من نمیگم هدفش خراب کردن بازی بود ولی این رفتار هم بازیکن مقابل رو از شرایط بازی خارج میکنه و هم توهین به تماشاچیه که اومده بازی ببینه و این از یه بازیکن حرفه ای بدوره)
من میخوام این رو بگم اگه نادال میومد و قیافش رو محکم و مصمم نشون میداد فکر میکنی از شیوه بازیش تماشاچی نمیفهمید که درد کمر نمیذاره بازی کنه؟؟؟جواب واضحه(تازه اینجوری تماشاچی از این رفتارت جوانمردانه بسیار تو رو تحسین میکنند)
ببین هممون تا حالا درد کشیدیم و میدونیم که میشه کمتر به روی خودمون بیاریم و سعی کنیم کمتر در چهرمون نمایان بشه(من نمیگم کلا نشون نده درد داره ولی نه به این وضع...)
واقعا بازی از شکل یه بازی در اومده بود...ببین همه میدونن این شرایط رو به این وضع ادامه دادن روی حریف تاثیر میذاره و از شرایط مسابقه خارج میشه و مسلما نادال و هر بازیکنی تو این سطح میدونه که این درد وقتی یکم روش بازیکنی به اونجایی میرسه که بتونی مثل ست سوم به بازی ادامه بدی پس با تمام احترامی که واسه این بازیکن قائلم باید بگم این شیوه از جوانمردی بدور بود و حداقل برای احترام به تماشاچی و حریف باید تا اونجاییی که میتونی کمتر این درد رو در چهرت نمایان کنی
میخوام اینجا یه اشاره به ویمبلدون پارسال کنم جایی که هممون دیدیم زانوی آزارنکا چجوری خلاف مفصلش گشت و اون اتفاق محلک براش افتاد(تازه اون یک زنه و احساسی تر)و همه یادمونه که چجوری با چهره ای مصمم جون کند ولی همه تلاشش رو کرد که خم به ابرو نیاره و دیدیم که حریفش چطوری بیرحمانه حمله میکرد ولی بازیش رو هر جور که بود به پایان رسوند وبعد انصراف داد(اینو بگم که پس چون نشون داد مصمم حریفش اینجوری جلوش بلزی کرد واین عین جوانمردیه)من واقعا پارسال از دیدن این دختر لذت بردم
شما به احدای جوائز نگاه کن...هیچ شورو اشتیاقی درش نبود...اصلا وقتی واورینکا برد....واقعا این خوشحالیه بعد یک گرند بود؟؟؟؟
بابا تو که میدونستی با این وضع کمرت میبازی حداقل شرایط بازی رو اینقدر تراژدی نمیکردی که برد طرف رو خراب کنی...نمیدونم چی بگم ولی به نظر من اصلا این رسمش نبود
بازم ببخشید اگه زیا حرف زدم موفق باشین
من قبول دارم رافا مصدومیت خودش رو زیاد نشون داد.دلیلشم فکر میکنم نا امیدی رافا بود.چون حتی اگه رافا اماده بود بازی میتونست با شرایط مساوی پیش بره.
من خودم 70% به رافا شانس برد می دادم.
اما در مورد خراب کردن بازی حریف.وقتی رافا با اون وضع بازی می کرد.دور از انتظار که با این کار بتونه بازی رو بگیره.معمولا این کار رو در یک تایم کوتاه انجام میدن.من خودم بازی می کنم.
زمانی که بازی با شرایط نسبتا مساوی پیش میره.کسی که عقب هست با بعضی رفتارا سعی می کنه بازی رو واسه خودش برگردونه.اما فقط چند تا point .این بازی شرایط این کارارو نداشت.چون کاملا یه طرفه بود.بابت این که رافا باید اصلا مصدومیت رو نشون نمیداد.شما باید شرایط اون رو در نظر بگیرین.مطمئنا خیلی روی این گرند حساب کرده بود و با پیش اومدن این شرایط این طوری بازی کرد.
اما از نظر من همین که ادامه داد یعنی به تماشاگرا احترام گذاشت.
ehsann آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsann به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2014, 03:43 AM   #655
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

مصاحبه خبری بعد بازی فدال

"این دلگرم کننده هست که استن در فینال هست.من میخواستم فینالی تمام سویسی بسازم اما نشد!این چیزیه که من همیشه برای نرسیدن به اون پشیمونم"

"فکر میکنم در کل این یک شروع عالی برای اول فصل هست.من تنیس بسیار خوبی اینجا بازی کردم اما همچنان فکر میکنم تا رسیدن به بهترین تنیسم فاصله دارم.من به 2 ماه آینده چشم دارم و امیدوار هستم که چگونه بازیکنان در برابر بازی خواهند کرد و امیدوارانه در ماه آپریل به 100% آمادگی خودم میرسم.من نیاز به موقعیت های بهتری داشتم زیرا فشار در بعضی مواقع بالا میرفت.

"شما میتوانید بگویید بازل بهتر از پاریس و پاریس بهتر از لندن بود گرچه نتیجه ها بسیار خوب بود اما بازی ها به اون صورت ضروری نبود و یه جورایی سخت بود اما امسال میخوام در بهترین فرم باشم و در دو هفته گذشته فکر میکنم در حال عملی کردن آن هستم.

من مصدومیتی مثه رافا یا اندی ماری ندارم که زانوهایم دچار مشکل باشند, یا 7 ماه از میادین دور باشم ,فقط از طرف راست کمرم دچار مشکل هستم که گاهی میگیره و من اعتقاد دارم امسال بهترین سال من خواهد بود"

----------------------------------------------------------------------------

در مورد بازی با رافا

"تاکتیک های مختلف رو امتحان کردم.رافا تاکتیک های مختلف رو امتحان کرد و تو رو خنثی میکرد مهمترین اشکال من این بود که از سرویس هام استفاده خوبی نکردم.جایی که تو نیاز داری سخت و هجومی بازی کنی و مانند دیواری محکم دفاع کنی و گاهی وقتا نمیتونستم تاکتیک هامو خالی کنم و اون به خاطره این بود که بازیکنی مثه رافا مقابلم بود."

منبع : پیج فیسبوک "کلوب طرفداران راجر فدرر" (با کمی ویرایش)

ویرایش توسط SHIR FarHad : 01-27-2014 در ساعت 03:58 AM
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2014, 06:33 AM   #656
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط A!i نمایش پست ها
کلا هرکی رافارو ببره برای شما دوچهره هست و منفور میشه خشی جون
دلیل و منطقم نداره
من قبل از ست دوم گفتم
بخاطر اینکارش بدم ماومد ازش نه بخاطر بردن رافا
وگرنه نواک-ماری-دلپوتروسونگا هم بردن نادالو
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2014, 07:49 AM   #657
ahmad.f
Junior Member

پستها: 9
سپاس: 17
در 3 پست 7 بار سپاسگزاری شده

سلام..میشه کسی لطف کنه جملاتی که نادال و واوارینکا پشت میکروفون گفتند را ترجمش بذاره..تشکر..
ahmad.f آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-27-2014, 09:43 AM   #658
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

اون جام رو استن میذاشت سمت راست همه چی درست می شد.

Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2014, 10:15 AM   #659
ehsan.
Member

پستها: 40
سپاس: 1,846
در 40 پست 250 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
من قبول دارم رافا مصدومیت خودش رو زیاد نشون داد.دلیلشم فکر میکنم نا امیدی رافا بود.چون حتی اگه رافا اماده بود بازی میتونست با شرایط مساوی پیش بره.
من خودم 70% به رافا شانس برد می دادم.
اما در مورد خراب کردن بازی حریف.وقتی رافا با اون وضع بازی می کرد.دور از انتظار که با این کار بتونه بازی رو بگیره.معمولا این کار رو در یک تایم کوتاه انجام میدن.من خودم بازی می کنم.
زمانی که بازی با شرایط نسبتا مساوی پیش میره.کسی که عقب هست با بعضی رفتارا سعی می کنه بازی رو واسه خودش برگردونه.اما فقط چند تا point .این بازی شرایط این کارارو نداشت.چون کاملا یه طرفه بود.بابت این که رافا باید اصلا مصدومیت رو نشون نمیداد.شما باید شرایط اون رو در نظر بگیرین.مطمئنا خیلی روی این گرند حساب کرده بود و با پیش اومدن این شرایط این طوری بازی کرد.
اما از نظر من همین که ادامه داد یعنی به تماشاگرا احترام گذاشت.
سلام
احسان جان من به نظر شما احترام میذارم و این بحث رو ادامه نمیدم چون هر آنچه به عقیده من درست میومد رو گفتم...البته خوب شاید هم به خاطر این باشه که چیزی که واسه من خیلی مهمه در یک بازیکن(در هر رشته ای) اخلاق و منش اون بازیکنه...بگذریم
فقط در مورد این قسمت از صحبتت
نقل قول:
بابت این که رافا باید اصلا مصدومیت رو نشون نمیداد.شما باید شرایط اون رو در نظر بگیرین.مطمئنا خیلی روی این گرند حساب کرده بود
اولا من نگفتم"اصلا" نباید نشون میداد چون بالاخره طرف داره یه دردی رو احساس میکنه...
ثانیا این که میگی "شرایطش رو باید در نظر بگیری و اون خیلی رو این گرند حساب کرده بود"
این رو قبول ندارم...بله اگر این از یه بازیکن زیر 20 سال سر بزنه یا اینکه اون فرد اولین گرندش باشه شاید مورد قبول باشه ولی نه از نادال...و در آخر من یه سوال دارم در مورد اینکه شما میگین "بازی رو خراب نکرد"
پس چی شد که واورینکایی که ست اول رو جلوی نادال سالم اونجوری بازی کرد نتونست بازی خودش رو انجام بده و ست سوم رو برابر نادال با اون شدتی که نشون میداد مصدومه باخت؟
فقط اینم بگم که تفاوتی که من بین نگرش خودم و شما خیلی فاحش میبینم این جمله شماست"زمانی که بازی با شرایط نسبتا مساوی پیش میره.کسی که عقب هست با بعضی رفتارا سعی می کنه بازی رو واسه خودش برگردونه."
من این رو به هیچ وجه اخلاقی نمیدونم و از نظر من یک حرکت غیر ورزشی و غیر اخلاقیه...یک ورزشکار داخل زمین فقط باید بازی کنه نه اینکه از هر حربه ای (غیر از مسائل فنی)استفاده کنه تا بتونه شرایط رو تغییر بده...پیروزی به چه قیمتی؟....منه بازیکن فقط حق دارم از توانایی های فنیم برای تغییر شرایط بازی استفاده کنم نه از هر حربه غیر ورزشی...به نظر من یک بازیکن اگه میبینه که نمیتونه از لحاظ فنی با حریفش مقابله کنه باید مردونه ببازه و بیاد بیرون و حق نداره از روش های دیگه کمک بگیره و شرایط رو عوض کنه و این از جوانمردی بدوره...
اینو کلی گفتم در جواب جمله شما و منظورم به این بازی نبود...موفق باشید
ehsan. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsan. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2014, 11:09 AM   #660
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده

نمیخوام بگم نادال تظاهر به مصدومیت میکرد فقط برام جای سواله چرا قبل از medical time out خوب سرویس میزد ولی وقتی برگشت دیگه نمیتونست درست سرویس بزنه؟
فکر کنم دکتره یه بلایی سرش اورد
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)