بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-11-2012, 01:12 AM   #221
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

داكيچ:در شكست تحقير آميز سيدني منجمد شده بودم.

يلنا داكيچ در مسابقه خود مقابل ماريون بارتولي

يلنا داكيچ هم مانند سامانتا استوزر اعتراف كرد كه فشار رواني در مسابقه اش در سيدني بر او غلبه كرده.ماريون بارتولي، داكيچ را 6-0, 6-3 درهم شكست.داكيچ گفت:”اين طور نبود كه او بازيكن بهتر باشد.من خيلي خيلي مضطرب بودم...واقعا منجمد شده بودم.معمولا مي توانم كنترلش كنم[فشار رواني].معمولا اينگونه پيش نمي آيد.مي توانم خودم را سريع جمع و جور كنم حتي اگر خيلي سريع و در دو، سه گيم اتفاق بيفتد.حداكثر در پايان ست.امروز اين اتفاق نيفتاد.”
داكيچ ادامه داد كه فشار بيشتري را به خاطر عملكرد بهتر روبروي تماشاگران هموطنش احساس كرده:”سخت است، چون همين جا بزرگ شده ام.من هميشه مي خواستم كه اينجا خوب بازي كنم.بازي كردن در خانه براي ما خيلي سخت است چون مي خواهيم خيلي خوب ظاهر شويم.فكر كنم اين مشكل براي خيلي از بازيكنان وجود دارد.”

هريسون:مي خواهم خلاق باشم، نه قابل انتظار.

بازيكن جوان آمريكايي، رايان هريسون مي گويد ازينكه به عنوان يكي از استعدادهاي برتر آمريكا معرفي مي شود لذت مي برد.
هريسون:”من به آن با ديد يك امتياز مثبت نگاه مي كنم نه به عنوان فشار، چون دو بعد دارد.مي تواني با اين ديد نگاه كني كه همه چيز به من بستگي دارد و فشار زيادي وجود دارد كه اين كار را انجام بده يا آن را.اين همان راهيست كه باعث مي شود بترسيد و درنهايت شما را نابود مي كند.ولي من آن را مثبت مي بينم.اگر بخواهم دقيق تر بگويم من كارهايي را انجام داده ام تا خودم را در اين موقعيت قرار دهم ولي همزمان مردم درباره اين صحبت مي كنند كه من به عنوان بازيكن بزرگ بعدي خواهم بود ولي...بين اينكه منتظر باشي آينده ات به طرز خاصي شكل بگيرد و اينكه خودت آن را خلق كني تفاوت است و من مي دانم خيلي از آنچه كه دوست دارم باشم فاصله دارم.”

مكنرو انتخاب ماري را مناسب مي بيند.

جان مكنرو مي گويد كه اندي ماري تصميم خيلي خوبي گرفته كه يكي از بزرگترين رقباي دوران بازي مكنرو، ايوان لندل را به عنوان مربي خود انتخاب كند.
مكنرو در گفتگو با Telegraph:”من ازينكه به لندل ارزش بدهم متنفرم ولي ماري به يك كار خارق العاده نياز داشت به جاي اينكه يك راه قابل پيش بيني را دنبال كند.اين قطعا چيزي غيرمنتظره براي من بود.من نمي دانستم كه لندل مي خواهد مربي گري كند.او بدون شك مي تواند چيزهايي را به اندي بياموزد.لندل تا وقتي 24 سالش بود گرنداسلم نبرد و حدس بزنيد؟ماري دقيقا 24 ساله است.پس اين مي تواند چيزي با ارزش براي ماري باشد.من به روند پيشرفت آن ها توجه خواهم كرد.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-11-2012, 10:57 AM   #222
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

آندريا پتكويچ هم از آزاد استراليا كناره گيري كرد.

آندريا پتكويچ در حال دريافت مداواي پزشكي در مسابقه خود مقابل آگنيستا رادوانسكا

نفر دهم رده بندي تنيس زنان، آندريا پتكويچ به دليل ترك استخوان ناحيه كمر از رقابت هاي آزاد استراليا، اولين گرنداسلم فصل كناره گيري كرد.به اين ترتيب او دومين بازيكن بزرگي است كه از بخش زنان اين تورنومنت انصراف مي دهد.پيش از اين ونوس ويليامز هم به دليل بيماري اعلام كرده بود كه در اين تورنومنت بازي نمي كند.
پتكويچ گفت كه اين مصدوميت پس از شكست 2-0 مقابل آگنيستا رادوانسكا در دور دوم مسابقات سيدني مشخص شده است.
پتكويچ:”من در 3-4 ماه گذشته از ناحيه كمر مشكل داشتم و با آن دست و پنجه نرم مي كردم ولي باور داشتم كه بهبود مي يابم و به همين دليل با وجود درد به بازي كردن ادامه دادم.در دو هفته گذشته در استراليا اين مشكل بيشتر شد و فقط براي 30-45 دقيقه مي توانستم بدون درد بازي كنم.تنها كاري كه مي توانم انجام دهم اينست كه استراحت كنم و اميدوار باشم استخوان هرچه زودتر بهبود يابد.”
پتكويچ ادامه داد كه ديدش مثبت خواهد بود و بازيابي كاملي انجام خواهد داد و صبور خواهد ماند.او براي انجام آزمايشات بيشتر امروز به آلمان باز مي گردد.
پتكويچ:”ديدم مثبت خواهد بود كه بهبود خواهم يافت.فقط بايد كمي استراحت كنم تا بهتر شوم.با اينگونه مصدوميتي من ترجيح مي دهم كه يك هفته بيشتر استراحت كنم تا اينكه يك روز زودتر به تمرين باز گردم، بايد صبور باشم.”
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-11-2012, 05:14 PM   #223
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation

امضای قرارداد جدید و بلند مدت «ویکتوریا آزارنکا» با Wilson

ویکا دیگر از HEAD استفاده نمی‌کند

تجهیزات ورزشی Wilson اعلام کرده که قراردادی بلند مدت با «ویکتوریا آزارنکا» خانم شماره 3 تنیس جهان به امضا رسانده است.

ویکا آزارنکا گفت: "بسیار خوشحالم که راکتم را به مدل جدید Juice ویلسون تغییر دادم. قدرت و Spinـی که این راکت ارائه می‌دهد، محشر است و من مشتاقم تا ببینم می‌توانم چطور با این راکت بازی کنم."

علاوه بر راکت جدید Wilson Juice، آزارنکا با ساک ورزشی هم‌سان آبی رنگ جدید Tour تجهیز شده است. علاوه بر این‌ها، از این پس، هر زمان که ویکا پا به میدان نبرد می‌گذارد، از قابلیت لرزش گیری Exclusive و اختصاصی دمپنر Emotisorb ویلسون، بر روی راکتش سود خواهد جست.

همچنین مدیر تور جهانی ویلسون به خبرنگاران اظهار داشت که نبوغ «ویکا» ستودنی و غیر قابل کتمان است و بدون شک او یکی از ثابت‌قدم‌ترین تنیس‌بازان تور بانوان است. "هدف ما آنست که وی را به بهترین تجهیزات ممکن، مجهز کنیم و با بالا رفتن سطح بازی‌اش، به او کمک کنیم تا سرانجام بتواند به اولین جام گرند اسلم دوران حرفه‌ای‌ا‌ش دست پیدا کند". "او واقعاً بازیکنی قدرتی‌ و دارای شخصیتی دراماتیک است و همه ما بسیار شادمانیم که اکنون به خانواده‌ی ویلسون پیوسته است".

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-12-2012, 11:32 PM   #224
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

نتايج آزمايش ووزنياكي:او مشكلي ندارد.

راجر فدرر در تمرين روز پنج شنبه

ستارگان مصدوم زن و مرد اعلام كردند كه براي شروع بازي ها در ملبورن آماده اند.رافائل نادال، راجر فدرر، كارولين ووزنياكي، سرنا ويليامز و مدافع عنوان قهرماني، كيم كلايسترز از بهبود وضعيت جسماني خود خبر داده اند.
رافائل نادال پس از شركت در مراسم رسمي حامي مالي مسابقات گفت:”شانه ام خوب است.سعي مي كنم كه بيشترين تلاشم را بكنم.”
راجر فدرر هم كه هفته گذشته به دليل مصدوميت از ناحيه كمر از مسابقات دوحه انصراف داده بود هيچ نشانه اي ازين مشكل را در تمرينات سنگين اين روزهاي خود در ملبورن بروز نداد.
گفته شده كارولين ووزنياكي كه ديروز در مسابقه خود در سيدني از ناحيه مچ آسيب ديد براي مسابقات آماده خواهد بود.روز پنج شنبه، سخنگوي تور زنان اعلام كرد كه آزمايش هاي انجام شده نشان داده كه مصدوميت كارولين جدي نيست.او ادامه داد:”فقط يك تورم است و به او گفته شده كه مي تواند براي حضور در مسابقات اميدوار باشد.”
سرنا ويليامز كه در بازي هفته گذشته مچ پايش دچار پيچ خوردگي شد، گفت كه بهبود يافته است:”هنوز 100 درصد خوب نشده ولي بهتر از هفته گذشته است.حس خيلي خوبي دارم و فكر مي كنم كاملا آماده ام و به نظرم اين يكي از آماده ترين دوران بازيم است.”
كيم كلايسترز و ماريا شاراپوا هم كه مصدوم بودند، امروز پنج شنبه در ملبورن تمرين كردند و مشكلي نداشتند.

28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 04:21 PM   #225
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

جوكويچ باور دارد كه مي تواند موفقيت فصل 2011 را تكرار كند.

نواك جوكويچ در مصاحبه پيش از تورنومنت در ملبورن

مرد شماره 1 تنيس جهان، نواك جوكويچ حس مي كند كه مي تواند فصل تاريخي 2011 را تكرار كند.فصلي كه در آن 3 گرنداسلم (از جمله آزاد استراليا) را كسب كرد.او در حالي كه از بهبود كامل كمر و شانه اش خبر داد، گفت:”هر چيزي ممكن است.واضحست كه 2011 بهترين فصل دوران بازيم تا به اين لحظه بوده.تكرار كاري كه انجام دادم خيلي سخت خواهد بود ولي بيينيد، من يك بار اين كار را انجام داده ام.چرا دو بار نه؟چرا در طول فصل اميدوار و مثبت باقي نمانم؟...حس مي كنم كه در اوج بازيم هستم.از لحاظ بدني، روحي، نحوه بازي، من دقيقا آن جا هستم.من در همه سطوح مي توانم به يك اندازه خوب بازي كنم، چيزي كه در 2011 ثابت كردم.اين چيزيست كه بر آن تمركز دارم.چيزيست كه به آن فكر مي كنم.فقط بايد آرام آرام و قدم به قدم گام بردارم.”
او همچنين ادامه داد كه به كسب مدال طلاي المپيك هم فكر مي كند:”اين يكي از بالاترين اولويت ها در امسال است، بازي هاي المپيك.من اين امتياز و افتخار را داشتم كه در المپيك پكن كشورم را همراهي كنم.تجربه اي قابل توجه بود، با هيچ كدام قابل مقايسه نبود.تنيس يكي از ورزش هاي متعددي است كه در المپيك برگزار مي شود، بازي هايي كه با اعتبارترين، با ارزش ترين و معروف ترين در تاريخ ورزش هستند.اين خودش به اندازه كافي مي گويد.”

راديك:فاصله 4 بازيكن برتر با ديگران خيلي زياد است.

اندي راديك مي گويد كه چهار بازيكن برتر رنكينگ مردان شامل نواك جوكويچ، رافائل نادال، راجر فدرر و اندي ماري فاصله بين خود و باقي بازيكنان را خيلي زياد كرده اند.جوكويچ، نادال و فدرر از ويمبلدون 2003 تا كنون مجموعا 30 گرنداسلم را كسب كرده اند.هرچند ماري هنوز در گرنداسلم قهرمان نشده ولي به فينال آزاد استراليا 2011 و نيمه نهايي سه گرنداسلم ديگر رسيد.
راديك به گروهي از خبرنگاران آمريكايي گفت:”به نظرم فاصله خيلي زيادي وجود دارد.مي دانم كه ماري تا به حال قهرمان نشده ولي به نظرم بازيكن بزرگيست.4 بازيكن بزرگ واضح هستند ولي تغيير مي كنند.چند سال پيش فقط دو بازيكن بودند و حالا چهار بازيكن.آيا مي توانند 6 نفر باشند؟قطعا.آيا مي توانند دوباره 2 نفر باشند؟قطعا.بعد از فصل 2006 من ديگر جزء آن ها نبودم ولي در طول 8 ماه از فصل 2009 بين آن ها بودم.به نظرم بازيكنان مي توانند وارد و خارج شوند ولي در حال حاضر، آن 4 نفر بهترين هستند.”

فدرر:هينگيز ايده همكاري در المپيك را رد كرد.

راجر فدررگفت كه اين مارتينا هينگيز بوده كه ايده همكاري اين دو بازيكن در مسابقات دوبل مختلط المپيك 2012 را رد كرده است.فدرر از هموطن بازنشسته خود درخواست كرده بود كه نظر خود را در اين باره اعلام كند چون سوالات زيادي پرسيده مي شد.
فدرر:”براي او كمي باعث تاسف بود چون ناگهان زير فشار اين موقعيت قرار گرفت و از او درخواست اطلاعات بيشتري مي شد در حالي كه او بيشتر ازين چيزي نمي دانست.او انسان فوق العاده ايست.من به او خيلي احترام مي گذارم چون هرچند فقط از من يك سال بزرگ تر است ولي مرا خيلي وقت پيش به موفقيت رساند.براي من، او تنها بازيكني بود كه مي توانستم بازي كردن در مسابقات مختلط المپيك را همراهش تصور كنم.مي دانستم كه براي من از نظر بازي كردن در مسابقات متعدد سخت بود و براي او بازگشت به مسابقات حرفه اي.فقط مي خواستم بدانم كه نظر او چيست.او كسي بود كه در ابتدا به من گفت بايد بر روي مسابقات انفرادي و دفاع عنوان قهرماني در بخش دوبل تمركز كنم.او از بازنشسته ماندن خوشحالست.در واقع او اين تصميم را براي من گرفت كه لطف زياد او را نشان مي دهد.”

سرنا به بازگشت ونوس ايمان دارد.

سرنا ويليامز مي گويد كه به بازگشت خواهرش ونوس به مسابقات حرفه اي ايمان دارد.ونوس 31 ساله از آزاد آمريكا سال گذشته تا به حال در هيچ مسابقه رسمي شركت نكرده است.
سرنا:”او تلاش زيادي كرد[تا در ملبورن بازي كند].من هرروز او را مي ديم كه در كنارم تمرين مي كند.ازينكه او شركت نكرد كمي شوكه شدم.اين بدان معني است كه او براي تورنومنت ديگري آماده مي شود.او خيلي زود باز خواهد گشت.من به او گفتم كه بايد اول از خودش مراقبت كند.او هم خودش فكر مي كند كه حس بهتري دارد.او مي داند كه در چه شرايطي قرار دارد و چگونه از پس آن بربيايد و روز به روز بهتر مي شود.”

27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2012, 11:09 AM   #226
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

از Nike به Lacoste

J.jpg

جان ایزنر، تنیسور غول پیکر امریکایی، در فصل جدید مارک لباس خود را از کمپانی نایک به شرکت فرانسوی لاکوست تغییر داده است .
ایزنر به یک تیم قوی که شامل ریچارد گاسکه و میلوس راونیک است، می پیوندد. او در حال حاضر شماره 17 مردان جهان است و
اولین بازی خود در اوپن استرالیا را با پیروزی در سه ست به پایان برد .

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2012, 07:13 PM   #227
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نلبندیان خواستار تجدید نظر در جریمه نقدی خود است

تنیس‌باز مشهور آرژانتینی که به علت پرتاب بطری آب خود به سوی یکی از کارکنان برگزاری رقابت های تنیس آزاد استرالیا به پرداخت هشت هزار دلار جریمه شده،‌ درصدد درخواست تجدید نظر است. داوید نلبندیان پس از باخت در مسابقه دور دوم این رقابتها مقابل حریف امریکایی خود جان ایزنر به علت پرتاب بطری آب خود محکوم به پرداخت جریمه شد. این تنیس باز سرشناس در پایگاه اینترنتی خود نوشت: «این جریمه نقدی واقعا غیرعادلانه است. من قصد دارم درباره این جریمه درخواست تجدید نظر دهم.»

وی در ادامه، پرتاب بطری آب خود را پس از بازی مقابل جان ایزنر تکذیب کرد.

23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-31-2012, 10:28 PM   #228
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

رافا:اندي ماري مي تواند فصل را با رنكينگ 1 به پايان ببرد.

با وجود يك شكست دردناك ديگر در مسابقات گرنداسلم براي اندي ماري، رافائل نادال حس مي كند كه او مي تواند فصل 2012 را در صدر رنكينگ به پايان ببرد.ماري در مرحله نيمه نهايي پس از يك نبرد حدودا 5 ساعته به نواك جوكويچ باخت.برترين تنيس باز بريتانيا به مرحله نيمه نهايي (و يا بهتر) 5 گرنداسلم گذشته صعود كرده ولي تا كنون موفق به قهرماني نشده است.هرچند نادال حس مي كند اگر ماري تحت نظارت مربي جديدش ايوان لندل از نظر روحي كمي پيشرفت كند، محدوديتي براي موفقيتش وجود نخواهد داشت.
نادال در گفتگو با australianopen.com:”او مي تواند در پايان فصل رنك 1 باشد.من در اين شكي ندارم.سطح بازيش به اندازه كافيست.وقتي شما مي توانيد در 5 گرنداسلم پياپي به نيمه نهايي و فينال برسيد، فقط مشكل روحي وجود دارد.بقيه چيزها حاضر هستند.او فصل را يك بار ديگر خوب شروع كرد و در يك تورنومنت قهرمان شد، به نيمه نهايي اينجا رسيد و فقط چند امتياز با پيروزي در برابر مرد شماره 1 تنيس فاصله داشت.او براي همه چيز آماده است.”

20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-01-2012, 10:45 AM   #229
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

ريكاردو سانچز همكاري با ووزنياكي را قطع كرد.

به گزارش TENNIS.com، پس از فقط 2 ماه همكاري با كارولين ووزنياكي به عنوان مربي، ريكاردو سانچز از اين سمت كناره گرفت.سانچز در طول مسابقات آزاد استراليا به همراه پيوتر (پدر كارولين) به عنوان مربي به بازيكن دانماركي كمك مي كرد ولي به نظر مي رسد كه پيوتر در جلسات تمرين كاملا قصد داشته كه رهبري اصلي را به عهده بگيرد.ووزنياكي در اين مسابقات رنكينگ 1 را از دست داد و در حال حاضر پايين تر از ويكتوريا آزارنكا (رنك 1)، پترا كويتوا (رنك 2) و ماريا شاراپوا (رنك 3) در رتبه چهارم قرار دارد.
سانچز همچنين شماره 1 پيشين زنان، يلنا يانكويچ را نيز در سال 2011 هدايت مي كرد.
ووزنياكي حداقل در حال حاضر مربي جديدي را به خدمت نخواهد گرفت ولي ممكن است گاهي با مربيان طرح پيشرفت بازيكن آديداس، اسون گرونفلد و متس مركل همكاري كند.
روزنامه دانماركي Ekstra Bladet روز چهارشنبه جزئيات اين جدايي را منتشر خواهد كرد و صحبت هاي پيتور مبني بر اينكه كارولين به اندازه كافي از مربي گري سانچز الهام نمي گرفته و همچنين سانچز نتوانسته جاي خود را در رابطه مربي گري طولاني پدر و دختر پيدا كند را بازتاب خواهد داد.

مچ سرنا در آستانه مسابقه فدكاپ رو به بهبود است.

سرنا ويليامز مي گويد كه سلامتي مچ پايش پيشرفت دارد.سرنا در تورنومنت بريزبين از دو ناحيه در مچ پايش دچار پارگي شد.او در پايان هفته جاري براي آمريكا در مسابقات فدكاپ برابر بلاروس (كه ويكتوريا آزارنكا را در اختيار دارد) به ميدان خواهد رفت.پس از شكست مقابل اكاترينا ماكاروا در آزاد استراليا، ويليامز گفته بود كه اگر مسابقات گرنداسلم نبود او در بازي حاضر نمي شد.
سرنا در كنفرانس مطبوعاتي روز سه شنبه:”مچ پايم بهتر است.هرروز حس بهتري دارم.100 درصد آماده نيست ولي از هفته قبل و هفته پيش از آن بهترست.براي بهبودي به زمان نياز دارد.”

توميك براي تخلف رانندگي به دادگاه خواهد رفت.

به گزارش رسانه هاي استراليا، برنارد توميك به خاطر دو تخلف رانندگي كه هفته گذشته در روز ملي استراليا مرتكب شد و سر و صداي زيادي برپا كرد، بايد در دادگاه حاضر شود.تنيسور 19 ساله، دو بار به فاصله يك ساعت به خاطر تخلف در حين رانندگي با خودرو BMW M3 خود در منطقه Gold Coast استراليا جريمه شد ولي پس ازينكه پليس براي سومين از او درخواست كرد كه خودرو را متوقف كند ازين كار سر باز زد.او پس از آن به منزل خود رفت و براي سه ساعت با پليس مشاجره داشت و حتي گفته شده كه خود را در اين مدت در منزلش حبس كرده.توميك از نوعي معافيت مخصوص براي رانندگي با اين خوردرو برخوردارست كه به او اجازه مي دهد در مسيرهاي مربوط به تمرينات تنيسش با سرعت بالاتري رانندگي كند.توميك ادعا كرده كه افسران پليس به خاطر پس زمينه اروپاييش او را مورد آزار قرار مي دهند.

كناره گيري ماري از دور اول جام ديويس

اندي ماري ديدار بين بريتانيا و اسلواكي از مرحله گروهي مسابقات جام ديويس را به دليل “چند مصدوميت جزئي” كه در راه رسيدن به نيمه نهايي مسابقات آزاد استراليا برايش اتفاق افتاده از دست خواهد داد.او كه در بازي 5 سته نيمه نهايي از قهرمان مسابقات، نواك جوكويچ شكست خورد، گفت كه با توجه به فصل پركار و برگزاري مسابقات المپيك “شايد اين تصميم عاقلانه اي باشد”.
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-01-2012, 12:12 PM   #230
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

رافائل نادال
محبوب‌ترین تنیس‌باز رقابت‌های آزاد 2012 استرالیا

رافائل نادال با وجود ناکامی مقابل جوکوویچ در دیدار پایانی تنیس آزاد استرالیا، به عنوان محبوب‌ترین تنیس‌باز این رقابت‌ها معرفی شد.

وب سایت رسمی رقابت‌های تنیس آزاد استرالیا در گزارشی اعلام کرد که رافائل نادال با کسب 65 هزار و 911 امتیاز محبوب‌ترین تنیس‌باز حاضر در این رقابت‌ها بوده است.

راجر فدرر که در مرحله نیمه نهایی مغلوب نادال شد با 48 هزار و 435 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و نوواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان و قهرمان این رقابت‌ها با 45 هزار و 965امتیاز در رده سوم جای گرفت.

اندی ماری در رده چهارم محبوب‌ترین تنیس‌بازهای حاضر در این رقابت‌ها قرار گرفت و ماریا شاراپووا که به فینال رقابت‌های خانم‌ها راه یافته بود به عنوان پنجمین تنیس‌باز محبوب معرفی شد. پس از او برنارد تامیک تنیس‌باز نوجوان رده ششم را از آن خود کرد و ویکتور آزارنکا قهرمان رقابت‌های خانم‌ها در جایگاه هفتم قرار گرفت.

فهرست محبوب‌ترین تنیس‌بازهای حاضر در رقابت‌های تنیس آزاد استرالیا بر اساس نظرات کاربران در سایت‌های اجتماعی تهیه شده است.

6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)